64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג - עמוד 8 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג

lipa

Recommended Posts

הדברים פה לא שווים תגובות אולי פעם התארדים היו גולשים אבל היה ניתן להפיק מהם משהו אני לא רואה שום דבר המועיל בתארד זה

מסכים עם כל מילה שלו ;)

הדיון מיצה את עצמו........ :xyxthumbs:

אולי די באמת לצטט מישהו ולהגיד מסכים עם כל מילה שלו?

אני דווקא כן רואה משהו מויעיל בת'רד הזה

חוץ מהתגובות שלכם הוא היה ענייני עד עכשיו ומקווה שימשיך כך

תנו לי לעשות את העבודה שלי ולהחליט מתי ת'רד ממצה את עצמו בבקשה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 246
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

mINdFiELdS - אולי בגלל השקפת עולם שונה, אבל לא ברור לי למה אתה מתייחס למעבר ל-64Bit כגימיק.

התקדמות ופיתוחים שונים תמיד יהיו, טוב שיהיו וחיוני שיהיו. תמיד גם היו אלה שמנסים לתקוע גלגל ולעצור את הקידמה בתואנות שונות "לא צריכים את זה" "מיותר".

אם כולם היו חושבים כמוך, היינו נשארים עד היום עם 386DX פשוט ומספק, עם 350MB דיסק קשיח ו-8MB ראשי.

לא תמיד צורך נוכחי בלבד, רלוונטי ונכון שימולא.

יש מקום למעבר ל-64Bit גם לסקטור הפרטי - וצריך להתחיל איפהשהו. גם אם כרגע לא מדובר ב-64Bit "טהור".

אם היינו נשארים בעולם ה-16Bit, כי לא היה צריך יותר מזה כדבריך, איך היית רואה את עולמך כיום ?

את החלוצים מזהים לפי החיצים על גבם. אבל גם מי שמתנגד לדרכם - בסופו של דבר יילך אחריהם. ואתה ביניהם.

כדאי לחשוב קצת מעבר להשקפת עולם צרה כשל נמלה. אז אתה לא צריך את זה היום - אל תקנה.

אבל לבוא ולהגיד שזה רק גימיק - זו באמת חשיבה אפורה צרה ומשעממת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mINdFiELdS - אולי בגלל השקפת עולם שונה, אבל לא ברור לי למה אתה מתייחס למעבר ל-64Bit כגימיק.

התקדמות ופיתוחים שונים תמיד יהיו, טוב שיהיו וחיוני שיהיו. תמיד גם היו אלה שמנסים לתקוע גלגל ולעצור את הקידמה בתואנות שונות "לא צריכים את זה" "מיותר".

אם כולם היו חושבים כמוך, היינו נשארים עד היום עם 386DX פשוט ומספק, עם 350MB דיסק קשיח ו-8MB ראשי.

לא תמיד צורך נוכחי בלבד, רלוונטי ונכון שימולא.

יש מקום למעבר ל-64Bit גם לסקטור הפרטי - וצריך להתחיל איפהשהו. גם אם כרגע לא מדובר ב-64Bit "טהור".

אם היינו נשארים בעולם ה-16Bit, כי לא היה צריך יותר מזה כדבריך, איך היית רואה את עולמך כיום ?

את החלוצים מזהים לפי החיצים על גבם. אבל גם מי שמתנגד לדרכם - בסופו של דבר יילך אחריהם. ואתה ביניהם.

כדאי לחשוב קצת מעבר להשקפת עולם צרה כשל נמלה. אז אתה לא צריך את זה היום - אל תקנה.

אבל לבוא ולהגיד שזה רק גימיק - זו באמת חשיבה אפורה צרה ומשעממת.

מילים בסלע!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

shklak

דבר ראשון אני חושב שאתה צודק בעיקרם של הדברים רק שאני לא אמרתי את מה שאתה מיחס לי אלה להיפך

תחזור ותקרא את דברי.

א. זה לא פייר שאתה מגיב רק על קריאה באמת חלקית של הדברים

ב. אני לא יצטט את דברי שמצדיקים את מה שאתה אומר כי... ראה א'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mINdFiELdS

משהוא אחד לא ברור לי - כשהכותב אומר שקניית מערכת  64 ביט היא טעות כי זה יעלה את המחיר של המערכת ב1000 דולר (מחשב ביתי ממוצע לא של גיימרים היום לא עולה יותר מ700 דולר , אפילו לפעמים פחות מ300 דולר ממכירות קבוצתיות) אבל בפועל זה המחיר נשאר פחות או יותר אותו הדבר (ההפרש בממחיר בין3.0 של אינטל ל3000 של מכסה בערך את העלות של העוד 256 מגה זכרון) זה נחשב מצדך לטעות קטנה ? לי זה נראה כמו הרבה יותר מזה, זה הטעיה שמקורה בחוסר הבנה ברורה של החומר שעליו הוא כותב (בניגוד לתפוחים אני לא טוען שהוא משוחד , הוא פשוט לא מבין על מה הוא מדבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הללויה   shklak  !!

