רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 12 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

מה הקשר?! אני נותן דוגמה לקירור רפרנס. ולעצם היותו זבאללה, ותאמין לי שבכל הנוגע לקירורי רפרנס, המצב לא יותר זוהר אצל .

קירורי רפרנס ביחס לקירורים מתקדמים של גרסאות היצרניות הם לא רק זבל, הם המיץ של הזבל. התקליטן האלקטרוני היה עוד עדין..

אם לא הבנת את זה קודם, תבין את זה עכשיו.

ורק למען ההשכלה, משווה רושמים עם ה ולא עם א.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של nirvcr

בחלק מהדגמים שלה לא נותנים לעשות שינוי בלוח ליצרניות צד שלישי שתדע את זה

באילו דגמים? אני מסוקרן, כי לא נתקלתי בזה באף כרטיס בינתיים. אפילו FURY קיבל גרסאות PCB צד שלישי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

באילו דגמים? אני מסוקרן, כי לא נתקלתי בזה באף כרטיס בינתיים. אפילו FURY קיבל גרסאות PCB צד שלישי

ומה עם ה  Fury X למשל?

או הננו?

כמובן תקן אותי אם אני טועה.

וגם בגרסת ה fury שנתת ישנם מגבלות בשינויים בכרטיס (לא בקרור) לצערי 

לפעמים הם משנים את החלטתם אצל ,(מה שקרה בדור האחרון) .

אבל לא ניתן לדעת בדור שהולך וקרב נאלץ לחכות ולראות מקווה שהם לא יעשו את השטות הזאת פעם נוספת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל המטרה בננו היא להשתמש בעיצוב הקטן במיוחד שAMD עשתה לו, PCB צד שלישי, שכנראה היה גדול יותר היה שובר את כל הקונספט.

עם הFURY X אותו סיפור, מדובר בחוזה שנסגר עם אזטק לגבי ערכות הקירור שלהם שפשוט סגר את הדיל לגבי העיצוב שלו. 

אפשר להבין למה בחרה לנעול שינויים למוצרים האלה. מוצדק או לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

כל המטרה בננו היא להשתמש בעיצוב הקטן במיוחד שAMD עשתה לו, PCB צד שלישי, שכנראה היה גדול יותר היה שובר את כל הקונספט.

עם הFURY X אותו סיפור, מדובר בחוזה שנסגר עם אזטק לגבי ערכות הקירור שלהם שפשוט סגר את הדיל לגבי העיצוב שלו. 

אפשר להבין למה בחרה לנעול שינויים למוצרים האלה. מוצדק או לא.

קודם כל תודה על המידע אבל למה שאלת אם אתה יודע לאיזה כרטיסים? והעניין הוא לא רק הגודל אלה סוג הקירור. רק מקווה שהם לא יעשו את החלטה הזו בעתיד ולתת לחברות הענק יד חופשית

ציטוט של OvO

מה הקשר?! אני נותן דוגמה לקירור רפרנס. ולעצם היותו זבאללה, ותאמין לי שבכל הנוגע לקירורי רפרנס, המצב לא יותר זוהר אצל .

קירורי רפרנס ביחס לקירורים מתקדמים של גרסאות היצרניות הם לא רק זבל, הם המיץ של הזבל. התקליטן האלקטרוני היה עוד עדין..

אם לא הבנת את זה קודם, תבין את זה עכשיו.

ורק למען ההשכלה, משווה רושמים עם ה ולא עם א.

שמע כל הכבוד על התיקון של שגיאת הכתיב מגיע לך מדליה 

ונתתי לך לינקים לדוגמאות של השוואת מבחינת טמפרטורה ורעש מ-guru3d ואני יכול להביא לך עוד בדיקות אם אתה רוצה.

אמרתי ואני יחזור עוד פעם לא רוצה להיות טרול בעניין הזה אבל מפריע לי שאנשים מכניסים דברים לא נוכנים

אם תיקח את ה1070 תראה שבשיא שלו הוא בין 76-78 במומצע בבדיקות של האתרים השונים וגם ברוב הזמן הוא מתחת ל70 מעלות  ותסתכל גם על רמת הרעש באותם אתרים אז לזה אתה קורא זבל?

