64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג - עמוד 6 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג

lipa

Recommended Posts

מי שהולך לקרוא חדשות מחשבים ב"עיתונים" הוא עצמו המפגר.

לא יודע אם שמתם לב, אבל הכתב הפרימיטיבי שמעכב כל חדשה המליץ ללכת על מעבד רגיל באותו מחיר (שזה ה-3200) מאשר מעבד 3000 שתומך ב-64 ביט,

גם באופן כללי הכתבה משאירה אווירה חזקה נגד מעבדי לטובת (זה מה שישראלים רוצים לשמוע, לא?)

חוץ מזה יש למעבד עוד טכנולוגיות ומטמון גדול יותר...

אני חדש פה בפורום ואני מתבייש לראות שאחראי הפורום מסכים עם השטויות של YNET

:bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 246
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בננה - עצרת לחשוב שייתכן שפשוט לא מראים בטבלה מה התיכננונים מעבר? או שאולי אתה חושב שאם בטבלה אין את 2010 העולם הולך להיגמר בשנה הזאת?

אל תדאג .. יש עוד הרבה מקום להתפתח, וזה לא חייב לבוא מהקטנת הטרנזיסטור, מה שפחות חשוב (כן פחות) מהמהירות שלו.

תפוחי - דוגרי, אין לי שמץ של מושג מה ניסית להעביר בהודעה שלך. מה?

"בתחום כרטיסי המסך החומרה והתוכנה מרוכזים אצל יצרן אחד, המעבד ומנהל ההתקן, גם סוג הזכרון וגם בקרי הזכרון, כולם באים מיצרן אחד. אותו דבר לגבי קונסלות המשחקים, עיבוד מקבילי, אותו כנ"ל לגבי שרתים כבר שנים רבות, בקיצור, די ליללות, עיבוד מקבילי הוא די הכרח, גם אם מהירות השעון היתה יכולה לעלות עוד באופן יעיל מבחינת צריכת חשמל/פליטת חום, הסיבוכיות של התכנה הייתה מחייבת עיבוד מקבילי."   :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ הייתי חייב להתפרץ ולומר שאני כן הבנתי אותך וגם מעריך כמוך ששידרוג ל64BIT (כ64BIT) יותר ממיותר לשוק הביתי היום.

מה שאי אפשר להגיד על השוק העיסקי אבל שם החוקים הצרכים והכסף שונים בתחלית, תחנת עבודה למעצב מוצר או מתכנן תב"מ (ביחוד בשוק מוצרים לתעשיה) עובדים כבר שנים עם תחנות 64 טהורות עם תוכנות תואמות כמובן, תחנות ששוות אלפי דולרים במקרה הטוב ועשרות אלפים כמו במקרה של SUN או SGI.

השוק הביתי עוד לא הראה צורך ממשי (שימושי) למעבר ---- חד ----- ל64 אלה להיפך הוא מרופד טוב מאוד סביב ה32, השינוי יעשה וזה אין ספק אבל לא מהר כמו שרוב המגיבים חושבים כאן, התהליך שחברות תוכנה צריכות לעבוד,אוסף מוצרי בפיתוח לסביבת עבודה הזאת ושוק שלא מוצא את הצורך המידי להגיב לתכנולוגיה הזאת יביא לאיטיות בחדירת המוצרים סביב ה64 גם אם יציפו את השוק במעבדים תואמים.

מילה על בנושא.... אני חושב שהחברה מרמה את השוק הביתי (השוק העיסקי מספיק נבון להחליט בעצמו) בעכך שהיא תופסת טרמפ על הבין כלאים הזה שהיא יצרה 32/64 (ושיהיה טוב כמה שיהיה) מכוון שקונים רבים החליטו לקנות מעבדי 64/32 על סמך "הידיעה" שיש להם מעבד מוכן לדור הבאה של מערכות ההפעלה ומוצרים נילווים מה שלא ניראה נכון להיום ולא יהיה נכון לאורך השנה עד שנתיים הקרובות לפחות (להבנתי).

