רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 9 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

ציטוט של nirvcr

לגבי המחיר של founder edition

449.99*1.17*3.8650=2034.87

כלומר המחיר בארץ כולל מע"מ הינו 2034 שקלים(אני לא יודע אם זה צריך לכלול מכס או לא)

אז איך אנשים מצפים שהמחיר ירד לאזור הזה? זה הזוי. אכן המחיר גבוהה אבל לא נראה לי כלכך מוגזם .

ואיפה מחירי משלוח לארץ? יבואן שצריך להרוויח? חנות שצריכה להרוויח? החישוב הוא חישוב נכון, אבל חסר. באסה בשבילנו לגור פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של bootybay

אין לי מילים אחרות מלבד גועל נפש מכמות האנשים שבוחרים לפזר פה מילים רעילות והטחת עלבונות.

אם אתם לא מרוצים מהמחירים שיש פה בארץ, פשוט אל תכתבו את זה, יותר טוב, תסתמו את הפה שלכם.

בעלי חנויות פה צריכים להרוויח גם אחרי כל השחיטה שעושים להם במכס. אם אני יכול להוסיף 200-300 שקל ולתת פרנסה לחנויות ששייכות לזן הנדיר של חומרת עילית, לקבל על זה אחריות ומענה לתקלות חומרה, אני מעדיף את זה. כל מי שאי פעם התנסה בהזמנת חומרה מחו'ל יודע יפה מאוד שההפרש בין המחיר שהולך בארץ לבין המחיר שמשלמים בפועל על המוצר מחו'ל הוא די נמוך, ובהרבה מקרים פשוט לא שווה לחסוך 200 שקל.

מה אתם בדיוק מנסים לעשות בזה שאתם מתנהגים כמו הישראלי המכוער? לגמור את הענף הזה? לידיעתכם, יש מעט מאוד מעבדות בארץ שמסוגלות לטפל בחומרת עילית, רוב החנויות פשוט לא יודעות מה לעשות עם המחשבים שלכם.

אז די עם זה, באמת.

אם אתם לא מעוניינים לקנות, פשוט תסתמו. אל תגיבו על זה. 

מצטער על המילים הקשות, זה פשוט מרתיח אותי.

המכוער היחידי פה זה אתה בחור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קיריל אין על מה לסלוח:)

זה מישל לא מיכאל.

אני דוגל בזה שמי שמארגן את הקנייה הקבוצתית יפנה למספר מקומות להשיג את המחיר הזול ביותר.

איפה שזה לא יהיה זה לא ממש משנה :) כל עוד אנשים יהיו מרוצים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

קיריל אין על מה לסלוח:)

זה מישל לא מיכאל.

אני דוגל בזה שמי שמארגן את הקנייה הקבוצתית יפנה למספר מקומות להשיג את המחיר הזול ביותר.

איפה שזה לא יהיה זה לא ממש משנה :) כל עוד אנשים יהיו מרוצים!

מחר תביא גם את השכפץ. המנהל מכין תחמושת 50mm חודרת שריון 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחח אהבתי!!!

אין מה לעשות לבוא להתווכח על מחיר פה זה חסר טעם ואפילו עובר על חוקי הפורום. אני ידוע פה כבר בתור אחד ש"בעל עניין" וזה נכתב ככה כי לפי התגובות שלי רואים שממש אין לי כל מטרה לקדם משהו שהוא לא אני.

פשוט הדביקו לי פה את העובד חברה כי אין מה לעשות וצריך לתת גילוי נאות :)

כל תשובה שאי פעם נתתי בין לפני שהתחלתי לעבוד ב START ואחרי תמיד הייתה לטובת שואל השאלה ולא לכיסי(או לכיסו) של אחר.

דבר קטן שאני דוגל בו זה יושר אישי וזה דבר שעוקב אחרי ולא משנה איפה או במה אני עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תביאו לי ציטוט אחד שבו אמרתי שאני מארגן קניה לFE. 

לא כתבתי שום תאריך יעד, לא כתבתי שום דבר כזה. הבאתי מידע קיים, אני מנסה לארגן קבוצת רכישה, סביר להניח שהקניה הממשית תהיה מתישהו במהלך ה3 חודשים הקרובים שבהם המחיר ירד ויתייצב לצד הגעת גרסאות צד שלישי. אבל לאאאא מה שאתם מעדיפים לעשות זה בעיקר להתלונן ולהטיח רפש.

הבנו שזה יקר FE, הבנו שאף אחד לא מתכוון לקנות עכשיו ובטח ובטח לא לכפות קניה על מישהו.

אם אתם לא מעוניינים להכנס לקבוצת רכישה של 1070 כלשהית בישראל, אז תפסיקו להתלונן. זה סתם מעצבן ומיותר. תחסכו את התגובות האלו.

לכו תקנו באמזון, תפתחו דיונים על זה ותשתפו את המציאות שלכם. אף אחד לא אומר לכם מה לעשות, תפסיקו לנסות לכפות את הדעות שלכם על אלו שהחליטו שהם רוצים לקנות את זה פה ואין להם בעיה לשלם עוד כסף על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בדיוק כך

מי שקורא קבוע פה וחי את התחום כמו שאומרים (שזה מרביתנו), אי אפשר לעשות ממנו מטומטם,

הוא ישלם על משומש בדיוק כמה שמשומש שווה (בתאריך נתון) ולא גרוש מעבר.

ומי שלא רוצה למכור ולהיתקע עם הכרטיס, אז שיתקע, שיעשה ממנו נייר טואלט אם ירצה.

גם לקבל סכום שהוא נמוך מתאוות בצע, הוא סכום, וראוי לשחרר את הכרטיס, שכן כל סכום מסייע במאמץ לשדרוג הבא.

אין ערך או תוחלת לכרטיס מחוסר שימוש שיושב במגירה/על המדף ומעלה אבק.

לבטח יסכימו הרוב, שתמיד שמחים לראות מוצר שכזה עובד איפה שהוא במחשב של מאן דהו,

ומשמח את המשתמש בו, פי כמה מאשר כרטיס שנובל במגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...