זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק

djelectric

Recommended Posts

• תגובות 356
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני דיברתי עם זיגזג והם אמרו שמכיוון שאין יבואן מסודר שעובד עם בארץ הם לא מתכננים למכור את המעבדים האלה. בפוסט אחר ראיתי שגם בפלונטר אמרו משהו דומה.

זה חבל, כי אני בדיוק צריך לקנות מחשב חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'חברה הידועה במוניטין לייצר תנורים קטנים לתושבות לוחות האם' - חשבתי שכבר נגמלנו מזה. זו התעמולה היעילה ביותר של אינטל נגד , רק שהיא לא נכונה כבר 12 שנה. כדאי לברר בחנויות וברשתות, כמה מעבדי אינטל מוחזרים אחרי שנשרפו. תתפלאו לשמוע. רק לפני שבוע ראיתי מקרה של i5 4780 שהלך אחרי 3 שנים. לא ראיתי דבר דומה עם בשנים האחרונות, ויש לי אחד שעובד כבר 7 שנים ברציפות (אתלון 620ׂׂ), כשהכל סביבו הוחלף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בטענה שלך משהו מן האמת. כמו שיש בציטוט שהבאת משהו מן האמת. אבל בוא לא נתייחס לכל אמירה בכתבה ברצינות תהומית ונחפש כל הזמן אינטרסים סמויים וגלויים. בחייכם, זה נכתב ע"י בן אנוש, לא איזה עם אלגוריטם לפוליטיקאלי קורקט... שחררו.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה, לאינטל עדיין יש יתרון בטכנולוגיית הייצור הזו (נתעלם מהעובדה שהם כבר שחררו שלוש או ארבע סדרות ב-14 ננומטר). חבר'ה, אפשר לפרגן. הביאה סוף סוף מוצרים תחרותיים ששווים התעניינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מושג מה את מקשקשת, אבל התדרים בבולדוזרים היו גבוהים מאוד, זה פשוט לא שינה את העובדה שמדובר בארכיטקטורה כושלת לראשו של דבר, לא לצפות פתאום לקסמים- מוציאה שבבי עיבוד ב-14 ננומטר לראשונה בשונה מאינטל שממחזרת את המוצרים שלה כבר כמה? 3 דורות? 4 דורות? מן הסתם שיהיו תדרים גבוהים יותר עם כל אופטימיזציה לחומרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

" בעוד שמערכת האינטל הציגה 82 אחוז מתוך כמות התמונות לשניה שעובדו במקור, זאת של הציגה את כל מאת האחוזים, ללא תקיעות כלל. " לא הבנתי , מה זאת אומרת מראה רק 82% מהתמונות ? איך אתה רואה את זה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

80EA תפסיק לדבר שטויות... אני מציין עובדות. אם אתה לא מכיר את המעבדים של אינטל לתחום השרתים אז תעשה גוגל ותראה... לאינטל יש מעבדי שרתים זמינים לחלוטין עם 22 ליבות (!) אם אתה רק מוכן לשלם עליהם. כמו שאמרתי את היכולת הטכנולוגית יש להם, את הרצון העסקי - פחות. נראה אם זה ישתנה בזכות . https://arstechnica.com/gadgets/2016/03/intels-new---server-cpus-offer-up-to-22-cores-per-socket/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של yw1971

'חברה הידועה במוניטין לייצר תנורים קטנים לתושבות לוחות האם' - חשבתי שכבר נגמלנו מזה. זו התעמולה היעילה ביותר של אינטל נגד AMD, רק שהיא לא נכונה כבר 12 שנה. כדאי לברר בחנויות וברשתות, כמה מעבדי אינטל מוחזרים אחרי שנשרפו. תתפלאו לשמוע. רק לפני שבוע ראיתי מקרה של i5 4780 שהלך אחרי 3 שנים. לא ראיתי דבר דומה עם AMD בשנים האחרונות, ויש לי אחד שעובד כבר 7 שנים ברציפות (אתלון 620ׂׂ), כשהכל סביבו הוחלף.

אגיד למה רשמתי את הדבר הזה.

זו לא תעמולה, אני לא כתב CNN. מעבדי ה-FX שיצגו את בערך מתחילת העשור הם בעלי מעטפת חום גבוהה, וצריכת חשמל בפרט גבוהה במיוחד.

האם הם היו ניתנים לקירור? כן, האם זה היה פשוט בשבבים המתקדמים? לא תמיד. מדובר כאן על סדרה שהכילה אפילו מעבד בעל מעטפת של 220W (!)

41715.png

תוספת של 60+ וואט על פני התחרות (2600K) היא דבר שהיה מקובל לדעת בזמנו. הזמנים השתנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...