רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 13 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
ציטוט של plonter

היה מעניין לקרוא את השירשור הזה שמתבסס על משהו בסיסי לא נכון בעיקרו ואסביר

1. הכרטיסים שמגיעים בהתחלה הם כרטיסי Founders Edition שהמחיר הרשמי שלהם הוא 449$ בארה"ב אם בכלל ניתן להשיגם. אז נא לחשב מסלול מחדש.

ובחישוב לא לשכוח שער העברות והמחאות גבוה, דמי משלוח ואחריות בישראל לשלוש שנים (משלוחים לחו"ל וכו')

2. היבואנים מזמינים 100 יחידות ומקבלים 4,5,10 יחידות מתוך ההזמנות שלהם (בהתחלה) ועלויות המשלוח, שיחרור מהמכס נופלות על פחות מוצרים.

ככה זה תמיד בהתחלה.

3. כמו שכולכם יודעים ונכון ללפני שעה באתר של NEWEGG כל כרטיסי ה 1080 במצב Out of Stock. נסו גם לקנות את כרטיסי ה FE בחנויות בישראל מעכשיו לעכשיו. ברובן אין כלום. ברשתות הגדולות בכלל לא הכניסו את המוצרים לאתרים נכון להיום בבוקר. ואפילו המחירים ב EBAY דיי הזויים.

4. ממוקמת מבחינת העולם תחת אירופה. המחירים פה לפעמים תלוי בחברה הספציפית מחושבים במחשבה אירופאית. בדקו מה המחיר בבריטניה/גרמניה וחשבו כדי לקבל כיוון מחיר.

5. חכו חודש.

לא בא לזלזל בחנות שלכם אבל אחריות על חומרה בארץ זה נטו הימור. יעבוד? אחלה. לא יעבוד? עדיף כבר לחסוך את הכאב ראש.

הבהרה חשובה: לא קניתי ממכם אף פעם והודעה זו נכתבה כלפי כל החנויות ולא כלפי החנות שלכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אבנר ניר

אני מבין את התחשיבים ואת הרגישות (הגבוהה מאוד....) למחיר אבל לדעתי הוגן וחכם צרכנית לשלם כ 15% יותר עבור מוצר בארץ עם אחריות מקומית וכולי. 

אגב, יש תמיד את אילת...

שאלה לנציג פלונטר ולבעלי החנויות האחרים. למה אתם לא פותחים סניף באילת?

אין אחריות בארץ. זה סתם רשום על הנייר. כמה שהיללו פה את אחת החנויות באשדוד (לא אקרא בשמם מחשש להוצאת דיבה) - עד היום לא קיבלתי את הכרטיס שמגיע לי. הפרשה התחילה אי שם בשנת 2008.

הולכים על מזל כשקונים חלקי מחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

אין אחריות בארץ. זה סתם רשום על הנייר. כמה שהיללו פה את אחת החנויות באשדוד (לא אקרא בשמם מחשש להוצאת דיבה) - עד היום לא קיבלתי את הכרטיס שמגיע לי. הפרשה התחילה אי שם בשנת 2008.

הולכים על מזל כשקונים חלקי מחשב.

טענה זו אולי נכונה למשווקים הקיקיוניים והקטנים.

אך אינה נכונה בהכרח (מנסיוני) כאשר המשווק הוא רציני.

אינני בא לעשות פרסומת חלילה וחס, אך לאחר 21 שנות ניסיון בעבודה מול KSP (שהיום היא במקרה גם הרשת הגדולה ביותר בארץ),

כאשר יש תקלה, הם במסגרת האחריות אמינים ומכבדים אותה. לפחות בכל המקרים שהיו לי, ויש לי ניסיון מאד וותיק מולם מאז 1995.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אבנר ניר

אני מבין את התחשיבים ואת הרגישות (הגבוהה מאוד....) למחיר אבל לדעתי הוגן וחכם צרכנית לשלם כ 15% יותר עבור מוצר בארץ עם אחריות מקומית וכולי. 

