64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג - עמוד 7 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

64 ביט: לא כדאי למהר לשדרג

lipa

Recommended Posts

• תגובות 246
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין מה להתייחס לדברים שלו כי הוא לא מדבר לעניין

אף אחד לא מדבר על "מעבר" ועל "טשטוש"

מההתחלה הוא מדגיש את ההבדל בין AMD64 לאיטניום ללא צורך

ומתמקד בשטויות כמו "בינתיים תקנה מעבד 32 ביט בלבד"

כאשר יש הסכמה גורפת בפורום לכך שאם קונים מעבד חדש, אז רק 64 ביט (AMD או אינטל)

זה לא הנושא, הנושא הוא שדרוג (ידעתי שיש לו בעיות הבנה, אבל הם חמורות משחשבתי)

הוא גם נהיה נביא, הוא החליט שב3-6 חודשים הקרובים העולם עובר ל64 ביט

לדעתי, עד שיצא מזה משהו למשתמש הביתי הממוצע, יעברו כמה שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במקום להגיב למה שהוא אמר אתם מטיפים לו מוסר וכל השטויות האלה...

תתמקדו בנושא ולא להתחמק ממנו.

אף אחד לא מנסה להתחמק ממנו.........מה שרציתי להגיד אמרתי .......פשוט הערתי שאסור לעשות טריפל פוסט.......כולל אנשים שבצוות" החדשות " כמו לכל משתמש אחר כולל אותי .......ו :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלי לפי סדר התגובות עד עכשיו:

aquarius

כל הוויכוח הזה עקר מיסודו בכל מקרה כדאי לקנות אטלון 64 ביט כי הוא יותר זול ויותר טוב ללא קשר ל64 ביט מאינטל

ודרך אגב יש משחק שמנצל את זה פאר קריי

אני לא דברתי על קניית או אי קניית מעבד מבוסס 64 אלה על הצורך שלו היום לשוק הביתי ומתי היו ימריא הלאה (בערך שנה עד שנתיים להערכתי ואפילו יותר)

Cool_Boy-PP

להגיד שAMD מרמה את השוק הביתי זה פשוט שטויות .........AMD עושה זה לא יותר מגימיק ,את יכול לקחת את זה בתור פיצ'ר במעבדיה.........אין בזה שום דבר רע למרות , כן למרות שכרגע תחום ה64 BIT לא נחוץ לנו ,

אתה רוצה לקרוא לזה גימיק או פיצ'ר נחמד אבל זה לא אלה נסיון לרמות ציבור שלם של קונים וגם רבים מכם ש64 זה יעיל שימושי טוב והכרחי, אילו דברים שנישמעו מאנשי הפורום הזה לא אחת. אם זו לא רמרות אז מהיא רמות? 64 יותר ממיותר היום, לחדד לך את העניין: אין מדובר כאן במעבד טוב יותר זה או זה, ולא על כך הויכוח. לחשוב שאנשים יקנו רק בגלל הוא מעבד טוב יותר זה פשוט מגוחך, אתה לא רואה אנשים קונים סוג רכב אחד בחתך מחיר מסוים שהוא הכי טוב אלה מבחר גדול של רכבים טובים מול פחות טובים, זה כוחו של השוק. לחשוב שאינטל זה זבל  (ע"ע טרנסמטה) פשוט לא לעניין, זה מעבד טוב שעושה את העבודה טוב מאוד, גם אם הוא לא הכי טוב בשוק זה לא אומר שהוא גרוע, הדברים משתנים כל הזמן.

אני חוזר על דבריך

אין בזה שום דבר רע למרות , כן למרות שכרגע תחום ה64 BIT לא נחוץ לנו

יש בזה טעם רע, ניחוחות הבילבול ותיחמון שהם ידעו אז ואתה יודע עכשיו. לידעתך השוק העיסקי ידע זאת כל הזמן וההיפ סביב ה64 היה רק בשוק הביתי וסביב "מביני עניין" .

