פינוי עמונה.... - עמוד 15 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

[ltr]who the hell are you to judge my intelligence?!

the fact hitler murdered about 11 million people doesn't mean your right or actually that he's right, since he was the one that claimed judisim is carried in the blood, which is excatly what you claim...

and if your such a genius then tell me, if all the jews are descendents of the same people how come my skin color is white and ethiopians' is dark as night? it's just geneticly impossible.

but it's not the point, leave it alone. go back to the topic.[/ltr]

the jews were exiled for thousands of years.

do you really think that jews who exiled to africa 2000 years ago would'nt get a black and sunburned skin color?

hell, i'm from russia and i came here white like a glass of milk and now 15 years later i have a slightly darker skin.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the sun here is a little stronger that's why you're darker, it's not because of evolution, evolution doesn't take place over just 2000 years, it takes a lot more time than that. according to what you said all the us soldiers in iraq should now be niggers, obviously, they're not.

I can promise you that an iraqi jew will be genetically closer to a taliban warrior that to you or me.

and lets not forget that you can convert into judaism.

the whole judaism-is-not-just-a-religion-it's-also-a-race thing might have been true about 2000 years ago, not anymore.

anyways, you don't have to agree, just drop this, go back to the main topic.

and I still haven't got borg's answer...[/ltr]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[ltr]the sun here is a little stronger that's why you're darker, it's not because of evolution, evolution doesn't take place over just 2000 years, it takes a lot more time than that. according to what you said all the us soldiers in iraq should now be niggers, obviously, they're not.

I can promise you that an iraqi jew will be genetically closer to a taliban warrior that to you or me.

and lets not forget that you can convert into judaism.

the whole judaism-is-not-just-a-religion-it's-also-a-race thing might have been true about 2000 years ago, not anymore.

anyways, you don't have to agree, just drop this, go back to the main topic.

and I still haven't got borg's answer...[/ltr]

אני אחזור לנושא כשתפסיק לעוות את דבריי ולציין חצאי אמיתות.

1. השמש בישראל יותר חזקה מבאפריקה המרכזית? אתה צוחק עליי?

2. חוץ מזה, איך אתה יודע שעורם של יהודים אז היה לבן?! לפי האקלים

בארץ אין לי שום מסקנה אחרת להסיק מלבד שיהודים שחיו כאן בארץ היו שחומי עור.

לכן היהודים שהוגלו לאפריקה במשך השנים עורם התכהה עוד יותר ואילו יהודים אשר

הוגלו לאירופה עורם התבהר.

אני אגיד לך עוד משהו ליהודים יש מאפיינים גנטיים משותפים, וזאת עובדה מדעית.

למה אבא שלי נראה כמו ג'רי סיינפלד? לשניהם אף גדול ושיער מקורזל...

ותנחש מה משות ביניהם, שניהם יהודים.

וגם אדם סנדלר נראה ככה.

אין לי ממש הוכחות לזה, אני גם לא יודע לפי מה לחפש אבל אני

די בטוח שליהודים יש מאפיינים גנטיים משותפים.

כמו לאירים ולסקוטים...נגיד קונאן אובראיין נראה כמו אירי קלאסי

ג'ינג'י גבוה עם עיניים כחולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BigDickBastard

מצטער לנפץ לך את האשליה אבל תימנים הם ערבים לא פחות ממרוקאים, עיראקים, איראנים, פלשתינים, לבנונים, סורים ומצרים

בקשר לויכוח קודם

איראנים הם לא ערבים הם פרסים

באירן יש 3% ערבים

http://en.wikipedia.org/wiki/Iran#Demographics

ודרוזים הם ערבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ודרוזים הם ערבים

אוף

בדואי זה לא דת , בדואים הם מוסלמים ששייכים לשבטים מסויימים של ערבים נודדים שוכני מדבר, הם מוסלמים לכל דבר ומתפללים 5 פעמים ביום ומאמינים במוחמד ואללה ובקוראן וכל היוצא בזה

זה לא משנה ש"לפי הגדרתך" הם ערבים (מה גם שזה בכלל לא נכון), העובדה היא שהם טוענים שהם לא כאלה, ושהם שונאים אותם. תתמודד עם העובדות. אני יודע שזה קשה לך, בהיותך שמאלני, אבל תשתדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרוזים הם לא ערבים למרות שהמוצע שלהם הוא מהערבים אבל לפני כמה מאות שנים הם נפרדו מהם והם כעת קבוצה אתנית שונה מהערבים זה כמו שהיהודים והערבים שיכים לאותה קבוצה "שמית"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא השבוע ב-24 שעות פורסם שעשו מחקר גנטי וגילו ש-99% מהאנשים בעלי שם משפחה כהן עם מוטיבים גנטיים זהים

בקשר לויכוח קודם

איראנים הם לא ערבים הם פרסים

באירן יש 3% ערבים

http://en.wikipedia.org/wiki/Iran#Demographics

ודרוזים הם ערבים

דיברנו על ערבים מה אתה מערב פרסים פה?

