פינוי עמונה.... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

לפי דעתי בושה וחרפה למידנה

תראו איך המדינה מגרשת את אזרחי מדינת ישראל....

שבעצם מדינת ישראל היא הבית לכל יהודי....

ופה כל העיניין הוא איך שגירשו אותם זה בכלל עובר את כל גבול הדעת !

הנה כמה מהתמונות של הגירוש....

http://www.a7.org/news.php?id=138322

ושמעתי שגם בטלויזיה אמרו שכל זה היה הצגה... מה זה פה סרט??

בגלל התשקורת בישראל אני נכנס לערוץ 7 ואני מקווה שעוד כמה מכם מעדיפים את ערוץ 7 על פני התשקורת בישראל....

www.a7.org

ולא רק אחרי הפינוי מתחייסים אליהם כמו שלא מתחייסים לכלבים אפילו...

איפה המדינה ששומרת ומגנה על אזרחיה...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

:lol: :lol: :lol:

גירוש?! ROFLOL

פחחחחחח, לך חפש מישהו אחר למכור לו את הדמגוגיה בשקל שלך.

יודע מה? מגיע להם. חבל שהשוטרים נוהגים באיפוק כלפיהם, באירועים דומים לפני חמש שנים נורו למוות 13 בני אדם. אם מישהו היה זורק עלי בלוק בטון, הייתי יורה בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי זכות להגיד כל מה שאני רוצה ומתי שאני רוצה... ולא משנה איפה אני גר...

אין שום לאיך שאתה מקבל מכות או כל דבר אחר...

ככה לא מתנהגים ולא משנה למי....

תזכור אתה עדין אזרח מדינת וככה המדינה לא צריכה להתחייס לאזרחים שלה....

ואיך המשטרה מתנהג לאיובים שלנו לערבים שהם חוסמים כבישים שלמים...?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעלם מעובדה פשוטה שהם עבריינים במלא מובן החוק וככה מתייחסים לעבריינים שתוקפים אנשיי משטרה.

אם זה לא היה במסגרת "התנתקות", היו מגישים נגדם כתב אישום על עבירה פלילית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יודע מה? מגיע להם. חבל שהשוטרים נוהגים באיפוק כלפיהם, באירועים דומים לפני חמש שנים נורו למוות 13 בני אדם. אם מישהו היה זורק עלי בלוק בטון, הייתי יורה בו.

מסכים עם הפתיח - גירוש זה לא, מדובר באכיפת חוקי המדינה (למרות שחבל שאולמרט לא התעלה מעל לשיקול הפוליטי המידי). אבל "ארועים דומים"? על מה לעזאזל אתה מדבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכל בולשיט , מדובר בגבעה צחיחה ונידחת עם 9 בתים וכמה קראוונים, וה9 בתים האלה קיימים שם בערך יום וחצי

המזכירה של ה"יישוב" הזה גרה בכלל בקריית ארבע, ו99.9 אחוז (בלי להגזים בכלל) מהמתפרעים שראו בטלוויזיה לא גרים שם , גורשו מבתיהם עלק .. היסחפות המאה.

זה מאחז שנבנו בו בתי קבע בניגוד לחוק, נקודה.

הוא הוכרז כשטח צבאי סגור וכל מי שהיה שם ולא התפנה , או חמור מכך, שלח את ילדיו לשם להתעמת עם השוטרים ידע בדיוק מה יקרה

אני לא מרחם על אף אחד שם שקיבל מכות, כמו שאני לא מרחם על ילדים פלסטינים שזורקים אבנים על חיילים באמצע שטח אש ונורים , מי שמשחק באש נכווה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת על מה אני מדבר? ראית את צילומי הוידאו מעמונה? אלפי מתפרעים שמשליכים אבנים על שוטרים. בארועי אוקטובר קרה אותו דבר (נכון, בקנה מידה גדול יותר. נכון, היו גם מקומות שזרקו בהם בקבוקי תבערה. אז מה?), והמשטרה ירתה למוות ב-13 בני אדם; אני לא בא לשפוט את המשטרה על מה שהיא עשתה אז, אני רק אומר שהיא בררנית מדי באמצעים לפיזור הפגנות כשמדובר במתפרעים יהודים, ולא בערבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מרחם על אף אחד שם שקיבל מכות, כמו שאני לא מרחם על ילדים פלסטינים שזורקים אבנים על חיילים באמצע שטח אש ונורים , מי שמשחק באש נכווה .

שמע, בסך הכל הילדים שם דיי מסכנים.

תחשוב מה זה ללמוד תורה כל היום וזה שאסור להם לגעת בבנות.

ראסמי חסר להם אקשן בחיים והם פשוט השתמשו באידאולוגיה בשביל להרגיש שהם עושים משהו.

לצערם ולצער המדינה, הם טיפסו על עץ גבוה מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שני הבדלים:

א. ב- 2001, המטרה של המתפרעים היתה לפגוע באזרחי המדינה, ואחד מהם נהרג, בעמונה המטרה היתה לפגוע בשוטרים, במקרה הרע ביותר. אתה באמת חושב שאלמלא המשטרה פעלה כפי שפעלה, המתפרעים בעמונה היו תוקפים אזרחים תמימים שכל חטאם היה שעברו במקרה במקום?

ב. ב- 2001 עמדו כוחות קטנים, לא מאומנים ולא מצויידים לטיפול בהתפרעויות, מול אלפי מתפרעים. בעמונה עמדו אלפי שוטרים, מיומנים ומצויידים לטיפול בהתפרעויות, בפני המתפרעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב"אירועים הדומים" המון ערבי מתפרע חסם עורק תחבורה מרכזי בארץ, שרף חנויות, ורגם בסלעים מכוניות של אזרחים ושוטרים שהגיעו להשליט סדר.

בעמונה, לעומת זאת, 7000 חיילים ושוטרים נשלחו ע"י תולעון-מלפפון להרוס בתים של יהודים, ולהתעמת בכוח מוחץ ולא סביר עם טובי הנוער העברי שנשלחו ע"י צו מצפונם להגן על אדמת ארץ בחירוף נפש.

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. לא ממש מעניין אותי מה המתפרעים בעמונה היו עושים או לא עושים אלמלא המשטרה פעלה כפי שהיא פעלה, וזה גם לחלוטין לא רלוונטי לדיון. המשטרה הייתה שם כדי לאכוף החלטת ממשלה, שקיבלה את אישור בג"צ, ולאחר שניתן לתושבי המקום פרק זמן ארוך מאוד כדי להתכונן ולהתפנות. כל אותם אלפי מתפרעים הגיעו לעמונה במטרה אחת - לפגוע בשוטרים שבאו לבצע את עבודתם, כשם שהמטרה של המתפרעים ב-2001 הייתה לפגוע באזרחי המדינה (לרוב, כשאתה זורק למישהו על הראש בלוק בטון, אתה לא עושה את זה כי אתה מחבב אותו במיוחד, וזה גם הגיוני להניח שהוא ייפגע - כפי שאכן קרה). מי שמרים יד (או אבן, או בקבוק תבערה) על שוטר או חייל, צריך להבין שעלולות להיות לכך השלכות, ולא רק בטווח הארוך ובמישור המשפטי.

ב. נכון, אך לא רלוונטי. הגעה בכוחות גדולים לא מצדיקה ספיגה של אלימות כה קשה כלפי הכוחות.

Borg - חבל שכל טובי הנוער העברי הללו לא נמצאים עכשיו בגן עדן עם 72 בתולות, דווקא מתאים להם, חמאסניקים צעירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...