כל חברה באשר עצמה צריכה גימיק

יש גימיק ויש עיוות האמת ואתה כרגע מעוות את האמת!!  גימיק זה לפתוח מסעדה חדשה, להלביש בחורות במעט בגדים ולצאת למסע הורמונים מקומי (פשוט ראיתי את זה היום)

שAMD "מרמה את השוק הבייתי" ,הרי ה64 ביט הוא לא יותר מפיצ'ר

AMD לא מתיחסת ל64 כאל פיצ'ר נוסף אלה לגרום לך להאמין שכאן ועכשיו יש שינוי אמיתי ואתה צריך לקחת בו חלק, ה64 זה פיצ'ר זה נחיצות של ממש! עלאק

תבין שאם לא היתה תמיכה של 64 על המעבד המכירות של היו היום נמוכות בהרבה ללא ספק.

כמו שהבינו שהמגה הרצים של אינטל הם עיוות המציאות כך גם ה64 של שכביכול "פרצה" את שוק ה64 לבית.

אפשר לתאר את זה כשתלך לקנות לוח אם ותראה מה כל אחד מציע במחינת טכנולוגייה (ראה ערך SLI ,PCI-E וכד.....)

אין מה להשוות

כנגד ה"כתב" הנ"ל ,חוסר ידע מוצהר ורמאות כנגד אנשים אשר בתמימותם חושבים שהוא באמת מבין

אני מבין שהכתב מרמה אבל עושה גימיק. תתעורר.

וכדי להיות כתב תאמין לי שלא צריך לעשות סיבובים באוויר ולחצות את העולם

דווקא כן.. בדרכם שלהם. אבל מה אני מבין! נכון.

בקשר למה שאמרת כנגד תפוחים אני לא יתייחס אבל רק שתדע שפה בפורום נוהגים לחלוק כבוד אחד לשני גם אם יש לך מה להגיד יכולת להשתמש במילים אחרות ופחות פוגעות

הצחקת אותי, כבוד אחד לשני, פורום, תפוחים. והכל באותו משפט. בעולם שלי זה ניראה אחרת. מחפש כבוד תלך למקור (תפוחים).

ממש לא השתמשתי במילים פוגעות אלה מניתי עובדות.

aquarius  על כך שציטט את Cool_Boy-PP ובסוף שורת המחץ "מסכים עם כל מילה שלו"

המממ

לכל השאר תחשבו יותר בעצמכם ופחות בשמם של אחרים

McFly

כשAMD מכניסה 64 ביט למעבדים שלה זה טריק שיווקי, כשאינטל עושה בדיוק אותו דבר זה פשוט התפתחות טבעית

כשלAMD יש מעבדים שיותר חזקים ב-32 ביט, לא שווה לקנות אותם בגלל שיש להם 64 ביט

כשהמעבדים של יותר חלשים, זה פשוט בגלל המגמה של השוק, ושווה לקנות אותם

גם אתה נגוע בשמיעה/קריאה סלקטיבית?!

אינטל באסטרטגיה שבחרה היא לא מצאה לנכון להכניס את ה64 לשוק הביתי כלכך מהר ובצדק!!!!

מה שאתה רואה היום זה תוצר של לחץ שיווקי ולא בחירה טיבעית של השוק, לכן במקרה הזה היא זו הניגררת.

אוי לבורות...

אין לי מילים.

aquarius

כמה שיש שטופי מוח בעולם

מי? אתה?

תפוחים  

את ה 64 ביטיות של האתלון 64 אתה מקבל בחינם

ממתי אנחנו חיים בעולם שנותנים בחינם!

הרי בשבילך 64 זה טריק שיווקי או פיצ'ר ובשביל AMD זו דרך נוספת להביא עוד לקוחות  ועוד כסף , מה הקישקוש הזה בחינם! ביחס למה אתה אומר את זה?!

אם AMD יכלו לסמוך רק על ה32 שלהם כמוצר טוב יותר מאינטל למה הם לא עשו זאת. אתה יכול לראות בדרך שבחרו כמשהוא לגיטימי ואולי ואפילו נכון.

אני רואה שמרמים את ההדיוט לא פחות משאתה רואה אך YNET מרמים לדעתך.

