64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג - עמוד 9 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג

lipa

Recommended Posts

• תגובות 246
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

במחילה משניכם אבל יש הבדל גדול בין מה שאמרת (ראיון עם סגן נשיא ישראל") לבין הכותרת "חדשנות בטכנולוגיית המחשוב הנייד של אינטל"......מה אני אמור לנחש......? :kopfpatsch:

בכל מקרה תודה לשניכם..... ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של "MoRtZkInG":

אחרי שקראתי את כל העמודים פה, ובלי להיכנס לנושא הדיון (יש לי דעה בו, אבל כבר אמרו אותה  ), אני רק רוצה להגיד ש

"תפוחים, אתה מוריד את רמת הפורום".

כן, אתה תורם הרבה ידע ומידע, אבל גם משתלח באופן אישי במי שלא מסכים איתך, מטעה ומספק מידע מגמתי ואחד הדברים הפחות טובים לדעתי, גם לא מוכן להודות בטעות וכשמוכיחים שטעית אתה פשוט שותק ולא מגיב ונותן לנושא להתנדף...

בקשר לרמיזה כאילו האתר מגמתי בגלל שהוא מקבל "צ'ופרים" או משהו כזה מחברות חומרה. ראשית, גם אינטל וגם דואגות להיות איתנו בקשר ישיר ולהזמין אותנו לאירועים שהן מארגנות. שנית, זה לא משפיע בגרוש על התוכן באתר, על המטרות שהוא מציב לעצמו או על הנושאים שהוא עוסק בהם.

קח לדוגמא ציטוט מראיון שערכתי עם סגן נשיא אינטל:

ציטוט

מדובר על כך, בעיקר עכשיו לאחר ביטול מעבד ה-Pentium4 4Ghz של אינטל, שבמשפחת המעבדים השולחניים של אינטל הולכת להנות מהפיתוח של המעבדים הניידים. בעיקר על כך שליבות המעבדים הניידים יהיו הבסיס למעבדים השולחניים החדשים של החברה.

זה אתה אמרת

אז מה? אינטל מאמצת את האסטרטגיה של AMD? ארכיטקטורה וליבות יותר יעילות על חשבון כמות נכבדת של מגה הרצים בתדר?

אני לא רוצה להיכנס כאן לדיבורים על מתחרים, אבל אני יכול להגיד לך את זה, עד לשלב מסוים משפחת ה-Pentium 4 הייתה הפתרון הטוב ביותר בשוק המעבדים. עכשיו הגענו למסקנה שיש אפשרות להביא יותר ביצועים בפחות הספק וזה דבר חשוב גם במחשבים שולחניים ולכן אנחנו נעים בכיוון הזה.

אף אחד כאן לא במטרה לעשות חיים יותר קלים לאחת החברות, ואנחנו שואלים וכותבים על מה שמעניין אותנו (הקו שלי בכל אופן הוא שמה שמעניין אותנו מעניין גם את הגולשים שלנו).

לא הייתי חושב בחיים להפוך את HWzone לאתר הילול למעבד זה או אחר, אבל אנחנו כן משתדלים לחשוף את הקורא הישראלי לכל המידע ולתת לו (בעמצאות חדשות, ביקורות ומאמרים) את כל הכלים בשביל לבחור בעצמו מה טוב לו. כמאמר מוסגר בשבילך, מעבדי זוכים אצלנו כבר מספר שנים במקומות הראשונים של מאמר נבחרי השנה שלנו (למרות שכפי שזה נראה, אתה לא מכיר חלקים אחרים באתר שלנו חוץ מפורום מעבדים ולוחות אם - וחבל), ואני מכיר מספר מקומות שטרחו להדפיס את המאמר הזה, ולתלות אותו במקום בולט בשביל לידע צרכנים לעשות את הקניה נכונה - ועל כך, גאוותי.

וכן, האתר מגדיר את עצמו בתור גוף עיתונאי אובייקטיבי.

מור שובל,

עורך חדשות

ההאשמות/טענות שלך מצחיקות אותי, אם לא עניתי לחבר פורום שלדעתי לא ראוי

לתגובה זה לא אומר שאין מה לענות, אבל אם אתה רוצה לחשוב אחרת שיבושם

לך.

צריך לדעת איזה שאלות לשאול כדי לחשוף את האמת (בהנחה שבקיאים בחומר

ויודעים פחות או יותר מה תמונת המצב האמיתית, כמו למשל "למה לאינטל אין

כפול לשרתים" או "דיברתם על של 10 גיגה הרץ, מתי נראה אותם?"),

וכמובן שגם צריך לדעת איזה שאלות לא לשאול כדי לקבל עוד ראיונות בעתיד.

