עבור לתוכן
 • צור חשבון

k534d

משתמש רשום
 • מספר הודעות

  623
 • הצטרפות

 • ביקר לאחרונה

 • Days Won

  1
 • זמן מחובר

  769יום 14ש' 26דק' 19שנ'

k534d last won the day on May 6

k534d had the most liked content!

דירוג

97 טוב מאוד

אודות k534d

 • דרגה
  Zone Newbie

מידע נוסף

 • מין
  זכר

מבקרים אחרונים

הצגת המבקרים בפרופילך מנוטרלת, ולא ניתן לראות מי ביקר לאחרונה בפרופיל שלך.

 1. כי עד כה הטכנולוגיה לא הייתה קיימת בשוק, בשביל להטמיע את הטכנולוגיה Nvidia צריכה הייתה בנקודה כלשהי להשיק כרטיסים תומכים. אתה מודע לזה שבקרוב יגיעו עוד כותרים שתומכים גם ב rtx Uגם ב dlss? וכן אנחנו נצטרך לחכות שייצאו עוד משחקים לפני שניתן יהיה להחליט מה דעתנו על הכרטיסים (כמו שאני ולא מעט אחרים אמרו).
 2. אתה מודע לזה ש RT זה חלק מהפיצ'רים שיש ל2080, יש פיצ'ר ששמו dlss והוא לדעתי מביא מהפכה אמיתית ושם יש שיפור משמעותי בביצועים.
 3. גו'ני גורו והאתר שלו נחשבים לשם דבר בתשעייה, כולם כולל אתרים מתחרים מסכימים שהוא בעל סמכות בתחום. תראה רק את הכמה שניות ראשונות שתבין מי זה הבחור:
 4. פראיירים? לא כל אחד והמ שעושה לו טוב.
 5. אם כבר נכנסו לעניין הספקים אני רק אציין שכאשר קונים ספק אשר השימוש שלו במאורר הוא חכם אז לעיתים עדיף לקנות ספק חזק יותר ממה שנדרש ככה לא יהיה כלל שימוש במאורר שימוש מועט, אני יודע שיש אנשים שקנו ספקים בהספקים מאוד גבוהים על מנת שהמאורר של הספק כלל יפעל. אין צורך לציין ספק בעל טמפרטורה נמוכה יותר משפיע גם על חלק מהמארזים. אם משקיעים במערכת כמה אלפים טובים כדאי להשקיע כמה מאות בודדות בספק מעולה.
 6. המכירות של pre order לא יכולות ללמד אותנו כלום, כל מכשיר אפל שמושק כל המלאי של ההזמנה המוקדמת נמכר בזמן קצר מאוד אבל לעיתים יש פלופ וירידה במכירות. יש אנשים שתמיד חייבים את החדש ביותר והם אלה שקונים את הכרטיס ב pre order בלי מבחני ביצועים ולמעשה קונים חתול בשק.
 7. קודם כל אני רוצה לברך, עוד ביקורת (איכותית) בעברית על חומרה חדשה וזה לא דבר של מה בכך. כמה הערות: חסר לי השוואה של dx 11 מול dx12 של הכרטיסים הישנים והחדשים, בדגש עם דרייברים עדכניים כי יש שיפור גם בדור ה gtx. בנוגע למחיר של 2080 rtx, אמנם המחיר מעל ל 1080ti והביצועים כמו שכתבתם הם מהווים שיפור מתון, אך אני חושב שעם ההפרש במחיר ה 2080 מביא משהו חדש לשולחן Rt/dlss אני מאמין שבעוד מספר חודשים המחירי msrp יירדו ואז יהיו גם כותרים ותמיכה בטכנולוגיות החדשות ואולי אז נהיה חכמים יותר בנוגע לשווי האמיתי של הכרטיסים. סך הכל מרגיש שהמוצר הוא בוסרי כרגע, ואני לא אתפלא אם אורך חיי המדף של rtx יהיה קצר בהשוואה לדורות קודמים.