אין שום "מעבר"

זה לא מה שרוצים שתחשוב על ה64 אבל הכתבה באה לתקן בדיוק את זה לבורים שביננו. גם אם עשתה זאת בצורה לא כלכך מקצועית.

תשכח מ 64 ביט, עדיין מעבד עדיף

גם לך השמיעה/קריאה סלקטיבית. הרי מההתחלה לא דובר על איזה מעבד יותר טוב אלה על נחיצות ה64 להיום לעתיד הקרוב לבוא.

אבל הפנאטיות מסנוורת לעיתים כמו במקרה שלך.

ומי שמנסה לטשטש ולבלבל את הנקודה הזאת הוא הסכינאי

האמיתי.

תודה באמת יש לי לשון כזאת מושחזת?!
באשר לתועלת מהפעלת אתלון 64 במצב של 64 ביט, נפגש בעוד 3-6 חודשים, בינתיים תקפיד לקנות לעצמך

מעבדי 32 ביט בלבד, אל תעשה את ה "מעבר החד".

עכשיו הגיע רמת הרצינות ,המקצועיות, שחצנות שלך ל0 עוד 3-6 חודשים לא תראה הבדל לחלוטין בשוק הביתי. כדי לשנות מגמה ביחוד ברמה הזאת צריך אורך נשמה רב הרבה יותר שנה עד שנתיים לפחות כדי להתחיל --ליצור--- שינוי לכוון ה64.ואל תבלבל במוח כשיוצא משחק פה תוכנה שם.

אתה לא מבין במודולים עסקיים וחבל, אם אתה קורא הרבה חפש על לינוקס כמערכת תחנה - מה שכול הגברדיה גם קראו לה המודל העיסקי החדש, בנתיים (לצערי)  הוא נוחל כישלון חרוץ פעם אחר פעם במיגזר העסקי שמונע כלכך מכסף ובכל זאת הוא לא מצליח להתרומם. תקרא לזה שמרנות... שטויות זה בשלות ומי שלא מבין עיוור.

מצאת אי דיוקים וטעויות? תתקן, אני כאן כדי ללמוד.

אתה כאן בראש ובראשונה לתווכח. מה גם שאתה מבין וקורא רק מה שאתה רוצה ולא מפנים דברים כמשמעותם דבר שחוזר אצלך שוב ושוב.

קראתי אצלך לא פעם טעויות ואי דיוקים ולא אני לא מתכוון להסביר לך כמה אתה לא מבין בטכנולוגיה עכשיות פשוט אתה לא שווה את הטירחה!

.
תחזיות כבודם במקומן מונח, גם אמרה שיהיה פנטיום 4 פרסקוט של 4 גיגה הרץ, יש? לא

שניה זו תחזית לא? זה לא חקוק בסלע ואינטל כמו AMD כמו MS כמו הרבה חברות שאני מכיר לא עומדים ביעד שלהם ברבים מהמקרים. העולם מסתובב והלא צפוי

תמיד קורה. אני לא מבין מה בבעיה? אההה זו אופססס.

אינטל גם דיברה כמה דקות לפני היתרסקות שגעון המגה הרץ על של 10 גיגה הרץ, אתה חושב

שבאמת יהיו?

התרסקות?! מה אפה? אינטל בישלה את השוק כלכך טוב סביב המהירויות שעון שיקח עוד זמן רב עד שהאדם "הפשוט" ישתכנע סופית מה גם שעל פי שיטה זו AMD מנסים למכור לשוק את ה64 שלה.

אתה צריך להבין את הסטורית התפתחות המעבדים כדי להבין שמהירות סיבוב השעון כמושג לכמות שווה איכות היה נכון מאוד פעם רק שדברים השתנו והשינוי של אינטל בה בצורה מאולצת וחבל. המקום שינוי אמיתי מתוך הבנה שהשוק השתנה.

מי שדרדר את הפורום הוא מנהל הפורום עם וועדת הפרס/התעודה, אני תמיד מושך לדיון עניני וכמעט ולא תוקף אישית

אני לא מכיר את נושא הוועדה ובלי שום קשר אתה תמיד מושך לדיון עיניני רק שהענין הוא שלך ולא בהכרח של פותח התרד. אתה תוקף אישית ובכך כבר חטאת כך שאין לך מה להוסיף על זה עוד דבר.