הכנופיה השלטת בפורום הזה עיוורת לנתונים שלא מתאימים לה ומבטלת אותם באופן

ממש אוטיסטי (צריכת חשמל/פליטת חום), הכנופיה השלטת בפורום בהובלת מנהלי

הפורום מייצרת תעודות ושלל חנטרישים גראפיים, אל תבלבל לי את המוח על הורדת

רמה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים עדיף שתשתוק

השאלה על ה-10 גיגה הרץ היא שאלה מתחכמת שנועדה ללעוג לאינטל ואתה לא באמת מצפה שמראיין ישאל דבר כזה(קצת טאקט)

דבר שני לפני שאתה מתחיל להאשים את כל הפורום בהיותו "כנופיה" תספור עד 10, תעשה מקלחת קרה, מצדי תאכל אפילו איזה תפוח אבל את השטויות שלך תשמור לעצמך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכנופיה השלטת בפורום הזה עיוורת לנתונים שלא מתאימים לה ומבטלת אותם באופן

ממש אוטיסטי (צריכת חשמל/פליטת חום), הכנופיה השלטת בפורום בהובלת מנהלי

הפורום מייצרת תעודות ושלל חנטרישים גראפיים, אל תבלבל לי את המוח על הורדת

רמה.

האוטיסט היחידי פה בפורום זה אתה, FRUITCAKE. אתה רוצה עובדות? לך תריץ כמה דברים על ה 64 ביט של , ובאותו זמן תנסה לראות סרט מכונן ה DVD. אז למי אכפת מצריכת חום אם ברגע שרץ משהו אחד כבד ברקע המחשב משותק? את זה לא מספרים ברוב אתרי ה FANBOYS שאתה קורא. אני מחכה בכליון עיניים ל 64 ביט הזולים של שבדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א'. מיינד פילדס - אתה באמת בן אדם עקשן. אך בתוך אמירותיך ציינת שתפוחים פוגע באחרים. וציינת את זה באמצעות.. קללות?

ב'. OMRIJ - אני בהחלט מסכים איתך שהמעבדים של 64BIT לא נחוצים -כרגע-, אבל מציגים ביצועים טובים יותר במחיר נמוך יותר, וגם תמיכה ב64 ביט (ומיינד, cut the crap ותפסיק לזבל לי על הסטת השוק) - אז לא עדיף?

ג'. מערכת הפעלה מבוססת 64 ביט כבר יצאה לאור. דרייברים יוצאים לאט לאט. תוכנות תומכות 64 ביט יוצאות גם כן. משחקים - גם כן. מערכת ההפעלה הבאה של MS - גם כן. .... רק אני שם לב שהשוק הופך ל-64 ביט?

כמובן, שכמו המעבד עצמו, גם השוק משלב בתוכו 64/32, אבל לאט לאט גם זה ישתנה לגמרי.

דוגמא יפה נתנו כאן - PCI-E. כרגע זה לא תורם - כמו ה64 ביט. זה גם לפעמים זול יותר - כמו ה64 ביט.

אז למה תמליצו על PCI-E? למה לבן אדם שמשחק משחקים תמליצו PCI-E? הרי אין הבדל בביצועים. שום הבדל. כי בעוד X זמן יהיה הבדל.

גם 64 ביט. אין הבדל, שום הבדל. אבל בעוד Y זמן יהיה הבדל עצום.

ד'. ותראו - יש אנשים כמוני. אני לא טחון, אני לא קונה מחשב חדש כל שנה. קניתי לא מזמן מחשב, וכנראה שהמעבד והלוח שלי ישארו איתי הרבה זמן. אז כן, גם אם 64 ביט יהיה משו-משו רק בעוד שנתיים, כנראה שאני אהנה מהקנייה שעשיתי שנתיים לפני שזה קרה.

ה'. אינטגרל - חביב. אבל אני רואה שאתה פאן בוי של אינטל? ידוע שמולטי טאסקינג זה לא התחום של . לך תריץ DOOM3 על ותראה איך זה מקרטע על . לך תריץ סימולטור פיסיקלי. גם לאינטך יש תבעיות שלהם. אז תפסיק לתקוף נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האוטיסט היחידי פה בפורום זה אתה, FRUITCAKE. אתה רוצה עובדות? לך תריץ כמה דברים על ה 64 ביט של , ובאותו זמן תנסה לראות סרט מכונן ה DVD. אז למי אכפת מצריכת חום אם ברגע שרץ משהו אחד כבד ברקע המחשב משותק? את זה לא מספרים ברוב אתרי ה FANBOYS שאתה קורא. אני מחכה בכליון עיניים ל 64 ביט הזולים של אינטל שבדרך.