בכל מדינה יש לך חלק שהם לא ערבים, דיברנו על החלק הערבי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצטרפתי רק היום לדיון, וקראתי כמעט את כל התגובות מה22 דפים שכבר נכתבו.

ברצוני להביע את דעתי שהיא בעצם סיכום חלקי של חלק מהתגובות כאן.

א. אולמרט שגה. ניתן היה לפתור את זה בהנחיה של "בנחישות וברגישות" כמו בתקופת שרון, ולא "בנחישות ולא ברגישות".

-> אולמרט יודע שהוא טעה. כנראה בעצת יועציו הוא ממלא את פיו מים, בגלל שאין שום סיבה מוצדקת איתה הוא יכול לצאת לתקשורת לגבי תוצאות הפינוי.

ב. אין להפעיל שום אלימות מילולית ובמיוחד לא פיסית על שוטר/חייל במדנת .

-> מי שעובר על כך צריך לשאת את מלוא האחריות על מעשיו.

-> היו עשרות צלמי תקשורת ומשטרה - ולכן עדיין ניתן לתפוס את המפגינים האלימים.

ג. מכיון שאני בתקופת מבחנים יצא לי לראות את כל מהלך הפינוי דרך עיני התקשורת בערוצים 22 ו-10, וכן דרך הסירטונים שכבר צירפו כאן.

-> אדם שביצע עבירה וזרק את נישקו אסור להפעיל עליו שום סוג של אלימות שלא נדרשת לצורך מעצרו.

-> ניתן לראות בבירור אלימות ברוטאלית של שוטרים -גם ממצלמות הטלוויזיה- שנועדה לפגוע בלבד ולא כהתגוננות או כניסיון למעצר.

ראיתי את זה במו עיני במהלך שעות הפינוי בטלוויזיה ופשוט הזדעזעתי.

למי שטוען שהמכות של השוטרים עם האלות היו בידים או בפלג גוף תחתון אז הוא טועה. ראיתי הרבה מקרים בשידור חי ששוטרים היכו מפגינים שהיו ללא שום אמצעי תקיפה במכות(בלשון רבים) אלה רבות שכוונו לראשם.

והנקודה הכי חשובה:

בכל כתבה על הפינוי שפורסמה בכל מיני אתרים באינטרנט ישנן מספר תגובות שטוענות שמפנים רק יהודים.

בוא ניתמם לרגע ונאמר שיש משהו בדברם, מדוע התקשורת מתעלמת מכך?

איך אף עיתונאי לא חשב לבדוק מדוע מפנים והורסים 9 בתים שנבנו ללא היתר, אולם ברמלה ולוד(אני גר באיזור) לא מעיזים אפילו להיכנס לשכונות הלא חוקיות -כדוגמת שכונת הרכבת בלוד- אפילו לעצור מבוקשים לחקירה?

איך אף עיתונאי לא מנסה לברר מדוע לא הורסים בתים לא חוקיים שלא רק שהם נבנו ללא היתר הם גם נבנו מכספי סחר בסמים ומשמשים לסחר בסמים ואמל"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת למה? התקשורת שמאלנית, זה לא חדש.

ואם אתה מתכחש לעובדה הזאת אז אתה או תמים או אידיוט..

אפילו שמעתי את שלי יחימוביץ', שעד לפני מספר שבועות היתה חלק מהתקשורת, אומרת באיזו תוכנית בטלוויזיה לפני כמה ימים ש"התקשורת סוללת את דרכו של אולמרט לניצחון, ומציגה תמונת מצב מגמתית ביותר".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע מפנים והורסים 9 בתים שנבנו ללא היתר, אולם ברמלה ולוד(אני גר באיזור) לא מעיזים אפילו להיכנס לשכונות הלא חוקיות -כדוגמת שכונת הרכבת בלוד- אפילו לעצור מבוקשים לחקירה

במשטרה מפחדים. שוטר שייראה בטלוויזיה בצורה דומה לשוטרים בפינוי של עמונה - אבל בהריסה של בתים בשכונות האלה - ירצחו את הבנים שלו, יאנסו את הבנות ואת אישתו, וכו'... אני סתם נותן דוגמה, אבל זאת המציאות העצובה של היום - עם משפחות פשע שהמשטרה מפחדת להתעסק איתם.

