רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו) - עמוד 11 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רכישה קבוצתית ל-1070, יש מי שימכור - מארגן קבוצה. (סטטוס - 6 נרשמו)

bootybay

Recommended Posts

• תגובות 297
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@Microb

קודם כל, ברוכים הבאים. בתור איש IT בכיר אני בטוח שתוכל לתרום הרבה מאוד לפורום :)

לעניין הפוסט:

1. כמו שOvO ציין, אם אין סיבה ממש טובה לקרוא לאיזה מוצר זבל, עדיף שלא לקרוא לו כך. קודם כל יש מצב טוב שהוא לא זבל כמו שמישהו עשוי לחשוב, מעבר לכך זה גורם לפוסט להיראות מאוד מוטה ולכן לא אמין.

2. אם תציג את עצמך ואת תפקידך בכח לפני שאתה מדבר על זה שאפשר לקנות דרכך זה רק יועיל ויהפוך את הפוסט שלך לפחות פרסומי ויותר לגיטימי כי בסופו של דבר כולנו פה כדי לחלוק ידע, לעזור לאחרים וללמוד גם קצת על הדרך.

3. כל הפורומים בעולם סובלים מבעיה של אנשים שמייצרים יוזר חד פעמי רק כדי להפיץ משהו באיזה ת'רד. לא שאני אומר שזה מה שעשית אבל אתה יכול להבין למה זה עשוי היה להיראות כך.

בכל אופן, שוב ברוכים הבאים, מקווה לפגוש אותך בת'רדים עתידיים :knuddel:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא פוסל באופן אישי את השיטה של הבחור הזה.

אם תביא לנו הוכחות שאתה יכול להשיג את הכרטיסים במחירים האלו, וכל חברי הקבוצת רכישה יהיו בעד, למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

FE זה "זבל", להשתדל להמנע מדגם ה-449 דולר עם הקירור הבינוני ולהמתין לדגמי ה-379 דולר עם הקירורים הנורמאליים

3Lmmbod.png

ובכן FE אמנם אין לו את הקרור ה TOP שב TOP אבל זה בהחלט לא זבל

אם ברצונך למשל לעשות אז דווקא ישנם אנשים שילכו על FE ולא הגרסאות הרגילות (בגלל שהאוויר יוצא החוצה מהמארז ובגלל המבנה שלו)

שנית יש לך את היכולת לקנות לו צד שלישי (מים או אחר) ולהרכיב בעצמך אז זה גם כן סוג של יתרון מסויים וההיצע די גדול בשביל reference card

כמובן כל אחד יעשה את השיקולים שלו.

אני גם מציע לך פעם הבא לבדוק את הדברים לפני שאתה רושם דברים לא נכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"זבל" זו דעתי, ולא רק. מדובר בקירור יקר מאוד שגורם לכרטיסי מסך להגיע לטמפרטורה מקסימלית מאוד מוקדם. כמעט ואין ביקורת ברשת שלא מראה כמה מהר הוא מגיע לגבול 83 מעלות הצלזיוס. להוסיף חטא על פשע, בגלל יכולות הקירור העלובות המאוורר המטופש צריך להסתובב גם במנוחה, מה שלא קורה בגרסאות הצד השלישי.

אז אם הם מבקשים 100 דולר פרימיום בשביל זה, זה זבל כשר למהדרין לפי המילון שלי.

הטיעון של רפרנס ל- נהיה כבר ישן. היום בלוחות אם עם ריווח נורמאלי בין הסלוטים אין לקירור רפרנס שום יתרון. גם ככה הטיעון של רפרנסים צמודים בקושי מחזיק מים, הרי שהקירור שלהם כל כך גרוע, שהעליון מגיע לטמפרטורת מקסימום בטיל. במקרה כזה, פייר, אפילו הייתי ממליץ על שניים צד-שלישי, כי טמפרטורות הפעולה של הכרטיסים תהיה נמוכה יותר, אפילו אם אוויר חם יכנס למארז ותוך שניונת מאוורר אחר יעיף אותו לבחוץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

MSI חברה מצוינת אל תקשיבו לנוב הזה.

