זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 356
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של אור כהן 3

קצת מצטער על כך שרכשתי 6700K. צריך להמתין לביקורות של צדדים שלישיים

אין לך מה להצטער, חכה לביקורות אמינות לגיימינג, גם אם יהיה הבדל בביצועים כנראה שהוא יהיה זניח :)
לפי מה שנראה עכשיו הצליחו לעשות דבר אכן מכובד מאוד בכל הקשור לעבודה מקבילית,

המונופול של (שנתן להם את האפשרות למכור ב1000$) כנראה הולך להשבר - וטוב שכך.
אבל כידוע, גיימינג הוא לא מקבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקח מעט זמן לפחות שנתיים עד שנראה שימוש במעל 4 ו 8 ליבות באופן גורף במשחקים ובתכונות, אני מאמין שסנונית ראשונות נראה כבר בשנה הקרובה.

וככל הנראה הליבות של אינטל עדיין יותר טובות, אבל זה נדע רק אחרי ה 28, אבל אם זה המצב לא הייתי אומר שהם הצליחו לסגור את הפער אבל אכן בכיוון הנכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ממש לא מדויק.. גם נקח את מעבדי הקסיאון שנמצאים באותה קטגוריית מחיר, נמצא שהם בעלי בנצ'מארק נמוכים משמעותית מיכולות המעבדים בקטגוריית מחיר דומה.. למרות שהם מעולים במולטיטאסקין, הם גרועים ביכולתיהם ביחס ממוצע מחיר. כלומר 6900K מול E5-2623 V4 מאוד חלש משמעותית (כמעט פי 2! - ועוד מדובר על 2 ליבות של הE5) בעוד שאם נשווה אותו למעבד ה1800X החדש של , ונראה שהוא נמצא בחצי מחיר מול ה6900K ונותן ביצועים טובים יותר. כלומר, בכל פרמטר הAMD טוב יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יקח מעט זמן לפחות שנתיים עד שנראה שימוש במעל 4 ו 8 ליבות באופן גורף במשחקים ובתכונות, אני מאמין שסנונית ראשונות נראה כבר בשנה הקרובה.

וככל הנראה הליבות של אינטל עדיין יותר טובות, אבל זה נדע רק אחרי ה 28, אבל אם זה המצב לא הייתי אומר שהם הצליחו לסגור את הפער אבל אכן בכיוון הנכון.

bf3 ומעלה במולטי.

אני חושב גם החדש, מנצלים יופי מעל 4/8 ליבות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פה בשביל גיימינג לא שרתים. ועפ מה שרשמת זה לא קיים כי זה לא מענין אותם אז מה עוזרת לנו חברה שיש לה טכנולוגיה??? ועם כל הטכנולוגיה עברת על המעבדים החדשים אתה מודע לכך שאתה יכול להוריד 25 מעלות ל7700 אם אתה מחליף לו משחה?? נראה לך הגיוני לעמוד לצד כזו חברה??? ואל שתכח את המחירים ההזויים שלהם https://youtu.be/Bhe85LLQEfw

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי האישית, למרוח משחה על מוצר שהרוב המוחלט של הצרכנים לעולם לא ימרחו מחדש משחה על המעבד ישירות, זה חוסר התחשבות מוחלט בצרכן, שברוב המוחלט של המקרים לעולם לא יגע במעבד וינסה להחליף את המשחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Michael Biniashvili

לדעתי האישית, למרוח משחה על מוצר שהרוב המוחלט של הצרכנים לעולם לא ימרחו מחדש משחה על המעבד ישירות, זה חוסר התחשבות מוחלט בצרכן, שברוב המוחלט של המקרים לעולם לא יגע במעבד וינסה להחליף את המשחה.

ואל תשכח שזה מסיר את האחריות. האמת שה 7700k של מאוד קריר אבל יושב על u14s

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי אפילו אם הAMD לא יהיה הכי טוב או טוב בהרבה לעומת מוצר שאינטל תעמיד מולו- הצרכנים וחובבי הPC חייבים לעשות חרם צרכנים עליהם על ההיתנהלות עד היום ופשוט לעבור לAMD.

עדי עכשיו חרם כזה היה משמעו ליסבול עם מעבד נחות מאוד, כעת זה כבר לא היהי המצב ואינטל תחוייב להיתאמץ להחזרת הלקוחות שלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...