ובכך אני רואה את מרמה את השוק הביתי, מה גם שהמביני עניין נפלו בו באמונתם ש64 יביא עימו השורה חדשה - לא דובים ולא יער.

ובכך לטעמי ניכנסת למועדון המפוקפק של כל החברות הגדולות (ולמה לא בעצם) של אימוץ המניפולציות כדרך לשווק מוצר.

לגבי בעניין זה אני חושב שהם קראו את המפה טוב ואסטרטגית החליטו ה64BIT לשוק הביתי צריך לעבור בדרך הבשלות, המגמה היתה צריכה להתפתח מעולם השרתים ותחנות העבודה לכוון השוק הביתי (דבר שעבד לא פעם אחת בעבר ראה RAID כדוגמה אחרונה). השוק העיסקי הוא כמו פיתוחי הצבא לשוק האזרחי, צריך לעבוד בתחום כדי לראות ולהרגיש את המגמות, לכן אני לא מתכוון להתכנס לנושא לעומק.

לגבי הכתב והכתבה עצמה אני חושב שעקרונית הכתבה מכוונת לאמירה נכונה שהיא שוב המעבר ל64 לשוק הביתי עדיין לא צבר תאוצה, המקרה הזה מקדימים את העגלה אל לפני הסוסים. לומר שהכתב מטומטם או נגוע בחשד לשוחד כלשהוא (זה השתמע פה מכמה תגובות) זה פשוט מגוחך, כדבר ראשון אם ניבחן את העיתונאי מול כל אחד מאיתנו במגוון רחב של נושאים רובנו המוחלט נצא מטומומים או לפחות נרגיש ככה (צריך להפגין המון ידע כדי להיות עיתונאי, בטח במקום עבודה כמו ידיעות אחרונות). אם יש מהפסול בכתבות בעיתון זה בדרך כלל בנשאי פוליטיקה וכלכלה מובהקים אבל זה עניין אחר לגמרי.........

היה מגוחך לקרוא את המגיבים כאן (ובעוד מקומות) מתנגחים על המחיר 1000$, נעשתה טעות וזה קורה לכולנו. דווקא על הברור מאליו כטעות כלכך יחסתם חשיבות ולא למהות הכתבה שזה העיקר.

"תפוחים" לא רציתי להגיב אליך באופן אישי אבל ..... צורת ההתנהגות שלך היא "סכינאות" של מילים, אתה בוטה, אתה צדקן, אתה מעליב, אתה שחצן, אתה פנאט, אתה רגזן ואתה ללא ספק מאוד מתוסכל. צר לי! צר לי מאוד שיש כאן ילדים!! חסרי חוליות ועמוד שידרה שהולכים אחרי השחצנות שלך כאילו היתה סוג של מנהיגות, אבל אני ועוד כמה יודעים כאן בדיוק מי ומה אתה. העתיד שלך כבר יטפל בך אבל עד אז אתה ממש אבל ממש לא חייב לכבד אותנו בנוכחותך הצבעונית כלכך גם אם יש כמה שרואים בך דבר מצחיק עד מגוחך, >> אומרים אהבה יש בעולם אבל איפה נעורי <<< אם אתה לא מבין אתה עוד תבין גם תבין!!!

תרד מהפנטיות שלך כי היא תחזור אליך כמו בומרנג, המממ תן לי לנחש אתה לא פנאט זה אני שבכלל מטומטם, אולי!.

כאיש מקצוע עם תעודות שיכבדו כל עובד בחברת היי-טק ועובד בתחום יום יום ב10 השנים האחרונות, קראתי אצלך לא פעם טעויות ואי דיוקים ולא אני לא מתכוון להסביר לך כמה אתה לא מבין בטכנולוגיה עכשיות פשוט אתה לא שווה את הטירחה!

