פינוי עמונה.... - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פינוי עמונה....

J0HNiE

Recommended Posts

:bash: הם לא מתנחלים.

הם פרחחים.

האמת אין לי מושג למה אני בכלל עונה לך.

אתה פשוט לא יודע על מה אתה מדבר.

שוב פעם אתה מזלזל,למה?,אתה מכיר אותי בכלל?,אתה יודע בן כמה אני? אתה יודע מה עשיתי ומה לא עשיתי בצבא?

מי אתה בכלל? למה אתה חושב את עצמך - מפזר מחמאות ככה חופשי? מ-י א-ת-ה ב-כ-ל-ל ? ? ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 291
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אני יכול להישבע לך שאם התמתנחלים לא היו מתבצרים השטורים לא היו מפעילים כוח...

אני יודע שהם לא עשו הכל נבשביל למנוע את זה אבל הם עשו די והותר בשביל למנוע אלימות והמאמצים כשלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה הכי חשובה היא, שהיה אפשר לעשות את זה בצורה הרבה הרבה יותר טובה - אבל פחות טובה פוליטית לקדימה.

אפשר היה לקבוע שיפנו את המקום - וכשהתקבצו שם כל האנשים, להגיד "אוקי... אז עכשיו זה לא זמן טוב, נחכה שיימאס לרובם, ואז ניכנס לשם"...

הם לא היו נשארים שם הרבה זמן... הבעיה היחידה עם התוכנית הזאת, היא שאולי הזמן שהם היו נשארים שם היה חורג מתאריך הבחירות... והרי זה לא מה שאולמרט רוצה - הוא רוצה להראות שמרביצים למתנחלים בטלוויזיה. הוא רוצה לעורר את השנאה למתנחלים לטובתו בבחירות - לכן הוא עשה את זה ככה.

אולמרט אימפוטנט. שרון היה מושחת (ככה אומרים) - אבל כשהוא היה רוצה לעשות משהו הוא היה עושה אותו - ועושה אותו טוב.

הוא פינה 9000 אנשים מבתיהם - כמעט ללא התנגדות - ועם הרבה הרבה פחות פצועים.

אגב, אני הייתי נגד ההתנתקות - אבל ממניעים אחרים, כמו חיזוק הטרור, בראשות החמאס. בלי קשר להסכמה או אי הסכמה למהלך הזה - הוא נעשה בצורה מדהימה, יחסית, מבחינה ביצועית. לדעתי, לפחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: אתה בן 12?

אתה פשוט מתנהג בתת רמה נוראית וצפויה! אני לא ארד לרמה הנמוכה שלך (אבל אתה מוזמן לקבל את דעתי בפרטי)

חבל שיש אנשים כמוך בפורום ובכלל במדינה

אני מתבייש שאתה נקרא ישראלי! אתה מגעיל אותי!

בטח היית איזה ג'ובניק מבחירה שאמר:"אני אטחן? בשביל מי?" אני מכיר אנשים כמוך....זבל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תירגע אחי, זה כולה דיון בפורום באינטרנט, חבל על הבריאות שלך להתעצבן ככה :screwy:

בדיוק

הבן אדם לוקח את זה יותר מדיי קשה(כמו ילד בן 6 שלקחו לו צעצוע)

בטח היית איזה ג'ובניק מבחירה שאמר:"אני אטחן? בשביל מי?" אני מכיר אנשים כמוך....זבל!

LOL

עוד לא התגייסתי.

אתה פשוט עושה צחוק מעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק

הבן אדם לוקח את זה יותר מדיי קשה(כמו ילד בן 6 שלקחו לו צעצוע)LOL

עוד לא התגייסתי.

אתה פשוט עושה צחוק מעצמך

עדיף להיתעצבן מאשר לתבטאות בבורות מוחלטת !

אתה פשוט חתיכת !@#$ ואני לא אסבול את החרא שלך יותר! סתום את הפה כבר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...