אגב, מעבר לזה - אין בזה ממש ייתרון פוליטי ביחס למחיר.

אני גם לא בטוח שבפינוי עמונה יש ייתרון פוליטי. כלומר, אולמרט עשה את זה ללא ספק ממניעים פוליטיים, אבל זה בגלל שהוא טיפש ולא מנוסה כל כך... אני לא חושב שזה באמת עזר להם (אם אני לא טועה, ברטון הראה איזה סקר שמראה שהם ירדו ב-2 מנדטים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, אין לי מושג איזה רווח פוליטי אולמרט עשה בזה:

miflagott_tx.gif

זאת טעות סטטיסטית. מחר "קדימה" תעלה בחזרה.

אז מתנחלים הם חפים מפשע עד ששופט יקבע שהם אשמים

ושוטרים אשמים עד ששופט יקבע שהם חפים מפשע

זה לא מה שאמרתי. אמרתי שצריך להעמיד את השוטרים לדין, וכמובן ששופט צריך לקבוע שהם אשמים.

לפי העיתון של היום, מח"ש מתכוונת לחקור את השוטרים האלימים שהשתתפו בפינוי עמונה. אני רק מקווה שהחקירה תהיה ממצה ולא שטחית בגדר של יציאת ידי חובה.

i was sure that arabs don't serve the army...maybe it's just crazy me

:P

שמאלני אחד בצבא החליט לאחרונה להתחיל לגייס ערבים לצבא. עכשיו הם יהיו גיס חמישי עם הכשרה צבאית של צה"ל. :kopfpatsch:

[ltr]that's your problem right there, I don't consider myself jewish I don't keep the kosher rules, I don't care about prays nor believe in god and if I wasn't affraid for my car's paintjob I'd drive on yum kipur. so what makes me jewish? do you honestly believe that I and you are descendents of the same hebrews who left egypt some 5000 years ago?! if so how come we're not all of the same skin color?[/ltr]

חתכו לך את הקטן? ::)

היהודים של היום הם אכן הצאצאים של העברים הקדומים. לגבי יציאת מצרים, אפשר להתווכח אם היא בכלל התרחשה (אין תיעוד היסטורי).

בנוגע לצבע העור, יש נישואי תערובת, והשפעה סביבתית אקלימית מצטברת.

דרך אגב, בפעם האחרונה שבדקתי, תימן נמצאת בחצי האי ערב.

אני גם לא בטוח שבפינוי עמונה יש ייתרון פוליטי. כלומר, אולמרט עשה את זה ללא ספק ממניעים פוליטיים, אבל זה בגלל שהוא טיפש ולא מנוסה כל כך... אני לא חושב שזה באמת עזר להם (אם אני לא טועה, ברטון הראה איזה סקר שמראה שהם ירדו ב-2 מנדטים).

אולמרט רצה דם, וקיבל דם. :bash:

לגבי שני המנדטים החסרים של "קדימה", לאחר חיפושים ממושכים ומאומצים, התברר כי מדובר באנשים שיצאו לחופשה בסוף השבוע, והם אמורים לחזור בתחילת השבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מה שאמרתי. אמרתי שצריך להעמיד את השוטרים לדין, וכמובן ששופט צריך לקבוע שהם אשמים.

לפי העיתון של היום, מח"ש מתכוונת לחקור את השוטרים האלימים שהשתתפו בפינוי עמונה. אני רק מקווה שהחקירה תהיה ממצה ולא שטחית בגדר של יציאת ידי חובה.

אתה לא אמרת שצריך להשעות אותם לחקור אותם לפטר אותם ולשפוט אותם

זה צריך להיות לחקור אותם, להחליט אם יש טעם להשעות אותם ולשפוט אותם, לפי החלטת השופט לפטר או לא לפטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא אמרת שצריך להשעות אותם לחקור אותם לפטר אותם ולשפוט אותם

זה צריך להיות לחקור אותם, להחליט אם יש טעם להשעות אותם ולשפוט אותם, לפי החלטת השופט לפטר או לא לפטר

אתה נטפל לקטנות. מבחינתי, הם אשמים. אבל, ברור שצריך להעמיד אותם לדין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...