פינוי עמונה.... - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

הבעיה באמונה הזאת היא מאד בסיסית:

אין ארץ בלי עם .(מה שווה האדמה אם עם לא קיים)

ואין עם בלי מדינת ישראל.(ראינו כבר מה קרה לנו באירופה כשלא הייתה לנו מדינה)

מה שהם עשו זה פגיעה בשלטון החוק של מדינת ישראל ואם הם היו מצליחים, מדינת ישראל הייתה יכולה לפשוט את הרגל.

כן אבל תבין שהפלסטינים רוצים עוד ועוד שטחים..כל ההתקנקות ועמונה לא מספיק להם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

זה שהם לא גרים שם אומר שהם לא שם בגלל אידאולוגיה.

הם שם בגלל שחסר להם אקשן בחיים.

באמת מאיפה נראה לך שרוב הנוער הזה בא הם באים מי"ש ועזה לשעבר כי הם יודעים שאם הם לא יעשו משהוא הם יהיו הבאים בטור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יודעים שאם הם לא יעשו משהו הם יהיו הבאים בטור

יעשו משהו?

עד כמה שאני יודע, במדינה דמוקרטית יש דרכים "לעשות משהו" והן לא כוללות זריקת בלוקים על שוטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אנשים בארץ שרוצים את שתי גדות הירדן...

נו אז מה?

זה אומר שמישהו מהם יקבל את מה שהוא רוצה?

אבל אנחנו לא עם אקשן כמו הפלשטינים ,אפילו עם היינו רק מישור החוף לא היה לממשלה טענות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויש אנשים בארץ שרוצים את שתי גדות הירדן...

נו אז מה?

זה אומר שמישהו מהם יקבל את מה שהוא רוצה?

עובדה שהם קיבלו את עזה וכנראה יקבלו בעתיד את י"ש(לצערי) ועם האוכל בא התאבון(ראה ערך עליית החמס)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יקבלו גם את יהודה ושומרון כי זה פשוט לא ריאלי להחזיק את השטחים האלה תחת ריבונות .

יש לך שתי ברירות:

או לפנות את השטח, או לתת להם אזרחות וזכות הצבעה לכנסת .

מה אתה מעדיף?

לרקורד - אני אישית נגד ההתנתקות בדיוק בגלל הסיבה שאמרת(עליית החמאס וכו) אבל אני כן חושב שאין לנו שום סיבה להחזיק בשטחים האלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם יקבלו גם את יהודה ושומרון כי זה פשוט לא ריאלי להחזיק את השטחים האלה תחת ריבונות .

יש לך שתי ברירות:

או לפנות את השטח, או לתת להם אזרחות וזכות הצבעה לכנסת .

מה אתה מעדיף?

לרקורד - אני אישית נגד ההתנתקות בדיוק בגלל הסיבה שאמרת(עליית החמאס וכו) אבל אני כן חושב שאין לנו שום סיבה להחזיק בשטחים האלה.

יש לך עוד ברירה לעשות התנתקות לפלסטינים מי"ש לעזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נ-כ-ו-ן

זה ממש ראלי

אני ממש לא מבין אותך לפנות יהודים זה בסדר וראוי ולפנות פלסטינים זה לא ראלי?ממש עצוב שאתה חושב ככה

כמה ידיעות מ YNET

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3210080,00.html

"צה"ל הוציא את חייליו מעמדות השמירה בתוך ההתנחלות שבצפון השומרון, לאחר שמתנחלים תקפו חיילים וניקבו גלגלי כלי רכב צבאיים. עם זאת, צה"ל ימשיך לאבטח את ההתנחלות מסביב. ביצהר לא מתרגשים: "שני היתרונות של הצעד הזה הם שצה"ל כבר לא יכול להתכנות בשם צבא הגנה, וגם לא יוכלו יותר להתריס כלפינו ש 'מה אתם מדברים, הרי הם שומרים עליכם" "

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3210117,00.html

אייל ארד אמר לאחד מראשי יש"ע: 'העם שונא אתכם כמו ששונא את הערבים. התפקיד שלי לדאוג שהעם ישנא אתכם יותר משישנא את המחבלים'". כך אמר הערב (יום ה') ח"כ צבי הנדל (האיחוד הלאומי), והבטיח כי אם הדברים לא נאמרו ואינם נכונים, יתפטר מהכנסת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין אותך לפנות יהודים זה בסדר וראוי ולפנות פלסטינים זה לא ראלי?ממש עצוב שאתה חושב ככה

אף אחד לא עושה את זה בגלל שהם יהודים. זה אדיוטי להציג את זה כמהלך גזעני.

מפנים אותם בגלל שזאת הייתה טעות להתיישב במקום שקשה להגן עליו ובלתי אפשרי מבחינת רצף טריטוריאלי.

הלוואי והיינו יכולים לגרש את הפלסטינים אבל זה פשוט לא ריאלי

אתה תיראה כמו נאצי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נסיגה ישראלית מאיו"ש תיתפס אצל הפלסטינים כנצחון, בלי קשר לאופן שנבצע אותה.

הדרך להתמודד עם זה היא להפסיק את מלחמות האגו המטופשות, ולהבין שהתנתקות מהגדה רק תנמיך את קצב ההרוגים, כפי שההתנתקות מעזה מוכיחה לנו כל יום מחדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדרך להתמודד עם זה היא להפסיק את מלחמות האגו המטופשות, ולהבין שהתנתקות מהגדה רק תנמיך את קצב ההרוגים, כפי שההתנתקות מעזה מוכיחה לנו כל יום מחדש.

מה היא מוכיחה לנו?

שיש מיקלט בטוח למחבלים וכל העבריינים בעזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד אתה בסדר בכלל מה אתה לא שם לב שכל פעם שנותנים להם משהוא המצב נהיה שקט לזמן מסוים ואחר כך נהיה יותר גרוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...