רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 7 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

אני מבין את התחשיבים ואת הרגישות (הגבוהה מאוד....) למחיר אבל לדעתי הוגן וחכם צרכנית לשלם כ 15% יותר עבור מוצר בארץ עם אחריות מקומית וכולי. 

אגב, יש תמיד את אילת...

שאלה לנציג פלונטר ולבעלי החנויות האחרים. למה אתם לא פותחים סניף באילת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא לכולם יש זמן לשרוף כדי להגיע לאילת. מה גם, שלרשתות הקטנות אין ממש את הכח להחזיק סניף באילת. אני לא חושב שאתה יודע איך ה"חנויות" הללו נראות.

הבאה של סחורה ותחזוקה שם תשרוף להם את יתרון אפשרי שאפשר להסיק מה-17% האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שיש להן מחזור נאה ביותר. כמו שאתה רואה פה אנשים ישמחו לשלם אפילו 10 אחוז פחות מהמרכז מה שיהפוך את המחירים לעוד יותר קרובים לרשתות הגדולות, שזה מרשים מאוד בפני עצמו.

זה לא פתרון לכולם, אבל למי שמוכן לוותר על אחריות בארץ ועל מיידיות רכישה ע"י קניה באמזון על הפרשי מחיר שהם פעמים רבות פחות מ 25%, תהיה הסבלנות לחכות לחופשה באילת או לבקש מקרוב להביא להם משהו משם.

אבל בוא נשמע מה לנציגים של החנויות יש לומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@leahd3 אנו לא חשופים להצעות מחיר הנ"ל ולכן אנו לא יכולים לחשוב לכאן או לכאן, רק לשער.

ברור שכרגע המחירים מופרזים, מסיבות שונות. אני לא אומר שהחנויות צריכות למכור במחירי הפסד, אלא שצרכן נבון צריך קצת סבלנות, לפני שהוא משלם סתם יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין מה נסגר עם nVidia... הם לא מאבדים את כל היתרון שבהשקה לפני עם המחסור הזה?

אנשים עכשיו יחכו ויחכו לכרטיסים שיחזרו למלאי - ועד שהנ"ל יקרה - ישיקו כרטיסים זולים יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה הפוך.

נוידיה הוציאו את המוצר מוקדם יותר ממה שהיא מסוגלת לייצר כדי להקדים את . אם "מקדימה" את הוצאת הכרטיסים החדשים, סביר שהיא גם תהיה צפויה למחסור מסויים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב. אני מאמין שזה שיטת שיווק. לגרום לאנשים לרצות משהו כשאין אותו נותן בוסט לשלם עליו קצת מעבר למה שהוא באמת שווה( קחו לדוגמה פה בארץ).

אבל זו דעתי בלבד:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של אור כהן

@plonter

1. מקובל, אבל עם זאת לא לקחתי את הכרטיס הכי זול שיש להם

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=N82E16814487086&cm_re=GTX_970-_-14-487-086-_-Product

כך שהחישוב נשאר בעינו, 290 דולר.

2. לא רלוונטי. החישוב בוצע על מנת לתת יחס, לא מעניין אותי כמה עולה הכרטיס בחו"ל, אלא מה המחיר שהGTX1070 אמור להמכר בהתאם ליחס.

3. הכרטיס שהבאתי כעת מגיע עם 3 שנות אחריות

אתה יכול לראות בעצמך, שהחישוב כמעט ולא השתנה. למען האמת, אם אקח את הכרטיס הכי זול אצלכם (בלי להכליל את ה"בקנייה עם מחשב חדש בלבד, וקירורים רועשים) היחס ירד בשקל לטובתכם.

מה דעתי? שאין לך שום צורך לבלבל אף אחד בחישובים מיותרים. אני חושב, שיהיה נכון שתמכרו את הGTX1070 במחירים הוגנים, כמו הGTX1080 באתרכם, ולא לגבות עוד מאות שקלים נוספים לחינם.

אז נכון שכרגע לא ניתן אפילו למצוא בNewegg את הכרטיסים של הGTX1070. אבל גם אם הם ימכרו במחיר גבוהה יותר, כמו הGTX1080 של , נגיד ב20 דולר (80 ש"ח), אתם עדיין גובים 300 ש"ח יותר מהמחיר הראוי למכירה של הכרטיסים הנ"ל גם לאחר הרווח של החנות

אז בבקשה, תמכרו לאנשים את הGTX1070 במחירי שחיטה. אני בטוח שיהיו אנשים שיקנו. אני רק אהיה פה, אגיד לאנשים לחכות, כי שודדים אותם.

אם אין קשר אז כל השיחה לא שווה.

ההבדל בין 1079 ל 970 זה ש 1070 אין. אז כמה עולה מוצר שאין ?

האמת שהדיון הזה לא קשור לכלום. זה דיון לא מציאותי ואני ממש ממליץ לך להזמין כרטיס מחו"ל

הכי שווה, הכי זול ואם אתה לא מתייחס לאורך האחריות וזמינות ורק מחבר מספרים לא רלוונטיים.... תמשיך ככה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

לא לכולם יש זמן לשרוף כדי להגיע לאילת. מה גם, שלרשתות הקטנות אין ממש את הכח להחזיק סניף באילת. אני לא חושב שאתה יודע איך ה"חנויות" הללו נראות.

