שאלה שקשורה למעבד G2020 - עמוד 5 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה למעבד G2020

iveco

Recommended Posts

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

@iveco

גם במבחן ה JetSteam וגם במבחן ה Octane (ראה תצלום מסך מצורף) המעבד שלך מציג ביצועים של בערך פי 2 מהמעבד שלי (לפחות מבחינת הציון הסופי) ולדעתי המחשב שלי מתמודד בצורה טובה מאד עם אתרי (גם אני גולש דרך WIFI ולא דרך חיבור חוטי). מכאן שאני יכול להסיק שאין בעיה עם המעבד שלך בהרצת JavaScript. אני כבר לא יודע מה לומר לך - לא נראה שמדובר בבעיית תוכנתית שכן התקנת את מערכת ההפעלה מספר פעמים, ניסית אחרת והבעיה מופיעה גם בביוס (אם כי בביוס אין ממש קשר ל JavaScript) אך מצד שני אני לא רואה גם בעיית חומרה שכן המעבד שלך נותן ביצועים סבירים ביותר. מכאן שניתן להסיק אחד מהדברים הבאים:

א. יש לך בעיית חומרה נדירה כל כך שאף אחד לא שמע עליה. במקרה כזה עליך להחליף רכיבים עד איתור הרכיב הבעייתי.

ב. רק נדמה לך שיש בעייה - אולי התרגלת לעבודה עם מחשב מהיר יותר כך שכל מחשב ישן יותר מרגיש לך איטי.

ג. אתה "עובד עלינו" - אני לא אומר שזה המצב, אבל עד עכשו לא ראיתי הוכחה אחת שיש לך בעיה כלשהי עם המחשב ובינתיים הדיון הזה הגיע כבר ל-7 עמודים...

Octane Browser test Firefox 16052016.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הציונים הם עבור מהירות ביצוע עיבוד של פעולות מסויימות דרך הדפדפן, אבל זה פחות חשוב. מה שחשוב כאן הוא שמדובר באתרים העושים שימוש ב JavaScript, כך שאם הייתה לך בעיה עם JavaScript במחשב סביר להניח שהיא הייתה באה לידי ביטוי באתרים הנ"ל ולא נראה שזה המצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשהיה לי את המחשב הנייד, ולא היה בו אז בלתי אפשרי היה להשתמש בו(כמישהו שהתנסה במחשב עם SSD), המעבד שלך מגיע ל35% שימוש, זה כלום בעצם, עד שהוא לא מגיע ל100% הכל אמור לעבוד חלק

אז או שלא התקנת דרייבר של כרטיס מסך ובגלל זה אתה מרגיש תקיעות במסך ופחות מהם כשאתה מוריד את האפקטים (נשמע הגיוני, לא?) או שפשוט המערכת שלך איטית להחריד בלי SSD

אני פשוט לא יודע אם אני חוזר על מישהו פה כבר, לא קראתי את כל ה7 דפים, אני רק אומר מה שאני חושב מהדף הראשון השני והאחרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+1 .גם לדעתי ישפר את המצב. השילוב הקטלני של מעבד חלש עם דיסק מכני ודפדפן חדש עם חוסם פרסומות הורג אותך.

נ.ב. יש לי  מעבד דומה (G530 החלש) והFF גם נתקע ל5 שניות , באתרים כמו YNET ,ONE וכ"ו.הפתרון שמצאתי זה לפתוח אותם בOPERA ללא ADBLOCK.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...