פינוי עמונה.... - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

פשוט מדהים !!

אני מוכן להישבע שמספר שמאלנים פה בפורום כתבו שחור על גבי לבן שבמקרה של מחבל שיורה על כוחות צה"ל, ואח"כ בורח - אז אסור לפגוע בו מכיוון שהוא כבר "בורח" ו-"לא מהווה סכנת חיים" !!

מה, פתאום כשזה מתנחלים אז המצב שונה?

אני שמאלני?!?!?

רחוק מהאמת אח שלי.

אני אולי לא ימני קיצוני...אבל אני בטח לא שמאלני ובטח וטבח שלא חושב שכאשר ערבי יורה על

כוחות צה"ל אסור לפגוע בו, אני חושב שדווקא מאוד מותר לפגוע בו ואפילו מומלץ.

אבל כשיש פורע חוק שהוא אזרח המדינה, למה שינהגו אליו בדרכי נועם כאשר הוא עצמו

לא מוכן לבצע את הוראות המשטרה ויותר מכך מנסה לפגוע בשוטרים?

לעומת זאת אני דווקא חושב שפינוי ונסיגה חד צדדית היא צעד טוב למדינת ישראל.

לא חייב להיות שבלונה של דיעות...יש דברים שאני שמאלני לגביהם ויש דברים שאני ימני לגביהם.

לפנות איזה התנחלות בתל חרדלה = שמאלני.

פגיעה בחיילי צה"ל ובטחון ישראל = ימני.

ריבוי האוכלסוייה הערבית בתוך גבולות ישראל ונאמנותה כלפי המדינה = ימני.

פורעי חוק משפריעים למשטרה לבצע משימות = לפוצץ אותם לא משנה מאיזה מוצא הם, כמו שעושים בכל מדינה דמוקרטית.

יש'ך אינטרנט' date=' יש'ך דפדפן, מכיר ת'כתובת של - חפש ותמצא ידיעות בעיתונות על זה.

אבל בשבילך, מצ"ב קטע מדו"ח שהוגש לכנסת בנושא:

קיצונית בכוונה. כי גם אם לפני דקה היה סיכון ודאי לחיי השוטרים, ברגע שהסיכון הזה חלף אין להם הצדקה להפעיל כח. אני יודע שזה לא מתאים למנטליות הישראלית העכשווית, אבל זה [b']החוק. אם הפושע שלפני רגע ירה על השוטרים זורק את הנשק ונשכב על הקרקע, אסור להם לירות בו.

אם המתנחלים שראינו יושבים בשקט ולא מתנגדים תקפו קודם את השוטרים, הם לא היו יוצאים נקיים - היו עוצרים אותם ומעמידים אותם לדין על תקיפת שוטר.

טוב, במקרה של האוכלסוייה הערבית אני מסכים.

אבל מבחינת התמונות ממצלמת המתפרעים:

א. אתה לא יכול לדעת שזה לא מה שהשוטר המכה ניסה לעשות (לקחת אותם למעצר בגין תקיפה שוטר).

ב. לדעתי אין שום סיבה להצדיק מתפרעים אשר יצרו פרובוקציות כלפי השוטרים...זה לא שירו בהם למוות, כולה קיבלו מכות עם אלה.

אני רק רוצה לציין שאני מצפה מכוחות הבטחון להתנהג בצורה כזאת כלפי כל מגזר...אפילו מיליונר שנוהג בוולוו שיכור ועוצר אותו שוטר

והוא מתחצף אליו ומתנגד לבצע בדיקות שכרות ולהלקח למעצר, כמובן שיש לטפל בו במידה מסויימת של כוח, ככל שההתנגדות תהיה

גדולה יותר כך גם הכוח שיופעל יהיה חזק יותר.

