רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

סטטוס הרשמה לתאריך 12.6.16: 6 נרשמים

מספר הבהרות:

1. אין שום כוונה להתחייב על רכישת כרטיס, בוודאי שאין שום כוונה גם ללחוץ עליכם לקנות את הכרטיס פה ועכשיו.
  2. זה פוסט עבור אנשים שמעוניינים לקנות את ה1070 ולא את ה1080 אז ברצינות ח'ברה, די כבר עם הציניות הזאת של "דבר איתי כשיהיה על 1080". אני לא רוצה לעשות את הטקסט אדום יותר וגדול יותר.
  3. מטרת הפוסט בראש ובראשונה היא להתארגן כקבוצה משמעותית של רוכשים, בתקווה שנחצה את ה15-20 איש, ולבוא ככוח רכישה מאורגן. זאת אומרת, אף אחד ברשימה לא מתכנן לקנות את הכרטיס בעצמו, ואנחנו נחליט כולנו יחד מתי לרכוש את הכרטיס ומאיפה. פשוט להתארגן כמסגרת יציבה ולא כבודדים, ניצור רשימת אנשי קשר ונעדכן כל אחד ממכם כאשר יש מידע חדש.

אהלן כולם,

רכשתי חומרה לא מזמן מחנות ממש מוצלחת בנתניה בשם startpc, הם מעולים לדעתי האישית.

לענייננו, שאלתי אותם פרטים לגבי ההגעה הצפויה של 1070 וזו התשובה:

ציטוט

ה-1080 יגיע שבוע הבא.

ה-1070 צפוי להגיע בסוף החודש והמחיר שלו נכון לעכשיו הוא רק משוער של כ- 2650. לפי דעתי המחיר שלו יהיה נמוך יותר אך זה הצפי של היבואנים השונים.
לגבי רכישה קבוצתית. אם תארגן זאת אשמח להעביר הלאה ליבואן כדי לנסות להשיג מחיר טוב יותר.

אז פה אתם נכנסים,

אני מנסה לארגן קבוצת רכישה וביחד אולי נוכל לקבל את הכרטיס במחיר מוזל יותר.

אני לא תמיד מקבל התראות על הודעות כאן אז אני אשמח אם כל המעוניין יעביר אלי למייל הבא orenl2007@gmail.com את הפרטים הבאים:

• שם מלא
  • טלפון
  • העדפת משלוח (אם יש) - מתחלק בין איסוף עצמי למשלוח הביתה, לגבי מחיר המשלוח - אני לא בדיוק יודע, אברר מולם.

שיהיה לנו בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמו שאמרתי בדיון על 1080, המחירים בארץ לכרטיסי המסך האלה הם עושק גדול.

לא יודע מי מנסה לעשות קופה על הגב של מי (יבואן על החנות, חנות על הלקוח), אבל העובדה היא שהמחירים גבוהים מאוד ביחס לחו"ל. את ה-1070 בארץ אנחנו מקבלים במחיר של ה-1080 בחו"ל. 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבלנות, זמן גרוע לקבוצתית.

בהתחלה לא יתנו מחיר נורמלי כי יהיה ביקוש, תמיד יש כמה בלי מושג וכו' שבונים עליהם שיקנו את הכרטיסים הראשונים.

הגרסאת הרגילות אפילו לא נמכרות בארצות הברית (מה שלא גירסת יצרן).

אחרי שיתייצב בארה"ב כרטיסים מחירים מ600$ ל1080.

מ380$ ל1070 שעוד בכלל לא נמכר.

תתחילו לבדוק, אם תהיו לחוצים בהתחלה במקרה הטוב תשיגו את המחיר שיהיה שבועיים שלוש אחרי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...