זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק - עמוד 18 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

זה רשמי: מעבדי Ryzen של AMD משנים את חוקי המשחק

djelectric

Recommended Posts

^^^^^

טוב, זה שתי השקפות שונות.

אני עדיין לא אמליץ לאף אחד על המעבד הזה.

אם להקצין, ב - 265  שקלים יש לי מחשב שלם, עם תמיכה ב - ......

יש גבול.....  :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 356
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב הדיון נסחף למחוזות הפנטזיה והנבואה. אנחנו לא יודעים עדיין מה יהיו הרייזנים הבאים, במי יתחרו, מה יהיה מחירם וכו'. אפשר להניח שהרייזנים יהיו עדיפים בביצועים למחיר גם כשיצאו הדורות הבאים. קשה להאמין שתהיה דחיקה של מעבדי .

לדוגמה, היתה תקופה בעבר שבה FX-63XX  היה במחיר דומה לi3 אבל זה לא התבטא במכירות למרות שמדובר במעבד עדיף באופן כללי (יותר ליבות וכוח עיבוד למרות שה-i3 היה תמיד מהיר).

חוצמזה, לאינטל יש מעולים גם בסגמנט הנמוך והיא גם יכולה להוריד מחירים.

מה יהיה בעתיד אלוהים גדול, חבל לעסוק בספקולציות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל אחד רשאי להחזיק באיזו דיעה שהוא רוצה.

ברור שאם מדובר באנשים שנכנסים לאיזו חנות וקונים מחשב בלי לדעת מה יש בתוכו, ידחפו להם גם סוס ועגלה הם יהיו מרוצים.

פנטים G הוא ממש לא מעבד גאוני גם לא במחיר שלו.

בוא נהיה לרגע רציניים, אין היום בית, שאין בו לפחות אדם אחד שמבין במחשוב ואם אין בבית אז חבר או כל קשר דומה אחר. תמיד יש עם מי להתייעץ , ואם תתייעץ עם כל מישהו שמבין טיפה במחשוב יגיד לך עכשיו שעדיף רייזן R5 על i3

להגיד לך שעכשיו לא ימכרו יותר i3 ? ברור שזאת טיפשות. כמעט מונופול ובטוח שהם ימשיכו למכור את המעבדים הללו.

מה יהיה בעתיד? הנבואה ניתנה לשוטים כידוע. כל אחד מאיתנו מחזיק בדיעה משלו ואף אחד לא ממש יודע מה צופן העתיד.

אישיתי חושב שמהרגע שיש של לפחות 4 ליבות ו 4 נימים במחירים באמת שווים לכל נפש, כל מי שמבין משהו , לא יקנה G.

שוב, רק דעתי האישית.

אגב, בהמשך לפרסומים האחרונים, הליין הבא של R5 פורסם

ליין ה R5 שאמור לצאת לדרך באחת עשר לאפריל השנה.

אישית בדילמה בין ה 1700 ל 1600 , לא ה X

TDP של 65W קורץ לי בטח בהתחשב בעובדה שכנראה ניתן להמהיר אותם כמעט עד למהירות של ה 1800X וה 1600X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של urib

ומה בדיוק RYZEN יתרום לתחשיב הוצאות מס על אקסל, או מכתב של עו"ד בוורד...?

זמן שווה כסף. נשמע מוכר??

תבדוק בנצ'ים ותראה איזה שיפור יש באקסל עם רייזן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת נו באמת !

עדיין אתה מתייחס לנישה !

עוד מעט תחזיר אותנו לימי מיינפריים ומסופים טיפשים.

מה הקשר ?

כאילו יצרן כל שהוא בסדר גודל של יכול לסמוך על שוק נישתי ?

במיוחד במצב השוק של היום ?

אז מעניין למה "ביזבזה" 15 מיליארד דולר  על מוביל איי....

באותה נימה אפשר לומר שמספיק ששיצרן ימכור רק מעבדי xeon

ועתידו מובטח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של k534d

לכל מי שחושב ש i3 גמור

https://www.extremetech.com/computing/184323-intel-stuck-with-1-45-billion-fine-in-europe-for-unfair-and-damaging-practices-against-amd

זה מה שהיה בסיבוב הקודם :)

יש עוד הרבה סיבות שחברות יעדיפו מעבד אחד על פני.

א. אינטל\פנטיום זה מותג על.

ב. אינטל יכולים לחתוך מחירים בצורה אגרסיבית.

אנחנו פה בפורום בסביבה של אנשים שמודעים למה שקורה, קבל תסריט שקורה לא אחת בחנויות מחשבים ואני בטוח שרובנו נתקלנו בו, ואני מזמין כל אחד מכם לבדוק זאת בעצמו.

מגיע אדם לחנות מחשבים (במקרה הטוב במקרה הפחות זה בכלל חנות שמוכרת הכל והם קונים מחשב עם אפס התאמה אישית), מבקש מחשב אין לו מושג מה המעבד הכי טוב, איזה כרטיס מסך הוא צריך.