פגעת בול

חייבים להתקדם, וטוב שיש את שעשו צעד נועז וחשוב זה  (בלי להתייחס לחשיבות הדבר לצרכים מיידיים).

תקראו לזה איך שתרצו - רמאות, נוכלות, גימיק..  העובדה היא שזה בא לטובת כולם, אולם ל- יש רווח מיידי מה-64 ספציפית, בניגוד ללוקוחות.

בכל מקרה, זה עדיף על כלום, אם הנהר סוחף אותך, אין טעם להתנגד, בסופו של דבר תגיע לים , ים של 64ביט :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

.... זה הטעיה שמקורה בחוסר הבנה ברורה של החומר שעליו הוא כותב (בניגוד לתפוחים אני לא טוען שהוא משוחד , הוא פשוט לא מבין על מה הוא מדבר).

אני לא אמרתי שהוא משוחד ברמה של ערימת מרשרשים שדחפו לו לכיס,  אבל תאר לעצמך מה היה קורה אם אני הייתי כותב את המאמרים של YNET והייתי טוען שם (כפי שאני מאמיו) שלכמעט כל הצרכנים בין אם מדובר בשרתים או בשולחניים האתלון 64 והאופטרון הם המוצר העדיף בהפרש ניכר מול התחרות - כמה זמן אתה חושב הייתי נשאר הכתב של YNET?

אבל משום מה כאשר כותבים מאמרים מוזרים על שדרוג (כאילו אדם אחד בישראל שקל לזרוק את המחשב שקנה בחצי שנה האחרונה כדי לקנות מעבד AMD64) עם טעויות מביכות לא קורה שום דבר.

גופים כמו ידיעות אחרונות/YNET וחברות כמו (אגב, שניהם מונופולים) יודעים ל "היסתדר" - שורה תחתונה, כתבות מטופשות ומזיקות ולא מקצועיות שרק מבלבלות את קורא העיתון הממוצע. כפי שאמרתי קודם מספיק שהיו מתרגמים (ללא שינוי) מאמרים מאתר חומרה רציני, אנאד, xbit labs או כל אחד מאתרי החומרה העצמאיים בעולם, מצבם ומצב הקוראים היה הרבה יותר טוב.

באופן כללי רצוי להימנע מידיעות אחרונות/YNET ובוודאי בנושאי מחשבים/חומרה. אגב, מעריב בזמנו, פירסם מאמרים בנושא מעבדי AMD64 שנכתבו על ידי עובד של , למיטב זכרוני הם היו סבירים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

mINdFiELdS - חל באמת בילבול בנוגע לייחוס אמירת ה"גימיק" ועל כך אני מתנצל.

עם זאת, יש בהודעותיך מעין ביטול לגבי נושא ה-64Bit. ואני, כמו שכתבתי, ממש לא רואה את זה כך.

אין שום דבר רע בכך ש- התחילה להכניס את הטכנולוגייה לשוק. להיפך - אני רואה את זה מאוד לחיוב ובהחלט זה מוסיף נקודות לחברה זו מבחינתי.

בנוסף, אף כתבת שהדבר גובל ברמייה/מעשה מרמה, ולזה אני בכלל לא מסכים.

א - לשם נגיע בסופו של דבר. ולדעתי, רצוי כמה שיותר מהר.

ב - אדם שקונה מחשב תוך הסתמכות על דברי המוכר שזה צורך עכשיו חיוני ומיידי - הוא קונה גרוע. ומוכרים מפולפלים יכולים למכור לו כל סחורת זבל שיש להם באותה תואנה.

בכלל, גם משתמשים שלא צריכים מערכת מחשוב מפוצצת - בסופו של דבר מתקדמים גם הם עקב דרישה וצורך של משתמשים אחרים שכן רואים צורך בחומרה חזקה ומתקדמת יותר ויותר. אז אולי למי שכבר קנה מחשב במיטב כספו, אין טעם לקנות מחשב חדש רק בגלל תוספת התמיכה ב-64Bit - אבל זה נכון לגבי כל דבר ולא רק ספציפית לגבי הטכנולוגיה הזו.

כל אלה שמצהירים בכל דור חדש ש"לא צריך 64Bit וכפולי ליבה ל-Word", הם בעצמם נהנים מכל חידוש שיוצא בעיקר בגלל ירידת מחירים כוללת של קיימת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באופן כללי רצוי להימנע מידיעות אחרונות/YNET ובוודאי בנושאי מחשבים/חומרה.