לגבי המשחק, בגדול נכון, זה בעיקר חאפ לאפ שיווקי, עדיין אין בשוק מנוע משחק שפותח או עבר שיפור

משמעותי והתאמה עבור 64 ביט.

הנה התחילו התמנים לצאת, אני מבין שכשאנוידיאה שחררו דריבר עם אופטימיזציה לBENCHMARK זו רמאות וכאן זה רק "חאפ לאפ שיווקי".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התגובה שלי לפי סדר התגובות עד עכשיו:

aquarius אני לא דברתי על קניית או אי קניית מעבד מבוסס 64 אלה על הצורך שלו היום לשוק הביתי ומתי היו ימריא הלאה (בערך שנה עד שנתיים להערכתי ואפילו יותר)

Cool_Boy-PP

אתה רוצה לקרוא לזה גימיק או פיצ'ר נחמד אבל זה לא אלה נסיון לרמות ציבור שלם של קונים וגם רבים מכם ש64 זה יעיל שימושי טוב והכרחי, אילו דברים שנישמעו מאנשי הפורום הזה לא אחת. אם זו לא רמרות אז מהיא רמות? 64 יותר ממיותר היום, לחדד לך את העניין: אין מדובר כאן במעבד טוב יותר זה או זה, ולא על כך הויכוח. לחשוב שאנשים יקנו רק בגלל הוא מעבד טוב יותר זה פשוט מגוחך, אתה לא רואה אנשים קונים סוג אחד בחתך מחיר מסוים שהוא הכי טוב אלה מבחר גדול של רכבים טובים מול פחות טובים, זה כוחו של השוק. לחשוב שאינטל זה זבל (ע"ע טרנסמטה) פשוט לא לעניין, זה מעבד טוב שעושה את העבודה טוב מאוד, גם אם הוא לא הכי טוב בשוק זה לא אומר שהוא גרוע, הדברים משתנים כל הזמן.

אני חוזר על דבריך יש בזה טעם רע, ניחוחות הבילבול ותיחמון שהם ידעו אז ואתה יודע עכשיו. לידעתך השוק העיסקי ידע זאת כל הזמן וההיפ סביב ה64 היה רק בשוק הביתי וסביב "מביני עניין" .

יש גימיק ויש עיוות האמת ואתה כרגע מעוות את האמת!! גימיק זה לפתוח מסעדה חדשה, להלביש בחורות במעט בגדים ולצאת למסע הורמונים מקומי (פשוט ראיתי את זה היום)AMD לא מתיחסת ל64 כאל פיצ'ר נוסף אלה לגרום לך להאמין שכאן ועכשיו יש שינוי אמיתי ואתה צריך לקחת בו חלק, ה64 זה פיצ'ר זה נחיצות של ממש! עלאק

תבין שאם לא היתה תמיכה של 64 על המעבד המכירות של היו היום נמוכות בהרבה ללא ספק.

כמו שהבינו שהמגה הרצים של אינטל הם עיוות המציאות כך גם ה64 של שכביכול "פרצה" את שוק ה64 לבית.

אין מה להשוותאני מבין שהכתב מרמה אבל עושה גימיק. תתעורר.דווקא כן.. בדרכם שלהם. אבל מה אני מבין! נכון.הצחקת אותי, כבוד אחד לשני, פורום, תפוחים. והכל באותו משפט. בעולם שלי זה ניראה אחרת. מחפש כבוד תלך למקור (תפוחים).

ממש לא השתמשתי במילים פוגעות אלה מניתי עובדות.

aquarius על כך שציטט את Cool_Boy-PP ובסוף שורת המחץ "מסכים עם כל מילה שלו"

המממ

McFly גם אתה נגוע בשמיעה/קריאה סלקטיבית?!

אינטל באסטרטגיה שבחרה היא לא מצאה לנכון להכניס את ה64 לשוק הביתי כלכך מהר ובצדק!!!!