אולי בשבילך זה זבל אבל צר לי להגיד זאת אבל לעשות הכללה לכולם זה פשוט טעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, 76-78 לכרטיס כזה זה ממש חם.

לפי זה, אני משוכנע שכרטיסי החברות עם קירורים טובים לא יעקפו את ה70 מעלות בשיא המאמץ ויבלו בצד הנמוך של ה60 בשימוש רגיל.

מצחיק אותי לחשוב שאם הקירור הזה היה יושב על 290X הוא היה עולה באש. איזו תמונה חח.

טוב אני אשלח לך את הכתובת בפרטי, אני רוצה את המדליה שלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה הבהרות. אני בטוח שאני לא יחדש לחלק מהמשתמשים אבל נזרקים פה מצד שני דברים מאוד לא נכונים בלשון המעטה.

- קירורי רפרנס זורקים אוויר חם החוצה אני מניח שזה ידוע לכולם. מה ש FE ברמת הפרטים הקטנים בא לחדש זה סה"כ פטנט דומה של פיזור

חום אחורה ( כמו קירור רפרנס רגיל ) עם תוספת chamber מרווח יותר - משהו שדומה לקירורי ה VX של ללא קשר שהם בכלל קירורי צד שלישי שזורקים אוויר חם לתוך המארז.

אפשר לקרוא את זה בביקורות שונות.

אני עד היום משתמש אך ורק בקירורי רפרנס מאחר ואני לא אוהב את הרעיון של כרטיס מסך שזורק חום פנימה לתוך המארז, לשאר החלקים וכנ"ל לגבי תפיסת סלוטים

ושמתי לב שיש דבר מאוד מוטעה בתפיסה של אנשים לגבי קירורים וכרטיסי מסך ואני יפרט על זה מעט.

- הכרטיסים שלי בשנים האחרונות - 670 -> 970 -> בתקווה לעבור ל 1070 במידה וכאן יצא זול מספיק, או שאקנה בהזדמנות אחרת\אמתין בכלל לתשובה של .

גם 670 ו 970 אצלי במארז ( מארז גדול, מקורר היטב ובצורה נכונה, שמור מאוד וללא מים הכול מבוסס אוויר ) הם שני כרטיסים שבמאמץ מלא ( Firestrike נגיד ) לא עוברים את ה 73 מעלות תחת ניטור.

משחקים כבדים אחרי שעות בתוך המשחק לא מגיעים מעבר ל 68-69 והמאוורר מגיע בערך ל 50%. אפשר גם פרופיל ידני אבל מה שציינתי עד עכשיו זה אוטומטי לחלוטין.

מה הנקודה שלי ? קירורי רפרנס תלויים בכרטיס. 670, 970 לצורך העניין נחשבים כרטיסים יעילים, קרירים ומוצלחים.

1070 לא שונה מהם רק שהפעם NV הלכו קצת אגרסיבי יותר עם השעונים של הכרטיס. במידה וזה היה מתון יותר ברמה ההתחלתית בייצור הכרטיס אני מניח

שהיינו יכולים לראות כרטיס שאפילו קר יותר ב 10% פלוס מינוס במאמץ ממה שהוא היום. אבל למישהו איכפת ? לא ממש.

1070 שעליו מדובר הדיון - מגיע ברוב הביקורות ( עם FE ) לאיזור ה 75 מעלות במאמץ מלא, כלומר במארז מספיק מאוורר הוא יגיע לפחות מזה כאשר אנשים משחקים.

הטמפרטורות האלה תקינות\סבירות ואפילו  מוצלחות בשביל שמעיף את כל האוויר חם החוצה. אז בוא נבהיר משהו - ה FE הזה מבחינת ביצועים ( עזבו מחיר עכשיו )

הוא מעבר לבסדר גמור ואפשר להפסיק לטעון שטויות בנושא הזה. אם מישהו מעדיף 65 מעלות במאמץ וכרטיס שתופס 2-3 סלוטים וזורק אוויר חם פנימה - שיהיה לו בכיף זה בחירה אישית.