וכן אתה כן יכול לשים עליי זיין וממש אבל ממש לא לקרוא את התגובה שלי וזה יהיה ממש ממש בסדר.

לכל השאר תחשבו יותר בעצמכם ופחות בשמם של אחרים כי כולכם נפלתם בפח שתפוחים שוב ושוב בישל לכולכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הוויכוח הזה עקר מיסודו בכל מקרה כדאי לקנות ארתלון 64 ביט כי הוא יותר זול ויותר טוב ללא קשר ל64 ביט מאינטל

ודרך אגב יש משחק שמנצל את זה פאר קריי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ הייתי חייב להתפרץ ולומר שאני כן הבנתי אותך וגם מעריך כמוך ששידרוג ל64BIT (כ64BIT) יותר ממיותר לשוק הביתי היום.

מה שאי אפשר להגיד על השוק העיסקי אבל שם החוקים הצרכים והכסף שונים בתחלית, תחנת עבודה למעצב מוצר או מתכנן תב"מ (ביחוד בשוק מוצרים לתעשיה) עובדים כבר שנים עם תחנות 64 טהורות עם תוכנות תואמות כמובן, תחנות ששוות אלפי דולרים במקרה הטוב ועשרות אלפים כמו במקרה של SUN או SGI.

השוק הביתי עוד לא הראה צורך ממשי (שימושי) למעבר ---- חד ----- ל64 אלה להיפך הוא מרופד טוב מאוד סביב ה32, השינוי יעשה וזה אין ספק אבל לא מהר כמו שרוב המגיבים חושבים כאן, התהליך שחברות תוכנה צריכות לעבוד,אוסף מוצרי בפיתוח לסביבת עבודה הזאת ושוק שלא מוצא את הצורך המידי להגיב לתכנולוגיה הזאת יביא לאיטיות בחדירת המוצרים סביב ה64 גם אם יציפו את השוק במעבדים תואמים.

מילה על בנושא.... אני חושב שהחברה מרמה את השוק הביתי (השוק העיסקי מספיק נבון להחליט בעצמו) בעכך שהיא תופסת טרמפ על הבין כלאים הזה שהיא יצרה 32/64 (ושיהיה טוב כמה שיהיה) מכוון שקונים רבים החליטו לקנות מעבדי 64/32 על סמך "הידיעה" שיש להם מעבד מוכן לדור הבאה של מערכות ההפעלה ומוצרים נילווים מה שלא ניראה נכון להיום ולא יהיה נכון לאורך השנה עד שנתיים הקרובות לפחות (להבנתי).

ובכך אני רואה את מרמה את השוק הביתי, מה גם שהמביני עניין נפלו בו באמונתם ש64 יביא עימו השורה חדשה - לא דובים ולא יער.

ובכך לטעמי ניכנסת למועדון המפוקפק של כל החברות הגדולות (ולמה לא בעצם) של אימוץ המניפולציות כדרך לשווק מוצר.

לגבי בעניין זה אני חושב שהם קראו את המפה טוב ואסטרטגית החליטו ה64BIT לשוק הביתי צריך לעבור בדרך הבשלות, המגמה היתה צריכה להתפתח מעולם השרתים ותחנות העבודה לכוון השוק הביתי (דבר שעבד לא פעם אחת בעבר ראה RAID כדוגמה אחרונה). השוק העיסקי הוא כמו פיתוחי הצבא לשוק האזרחי, צריך לעבוד בתחום כדי לראות ולהרגיש את המגמות, לכן אני לא מתכוון להתכנס לנושא לעומק.