כנ"ל לגבי מחבלים...מחבל לא יכול לקפוץ מאיזה שיח עם קלצ'ניקוב, לירות בחייל, לברוח ואז לצפות שלא יוציאו עליו צו מעצר או אפילו יחסלו אותו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מחר זה לא היום. והמצב דה-פקטו כיום הוא 9 מבנים בלתי-חוקיים, שעליהם להיהרס גם אם קיימים רבים כמוהם בכל רחבי הארץ, אלא אם ניתן צו ביניים משפטי (שלא ניתן). הסגת גבול וחריגות בנייה ראויות ליחס זהה באשר הן נקודה.

אבל יש להרוס מבנים בלתי חוקיים אז יש להרוס מבנים בלתי חוקיים בכל רחבי הארץ ולא להתמקד בכאלו שהוקמו ע"י מתנחלים. ברגע שאתה את ההריסה באופן סלקטיווי (ראה למעלה), כבר לא מדובר בשמירה על החוק כי החוק שווה לכולם - מדובר על עיוות החוק.

למה שלא תעיין בעצמך בהחלטות 242 ו-338 של מועצת הבטחון ובאמנת ז'נבה הרביעית לפני שתניח מה אני יודע או לא? נדרשת לספח את הגדה או לפנותה, שחור על גבי לבן.

די ברור שאתה מעולם לא ראית את המסמכים האלו. אני דווקא קראתי אותם, תתפלא לדעת. אז בבקשה, החלטה 242 ואמנת ז'נווה הרביעית. אתה תיבחן על זה :P .

ומכיוון שישראל שואפת להתקיים כמדינה יהודית בעלת גבולות מוגדרים ובטחון לאזרחיה, ציות לחוק הבינלאומי יענה על כל הדרישות הללו. וכאן אנחנו חוזרים לטיעון המקורי שלי.

ראשית, מה פתאום. שנית, המסקנה המידית מהטיעון המקורי שלך, כאמור, היא שיש לסגת ממדינת . עוד לא הסברת מדוע הטיעון המקורי שלך לא קורא להקים מדינה יהודית באירופה, לפי הצעת נשיא איראן.

ממש כמונו, אצל הפלסטינים קיים הבדל גדול בין השאיפה לשלוט על ארץ- השלמה, ובין היכולת ליישם זאת בשטח. כפי שפירטתי מקודם, נסיגה לקווי 67' תואמת את האינטרס הבינלאומי והישראלי, ועם הזמן ומכורח המציאות הפלסטינים יאלצו לוותר על זכות השיבה. אי-אפשר לכבוש מדינה באמצעות טרור.

אי אפשר לכבוש מדינה, אבל אפשר לגרום לה לוותר על דברים שלפני כן היא לא חשבה לוותר עליהם כלל. ראה מדינת כדוגמה. עוד ויתור ועוד ויתור, בסופו של דבר אתה תמצא את עצמך כפליט באירופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המתנחלים שראינו יושבים בשקט ולא מתנגדים תקפו קודם את השוטרים, הם לא היו יוצאים נקיים - היו עוצרים אותם ומעמידים אותם לדין על תקיפת שוטר.

לפי החוק היו צריכים לשפוט את כל האזרחים שהשתתפו בהתנגדות הזאת למאסרים על תנאי, מאסרים בפועל וקנסות

בפועל לקיצונים במדינה הזאת יש כנראה הגנה מיוחדת

כי מה עשו למי ששם נינג'ות על כביש מס' 1 וסיכן תו"כ עשרות אנשים? שום דבר

אז על זוטות כמו תקיפת שוטר והפרעה לשוטר במילוי תפקידו, או שהייה בשטח צבאי סגור בניגוד לצו אלוף ישפטו אותם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר, דבר בציטוטים.

אל תפריח סיסמאות.