אל תגזים צריך איזה 20 תוכניות אבל עדיין העובדה היא שאינטל עוקפת את בריבוי תוכניות מה שכבר לא נכון בכפולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א'. מיינד פילדס - אתה באמת בן אדם עקשן. אך בתוך אמירותיך ציינת שתפוחים פוגע באחרים. וציינת את זה באמצעות.. קללות?

ב'. OMRIJ - אני בהחלט מסכים איתך שהמעבדים של 64BIT לא נחוצים -כרגע-, אבל מציגים ביצועים טובים יותר במחיר נמוך יותר, וגם תמיכה ב64 ביט (ומיינד, cut the crap ותפסיק לזבל לי על הסטת השוק) - אז לא עדיף?

ג'. מערכת הפעלה מבוססת 64 ביט כבר יצאה לאור. דרייברים יוצאים לאט לאט. תוכנות תומכות 64 ביט יוצאות גם כן. משחקים - גם כן. מערכת ההפעלה הבאה של MS - גם כן. .... רק אני שם לב שהשוק הופך ל-64 ביט?

כמובן, שכמו המעבד עצמו, גם השוק משלב בתוכו 64/32, אבל לאט לאט גם זה ישתנה לגמרי.

דוגמא יפה נתנו כאן - PCI-E. כרגע זה לא תורם - כמו ה64 ביט. זה גם לפעמים זול יותר - כמו ה64 ביט.

אז למה תמליצו על PCI-E? למה לבן אדם שמשחק משחקים תמליצו PCI-E? הרי אין הבדל בביצועים. שום הבדל. כי בעוד X זמן יהיה הבדל.

גם 64 ביט. אין הבדל, שום הבדל. אבל בעוד Y זמן יהיה הבדל עצום.

ד'. ותראו - יש אנשים כמוני. אני לא טחון, אני לא קונה מחשב חדש כל שנה. קניתי לא מזמן מחשב, וכנראה שהמעבד והלוח שלי ישארו איתי הרבה זמן. אז כן, גם אם 64 ביט יהיה משו-משו רק בעוד שנתיים, כנראה שאני אהנה מהקנייה שעשיתי שנתיים לפני שזה קרה.

ה'. אינטגרל - חביב. אבל אני רואה שאתה פאן בוי של אינטל? ידוע שמולטי טאסקינג זה לא התחום של . לך תריץ DOOM3 על ותראה איך זה מקרטע על פנטיום. לך תריץ סימולטור פיסיקלי. גם לאינטך יש תבעיות שלהם. אז תפסיק לתקוף נמוך.

גם אתה קשה קליטה?

הת'רד הוא לא על מה עדיף או אינטל

וגם לא אם עדיף מעבד 64 ביט או מעבד 32 ביט

אלא על:האם מעבד 64 ביט הוא סיבה מספיק טובה לשדרג?

אין בכלל שאלה אם לקנות היום מעבד 64 ביט או לא (יש פה קונצנזוס בעניין)

נתת פה דוגמה טוב עם ה PCI-EXPRESS:

על אותו עיקרון, ברור שאם אתה קונה מחשב חדש, כדאי לך לקנות כרטיס מסך בתצורת PCI-EXPRESS

אבל...

אם יש לך כרגע 6600GT ב AGP, האם כדאי לך לשדרג ל 6600GT בPCI-EXPRESS?

האם יצא לך מזה משהו?

ובקשר ל משחקים ותוכנות, נחכה ונראה מתי זה יהיה משמעותי

אל תגזים צריך איזה 20 תוכניות אבל עדיין העובדה היא שאינטל עוקפת את AMD בריבוי תוכניות מה שכבר לא נכון בכפולים

1.אתה מדבר שטויות

2.הכפולים לא רלוונטים כרגע ל99% מרוכשי המחשבים (מבחינה כספית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MONK

אני לא FANBOY של . פשוט נמאס שהנפוח מ***ן את השכל על אנשי האתר ועל עובדות, מזכיר כל הזמן את  עניין החום, אבל מתעלם ממה שלא נוח לו.

ספציפית, לגבי DOOM3 אתה לא מדבר לעניין. תקרא את זה ותבין ש DOOM3 בתנאי משחק לא מקרטע על ואם ראית משהו כזה קורה זה לא בגלל המעבד. תסתכל פה על ה 64 ביט 3000 מול הפנטיום 3 גיגה:

http://www.xbitlabs.com/articles/cpu/display/doom3-cpu_5.html

וכן, אני בהחלט מחכה הרבה יותר ל 64X2 הזולים מאשר לאינטל 64 ביט הזולים, אבל מחכה עוד יותר שיצא האוויר מהנפוח.

AQUARIOUS

מספיק תוכנה אחת כבדה.

עריכה: כן, שכחתי: מי שמשדרג עכשיו בגלל ה 64 ביט או בגלל השטויות של הנפוח :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...