מה שאתה רואה היום זה תוצר של לחץ שיווקי ולא בחירה טיבעית של השוק, לכן במקרה הזה היא זו הניגררת.

אין לי מילים.

aquarius מי? אתה?

תפוחים ממתי אנחנו חיים בעולם שנותנים בחינם!

הרי בשבילך 64 זה טריק שיווקי או פיצ'ר ובשביל AMD זו דרך נוספת להביא עוד לקוחות ועוד כסף , מה הקישקוש הזה בחינם! ביחס למה אתה אומר את זה?!

אם AMD יכלו לסמוך רק על ה32 שלהם כמוצר טוב יותר מאינטל למה הם לא עשו זאת. אתה יכול לראות בדרך שבחרו כמשהוא לגיטימי ואולי ואפילו נכון.

אני רואה שמרמים את ההדיוט לא פחות משאתה רואה אך YNET מרמים לדעתך.זה לא מה שרוצים שתחשוב על ה64 אבל הכתבה באה לתקן בדיוק את זה לבורים שביננו. גם אם עשתה זאת בצורה לא כלכך מקצועית.גם לך השמיעה/קריאה סלקטיבית. הרי מההתחלה לא דובר על איזה מעבד יותר טוב אלה על נחיצות ה64 להיום לעתיד הקרוב לבוא.

אבל הפנאטיות מסנוורת לעיתים כמו במקרה שלך. תודה באמת יש לי לשון כזאת מושחזת?! עכשיו הגיע רמת הרצינות ,המקצועיות, שחצנות שלך ל0 עוד 3-6 חודשים לא תראה הבדל לחלוטין בשוק הביתי. כדי לשנות מגמה ביחוד ברמה הזאת צריך אורך נשמה רב הרבה יותר שנה עד שנתיים לפחות כדי להתחיל --ליצור--- שינוי לכוון ה64.ואל תבלבל במוח כשיוצא משחק פה תוכנה שם.

אתה לא מבין במודולים עסקיים וחבל, אם אתה קורא הרבה חפש על כמערכת תחנה - מה שכול הגברדיה גם קראו לה המודל העיסקי החדש, בנתיים (לצערי) הוא נוחל כישלון חרוץ פעם אחר פעם במיגזר העסקי שמונע כלכך מכסף ובכל זאת הוא לא מצליח להתרומם. תקרא לזה שמרנות... שטויות זה בשלות ומי שלא מבין עיוור.

אתה כאן בראש ובראשונה לתווכח. מה גם שאתה מבין וקורא רק מה שאתה רוצה ולא מפנים דברים כמשמעותם דבר שחוזר אצלך שוב ושוב..

שניה זו תחזית לא? זה לא חקוק בסלע ואינטל כמו AMD כמו MS כמו הרבה חברות שאני מכיר לא עומדים ביעד שלהם ברבים מהמקרים. העולם מסתובב והלא צפוי

תמיד קורה. אני לא מבין מה בבעיה? אההה זו אופססס.התרסקות?! מה אפה? בישלה את השוק כלכך טוב סביב המהירויות שעון שיקח עוד זמן רב עד שהאדם "הפשוט" ישתכנע סופית מה גם שעל פי שיטה זו AMD מנסים למכור לשוק את ה64 שלה.

אתה צריך להבין את הסטורית התפתחות המעבדים כדי להבין שמהירות סיבוב השעון כמושג לכמות שווה איכות היה נכון מאוד פעם רק שדברים השתנו והשינוי של בה בצורה מאולצת וחבל. המקום שינוי אמיתי מתוך הבנה שהשוק השתנה.

אני לא מכיר את נושא הוועדה ובלי שום קשר אתה תמיד מושך לדיון עיניני רק שהענין הוא שלך ולא בהכרח של פותח התרד. אתה תוקף אישית ובכך כבר חטאת כך שאין לך מה להוסיף על זה עוד דבר.

הנה התחילו התמנים לצאת, אני מבין שכשאנוידיאה שחררו דריבר עם אופטימיזציה לBENCHMARK זו רמאות וכאן זה רק "חאפ לאפ שיווקי".