לגבי הכתב והכתבה עצמה אני חושב שעקרונית הכתבה מכוונת לאמירה נכונה שהיא שוב המעבר ל64 לשוק הביתי עדיין לא צבר תאוצה, המקרה הזה מקדימים את העגלה אל לפני הסוסים. לומר שהכתב מטומטם או נגוע בחשד לשוחד כלשהוא (זה השתמע פה מכמה תגובות) זה פשוט מגוחך, כדבר ראשון אם ניבחן את העיתונאי מול כל אחד מאיתנו במגוון רחב של נושאים רובנו המוחלט נצא מטומומים או לפחות נרגיש ככה (צריך להפגין המון ידע כדי להיות עיתונאי, בטח במקום עבודה כמו ידיעות אחרונות). אם יש מהפסול בכתבות בעיתון זה בדרך כלל בנשאי פוליטיקה וכלכלה מובהקים אבל זה עניין אחר לגמרי.........

היה מגוחך לקרוא את המגיבים כאן (ובעוד מקומות) מתנגחים על המחיר 1000$, נעשתה טעות וזה קורה לכולנו. דווקא על הברור מאליו כטעות כלכך יחסתם חשיבות ולא למהות הכתבה שזה העיקר.

"תפוחים" לא רציתי להגיב אליך באופן אישי אבל ..... צורת ההתנהגות שלך היא "סכינאות" של מילים, אתה בוטה, אתה צדקן, אתה מעליב, אתה שחצן, אתה פנאט, אתה רגזן ואתה ללא ספק מאוד מתוסכל. צר לי! צר לי מאוד שיש כאן ילדים!! חסרי חוליות ועמוד שידרה שהולכים אחרי השחצנות שלך כאילו היתה סוג של מנהיגות, אבל אני ועוד כמה יודעים כאן בדיוק מי ומה אתה. העתיד שלך כבר יטפל בך אבל עד אז אתה ממש אבל ממש לא חייב לכבד אותנו בנוכחותך הצבעונית כלכך גם אם יש כמה שרואים בך דבר מצחיק עד מגוחך, >> אומרים אהבה יש בעולם אבל איפה נעורי <<< אם אתה לא מבין אתה עוד תבין גם תבין!!!

תרד מהפנטיות שלך כי היא תחזור אליך כמו בומרנג, המממ תן לי לנחש אתה לא פנאט זה אני שבכלל מטומטם, אולי!.

כאיש מקצוע עם תעודות שיכבדו כל עובד בחברת היי-טק ועובד בתחום יום יום ב10 השנים האחרונות, קראתי אצלך לא פעם טעויות ואי דיוקים ולא אני לא מתכוון להסביר לך כמה אתה לא מבין בטכנולוגיה עכשיות פשוט אתה לא שווה את הטירחה!

וכן אתה כן יכול לשים עליי זיין וממש אבל ממש לא לקרוא את התגובה שלי וזה יהיה ממש ממש בסדר.

לכל השאר תחשבו יותר בעצמכם ופחות בשמם של אחרים כי כולכם נפלתם בפח שתפוחים שוב ושוב בישל לכולכם.

תרשה לי להתייחס לחלק הראשון בתגובתך.

להגיד שAMD מרמה את השוק הבייתי זה פשוט שטויות ובאמת שלא ציפיתי לשמוע ממך דברים כאלה(עובד היי טק ש10 שנים בתחום) מה AMD עושה זה לא יותר מגימיק ,את יכול לקחת את זה בתור פיצ'ר במעבדיה.........אין בזה שום דבר רע למרות , כן למרות שכרגע תחום ה64 BIT לא נחוץ לנו ,