את דעתך על ידיעות אחרונות וYNET אני מבקש שתשמור לעצמך

אין מקום להשמצות על גבי הפורום (וגם לא בצורת רמיזה)

ודרך אגב, ידיעות אחרונות היא לא מונופול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את דעתך על ידיעות אחרונות וYNET אני מבקש שתשמור לעצמך

אין מקום להשמצות על גבי הפורום (וגם לא בצורת רמיזה)

ודרך אגב, ידיעות אחרונות היא לא מונופול

טוב, רוצו לקנות את ידיעות אחרונות, אחלה עיתון שבעולם, אגב, מאמרים מצוינים על חומרת מחשבים,

כדאי כדאי, אחלה אחלה.

ידיעות אחנות הוא מונפול מארץ המונופולים, כמו , כל מי שיש לו נתח שוק של רוב מוחלט הוא מונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, רוצו לקנות את ידיעות אחרונות, אחלה עיתון שבעולם, אגב, מאמרים מצוינים על חומרת מחשבים,

כדאי כדאי, אחלה אחלה.

ידיעות אחנות הוא מונפול מארץ המונופולים, כמו , כל מי שיש לו נתח שוק של רוב מוחלט הוא מונופול.

גם עם יש לו 99% אבל יש מתחרה זה לא מונופול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שקראתי את כל העמודים פה, ובלי להיכנס לנושא הדיון (יש לי דעה בו, אבל כבר אמרו אותה :) ), אני רק רוצה להגיד ש

"תפוחים, אתה מוריד את רמת הפורום".

כן, אתה תורם הרבה ידע ומידע, אבל גם משתלח באופן אישי במי שלא מסכים איתך, מטעה ומספק מידע מגמתי ואחד הדברים הפחות טובים לדעתי, גם לא מוכן להודות בטעות וכשמוכיחים שטעית אתה פשוט שותק ולא מגיב ונותן לנושא להתנדף...

בקשר לרמיזה כאילו האתר מגמתי בגלל שהוא מקבל "צ'ופרים" או משהו כזה מחברות חומרה. ראשית, גם אינטל וגם דואגות להיות איתנו בקשר ישיר ולהזמין אותנו לאירועים שהן מארגנות. שנית, זה לא משפיע בגרוש על התוכן באתר, על המטרות שהוא מציב לעצמו או על הנושאים שהוא עוסק בהם.

קח לדוגמא ציטוט מראיון שערכתי עם סגן נשיא אינטל:

מדובר על כך, בעיקר עכשיו לאחר ביטול מעבד ה-Pentium4 4Ghz של , שבמשפחת המעבדים השולחניים של הולכת להנות מהפיתוח של המעבדים הניידים. בעיקר על כך שליבות המעבדים הניידים יהיו הבסיס למעבדים השולחניים החדשים של החברה.

זה אתה אמרת

אז מה? מאמצת את האסטרטגיה של AMD? וליבות יותר יעילות על חשבון כמות נכבדת של מגה הרצים בתדר?

אני לא רוצה להיכנס כאן לדיבורים על מתחרים, אבל אני יכול להגיד לך את זה, עד לשלב מסוים משפחת ה- 4 הייתה הפתרון הטוב ביותר בשוק המעבדים. עכשיו הגענו למסקנה שיש אפשרות להביא יותר ביצועים בפחות הספק וזה דבר חשוב גם במחשבים שולחניים ולכן אנחנו נעים בכיוון הזה.

אף אחד כאן לא במטרה לעשות חיים יותר קלים לאחת החברות, ואנחנו שואלים וכותבים על מה שמעניין אותנו (הקו שלי בכל אופן הוא שמה שמעניין אותנו מעניין גם את הגולשים שלנו).

לא הייתי חושב בחיים להפוך את HWzone לאתר הילול למעבד זה או אחר, אבל אנחנו כן משתדלים לחשוף את הקורא הישראלי לכל המידע ולתת לו (בעמצאות חדשות, ביקורות ומאמרים) את כל הכלים בשביל לבחור בעצמו מה טוב לו. כמאמר מוסגר בשבילך, מעבדי זוכים אצלנו כבר מספר שנים במקומות הראשונים של מאמר נבחרי השנה שלנו (למרות שכפי שזה נראה, אתה לא מכיר חלקים אחרים באתר שלנו חוץ מפורום ולוחות אם - וחבל), ואני מכיר מספר מקומות שטרחו להדפיס את המאמר הזה, ולתלות אותו במקום בולט בשביל לידע צרכנים לעשות את הקניה נכונה - ועל כך, גאוותי.

וכן, האתר מגדיר את עצמו בתור גוף עיתונאי אובייקטיבי.

מור שובל,

עורך חדשות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...