מתי יש בעיה עם קירורי רפרנס ? ( ובתכלס זה גם לא סוף העולם אבל עדיין יש לציין את זה ).

שהכרטיס מגיע מהפס ייצור עם טמפרטורות מאוד גבוהות. דוגמאות בולטות - 290\290X מהדור הקודם. 480 הענתיקה של NV.

כרטיסים כאלו היו מגיעים במאמץ מלא גם לאיזור ה 95 ובמשחקים מגרדים את ה 90 מעלות גם במארזים עם 5-6 מאווררים עם סירקולציה טובה.

כאן יש איזשהו אפקט של - אוטומטית ללכת על אחר ואני מבין את זה.

הבהלה הזו לפתרונות צד שלישי היא סבבה לגמרי... אבל פשוט שאנשים יפנימו שאין שום בעיה עם קירורי רפרנס.. לפחות שהבסיס לטענות יהיה מוצדק זה הכול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, גם הקירור שלי אכן מפוח. אבל יותר מעניין הטמפרטורה לי מפריע הרעש. הוא מחריד פשוט והוא זה שגרם לי להיות כה קיצוני בדעתי על קירורי stock.

כנ"ל לגבי הרפרנסים של ה290,290X ואני מניח גם של סדרה 300 אבל אני לא סגור על זה.

אצלי יש פרופיל אגרסיבי שבלעדיו הכרטיס היה עובד בטמפ' גבוהות מדי. ומכאן שהסל"ד של המאוורר גבוה יותר.

מה שמעצבן אותי בכל הסיפור הזה זה, שהיה לי פעם כרטיס עם WF של גיגה בייט. באופן כללי, אני לא כ"כ אוהב את הקירורים שלהם אבל הוא היה שקט אפילו ב100% יותר ממה שהקירור הנוכחי שלי ב40%.

אני מסכים שאם הטמפ' תקינות ונשארות מתחת לגבול העליון במרווח סביר אז זה לא סוף העולם.

אבל רק אם קירורי הרפרנס העדכניים (והלא עדכניים) של nvidia שקטים אסכים לרדת דרגה אחת, מזבל לפסולת הניתנת למחזור :D.

כך או כך אני בכל מקרה אעדיף כרטיסי צד שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פתרונות פשוטים לרעש. צד שלישי הוא אחד מהם במידה והכרטיס בלתי נסבל ואין אפשרות לשים אותו כפרופיל ידני על 30 אחוז במאמץ ( נניח כי הוא יגיע ל 90 מעלות ).

אפשר גם להתרגל לרעש אם זה משהו נסבל.

אני לא אומר שאין חסרונות לקירור מפוח.. הוא כן יתר מרעיש מקירורי צד שלישי לרוב.. היה לי 5870 בזמנו עם צד שלישי והוא היה פשוט חרישי עם טמפ' מצוינות.

בקיצור יש ויש.. הכרטיסים האחרונים שלי ( 670 והיום 970 ) שניהם מפוח ואני לא רואה את עצמי מוותר על זה.. רעש נסבל לגמרי וטמפרטורות מצוינות.

אל תשכח כמו שאמרתי קודם שקירורי צד שלישי גם זורקים לך הכול פנימה בנוסף לזה שהם תופסים במינימום 2 סלוטים לרוב. גם זה לחלקנו חיסרון.

בכל מקרה לנושא הדיון - כמו שאמרתי אני בפנים במידה והמחיר יהיה הגיוני. אני כן מעוניין בגירסאת FE בלבד במידה וזה בכלל רלוונטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אפשרות לשים אותו ידנית על 30% אבל 90 מעלות זאת לא טמפ' שאני מוכן לספוג. עדיף לספוג את הרעש..