כל חברה באשר עצמה צריכה גימיק ,משהו שייתן לה יתרון על החברה המתחרה,(מה שקרה עם אינטל ,שהכריזה שה64ביט לא נחוץ וכמה שבועות אחרי זה הודיעשהיא מתחילה בייצור מעבדי ה64 שלה......)עם כל הכבוד (ויש כבוד) אתה לא יכול לבוא ולומר שAMD "מרמה את השוק הבייתי" ,הרי ה64 ביט הוא לא יותר מפיצ'ר נוסף במעבדים שלה.........מעבר לביצועי המעבדים אשר מוכחות כגורים על מעבדייה של אינטל........אפשר לתאר את זה כשתלך לקנות לוח אם ותראה מה כל אחד מציע במחינת טכנולוגייה (ראה ערך ,PCI-E וכד.....)ומבחינת פיצ'רים.........במילה אחת כנגד ה"כתב" הנ"ל ,חוסר ידע מוצהר ורמאות כנגד אנשים אשר בתמימותם חושבים שהוא באמת מבין.........וכדי להיות כתב תאמין לי שלא צריך לעשות סיבובים באוויר ולחצות את העולם......בקשר למה שאמרת כנגד תפוחים אני לא יתייחס אבל רק שתדע שפה בפורום נוהגים לחלוק כבוד אחד לשני גם אם יש לך מה להגיד יכולת להשתמש במילים אחרות ופחות פוגעות .........יום טוב! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תרשה לי להתייחס לחלק הראשון בתגובתך.

להגיד שAMD מרמה את השוק הבייתי זה פשוט שטויות ובאמת שלא ציפיתי לשמוע ממך דברים כאלה(עובד היי טק ש10 שנים בתחום) מה עושה זה לא יותר מגימיק ,את יכול לקחת את זה בתור פיצ'ר במעבדיה.........אין בזה שום דבר רע למרות , כן למרות שכרגע תחום ה64 BIT לא נחוץ לנו ,

כל חברה באשר עצמה צריכה גימיק ,משהו שייתן לה יתרון על החברה המתחרה,(מה שקרה עם אינטל ,שהכריזה שה64ביט לא נחוץ וכמה שבועות אחרי זה הודיעשהיא מתחילה בייצור מעבדי ה64 שלה......)עם כל הכבוד (ויש כבוד) אתה לא יכול לבוא ולומר שAMD "מרמה את השוק הבייתי" ,הרי ה64 ביט הוא לא יותר מפיצ'ר נוסף במעבדים שלה.........מעבר לביצועי המעבדים אשר מוכחות כגורים על מעבדייה של אינטל........אפשר לתאר את זה כשתלך לקנות לוח אם ותראה מה כל אחד מציע במחינת טכנולוגייה (ראה ערך ,PCI-E וכד.....)ומבחינת פיצ'רים.........במילה אחת כנגד ה"כתב" הנ"ל ,חוסר ידע מוצהר ורמאות כנגד אנשים אשר בתמימותם חושבים שהוא באמת מבין.........וכדי להיות כתב תאמין לי שלא צריך לעשות סיבובים באוויר ולחצות את העולם......בקשר למה שאמרת כנגד תפוחים אני לא יתייחס אבל רק שתדע שפה בפורום נוהגים לחלוק כבוד אחד לשני גם אם יש לך מה להגיד יכולת להשתמש במילים אחרות ופחות פוגעות .........יום טוב! :xyxthumbs:

מסכים עם כל מילה שלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר למה שאמרת כנגד תפוחים אני לא יתייחס אבל רק שתדע שפה בפורום נוהגים לחלוק כבוד אחד לשני גם אם יש לך מה להגיד יכולת להשתמש במילים אחרות ופחות פוגעות .........יום טוב! :xyxthumbs:

אם תקרא את התגובות של תפוחים תראה שכבוד היא מילה שהוא לא מכיר

התגובות שלו מתלהמות,תוקפניות ומזלזלות.

בקיצור כל מי שלא מסכים איתו הוא טיפש או סתם יחצ"ן של .

מי שרוצה לקבל כבוד שידע גם לתת לאחרים.

