שאלה שקשורה למעבד G2020 - עמוד 2 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה למעבד G2020

iveco

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ברור שהוא חלש ביחס ל I7 החדשים של היום אבל באופן כללי למעבדי ה LOW MED הוא אמור להיות סבבה לרוב האנשים אין I7 , באמת שניסיתי הכול לא יודע מה עוד אפשר לעשות , בדקתי חלקים טמפרטורות עשיתי פירמוט הכול , הדבר היחיד שלא עשיתי זה להחליף מעבד / .

יש לי הרגשה שהבעיה במעבד הוא חלש מאוד והנתונים על הנייר / בנצמרקים לא משקפים את המציאות או שהוא מזוייף או פגום 

אני לא בטוח שה E5700 יותר חלש ממנו עובדה לאחי יש אותו ולא מרגישים הבדל באינטרנט ההיפך ב YNET למשל הוא מתאמץ 25 אחוז ולא 35 כמו ה G2020 .

אני חושב על משהו שלא עשיתי ולא מוצא , מה יכולה להיות הבעיה או להתקשר למייקרוסופט ותענה לי איזה פקידה של אקסלים שאין לה מושג . 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

חשבתי אולי בגלל שהמחשב שלי בדואל צאנל ויש בעיה בציפסט , אולי בעיה בלוח האם כי בביוס קורה לי אותו דבר , יש לי ביוס UEFI ושאני מזיז את העכבר שם הכול זז כמו צב לאט לאט כמו שקורה לי באינטרנט כמו פריז כזה ובביוס אני נאלץ להשתמש במקלדת שיזוז נורמלי

טוב, אם הבעיה מתרחשת גם בביוס אז מדובר בבעיית חומרה והיא לא נגרמת ממחסור בזיכרון, בבעיה בהתקן האיחסון או בבעיה במערכת ההפעלה. לטענתך גם אין בעיה של טמפרטורות, מה שאומר שכנראה יש לך בעיה בחומרה הבסיסית. נסה את הדברים הבאים ותראה האם המצב משתפר ברמת הביוס:

א. בצע איפוס לביוס למקרה שהבעיה היא בהגדרה מסויימת.

ב. הפעל את המחשב עם מודול אחד בלבד. אם יש צורך - נסה להתקין את מודול הזיכרון בחריץ הרחבה אחר.

ג. נתק את כרטיס המסך שלך והשתמש בכרטיס המסך (למעשה - גרפית) המובנה במעבד.

ד. נסה להפעיל את המחשב כאשר לוח האם נמצא מחוץ למארז - אולי לוח האם שלך לא מותקן היטב ומשהו יוצר קצר שגורם לבעיה שתיארת.

ה. החלף רכיבים בסיסיים (ספק כח, , מעבד וזיכרון) עד שתגלה איזה רכיב גורם לבעיה.

כמו כן נסה גם לבדוק את תקינות המעבד שלך עם התוכנה הרישמית של אינטל - ה Intel Processor Diagnostic Tool. מי יודע - אולי יתברר שהמעבד שלך אכן אינו תקין. בנוסף בדוק פיזית את לוח האם ותראה האם יש עליו סימני נזק (קבלים מפוצצים, רכיבים שרופים וכד'). אני חושב שכדאי לבדוק שוב את הטמפרטורות בביוס בכדי לוודא שהן אכן תקינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

כתוב לי הערה בטמפרטורה , מה זה ? שאני פחות מעלה מהמקסימום 65 ?

מעבדים למעשה לא מדווחים על הטמפרטורה שלהם אלא על המרחק של הטמפרטורה מהמקסימום המותר (הערך TJmax). במקרה הזה כתוב שהטמפרטורה של המעבד היא 65 מעלות מתחת למקסימום הזה, שזה אומר שאין לך בעיית התחממות.