ומצד שני, הרעש של הקירור שלי נשמע כמו מטוס ב60%, אני לא מגזים. לאח של גיסתי יש 290X מפוח ושלו אפילו יותר גרוע..

חשבתי לקנות בעבר קירור של , אבל הוא יקר מדי..  וגם היה שובר לי את האחריות כמה שאני יודע.

הפתרון היחיד שלי כרגע הוא להיות תמיד עם אזניות בגיימינג.

יש לי זוג חוטי, וזוג לגיימינג בטלוויזיה. (לא נקנו למטרה זו, אבל בהחלט עוזרים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחינתי קירורים דוגמת STRIX ו-ACX הם יצירות אומנות. קלים לניקוי, מאווררי מיסב כפול בעלי אריכות של 50 אלף שעות, נחים לחלוטין במנוחה, בעלי אחוזי חזרה נמוכים בכל הזמנים. לא רואה איך זה פייט בכלל מול רפרנס. מבין שאסטטיקה זה סובייקטיבי, אבל יש לא מעט עובדות אוביקטיביות שהופכות כאלה לבחירה האולטימטיבית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מסכים, אבל  לא כי אתם אומרים דברים לא נכונים אלא כי קירורי רפרנס כמו שאמרתי יש להם תלות גדולה יותר בדגם הכרטיס.

לא הייתה לי שום החזרה מעולם לאף כרטיס רפרנס... במקרה של 290X כמו שאמרת שזה טמפרטורות גבוהות מאוד אז כן יש בלאי גדול יותר

וצד שלישי זה אידיאלי.

הפסקה של מאווררים לגמרי במנוחה זה דווקא משהו שמפריע לי ( כמו שהרכב שלי מתכבה ברמזורים\עצירה, ביטלתי את זה מהיום הראשון שקניתי אותו ).

אחוזי החזרה לא יודעים להבדיל בין אלפי כרטיסים שעבדו לכריית נתונים, משחקים, ישבו שבועות ללא שימוש וכו'.. זה קצת בעייתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מדבר פה על חומרה של NVIDIA, לא של . אף אחד לא לוקח אותם, או לקח בעבר לכריה ממש.

אין לי מושג למה דברים שמשפרים באופן אובייקטיבי לחלוטין את איכות החומרה ואריכות החיים שלה זה משהו שמפריע לך, אבל שיבושם לך, לא שופט. בשנותי כסוקר חומרה באתר, מתו יותר רפרנסים מאשר גרסאות צד שלישי, גם בתעסוקתי בשנות בעבר ברשתות וחנויות גדולות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני מתעסק עם חומרה המון זמן.. זה לא משפר את איכות החומרה זה פשוט פטנט בדיוק כמו מה שכתבתי על הרכב שלי.

זה אמור להאריך את חיי המאוורר של הכרטיס לא הכרטיס עצמו, מעבר לזה זה עניין  - של נוחות. לי זה מפריע שזה נכבה\נדלק

אני משחק גם ברשת לא מעט.. בקיצור לי זה לא מתאים בגלל סיבות דומות. יש גם שיקולים של קנייה\מכירה כלומר לרוב ( נוציא מהדיון את הדור הנוכחי )

מאחר וכל החידוש עם ה FE זה לא משהו שהיה קיים עד היום.. אז לרוב הכרטיסים האלו יקרים יותר זה נע בין 150 שקל ל 300 שקל לגירסאות השונות בדר"כ..

לקחת כרטיס שאני יודע שאני מחזיק איתו שנתיים שנתיים וחצי בשביל משחקים.. עוד 200 שקל על 10 מעלות במאמץ ? שוב.. שיקול אישי.

אם אתה נשאר עם האסוס שלך 5-6 שנים.. יש בזה היגיון. יש סיכוי שאחרי 5-6 שנים של שימוש אינטנסיבי במשחקים המאוורר רפרנס יתחיל להראות סימנים

של שחיקה. שנתיים ? שלוש ? לא נתקלתי.. לא עבור מי שמשחק משחקים ויש לו מארז עם איוורור בסיסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...