ודרך אגב יש משחק שמנצל את זה פאר קריי

תקרא את הסיכום של הביקורת בANANDTECH על המשחק

AMD's goals are quite admirable, but the fact of the matter is that none of the visual improvements enabled by the patches had anything to do with AMD64 or EM64T. They are artificially limited to run on those platforms alone, but could work just as well on a 32-bit platform

זה בסה"כ טריק שיווקי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם נסכם את התגובה שלך

כשAMD מכניסה 64 ביט למעבדים שלה זה טריק שיווקי, כשאינטל עושה בדיוק אותו דבר זה פשוט התפתחות טבעית

כשלAMD יש מעבדים שיותר חזקים ב-32 ביט, לא שווה לקנות אותם בגלל שיש להם 64 ביט

כשהמעבדים של יותר חלשים, זה פשוט בגלל המגמה של השוק, ושווה לקנות אותם

אוי לבורות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OMRIJ  הייתי חייב להתפרץ ולומר שאני כן הבנתי אותך וגם מעריך כמוך ששידרוג ל64BIT (כ64BIT) יותר ממיותר לשוק הביתי היום.

השוק הביתי עוד לא הראה צורך ממשי (שימושי) למעבר ---- חד ----- ל64 אלה להיפך הוא מרופד טוב מאוד סביב ה32, השינוי יעשה וזה אין ספק אבל לא מהר כמו שרוב המגיבים חושבים כאן, התהליך שחברות תוכנה צריכות לעבוד,אוסף מוצרי בפיתוח לסביבת עבודה הזאת ושוק שלא מוצא את הצורך המידי  להגיב לתכנולוגיה הזאת יביא לאיטיות בחדירת המוצרים סביב ה64 גם אם יציפו את השוק במעבדים תואמים.

מילה על בנושא.... אני חושב שהחברה מרמה את השוק הביתי (השוק העיסקי מספיק נבון להחליט בעצמו) בעכך שהיא תופסת טרמפ על הבין כלאים הזה שהיא יצרה 32/64 (ושיהיה טוב כמה שיהיה) מכוון שקונים רבים החליטו לקנות מעבדי 64/32 על סמך "הידיעה" שיש להם מעבד מוכן לדור הבאה של  מערכות ההפעלה ומוצרים נילווים מה שלא ניראה נכון להיום ולא יהיה נכון לאורך השנה עד שנתיים הקרובות לפחות (להבנתי).

לגבי בעניין זה אני חושב שהם קראו את המפה טוב ואסטרטגית החליטו ה64BIT לשוק הביתי צריך לעבור בדרך הבשלות, המגמה היתה צריכה להתפתח מעולם השרתים ותחנות העבודה לכוון השוק הביתי (דבר שעבד לא פעם אחת בעבר ראה  RAID כדוגמה אחרונה). השוק העיסקי הוא כמו פיתוחי הצבא לשוק האזרחי, צריך לעבוד בתחום כדי לראות ולהרגיש את המגמות, לכן אני לא מתכוון להתכנס לנושא לעומק.

עוד פעם, את ה 64 ביטיות של האתלון 64 אתה מקבל בחינם, אין שום "מעבר", האתלון 64 כמעבד 32 ביט

הוא יותר טוב ויותר זול מהתחרות שאינטל מציבה מולו (תשכח מ 64 ביט, עדיין מעבד עדיף) זה הציר המרכזי של

ה AMD64 ומערכות ההפעלה ה 64 ביטיות שלו, גם כאשר אתה מתקין עליו שאיננה 32 ביט אתה

לא מאבד שום דבר מעולם ה 32 ביט. (עכשיו סכין) ומי שמנסה לטשטש ולבלבל את הנקודה הזאת הוא הסכינאי

האמיתי.

באשר לתועלת מהפעלת אתלון 64 במצב של 64 ביט, נפגש בעוד 3-6 חודשים, בינתיים תקפיד לקנות לעצמך

מעבדי 32 ביט בלבד, אל תעשה את ה "מעבר החד".

מצאת אי דיוקים וטעויות? תתקן, אני כאן כדי ללמוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל למה סתם? למה?  :nixweiss:

http://developer.intel.com/technology/itj/2002/volume06issue02/art06_lithographyroadmap/p03_roadmap.htm

בכלל, האתר של מכיר כמויות אדירות של מידע ... אם אתה יודע איפה לחפש אפשר למצוא הכל ..