הבאה של סחורה ותחזוקה שם תשרוף להם את יתרון אפשרי שאפשר להסיק מה-17% האלה

החנויות באילת לא רואות את ה 17% האלה, אבל מה שהן כן רואות זה אנשים עומדים בתור לרכישה של טלפונים/מחשבים/חומרה וכו וכמות גדולה זה הרווח פה.

כנראה יש סיבה ש KSP פתחו כבר שלושה סניפים שם ו IVORY שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של plonter

אם אין קשר אז כל השיחה לא שווה.

ההבדל בין 1079 ל 970 זה ש 1070 אין. אז כמה עולה מוצר שאין ?

האמת שהדיון הזה לא קשור לכלום. זה דיון לא מציאותי ואני ממש ממליץ לך להזמין כרטיס מחו"ל

הכי שווה, הכי זול ואם אתה לא מתייחס לאורך האחריות וזמינות ורק מחבר מספרים לא רלוונטיים.... תמשיך ככה.

יחס אדוני, יחס. זה מה שיצרתי. יחס "דמיוני" המאפשר לי להעריך על פי המחיר בו אתם מוכרים את הGTX 1080 והGTX970 מה המחיר שבו אתם צריכים למכור את הGTX1070. 

אני אישית לא מתכנן לרכוש את אחד הכרטיסים. המעבד במחשבי (X5460) כבר משתעל עם הGTX670, והקניה הבאה שלי הולכת להיות מחשב חדש לחלוטין. 

הכרטיס האחרון שהבאתי כלל 3 שנות אחריות, ולצערי אני נאלץ למצוא יחס באתרם למכירת הכרטיסים ולהעזר בו, כי איני חשוף להצעות אותם קיבלתם עבור הכרטיסים ליבוא.

אין לי משהו אישי נגדך, או כנגד החנות. למען האמת אני חושב שפלונטר מציעים מחירים מעולים והיצע המוצרים ענק. אני פשוט חושב שהמחיר בו כרגע הGTX1070 נמכר באתרכם הוא גבוהה מידי, ולכן אני מפציר בחברי הפורום עם ראש על הכתפיים להמתין. 

אני בטוח שגם אתה, היית ממליץ לעשות כך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של leahd3

לא חושב. אני מאמין שזה שיטת שיווק. לגרום לאנשים לרצות משהו כשאין אותו נותן בוסט לשלם עליו קצת מעבר למה שהוא באמת שווה( קחו לדוגמה פה בארץ).

אבל זו דעתי בלבד:)

אני עדיין מחזיק בדעתי שישנה, אצל היצרנים, יותר אופטימיות מאשר מוצרים.

אם זו שיטת שיווק היא לא חכמה במיוחד. כי מי שקונה עכשיו כרטיסים יקרים עם קרור פחות אופטימלי (תלוי בצורך כמובן...) הם בודדים.

יצרן שהיה מצטייד במלאי גדול מראש היה מוכר את רובו מיד, בהתחשב בתמורה הטובה שהדור החדש מציע.

גם אם אתה מרוויח פי 5 (וזה רחוק מהמספרים האמיתיים...) על אחוזים בודדים מהמכירות לא נותן לך הכנסות בשורה התחתונה.

מכירה מהירה גם יוצרת עובדות בשטח. המוצר נקנה והמתחרה שמאחר נותר רק להמתין.

אבל אנחנו כבר גולשים לשיווק וכלכלה :)

אגב לא שמעתי תגובה מנציגי החנויות פה למה אין סניף שלהם באילת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב האמת לא נראה לי שמשתלם לבוס שלי לשלוח אותי כל יום לאילת מנתניה:)

מה שאני כן מאמין בו זה הכוח של הצרכן. פשוט אל תקנו. תראו ליבואנים שאנשים לא פראיירים.

אם אני אומר ליבואן מה זה המחיר הזה והוא מחזיר לי תשובה "לכל סיר יש מכסה" האשמה פה היא של הצרכן.

תאמין לי כשאני אומר לך שאם ליבואן יהיה מחסן מלא סחורה שאף אחד לא קונה הוא לא ירשה לעצמו בחיים לתמחר דברים שהם מעבר לגבול ההיגיון.

במקרה הנוכחי של ה-1080 אני יודע בוודאות ממספר יבואנים שהם אמרו לי שכדי להביא כמות יחידות הם היו מוכנים לשלם יותר ליצרניות כדי לא לפסוח על השוק הישראלי שכן, עם כל הכבוד, אנחנו שוק קטן לעומת העולם ואם יש מחסור בחו"ל והיבואנים נלחמים כדי לספק לנו סחורה בין אם הם משלמים יותר ומרוויחים יותר על זה אני מצדיע להם.

אני אישית בקשר עם מספר נציגי מכירות של ו GB העולמי (בשביל הערוץ שלי) ואני יודע מה היבואנים עברו בשביל הכרטיס הזה כדי שיגיע ארצה.

הפיתרון: פשוט לחכות, חכו עד יולי אוגוסט שההיצע יגדל והביקוש ירד... המחירים יהיו יותר הגיוניים....(ראו 980TI ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...