בארץ אנשים פשוט מעריצים וגיגהבייט, שיש להם לוחות מעולים ללא ספק, אבל לא כל המוצרים שלהם טובים כמו הלוחות שלהם.

הייתי מעדיף על אחד מאלה בכרטיסי מסך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של djelectric

"זבל" זו דעתי, ולא רק. מדובר בקירור יקר מאוד שגורם לכרטיסי מסך להגיע לטמפרטורה מקסימלית מאוד מוקדם. כמעט ואין ביקורת ברשת שלא מראה כמה מהר הוא מגיע לגבול 83 מעלות הצלזיוס. להוסיף חטא על פשע, בגלל יכולות הקירור העלובות המאוורר המטופש צריך להסתובב גם במנוחה, מה שלא קורה בגרסאות הצד השלישי.

אז אם הם מבקשים 100 דולר פרימיום בשביל זה, זה זבל כשר למהדרין לפי המילון שלי.

הטיעון של רפרנס ל- נהיה כבר ישן. היום בלוחות אם עם ריווח נורמאלי בין הסלוטים אין לקירור רפרנס שום יתרון. גם ככה הטיעון של רפרנסים צמודים בקושי מחזיק מים, הרי שהקירור שלהם כל כך גרוע, שהעליון מגיע לטמפרטורת מקסימום בטיל. במקרה כזה, פייר, אפילו הייתי ממליץ על שניים צד-שלישי, כי טמפרטורות הפעולה של הכרטיסים תהיה נמוכה יותר, אפילו אם אוויר חם יכנס למארז ותוך שניונת מאוורר אחר יעיף אותו לבחוץ

בקשר ל עדיין הטיעון הוא נכון והמרווח שיש כיום ברוב הלוחות אם הם קטנים או מגוכחים ותמיד הכרטיס העליון ישא בתוצאות די להטעות. אלה אם כן אתה הולך על triple or quado  שאז אתה יכול לשים את הכרטיס בסלוט האחרון ואחד בסלוט הראשון(אם אפשרי כי ישנם לוחות אם שזה לא אפשרי) .

בשורה התחתונה זה תלוי בלוח אם במארז ובקירור שיש לך במארז. 

ואתה מתייחס לנקודת השיא (שגם נקודת השיא בשום אתר לא עבר את 80 מעלות כולל) ולא ראיתי שום אתר שה 1070 עבר את ה 76 -80 מעלות כאשר רוב הזמן לפי רוב האתרים הטמרפטורה היא סביב ה 70 ומתחת ובמנוחה אתה לא שומע כמעט את המאורר  וזה אם בכלל . ועוד להגיד שזה מתחמם בטיל? אם אתה עושה לו stress מלא על ההתחלה כל כרטיס יתחמם ב"טיל" ואני מניח שאתה עושה כל יום? מידי יום? היה לך פעם כרטיס  reference?  אני מנחש שלא .

ואם בעתיד אתה רוצה להוריד טמפ' ולעשות overclocking אתה יכול לקנות לזה מים ולהרכיב במידה ואתה יודע מה שאתה עושה. 

ומאיפה אתה לוקח את המספרים?

אמנם הם עולים 100 דולר יותר אבל מה שלא בסדר שכרטיסי צד שלישי יותר יקרים מ founder edition .זה לא בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה יודע כמה היו תחתי בעשור האחרון. אל תמהר לזלזל, 

שוב, הקירור הזה נחות מכל דבר שכל יצרנית צד שלישי תתן לך במחיר דומה או זול יותר בכוונה. מאפשרת ליצרניות שלה לעשות שיפורים.