 8. תוך שנתיים אני מאמין אינטל תעשה מהפכה בשוק הגראפי כולל גיימינג.
 9. אם nvidia לא היו מוציאים כרטיס אנשים היו מתלוננים שהם סוחטים את הלימון כי אין להם תחרות. אז נכון שקיבלנו כרטיסים יקרים להחריד, אבל אסור לשכוח שאלה כרטיסים שחולקים מאפיינים שעד כה היו נחלתם הבלעדית של כרטיסים מקצועיים. עד שלא ייצאו מספיק כותרים שיאפשרו לראות מה שווים הכרטיסים עם הטכנולוגיות החדשות RTו DLSS אנחנו לא יכולים לדעת מה שווים הכרטיסים הללו, ובזה לדעתי nvidia פישלה (או שלא כי ככה מכריחים אנשים לקנות חתול בשק).
 10. אתה יכול להיכנס לסאברדדיט של Nvidia ולקרוא השוואות שאנשים עושים על דרייברים אבל עשיתי את זה בשבילך ולבחור יש כרטיס זהה לשלך מבחינת צ'יפ. זה קישור מלפני חודשיים: זה קישור מלפני שבועיים באופן מפתיע באחרון הוא אפילו מדווח על שיפור קטן בביצועים בחלק מהמשחקים. בשני הקישורים תיגש לתגובה הראשונה של : lokkenjp
 11. לדעתי הבעיה האמיתית עבורם היא NVIDIA GameWorks והטכנולוגיות ש Nvidia מפתחת ולא איזה כרטיס חזק יותר כי גם אם amd תצליח ליצור כרטיס מפלצתי לא בטוח שניתן יהיה לרתום את הכח עיבוד שלו. וככל שעובר הזמן זה פועל נגד amd. amd יכולה לבלבל עד מחר שnvidia לא תחרותית אבל nvidia עושה מה שכל חברה עסקית עם שכל עושה מבססת את האחיזה שלה בשוק ובתעשייה, אני לא מעורה מספיק בשוק המקצועי אבל אני מניח שגם שם nvidia פועלת באותה צורה.
 12. מעניין איך זה ישפיע על amd והאם זה ייפגע ביכולת ייצור של tsmc Kהפיק שבבים עבור amd.
 13. אגב, 2070 ו 2080\2080ti לא חולקים את אותה ליבה.
 14. המחירים של הכרטיסים החדשים לא כאלה הזוים אם לוקחים בחשבון שהכרטיסים הללו חולקים תכונות שעד כה היו נחלתם של כרטיסים מהסגמנט המקצועי. הסיבה שאין כרגע 2060RTX כי הכח עיבוד הוא לא קטן על מנת לבצע עקיבת קרניים בזמן אמת. יש לא מעט אנשים שבכלל שואלים האם יש טעם לקנות את rtx2070 מכיוון שהשמועות טוענות שת 2080ti מתקשה לתת 60fps על fhd, אם זה נכון אז יש פה שאלת כדאיות גדולה בנוגע ל 2070 לכן כדאי לחכות לראות בדיוק מה כל כרטיס שווה. (צריך לקחת את השמועות הללו בערבון מאוד מוגבל). אין להם שום כוונה לפצל ל RTX ולא RTX אבל כרגע כמו שאמרתי הטכנולוגיה היא חדשה והכח עיבוד שנדרש על מנת ליישם אותה הוא מאוד גדול, כמו שנאמר פה הכרטיסים הללו הם ככל הנראה מדגימי טכנולוגיה על מנת לדחוף את הטכנולוגיה ולהטמיע אותה (הערכה שלי nvidia מנסה להפוך את זה לתקן תעשייתי). כבר לפני שנה nvida אמרו ליבות טיורינג יהיו יקרות לשוק הבייתי וזה למה לא ראינו השקה מוקדמת יותר.
 15. אני בעד, אבל אני מניח שהם פשוט מכינים את הקרקע לסוג כזה או אחר של השקה בשיראל.