אגב, יש תמיד את אילת...

שאלה לנציג פלונטר ולבעלי החנויות האחרים. למה אתם לא פותחים סניף באילת?

אנחנו חנות . אין לנו סניפים לא בחיפה ולא באילת. שולחים הכל מתל אביב.

וכדי לחדד קצת המכירה/קנייה באילת לא ממש חוקית. לקוח מהמרכז שקונה ציוד באילת אמור להצהיר עליו

כשהוא יוצא מהעיר ולשלם מע"מ בפועל זו גניבה אבל אף אחד לא ממש איכפת לו כך שאילת הפכה למקור

העלמות מיסים מהמדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של Zeev86

לא בא לזלזל בחנות שלכם אבל אחריות על חומרה בארץ זה נטו הימור. יעבוד? אחלה. לא יעבוד? עדיף כבר לחסוך את הכאב ראש.

הבהרה חשובה: לא קניתי ממכם אף פעם והודעה זו נכתבה כלפי כל החנויות ולא כלפי החנות שלכם.

קשה לי לענות על  הקביעה שלך.

יש חוק הגנת הצרכן, יש את המועצה לצרכנות, אמון הציבור, בית משפט לתביעות קטנות.

אני חושב שאתה טועה. אבל איש איש ונסיונו. אנחנו משרתים שלל תקלות של לקוחות מדי יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של plonter

וכדי לחדד קצת המכירה/קנייה באילת לא ממש חוקית. לקוח מהמרכז שקונה ציוד באילת אמור להצהיר עליו

כשהוא יוצא מהעיר ולשלם מע"מ בפועל זו גניבה אבל אף אחד לא ממש איכפת לו כך שאילת הפכה למקור

העלמות מיסים מהמדינה.

סבבה, שכנעת אותי.

פעם הבאה שאני באילת אני קונה רק אוכל, וגם אדאג לבקר בשירותים לפני שאני יוצא מאילת כדי חלילה לא לגנוב מהמדינה :D 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

סבבה, שכנעת אותי.

פעם הבאה שאני באילת אני קונה רק אוכל, וגם אדאג לבקר בשירותים לפני שאני יוצא מאילת כדי חלילה לא לגנוב מהמדינה :D 

תקנה מה שבא לך :-)

http://www.eilat-in.co.il/רשות-המסים-ממשיכה-במאבק-נגד-ניצול-לרעה/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של OvO

סבבה, שכנעת אותי.

חזק ...  D-:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של plonter

מר פלונטר,

שערותי הלבינו כבר לפני שנים, במטותא - נא לא לבלבל לקוראים כאן את השכל עם הבלים שאינם קשורים כלל וכלל:

צרכן פרטי אינו על הכוונת של רשויות המס, כפועל יוצא מטיול תיירותי לאילת ורכישות שם לצרכיו האישיים.

הנך יכול בשקט רב למלא את רכבך הפרטי, בסחורה מגוונת בשווי עשרת אלפים שקל (וגם יותר)

ואף אחד מרשויות המס, לא רק שזה לא מעניין אותו, גם כלל אינו בודק.

אינני יודע מתי פעם אחרונה עברת בעמדת הבידוק ביציאה מהעיר אילת וראית אותה מאוישת.

יכול לספר לך, שכבר למעלה מעשור שהעמדה הזו נטושה, ודי חכימה ברמיזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@OvO @nec_000 מה אתם רציניים?

צולל כבר כשנה (כוכב שני), ביקרתי בעשרות אלפי בריכות בארץ (ההגזמה במקום) ומעולם לא תרמתי את חלקי למאזן השתן. גם לא בבריכה, וגם לא בים.

זה שזה "טבעי" לא אומר שזה מתורבת. לפחות לפי דעתי. לא סתם בתור ילד קטן כמעט טבעתי כשניסיתי לעבור לבריכה של המבוגרים בקיבוץ, כי היה טעם מוזר בבריכה של הילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...