אתה צוחק עליי, נכון? (וניסיתי, באמת שניסיתי. אבל לך תמצא הודעה ספציפית בפורום עם דיונים של עשרות עמודים.. אל תתפוס אותי במילה, אבל נדמה לי שזה היה בתקופה של המחבלת ההיא, שאילנה דיין הוציאה לשון הרע על מ"פ גבעתי והמציאה שהוא ביצע בה וידוי הריגה, מה שהוכח אח"כ כשקר וכזב [וכמובן שהתקשורת "החליקה" את העניין והשתיקה אותו])

search.gif

נדמה לי שזה היה בת'רד עם הודעות שלי מול הודעות של דן (מיני). בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל מבחינת התמונות ממצלמת המתפרעים:

א. אתה לא יכול לדעת שזה לא מה שהשוטר המכה ניסה לעשות (לקחת אותם למעצר בגין תקיפה שוטר).

בחייאת רבעק. צריך להכות באלה אדם שיושב על הרצפה ולא מתנגד כדי לקחת אותו למעצר? בטח.

זוכר את מקרה רודני קינג, שצולם כשארבעה שוטרים בלוס אנג'לס מפוצצים אותו במכות כשהוא כבול בידיו מאחורי הגב ושוכב מכורבל על הכביש? בבית המשפט השוטרים טענו שזה היה בהגנה עצמית...

ב. לדעתי אין שום סיבה להצדיק מתפרעים אשר יצרו פרובוקציות כלפי השוטרים...זה לא שירו בהם למוות, כולה קיבלו מכות עם אלה.

אני רק רוצה לציין שאני מצפה מכוחות הבטחון להתנהג בצורה כזאת כלפי כל מגזר...אפילו מיליונר שנוהג בוולוו שיכור ועוצר אותו שוטר

והוא מתחצף אליו ומתנגד לבצע בדיקות שכרות ולהלקח למעצר, כמובן שיש לטפל בו במידה מסויימת של כוח, ככל שההתנגדות תהיה

גדולה יותר כך גם הכוח שיופעל יהיה חזק יותר.

כנ"ל לגבי מחבלים...מחבל לא יכול לקפוץ מאיזה שיח עם קלצ'ניקוב, לירות בחייל, לברוח ואז לצפות שלא יוציאו עליו צו מעצר או אפילו יחסלו אותו.

עכשיו אתה כבר בטוח שהיתה שם פרובוקציה? אבל שוב, יש חוק במדינת . ברגע שהמשטרה, הגוף שאחראי על שמירת ואכיפת החוק, מפירה אותו בעצמה, הגיע הזמן לסגור את המדינה. החוק לא מתיר לשוטר להפעיל יותר מהכח הדרוש. עכשיו תסביר לי בבקשה למה צריך להכות באלה אדם שיושב על הרצפה ולא מתנגד?

"כולה קיבלו מכות עם אלה"? יש לי רעיון - בוא אלי, שב על הריתפה ואל תזוז ואני "כולה" אתן לך מכות עם אלה. מה דעתך?

לפי החוק היו צריכים לשפוט את כל האזרחים שהשתתפו בהתנגדות הזאת למאסרים על תנאי, מאסרים בפועל וקנסות

בפועל לקיצונים במדינה הזאת יש כנראה הגנה מיוחדת

כי מה עשו למי ששם נינג'ות על כביש מס' 1 וסיכן תו"כ עשרות אנשים? שום דבר

אז על זוטות כמו תקיפת שוטר והפרעה לשוטר במילוי תפקידו, או שהייה בשטח צבאי סגור בניגוד לצו אלוף ישפטו אותם?

צודק, אז צריך לפוצץ אותם במכות. מה, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לפוצץ שום דבר אל תכניס לי מילים למקלדת