תחזיות כבודם במקומן מונח, גם אמרה שיהיה 4 פרסקוט של 4 גיגה הרץ, יש? לא.

אינטל גם דיברה כמה דקות לפני היתרסקות שגעון המגה הרץ על של 10 גיגה הרץ, אתה חושב

שבאמת יהיו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תקרא את התגובות של תפוחים תראה שכבוד היא מילה שהוא לא מכיר התגובות שלו מתלהמות,תוקפניות ומזלזלות.

בקיצור כל מי שלא מסכים איתו הוא טיפש או סתם יחצ"ן של . מי שרוצה לקבל כבוד שידע גם לתת לאחרים.

תקרא את הסיכום של הביקורת בANANDTECH על המשחקזה בסה"כ טריק שיווקי

מי שדרדר את הפורום הוא מנהל הפורום עם וועדת הפרס/התעודה, אני תמיד מושך לדיון עניני וכמעט ולא תוקף אישית.

לגבי המשחק, בגדול נכון, זה בעיקר חאפ לאפ שיווקי, עדיין אין בשוק מנוע משחק שפותח או עבר שיפור

משמעותי והתאמה עבור 64 ביט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם, את ה 64 ביטיות של האתלון 64 אתה מקבל בחינם, אין שום "מעבר", האתלון 64 כמעבד 32 ביט

הוא יותר טוב ויותר זול מהתחרות שאינטל מציבה מולו (תשכח מ 64 ביט, עדיין מעבד עדיף) זה הציר המרכזי של

ה AMD64 ומערכות ההפעלה ה 64 ביטיות שלו, גם כאשר אתה מתקין עליו מערכת הפעלה שאיננה 32 ביט אתה

לא מאבד שום דבר מעולם ה 32 ביט. (עכשיו סכין) ומי שמנסה לטשטש ולבלבל את הנקודה הזאת הוא הסכינאי

האמיתי.

באשר לתועלת מהפעלת אתלון 64 במצב של 64 ביט, נפגש בעוד 3-6 חודשים, בינתיים תקפיד לקנות לעצמך

מעבדי 32 ביט בלבד, אל תעשה את ה "מעבר החד".

מצאת אי דיוקים וטעויות? תתקן, אני כאן כדי ללמוד.

תחזיות כבודם במקומן מונח, גם אמרה שיהיה פנטיום 4 פרסקוט של 4 גיגה הרץ, יש? לא.

אינטל גם דיברה כמה דקות לפני היתרסקות שגעון המגה הרץ על של 10 גיגה הרץ, אתה חושב

שבאמת יהיו?

מי שדרדר את הפורום הוא מנהל הפורום עם וועדת הפרס/התעודה, אני תמיד מושך לדיון עניני

וכמעט ולא תוקף אישית.

לגבי המשחק, בגדול נכון, זה בעיקר חאפ לאפ שיווקי, עדיין אין בשוק מנוע משחק תלת מימד

שפותח או עבר שיפור משמעותי והתאמה עבור 64 ביט.

3. הקפצת ת'רדים: אסור להקפיץ ת'רדים. אין לשלוח שתי הודעות רצופות בת'רד שלכם, רק בשביל להביא את הת'רד שלכם לראש הרשימה. אם יש לכם מידע חדש להוסיף, עשו זאת ע"י עריכה להודעה האחרונה שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. הקפצת ת'רדים: אסור להקפיץ ת'רדים. אין לשלוח שתי הודעות רצופות בת'רד שלכם, רק בשביל להביא את הת'רד שלכם לראש הרשימה. אם יש לכם מידע חדש להוסיף, עשו זאת ע"י עריכה להודעה האחרונה שלכם.

תעשה טובה

התגובה האחרונה בת'רד הבא בתור (נכון לעכשיו) היא מ-11:17

לא הייתה כאן שום הקפצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...