ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים" - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ליברמן:"צריך להרוג את חברי הכנסת הערבים"

ex_

Recommended Posts

לא סתם חוק, זה חוק יסוד: הכנסת. מה עושים כשבית המשפט העליון מתעלם מחוקי יסוד?

לוקחים את החוק לידיים (אין לראות בהודעה זו עידוד לעבירה על החוק).

אגב, למיטב ידיעתי שני אנשים בלבד נפסלו ע"י החוק הנ"ל: כהנא ופייגלין. כי במדינת , מותר לדמוקרטיה להתגונן רק מפני הימין הקיצוני.

הימין "הקיצוני" לא חותר להשמדת מדינת כמדינה יהודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 177
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ולא ממש הבנתי מה הבעיה עם ההסיסטוריה במשפטי נירנברג הוצא להורג יוליוס שטרייכר שהיה עורך עיתון אנטישמי והוא לא היה שותף בהריגה עצמה אבל הוא היה משת"פ

פרופסורים הוכיחו? מה?

לגבי המנדטים חבל שלא קיבל עוד מגיע לו לפחות 20

תקרא טוב טוב

מרכז "מוסווא" לזכויות הערבים בישראל התייחס לדבריו של אביגדור ליברמן בכנסת ואמר כי "אדם שמשווה בין חברי הכנסת הערבים לנאצים הוא כנראה בור שאינו יודע מה עשו הנאצים לעם שלו".

"אדם כמו ליברמן הינו בושה לעם היהודי. מתברר שיורג היידר חי בישראל", נכתב בהודעת המרכז. מוקדם יותר אמר ליברמן כי על גורל משתפי הפעולה בכנסת להיות זהה לגורל משתפי הפעולה של הנאצים.

"ליברמן לא יודע על מה הוא מדבר"

"דבריו של ליברמן מעידים שהוא לא יודע על מה הוא מדבר ומהם המושגים שבהם הוא משתמש", אמרה פרופ' יבלונקה והעמידה על דיוקן את העובדות ההיסטוריות: "משפטי נירנברג לא היו משפטם של משתפי הפעולה. במשפט הגדול לא היו משתפי פעולה, אלא הפושעים העיקריים, מהמשטרה הנאצית. במקרה הזה - לא מדובר פה על שיתוף פעולה. זה שחברי הכנסת נפגשו עם אנשי החמאס - זה לא שיתוף פעולה. גם אם נפשגו איתם, זה רחוק מלהיות שיתוף פעולה".

ואני לא שמאלני אני פשוט שונא אנשים פשיסטים כמו ליברמן!

הימין "הקיצוני" לא חותר להשמדת מדינת כמדינה יהודית.

לא בגלל זה פסלו אותם ולא בגלל זה הרגו את כהנא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי מה מרכז "מוסווא" וגם לא היתי חושב שהם היו אומרים אחרת

עכשיו האקדמיה מלאה בפוליטיזציה(לא כולל את הטכניון וב"ש) במיוחד שמאלנית(4 מתוך ה 5 הנותרות)

הם מכניסים חומר פוליטי בתור חומר אקדמאי אז אני לוקח את דברי הפרופסר הנ"ל בערבון מוגבל בנוסף הבאתי לך דוגמה למשת"פ יותר מזה?

וכן חברי כנסת שניפגשים עם אוייב שיש נגדו חרם ועל ידי זה עוזרים להפלת החרם שבסופו של דבר כמובן אם הוא יפול אז זה יעזור לאוייב ויפגע בנו

אז כן הם משת"פים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם יפי נפש, כשהם יפי נפש אמיתיים ולא מזוייפים...

למשל, אביב גפן מעצבן אותי - מצד אחד הוא מבקר את כל העולם ואישתו על כמה שהם לא בסדר (ראה ערך שמאל קיצוני) ובמקביל, הוא לא צמחוני, למרות שמפריע לו ששוחטים כי הוא "חולה על בשר ופשוט לא יכול להתאפק" (אני לא בטוח לגבי הדיוק שבציטוט, אבל זה משהו בסגנון).

יש גם את אותם יפי נפש מהשמאל הקיצוני הישראלי, רוצים להרגיש שהם "יותר טובים" משאר האנשים שנפשם לא יפה כשלהם - ולכן, כדי שלא יהיה מקום להטיל ספק, הם נוקטים בעמדה של אוייביהם, תוך הרגשה של "איזה אדם נאור ומבין אני, שמסוגל להזדהות עם אלה שרוצחים בי". בעצם, הם לא נוקטים בעמדה הצודקת, אלא בעמדה שיותר קשה לנקוט בה, כדי להוכיח לעצמם (ולעולם) שנפשם איכותית בהרבה מנפש אחרים...

אותם, אגב, אני די שונא...

עם שמאלנים באופן כללי אני לא מסכים (למרות שיש לי דיעות מסויימות שהיו נחשבות שמאלניות) - אבל אין לי שום דבר נגדם מעבר לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעיה עם יפי נפש, כשהם יפי נפש אמיתיים ולא מזוייפים...

למשל, אביב גפן מעצבן אותי - מצד אחד הוא מבקר את כל העולם ואישתו על כמה שהם לא בסדר (ראה ערך שמאל קיצוני) ובמקביל, הוא לא צמחוני, למרות שמפריע לו ששוחטים כי הוא "חולה על בשר ופשוט לא יכול להתאפק" (אני לא בטוח לגבי הדיוק שבציטוט, אבל זה משהו בסגנון).