מה לגבי שאר הדברים שכתבתי? האם ניסית משהו מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפתי כמה דיסקים קשיחים לא עזר השיפור היה מאוד מזערי ,

עשיתי 100 פירמוטים לא עוזר , אולי זה קשור לאיזה תוכנה שאני מתקין בנוסף למערכת ההפעלה IDM וכאלה ,

הדף טוען למשל הוא מגיע ל 35-50 אחוז לכמה שניות עד שהוא טוען אותו , אם אני לא מחכה לטעינה מלאה אז הגלילה מקרטעת והמעבד ממש מתאמץ .

אני מפחד לקנות מעבד I7 3770 ובסוף התקלה תחזור על עצמה , יש עוד בעיה מוזרה המאווררים עובדים על FULL ובביוס אין לי אפשרות AUTO זה או רגיל או שקט או ידני , פתאום המאווררים ממש עובדים על המקסימום שלהם , אני מדבר על המאווררים על המארז לא על המאוורר של המעבד ,כל מאוורר שאני שם הוא עובד על 100 אחוז מהמהירות שלו רעש מחריד מוגזם .

עשיתי גם איפוס CLR לא ממש עזר , הוצאתי את הכרטיס מסך אני כרגע על ה GPU של המעבד HD2500 , עידכנתי את הציפסט להכי עדכני 7.2013 אם אני לא טועה ועידכנתי את הדרייבר של הכרטיס מסך H61 12.2015 בקיצור ניסיתי הכול , מוזר לי שמעבד מרגיש כל כך חלש אבל ממש חלש , הדבר היחיד שעדיין לא עשיתי זה לעבוד ב SINGALE CHANNEL במקום DUAL אבל הסיכוי שזאת הבעיה שואפת לאפס , מה הקשר בין מאמץ של מעבד לבין זכרון ? אבל אני אנסה , חשבתי לעשות פירמוט ולהתקין רק אנטי וירוס וזהו / או אפילו בלי אנטי וירוס ולנסות בלי שום תוכנה מעבר , חבל שאין לי מעבד אחר 1155 כדי לבדוק אם יש הבדל , חשבתי אולי להחליף אבל במחשבה מעמיקה מה הקשר בין למאמץ של מעבד ? המעבד מתאמץ זה יכול להיות או וירוס או שזאת היכולת שלו כנראה שזאת היכולת שלו , בפעם הבאה אני לא אקנה מעבד עם 2 ליבות כנראה הסתיימה התקופה הזאת נחפש כמה שיותר ליבות 4 ומעלה

עוד משהו ...

גם שהמעבד מתאמץ במנהל משימות אין תוכנה מוזרה רשום EXPLORER.EXE או .EXE או OPERA.EXE תוכנות לגיטימיות , התקנתי בשם AVANT ב YNET המאמץ  ירד מ 30 אחוז ל 15 בלי לגלול את האתר בגלילה הוא כמו כל הדפדפנים 20-50 אחוז מאמץ באתרים עם הפלאשים הבעיה שהאתר לא ממש לטעמי לא אהבתי אותו וגם אין אפשרות לשים ADBLOCK פרסומות כמו ב EXPLORER והגלילה שלו על הפנים מקרטעת ... 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבון כיתה ג

אצלי זה כ 5 אחוז. המעבד שלך חלש פי 4 משלי ולכן אצלך זה יהיה 20 אחוז. תוסיף כמה אחוזים לגרפיקה ולתוכנות הגנה (שאין אצלי) ואתה מגיע לשמוש בפועל במעבד שדומה מאד לשימוש אצלך. כל זה עדיין לא צריך להשפיע על חווית הגלישה

עדיין המעבד שלך פנוי כ 70 אחוז מהזמן.   תרד בשלב זה  מהמעבד והחומרה וחפש סיבות אחרות לאיטיות כגלישה אצלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מחומרה מה יכול להיות ? רק עשיתי 100 פירמוטים לא עוזר - ואל תשכח יש תוכנות שאי אפשר בלעדיהם , אי אפשר להתקין תוכנות 100% אמינות ואי אפשר לגלוש רק ב YNET אם אתה מבין את הכוונה , מחשב לא יכול להיות סטרילי 100 אחוז מבחינת התקנה תוכניות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...