אבל לשפוט אותם לפי העבירות שהם ביצעו (למרות שאני בספק אם זה קביל בבית משפט, שכן זה לא בדיוק נחשב חלק ממדינת - הכוונה היא לבתים שנהרסו)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל אלה שאומרים שכל הכבוד לשוטרים שהרביצו למתנחלים פורעי החוק, אז שימו לב שהתמונות בהן שוטרים מכים באכזריות עם אלות נערים שיושבים על הרצפה באופן פאסיבי, ופרשים דורסים עם סוסים נערים לא חמושים כאשר הם מכים בהם עם אלות על ימין ועל שמאל, מפורסמות בכל העולם. עכשיו, לידיעתכם, אפילו האנשים בחו"ל שהכי אוהדים את שרואים את התמונות האלה חושבים שאם הישראלים מתייחסים בצורה כזאת אל בני עמם, אז כל הסיפורים על כך שחיילי צה"ל מתעללים בפלשתינים חפים מפשע, משסים כלבים מורעבים בילדים בני 13, אונסים נשים פלשתיניות, ורוצחים מפגינים פללשתינים בדם קר בירי צלפים, בטח נכונות. אנחנו פשוט משחקים לידיים של התעמולה הפלשתינית.

החוק הבינלאומי קובע שעל לספח את הגדה על יושביה או לפנות אותה. אני בוחר לפנות.

אני בוחר לפנות את הפלשתינים.

אולי עכשיו, כשאוגדה שלמה לא נאלצת לשמור על מעלה-טיזינבי, נוכל לשפר את המצב הבטחוני במקומות שכן גרים בהם אנשים.

"מתנחלים" הם לא "אנשים", מה?

אם אולמרט היה רוצה, אפשר היה לסיים את ההריסה בעמונה עם הרבה פחות אלימות. אפשר, למשל, לחסום את הגישה לאותם תשעת הבתים. עם אלפי שוטרים שהיו בשטח, אי אפשר למנוע מרוב המתבצרים להגיע אל הבתים? אפשרות אחרת: הממשלה מודיעה שההריסה נדחית בחודש לצורך מו"מ עם המתנחלים. יומיים אחרי זה, השוטרים שאמורים להשתתף בהריסה נקראים לתרגיל הכנה להריסה שתתבצע בעוד חודש. רק באוטובוסים בדרך מודיעים להם שההריסה מתבצעת היום. כך יהיו למתנחלים רק כמה שעות - במקרה הטוב - להגיע לאזור. התוצאה תהיה שיהיו הרבה פחות מתבצרים באזור ורמת האלימות תרד בצורה משמעותית.

לפי החוק, יש צורך בהגשת צו הריסה והודעה מראש. במידה והממשלה מודיעה שההריסה נדחית בחודש, אז היא מחוייבת לעמוד בהתחייבות שלה, מה גם שאם הממשלה תבצע תעלול כזה, אז פירוש הדבר הוא שבעתיד לא ניתן יהיה להגיע לשום סוג של הידברות או הסכם בין המתנחלים לרשויות החוק, מכיוון שיהיה ברור שלממשלה אין שום כוונה לכבד את ההסכמים שלה.

למה שלא תעיין בעצמך בהחלטות 242 ו-338 של מועצת הבטחון ובאמנת ז'נבה הרביעית לפני שתניח מה אני יודע או לא? נדרשת לספח את הגדה או לפנותה, שחור על גבי לבן.

או"מ שמום!

ממש כמונו, אצל הפלסטינים קיים הבדל גדול בין השאיפה לשלוט על ארץ- השלמה, ובין היכולת ליישם זאת בשטח. כפי שפירטתי מקודם, נסיגה לקווי 67' תואמת את האינטרס הבינלאומי והישראלי, ועם הזמן ומכורח המציאות הפלסטינים יאלצו לוותר על זכות השיבה. אי-אפשר לכבוש מדינה באמצעות טרור.

אולי אי-אפשר לכבוש מדינה באמצעות טרור, אבל בהחלט אפשר להשמיד מדינה באמצעות טרור.

דרך אגב, אין כזה דבר "זכות השיבה"! אתה מדבר אולי על "רצון השיבה"?

מי שהגיע לשם חיפש את המכות

השוטרים שהגיעו לשם חיפשו בכוח להחטיף מכות למי שלא יהיה.

חבר, דבר בציטוטים.

אל תפריח סיסמאות.