יצא לי לראות אנשים שקונים מחשב משחקים לילד ואין להם מושג בכלל מה צריך פשוט סומכים על המוכר.

תראה, זה לא בדיוק חיסול דור . העניין הוא, שבמחירים המוצהרים - אין סיבה לקחת i3. המותג, האפשרויות תמחור הנגדיות של אינטל

כמובן שזה דברים שיכולים לשנות מהלכים. אבל, מבחינה טכנית\כספית דור ה 4\8 המוצהר של גורם ל i3 להיראות כלא רלוונטי למשתמש

הבסיסי, שיודע מי הם אינטל ומי הם ובאיזה שוק הם מתחרות. 

עניין אחר, זה השליטה של אינטל בשוק. זה יכול לפעול לרעתה. אין לדעת מה המספרים, אבל אנשים יעברו חזרה ל גם משיקולים של חוסר

שביעות רצון מהמצב בשוק עד היום וממודעות והכרה בתחום החומרה. אני אחד מהם למשל, את המעבר אני יעשה משיקולים כאלה בסופו של דבר.

בסיבוב הקודם אני לא חושב ש הביאו חדשנות. זה ההבדל, ההשקה הזו מחדשת ומאפשרת לאנשים לקבל של 6 ו 8 ליבות במחירים

שלא ראינו עד היום - זו חדשנות מבחינת אופציה לצרכן וגם מבחינה טכנולוגית יש קפיצת ביצועים כאן משמעותית עבור AMD.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורי צודק במקרה הזה רוב האנשים פה מסתכלים על השוק הצרכני הבייתי גיימינג שמחפש ביצועים.

אבל צריך להבין שעל כל מחשב גיימרים\התאמה אישית שנכמר בעולם, ישנם אלפי מחשבים שנמכרים שיוצאים מהמפעל. ואותם ה 1600\1500 לא מעניין בכלל לא אכפת להם שהשוק היה בתרדמת. אלה מחשבים שקונים בכמויות במחירים מגוחכים והם נועדו לעבודה משרדית\פקידותית.

שתבינו איך זה עובד כאשר חברה מחליטה להחליף את כל המחשבים, הם פשוט מבקשים הצעת מחיר מחברה אחת או יותר, וברוב המוחלט של המקרים הם יילכו עם ההצעה שהיא במחיר הכי נמוך שמתאימה להם.

ושם אתם תראו את i3 והפנטיומים מככבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

באמת נו באמת !

עדיין אתה מתייחס לנישה !

עוד מעט תחזיר אותנו לימי מיינפריים ומסופים טיפשים.

מה הקשר ?

כאילו יצרן כל שהוא בסדר גודל של אינטל יכול לסמוך על שוק נישתי ?

במיוחד במצב השוק של היום ?

אז מעניין למה אינטל "ביזבזה" 15 מיליארד דולר  על מוביל איי....

באותה נימה אפשר לומר שמספיק ששיצרן ימכור רק מעבדי xeon

ועתידו מובטח.

אוקיי הבנתי יש לך תיק מניות אצל ...

אבל אני אגיד לך משהו, אדם שמחזיק משרד ומעסיק פקידה לא צריך יותר מ-I3 וזה גם בהגזמה.

אגב, מצידי שאינטל תחפש נפט בשדות של דע"ש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אמרתי שהוא צריך ?

למה סתם לעוות דברים ?

אבל הוא / הם עדיין נישה.

ויש לי קצת חדשות, גם ל - k534d:

בהחלט יש ארגונים שיקנו , אבל.....

גם לא מעט שילכו על i3 ואפילו i5.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של askme

ואני אמרתי שהוא צריך ?

למה סתם לעוות דברים ?

אבל הוא / הם עדיין נישה.

ויש לי קצת חדשות, גם ל - k534d:

בהחלט יש ארגונים שיקנו פנטיום, אבל.....

גם לא מעט שילכו על i3 ואפילו i5.

בהחלט יש כאלו שיקנו אבל הכוכבים הגדולים הם הפנטיומים וה i3 וציינתי את i3, וכן יש אפילו סדרות עם i7 ושאתה תשמע את המחירים המגוחכים אתה תרצה גם לקנות אבל המעבדים שנמכרים הכי הרבה זה לא ה i7 7700k או i5 7600/k אלא הפשוטים ביותר שעושים את העבודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קחו בחשבון שהמעבדים של מגיעים עם גראפית מובנית, מה שחוסך מעל מאה דולר לעומת הרייזן שלא כולל גראפית. 

ככה שכל הצרכנים הפשוטים עדיין נשארים אצל , עד שamd יביאו ליבות גראפיות מובנות. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא מבין את כל הסוקרים ברשת.

הם ממליצים על לגיימינג ולעבודה מקצועית את ה-RYZEN

שתכלס בשטח גם שם נותנים בראש...

לפי הנתונים ה-7700K הולך להיות ה-sweet spot 

אני מאוד מקווה שאינטל יורידו מחירים, כי בקצב הזה אני ממש לא יודע מה יהיה...

pic_disp0.jpg

pic_disp3.jpg

pic_disp2.jpg

pic_disp1.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...