קודם כל אני יוסיף ואומר שאני מכבד אותך בתור אדם מבוגר ובעל ניסיון על זה אין וויכוח ........ ;)

אני רואה שאתה אדם חכם ,אז בוא תסביר לי איך מתי איפה אני ציינתי שהמעבד של אינטל גרוע?!?

אני בטוח שאינטל עושה מאמצים בכדי שמעבדם לא יהיה "זבל" המעבד עצמו הוא טוב (אני אישית יש לי מעבד אינטל מקורי.....) אבל מה לעשות שיש מעבד טוב ויש מעבד יותר טוב.......אבל בא תסכים איתי שפה זה לא הוויכוח ,

הבדל גדול בין פיצ'רים של לוח M לפיצ'רים של מעבד?!?

i Don't think so....

מדובר בפיצ'רים (דברים הנלווים אל המוצר כגון טכנולוגיות חדשות)

כנראה שלא הבנת מה הכוונה גימיק........אז אני יסביר: חברה רוצה וצריכה להרוויח כסף ממוצרים שהיא מייצרת הרי אם לא היה כך היא לא הייתה שורדת בשוק........איזה היגיון יש בזה שחברה לא תוסיף גימיק למוצר שלה......הרי אם לא יהיה למוצר גימיק ,מה ייחד אותו ממוצרים אחרים?

למה שאתה ואני (הצרכנים) נרצה לקנות אותו מלתחילה?!?

תן לי להבין משהו......שינוי של טכנולגייה הוא לא שינוי בעינך?

64BIT לא נחוצה לנו כרגע אך בעתיד ,למה שהיא לא תהיה נחוצה לנו?

הרי טכנולוגייה באה וטכנולוגייה מתחדשת היא לא עומדת במקום,תמיד יש חידושים ותמיד יש תוכנות שיידרשו כוח עיבוד של 64 בעתיד.......מהיכן אתה יודע שלא?!

העתיד יכול לטמון לנו הפתעות, חלקן טובות וחלקן פחות טובות בנוגע לטכנולוגיות שונות,

אני מאמין בדרכם של שני החברות והמילה רמאות לא הייתה צריכה להופיע בכלל בהודעה שלך........החברה אומרת ומדגישה שיש במעבדים שלה 64 BIT אבל אני מאמין שמי שיילך לקנות מעבד של AMD יודע למה הוא הולך לקנות אותו........וה64BIT רק מוסיף לבחירה שלו.......מה שקורה כרגע שAMD מחזיקה ב: כ16% אחוזים משוק המעבדים .....אומנם אחוז קטן אבל לא הייתי אומר מזערי.........לסיום אני יסכם בזה ש64 BIT הוא כרגע תוסף,בעתיד אולי הוא יהיה לא רק תוסף אלה דבר הכרחי לתוכנות מסויומותו........יום טוב ושבת שלום לכולם! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כתבה מטומטמת אמרו כבר?

אני צריך אם אני רוצה למנות את מספר הפעמים שאמרו את זה להשתמש באצבעות של משפחה שלמה, מה גם לפני שאתה עושה פוסט תקרא כמה הודעות לפניך... :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפוחים אם לא היית ציני בתגובתך האחרונה, אז אני מוריד בפניך את הכובע.

לא כי אתה רוצה לשמוע את דברי.

אני חבר קבוע בפורום אחר וכאן אני רק אורח.

Cool_Boy-PP

בתור אדם מבוגר

תבקש סליחה! :kopfpatsch:

אני רואה שאתה אדם חכם

הכל יחסי בחיים.

בוא תסביר לי איך מתי איפה אני ציינתי שהמעבד של גרוע?!?

אני לא ציינתי שאמרת .ואם הבנת זאת בדרך כלשהיא אז אני מתקן אותך עכשיו.

אבל מה לעשות שיש מעבד טוב ויש מעבד יותר טוב.......אבל בא תסכים איתי שפה זה לא הוויכוח

בגדול אין ויכוח, אבל אני לא מקבל החלטה לקנות מוצר רק בגלל שהוא "הכי טוב בביצועים" יש פרמטרים לכל קניה והם מובילים אותך להחלטה. ולכן לא פעם רכשתי בזמן האחרון גם intel ולא רק .