זה לא סיסמאות. אני מניח שעוד לא התגייסת, אבל אלה הן הוראות הפתיחה באש. מותר לירות רק כאשר נשקפת לך סכנת חיים. אם מישהו יורה עליך ואח"כ בורח, אז אסור לך לירות בו כאשר כבר לא נשקפת לך סכנת חיים. כמובן שבמקרה של הפלשתינים מומלץ להתעלם מההנחייה הזו.

הנערים ישבו על הרצפה בלי לזוז. באמת נראה לך שהם ניסו לתקוף את השוטר, או שהשוטר ניסה לעצור אותם? השוטר נכנס, דבר ראשון הוא מנחית אלה על הראש של האדם הראשון, שואל אותו אם הוא מתפנה, מקבל תשובה או לא מקבל תשובה, מנחית עליו מהלומה נוספת וגם על החברים שלו שיושבים מימינו ומשמאלו, וזארת מבלי לנסות להידבר או לעצור מישהו. אלימות משטרתית לשמה!

"כולה קיבלו מכות עם אלה"? יש לך מושג מה זה לחטוף אלה על הראש? פתחו לאנשים את הגולגולת מבלי שום התגרות. אנשים (נערים) איבדו את ההכרה ואושפזו בבתי-חולים במצב קשה. אפילו לפלשתינים לא מתייחסים בצורה כזו.

[glow=red,2,300]מישהו אמר אתיקה?[/glow] :bash:

(כלא אתיקה)

לפי החוק, צריכים לשפוט את כל השוטרים שהפעילו כוח בלתי סביר, להשהות אותם מהמשטרה עד סיום החקירה, לשים אותם במעצר עד תום המשפט, להטיל עליהם קנסות ותשלומי פיצויים לקורבנות, לפטר אותם מהמשטרה לאלתר ללא פיצויים, ולגזור עליהם מאסר בפועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא סיסמאות. אני מניח שעוד לא התגייסת, אבל אלה הן הוראות הפתיחה באש. מותר לירות רק כאשר נשקפת לך סכנת חיים. אם מישהו יורה עליך ואח"כ בורח, אז אסור לך לירות בו כאשר כבר לא נשקפת לך סכנת חיים. כמובן שבמקרה של הפלשתינים מומלץ להתעלם מההנחייה הזו.

אתה מהלך על קו דק מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עצוב לראות לאן המדינה שלנו מתדרדרת..

אילו רק הממשלה הייתה פועלת באותה נחישות ועוצמה כלפי הערבים/פלשתינאים/מחבלים כמו שהיא פעלה בפינויים למיניהם..

אולמרט הוא בן אדם בזיוני, שפל וקטן שיעשה הכל בכדי להוסיף עוד מנדט או שניים למפלגה שלו..

עכשיו זה המתנחלים, בעתיד ירושלים ומי יודע אולי גם את הגולן ואת הכינרת הוא יחלק בחינם (אבל זה באמת תלוי בתוצאות הסקרים שיפורסמו בתקופה)

נ.ב - הכותב הינו חילוני ימני שלא לקח חלק בהתנגדות הפעילה לפינויים אך הזדעזע קשות מהתמונות ששודרו בטלוויזיה ופורסמו בעיתונים ובאינטרנט בימים האחרונים.

ארץ אוכלת יושביה

:-[ :-\ :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל יש להרוס מבנים בלתי חוקיים אז יש להרוס מבנים בלתי חוקיים בכל רחבי הארץ ולא להתמקד בכאלו שהוקמו ע"י מתנחלים. ברגע שאתה את ההריסה באופן סלקטיווי (ראה למעלה), כבר לא מדובר בשמירה על החוק כי החוק שווה לכולם - מדובר על עיוות החוק.

צודק.

די ברור שאתה מעולם לא ראית את המסמכים האלו. אני דווקא קראתי אותם, תתפלא לדעת. אז בבקשה, החלטה 242 ואמנת ז'נווה הרביעית. אתה תיבחן על זה :P .

התנשאות היא כלי דמגוגי שמוטב לא להשתמש בו לצורך העברת מסר.