אז אין שום לוגיקה ברכישה של כרטיס גרסת מייסדים שכזה, בטח שלא במחירים שמבקשים. זו דעתי, אני לא בא לקבוע עובדות פה.

אגב "שום אתר", שיטוט מהיר לאתר האהוב עלי חוץ משלנו  Techpowerup הראה לי שגם שם GTX 1070 סובל מהגעה לטמפרטורה מקסימלית עם הקירור רפרנס-זבל

https://www.techpowerup.com/reviews/NVIDIA/GeForce_GTX_1070/28.html

כשב83 מעלות הם מורידים תדר פעולה, מבחינתי כל שמאפשר לכרטיס להגיע לטמפרטורה כזאת מקבל ציון נכשל. זה כולה כרטיס של 150 וואט, לא משימה גדולה לעולם הקירור היום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל לא זלזלתי באף אחד אמרתי שהנתונים שלך לא נכונים ואני אומר זאת עוד הפעם הם לא נכונים חד משמעית 

למרות ש הולך להגביל את ה אם תסתכל על הדוגמא הבא

https://www.google.co.il/search?q=triple+SLI&biw=1920&bih=955&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj62YGhqqzNAhWHWRoKHRbiBiMQ_AUIBigB#imgrc=WEpBI1oxUjAQaM%3A

אם ישלך אפשרות לעשות זאת עם כרטיסים רגילים (כאשר המאוררים פיזית לא נוגעים בשאר הכרטיסים) אז מצוייין כי ישנם הרבה מאוד כרטיסים שלא ניתן (אני אישית במצב כזה מחליף את הקרור של שלושתם לקרור מים בגלל שזה רפנס וזה אחד היתרונות שלו )

והנה אחת הודגמאות לגבי הטמפ

http://www.guru3d.com/articles_pages/nvidia_geforce_gtx_1070_review,9.html

כמובן שהקרור של ה FE פחות טוב אבל הוא לא זבל. 

אחת הסיבות שזה עולה 100 דולר יותר בנוסף זה כדי לא להתחרות ביצרניות צד שלישי . 

אם אתה חושב שזה נחות אז אמרתי שיש לך את האפשרות להחליף לקירור יותר טוב מאשר יש ליצרניות צד שלישי מה שאני עושה בדרך כלל. 

כמו שאמרתי מי שחושב שזה זבל סבבה שלא יקנה ומי שלא אז סבבה לו שיקנה .זה כל הסיפור

בשורה התחתונה רוב האנשים יהנו משני סוגי הכרטיסים ,קשה לי מאוד להאמין שלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש כרטיס 7970 רפרנס, אני מאוד אוהב אותו, אבל עם זאת אני לא מתבייש להודות שמדובר בזבל של .

לעזאזל עזבו את הטמפרטורות. כשהוא ב60% מהירות (הכי נפוץ אצלי בגיימינג) הוא נשמע כמו מטוס סילון, שלא נדבר על 70 ו80 שכל הבית כבר שומע את הרעש הזה.

מעבר לזה הוא מקרר בסדר, לא רע ולא טוב.

מזל שיש לי אזניות שמבודדות רעש :D 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה רציני? ככה עושים השוואה? משווא לכרטיס AMD? 

אין לי בעיה עם זה שאני טועה למרות שאמרתי שהקרור שלו לא טוב אבל להשוות לAMD זה לא מבקום תשווה לכרטיסים של NVIDIA

ורק למען ההשכלה חברת בחלק מהדגמים שלה לא נותנים לעשות שינוי בלוח ליצרניות צד שלישי שתדע את זה אז אני לא חושב שיש ברירה . עד כמה זה נכון היום אין לי מושג.

וגם להגיד "רועש" אני לא יודע מזה. כי לאחד זה רועש לשני זה לא אז אם יש לך אפשרות תמדוד את עוצמת הרעש ואז יהיה אפשר להשוות.

ובואו לא נגלוש מנושא הפוסט כי זה לא שייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...