הבדל גדול בין פיצ'רים של לוח M לפיצ'רים של מעבד?!?

i Don't think so....

מדובר בפיצ'רים (דברים הנלווים אל המוצר כגון טכנולוגיות חדשות)

לא אני לא מסכים איתך לחלוטין! 64 ניראה לך כגימיק אך הוא תמרון השוק למקום שאליו עוד לא הגיע וזה לא גימיק!

אם א' מקבל החלטה לקנות 64 רק בגלל שזה "מקנה" לו יתרון טכנולוגי ותאימות למה שעוד לא קיים ולא יהיה קיים הזמן הניראה לעין  זה לא גימיק. זה תימרון, זו הטעיה. כי זה פשוט לא שם. ( אני עוד לא הבנתי אך אתה עושה את ההשוואה הזאת - היא פשוט מוטעת מהיסוד) pci-e sata1',2 זה לאן שהחברות מכוונות וזו הטכנולוגיה הכי עכשוית כך שאין כאן מצב של שלם היום תשתמש עוד שנה, אולי!

אני לא שופט את הבנתך לגבי מה גימיק ומה לא אלה אך האנשים/שוק ביתי מקבל היום את ה64 והוא לא מקבל אותו כגימיק. מה גם שאם הייתי אומר בפורום לפני זמן מה אם 64 זה גימיק כולם היו עולים עליי ואומרים שזה העתיד אבל היום כשאמת מתחילה לצאת החוצה אז זה הפך לגימיק. למה?

רק כדי לישר קו אני לא חושב ש64 לא היה צריך לצאת כי הוא יהווה זרז להתפתחות השוק לכוון שיגיע אליו בסוף אבל לא צריך בדרך לרמות ולטעון טענות שווה.

ראו מה קרה עם הצריבת השיכבה הכפולה, הצורבים יצאו לפני המדיות אבל יצרנים לא הטעו אף גורם וכל האמת היתה שם בחוץ למי שבחר לראות/לקרוא אותה.

כמובן שיש הבדל מסויים בהשוואה אבל הרעיון מובן.

כנראה שלא הבנת מה הכוונה גימיק

אבל אני אדם מבוגר  :-X ברצינות, הסברתי כמה פעמים שאני לא רואה זאת  ככה וזה לא  אומר שזה עובדה, אני חושב שזה ספין יותר מגימיק אם להשאר בתחום החיובי של העניין.

איזה היגיון יש בזה שחברה לא תוסיף גימיק למוצר שלה

חברה שמאמינה במוצר שלה, ויש המון כאילו פשוט תסתכל סביב.

הרי אם לא יהיה למוצר גימיק ,מה ייחד אותו ממוצרים אחרים?

כשהוא פשוט טוב יפה או שימושי יותר. אני לא ממעיט בערך השיווק אבל אני מאוד רגיש כשמנסים לעבוד עליי. ואתה?

למה שאתה ואני (הצרכנים) נרצה לקנות אותו מלתחילה?!?

נו למה?

תן לי להבין משהו......שינוי של טכנולגייה הוא לא שינוי בעינך?

בטח! ראה מה אמרתי לגבי "ישור קו" בהתחלה.

באותו נושא הדוגמא שניתנה בהשוואה לטלפון זה היה פשוט מוטעה.

ההסטוריה של ההמצאה לא היתה כמו שנאמר ולא היה אדם ראשון שקנה טלפון אלה ניתן השרות דרך מרכזיות והמוצר שווק עם הזמן, מה גם שאז זה התבשל מצויין והצורך לטלפון היה ברור לכולם מפני שהטלגרף (מורס) שינה את פני התפיסה עוד לפני הטלפון וכך סלל את הדרך הנכונה לכניסת ההמצאה הזאת.

64BIT לא נחוצה לנו כרגע אך בעתיד ,למה שהיא לא תהיה נחוצה לנו?

מי אמר שלא? סלקטיבי או סתתם דיסלקטי. בלי בושה גם אני מאובחן דיסלקטי כמו שנראה מטעיות כתיב שלי פה ושם.