עיקרי החלטה 242 של מועצת הבטחון של האו"ם:

1. Affirms that the fulfilment of Charter principles requires the establishment of a just and lasting peace in the Middle East which should include the application of both the following principles:

(i) Withdrawal of Israel armed forces from territories occupied in the recent conflict;

(ii) Termination of all claims or states of belligerency and respect for and acknowledgment of the sovereignty, territorial integrity and political independence of every State in the area and their right to live in peace within secure and recognized boundaries free from threats or acts of force;

מצוין בבירור שמוטל על לסגת מכל השטחים שכבשה במלחמת ששת הימים, נוסף על היותה זכאית לחיות בשלום ובטחון בגבולות 67'.

אמנת ז'נבה הרביעית סעיף 49:

The Occupying Power shall not deport or transfer parts of its own civilian population into the territory it occupies.

ניתן להסיק שהשלטון הישראלי בגדה המערבית מתנהל בניגוד לחוק הבינלאומי.

ראשית, מה פתאום. שנית, המסקנה המידית מהטיעון המקורי שלך, כאמור, היא שיש לסגת ממדינת . עוד לא הסברת מדוע הטיעון המקורי שלך לא קורא להקים מדינה יהודית באירופה, לפי הצעת נשיא איראן.

טענתי שישראל צריכה להתנתק מהגדה משיקולים בטחוניים, ולאחר מכן חידדתי שחשוב שתמשיך ולהתקיים בבטחון באותם גבולות. אם אתה בוחר להתעלם מהחלק השני, אוסיף שהעם היהודי יזכה לבטחון רב במדינה יהודית על קוי 67' מאשר בגלות באירופה. הנסיון מלמד.

אי אפשר לכבוש מדינה, אבל אפשר לגרום לה לוותר על דברים שלפני כן היא לא חשבה לוותר עליהם כלל. ראה מדינת כדוגמה. עוד ויתור ועוד ויתור, בסופו של דבר אתה תמצא את עצמך כפליט באירופה.

כבר בתום המלחמה הייתה צריכה להשתמש בשטחים כקלף מיקוח להסכמי שלום עם המדינות השכנות.

חבל שלקחו 40 שנה ואלפי הרוגים עד שזה חילחל.

ובאשר לתביעות הפלסטינים בתוך תחומי הקו, הם יאלצו לוותר. והם יוותרו מהסיבה שבתור מדינה עצמאית העולם כבר לא יעמוד לצידם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנערים ישבו על הרצפה בלי לזוז. באמת נראה לך שהם ניסו לתקוף את השוטר, או שהשוטר ניסה לעצור אותם? השוטר נכנס, דבר ראשון הוא מנחית אלה על הראש של האדם הראשון, שואל אותו אם הוא מתפנה, מקבל תשובה או לא מקבל תשובה, מנחית עליו מהלומה נוספת וגם על החברים שלו שיושבים מימינו ומשמאלו, וזארת מבלי לנסות להידבר או לעצור מישהו. אלימות משטרתית לשמה!

עכשיו באמת נסחפת...

איפה ראית בסרטון הזה אלה פוגעת בראש?

תראה לי את הפריים הזה, כי אני ראיתי את הסרטון פעמיים

וכל מה שראיתי זה את השוטר מניף את האלה שלו על אנשים...

אני מניח שהונחתו מכות, אבל איפה רואים בבירור שאלה מכות לראש?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרים הפרטים הם לא העניין החשוב פה.

העניין החשוב הוא, שהמתנחלים הם בעלי תבונה רגשית נמוכה כל כך עד שהם לא קולטים שהם עושים את זה בשביל הריגוש.

כישלון של מערכת החינוך :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צוחק עליי, נכון? (וניסיתי, באמת שניסיתי. אבל לך תמצא הודעה ספציפית בפורום עם דיונים של עשרות עמודים.. אל תתפוס אותי במילה, אבל נדמה לי שזה היה בתקופה של המחבלת ההיא, שאילנה דיין הוציאה לשון הרע על מ"פ גבעתי והמציאה שהוא ביצע בה וידוי הריגה, מה שהוכח אח"כ כשקר וכזב [וכמובן שהתקשורת "החליקה" את העניין והשתיקה אותו])

search.gif

נדמה לי שזה היה בת'רד עם הודעות שלי מול הודעות של דן (מיני). בהצלחה.