יש גם את אותם יפי נפש מהשמאל הקיצוני הישראלי, רוצים להרגיש שהם "יותר טובים" משאר האנשים שנפשם לא יפה כשלהם - ולכן, כדי שלא יהיה מקום להטיל ספק, הם נוקטים בעמדה של אוייביהם, תוך הרגשה של "איזה אדם נאור ומבין אני, שמסוגל להזדהות עם אלה שרוצחים בי". בעצם, הם לא נוקטים בעמדה הצודקת, אלא בעמדה שיותר קשה לנקוט בה, כדי להוכיח לעצמם (ולעולם) שנפשם איכותית בהרבה מנפש אחרים...

אותם, אגב, אני די שונא...

עם שמאלנים באופן כללי אני לא מסכים (למרות שיש לי דיעות מסויימות שהיו נחשבות שמאלניות) - אבל אין לי שום דבר נגדם מעבר לזה...

כנ"ל לגבי

אני חושב שהשמאל באופן כללי עושה נזק יותר חמור מבחינה בינלאומית מאשר הימין למדינת אבל אני גם חושב שחלק גדול מהשמאל פשוט תמים וחלק פשוט טיפש(גם חלק מהימין טיפש אבל זה ענין אחר) איתם אין מה לעשות אבל לגבי כל השאר אלה ממש מרגיזים אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אכפת לי מה מרכז "מוסווא" וגם לא היתי חושב שהם היו אומרים אחרת

עכשיו האקדמיה מלאה בפוליטיזציה(לא כולל את הטכניון וב"ש) במיוחד שמאלנית(4 מתוך ה 5 הנותרות)

הם מכניסים חומר פוליטי בתור חומר אקדמאי אז אני לוקח את דברי הפרופסר הנ"ל בערבון מוגבל בנוסף הבאתי לך דוגמה למשת"פ יותר מזה?

וכן חברי כנסת שניפגשים עם אוייב שיש נגדו חרם ועל ידי זה עוזרים להפלת החרם שבסופו של דבר כמובן אם הוא יפול אז זה יעזור לאוייב ויפגע בנו

אז כן הם משת"פים

נו האמת! ואתה אומר שבשמאל יש טיפשים? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו האמת! ואתה אומר שבשמאל יש טיפשים? :kopfpatsch:

למען האמת, הוא אמר שגם בשמאל וגם בימין יש טיפשים.

ולפי התגובות שלך, אני לא יודע אם אתה טיפש, אבל מה שבטוח אתה לא יוצא מגדרך לנסות להבין מה שאנשים אחרים אומרים לפני שאתה מגיב (ואני אומר את זה ממש בעדינות)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, לא התכוונתי להבנה כל כך... התכוונתי לנכונות לקרוא מה שאחרים, שדעתך שונה משלך, כתבו - ולהגיב עניינית... להגיב ולהגיד "נכון, טעיתי" כשהוכיחו לך שמה שאמרת לא נכון - ולא להתעלם בסוג של פנאטיות מטיעונים שלא מסתדרים לך...

אגב, שמתי לב שגם מימין יש כאן "פנאטיים" כאלה, וזה לא תורם יותר מדי לדיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בדיוק הבעיה, אתה לא כותב דברים נכונים, ומסרב להודות בטעות והלמשיך לדון במשהו אחר...

לזה שאמר שליברמן סתם עוד פוליטיקאי (מיני נראה לי...): הלוואי שכול הפוליטיקאים היו כמוהו. הוא יודע שמהממשלה הוא יוכל להשפיע יותר, הוא רצה להיכנס בלי הסכמה על ה"התכנסות" (ובגלל זה הוא כנראה גם לא נכנס), בלי להיות שר (לוותר על הרווח הפוליטי האישי שכהונה כשר יכולה להביא), רק כדי לקדם את הרעיונות שלו ושל המפלגה שלו.

בינתיים הוא לא הפר שום הבטחת בחירות (שידוע לי עליה), שלא כמו העבודה לדוגמא, שדבר ראשון שעשו זה להעלות את מחירי הלחם ולוותר על ה1000 דולר, ו"קדימה" שפתאום מנמיכיםציפיות מה"התכנסות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנ"ל לגבי

אני חושב שהשמאל באופן כללי עושה נזק יותר חמור מבחינה בינלאומית מאשר הימין למדינת אבל אני גם חושב שחלק גדול מהשמאל פשוט תמים וחלק פשוט טיפש(גם חלק מהימין טיפש אבל זה ענין אחר) איתם אין מה לעשות אבל לגבי כל השאר אלה ממש מרגיזים אותי

ההתבטאות האחרונה של ליברמן כל כך עזרה לנו המישור הבינלאומי, פשוט מרעיפים עלינו זרי פרחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ההתבטאות האחרונה של ליברמן כל כך עזרה לנו המישור הבינלאומי, פשוט מרעיפים עלינו זרי פרחים.

מה מה הבעיה שלך? מה היה כבר גרמה לנו? אני יודע מהמשפחה שלי שבקנדה אמרו לי שהם קיבלו את ההרגשה שהציבור בקנדה די תומך בהתבטאות של ליברמן

לעומת זאת כשאתה ח"כ שאומר שצריך להעביר כסף לראשות אתה גורם נזק ממשי הרבה יותר לא?

כשאתה אומר שהגדר לא חוקי אתה גורם נזק לא? וכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...