הרי טכנולוגייה באה וטכנולוגייה מתחדשת היא לא עומדת במקום,תמיד יש חידושים ותמיד יש תוכנות שיידרשו כוח עיבוד של 64 בעתיד.......מהיכן אתה יודע שלא?!

לא אמרתי שלא ולהפך כבר היום הצורך קיים אבל לא אפה שאתה יושב. מתי שהוא נישתדרג, יאללה תקרא שוב מה שכתבתי.

העתיד יכול לטמון לנו הפתעות, חלקן טובות וחלקן פחות טובות בנוגע לטכנולוגיות שונות

זה נכון גם לגבי חיינו, וזו סתתם אימרה ללא מטרה.

אני מאמין בדרכם של שני החברות והמילה רמאות לא הייתה צריכה להופיע בכלל בהודעה שלך

רמאות זו שיטת עבודה של הרבה מהחברות הגדולות כמו גם של השתיים המדוברות כך שהדבר היה במקום מבחינתי. הזמן יוכיח לך אחרת לצערי.

ודגמאות על כך יש לי אין סוף.

החברה אומרת ומדגישה שיש במעבדים שלה 64 BIT אבל אני מאמין שמי שיילך לקנות מעבד של יודע למה הוא הולך לקנות אותו

לא מדובר על האמונה שלך אלה על מה שנאמר או לא על ה64 בצד הפרסומי או בהנחת העבודה, זה לא ממש משנה

וה64BIT רק מוסיף לבחירה שלו

נפלת!!! זה בדיוק מה שרוצים שתחשוב! אבל ביננו לרוב כרגע הוא יותר ממיותר כסיבה לקניה. ושוב אין ויכוח על איזה מעבד אלה על השיטה.

כ16% אחוזים משוק המעבדים .....אומנם אחוז קטן אבל לא הייתי אומר מזערי.........לסיום אני יסכם בזה ש64 BIT הוא כרגע תוסף,בעתיד אולי הוא יהיה לא רק תוסף אלה דבר הכרחי לתוכנות מסויומותו

16% ורק גדלים! תחרות לרצות את כולנו. רגע 64 זה תוסף או גימיק מה ניסגר איתך? כבר היום 64 הכרחי אבל לא על מה שאתה יושב.

לסיום אני חושב שכפולי הליבות הם הדבר הכי חם לשוק היום ו64 למרות שהיה צריך להיות אפיזודה חולפת לבנתיים, הוא נישאר על הפרק שלא בצדק- יומו עוד יגיע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים פה לא שווים תגובות אולי פעם התארדים היו גולשים אבל היה ניתן להפיק מהם משהו אני לא רואה שום דבר המועיל בתארד זה

מסכים עם כל מילה שלו ;)

הדיון מיצה את עצמו........ :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

aquarius ראית את הפוסטים האחרנים שלך?

העתק הדבק עם אישור הבילתי נימנע שאתה מאשר את דברי המועתק והם מקובלים עליך.

או אמירת שטיפת המוח שהצהרת עליי ואתה בכלל לא מכיר אותי.

או השאלה התמוה שלך:

איך זה שבשבועות האחרונים לא הייה שום התפתחות רגילה של פורומים על וAMD ועכשיו פתאום זה שוב קורה?

ועכשיו אתה בא בתלונות על התרד הזה שאתה חלק ממנו לטוב או רע:

הדברים פה לא שווים תגובות אולי פעם התארדים היו גולשים אבל היה ניתן להפיק מהם משהו אני לא רואה שום דבר המועיל בתארד זה/quote]

לא תרמת כלום, אולי תנסה להשתתף יותר בעומק הדברים ולא לעליב סתתתם כי אני יכול להחזיר לך רק מהתרשמות ראשונית של התגובות שלך.

עידכון:

Cool_Boy-PP

אכן הדיון מיצה עצמו.

אני ממש סולד מהשיטה של להעתיק דברים של גולש מסויים ולתת את חתימת האישור של אותו מעתיק בסוף! ותו לא

אולי זה רק אני עם השטויות שלי

בכל מקרה שבת שלום לכם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...