אתה צוחק עלי, נכון?

אתה מפריח פה סיסמאות, אומר שאתה זוכר שראית אם זיכרונך אינו מטעה אותך, שאנשים פה הציעו משהו, אבל להביא הוכחות - שמישהו אחר יחפש.

חובת ההוכחה מוטלת עליך עמרי - או שתלך ותחפש את הטיעונים שלך, או שלא תטען אותם בכלל ותחפיש את הצד שחושב אחרת ממך.

-----------------------

Borg - כן כן - כבר שמענו. מוות לערבים, ערבי טוב הוא ערבי מת.

עכשיו תעשה טובה לכולנו, ותפסיק להגיב - או שתלמד להביע את הדעות (הלא כל כך חוקיות) שלך, בצורה קצת יותר סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המקרים הפרטים הם לא העניין החשוב פה.

העניין החשוב הוא, שהמתנחלים הם בעלי תבונה רגשית נמוכה כל כך עד שהם לא קולטים שהם עושים את זה בשביל הריגוש.

כישלון של מערכת החינוך :lol:

לידיעתך כבר שלושה שנים רצופות( ממה שאני יודע) במבחני מיצ"ב החינוך הממ"ד(ממלכתי דתי) מקבל את הציונים הגבוהים ביותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מהלך על קו דק מאוד.

מאיזו בחינה? ::)

מצוין בבירור שמוטל על לסגת מכל השטחים שכבשה במלחמת ששת הימים, נוסף על היותה זכאית לחיות בשלום ובטחון בגבולות 67'.

תחליט, צריכה לסגת מכל השטחים שכבשה במלחמת ששת הימים, או שהיא זכאית לחיות בשלום ובטחון בגבולות 67'? שני הדברים לא מסתדרים האחד עם השני. :nono:

ובאשר לתביעות הפלסטינים בתוך תחומי הקו, הם יאלצו לוותר. והם יוותרו מהסיבה שבתור מדינה עצמאית העולם כבר לא יעמוד לצידם.

נראה לך? זה רק יגדיל את הדרישות של הפלשתינים. רק לאחרונה החמאס צוטט כשהוא דורש מספרד להחזיר את סיביליה למוסלמים. :screwy:

עכשיו באמת נסחפת...

איפה ראית בסרטון הזה אלה פוגעת בראש?

תראה לי את הפריים הזה, כי אני ראיתי את הסרטון פעמיים

וכל מה שראיתי זה את השוטר מניף את האלה שלו על אנשים...

אני מניח שהונחתו מכות, אבל איפה רואים בבירור שאלה מכות לראש?!

על איזה סרטון אתה מדבר? :s05:

בחדשות בטלוויזיה ראו בבירור, שוב ושוב, שוטרים מכים נערים עם אלות על הראש, ופרשים דורסים נערים עם סוסים, חוזרים ודורסים אותם שוב, תוך כדי שהם מכים עם אלות נערים אחרים.

ממה בדיוק אפי איתם נפצע בראש, אם לא מאלה של שוטר חמום מוח?

Borg - כן כן - כבר שמענו. מוות לערבים, ערבי טוב הוא ערבי מת.

עכשיו תעשה טובה לכולנו, ותפסיק להגיב - או שתלמד להביע את הדעות (הלא כל כך חוקיות) שלך, בצורה קצת יותר סבירה.

אני בכוונה מקצין את העמדות שלי לשם הדגשה לנוכח האלימות הברוטאלית של המשטרה והתגובות בפורום. :s07:

הדעות שלי לא חוקיות? עכשיו, אסור לי גם לחשוב, או שמותר לחשוב אבל לא להקליד? :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...