שאלה שקשורה למעבד G2020 - עמוד 4 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה למעבד G2020

iveco

Recommended Posts

1. אני לא חושב שהבעיה היא במעבד או בחומרה - גם חומרה ישנה וחלשה יותר עובדת בצורה טובה עם רוב אתרי האינטרנט, כך שלך לא צריכה להיות בעיה.

2. בנוגע לעדכונים של מערכת ההפעלה - אני תמיד דואג שלא יהיו עידכונים אוטומטיים מכיוון שהדבר יכול לגרום לכך שיהיה עומס רציני על המערכת בזמן העבודה, במיוחד אם מערכת ההפעלה היא "נקייה" ואז יש צורך להוריד ולהתקין עדכונים רבים. לא מזמן ראיתי שרצו לזרוק אותו בגלל שהוא איטי ובסוף הסתבר שהוא פשוט מריץ את העידכונים של מערכת ההפעלה. זה מה שקורה כאשר למשתמש אין מושג מה שהוא עושה. כמובן שעניין העידכונים האוטומטיים כנראה לא יכול להסביר מדוע הבעיה נפתרת כאשר אתה מבטל את האפשרות של הדפדפן להריץ קוד JS.

3. קניית מעבד בעל יותר ליבות עיבוד לא תפתור את הבעיה - הבעיה עדיין תהיה קיימת פשוט העומס יתחלק על יותר ליבות עיבוד. כמובן שיכול להיות שמה שיקרה הוא שיהיה עומס על כל ליבות העיבוד שלך והבעיה לא תיפתר כלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכונן הקשיח של תושיבה 500GB SATA3 מרגיש ממש איטי , אני לוקח 80 גיגה של WD / HITACHI SATA2 אני מרגיש קצת יותר מהר זה מוזר לאללה , אבל הבעיה עם הגלילה נשארה , עשיתי עכשיו פירמוט נקי ניסיתי לגלוש בלי אנטי וירוס מערכת נקיה רק ואותו דבר באתר " סדרות " המעבד קופץ בגלילה 70 אחוז ,  הורדתי גם את העידכונים האוטומטים ב Services.msc שמתי את זה על " לא זמין " וכלום אותו דבר , לא מבין את זה אבל זה אתר ספציפי כנראה שהמעבד מגיע ל 70 אחוז השאר יותר בכיוון ה 20-30 אחוז אבל עדיין מסקרן אותי ברגע שאני מוריד את ה JS המעבד מרגיש קליל חבל על הזמן טס , שמתי AVAST + COMODO FIREWALL , ה AVAST מבקש ממני להוריד את ה COMODO חחח מודיע לי ששתי התוכנות יכולות להתנגש , הוא מזהה אותו כמו אנטי וירוס לא FIREWALL נקי .

4 דברים שעדיין לא עשיתי :

1 . להסיר סטיק אחד של זיכרון ולעבוד ב S.CHANNEL 

2. החלפה לוח אם

3. החלפה מעבד 

4. לבדוק עם מחשב אחר אם הוא מתאמץ באותו אתר 

-------------------------------------------------

אני חייב לציין זה לא שהמחשב עושה מסכים כחולים או ריסטרטים המחשב עובד אבל מבאס אותי הלאגים האלה הפריזים הקטנים באינטרנט אני רוצה מעבד שלא יעבור את ה 20-30 אחוז מאמץ זה מעצבן אותי שכל דבר קטן גורם למעבד לגסוס , יש מעבד שלא עובר את ה 20 אחוז מאמץ ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שונא לינוקס ;)

רוב הסיכויים שאם אני אחליף למעבד I5 או I7 זה יפתר , אני אנסה לקחת את המחשב שלי למעבדה ואבקש מהם להחליף מעבד לבדיקה אם יהיה שיפור אז פתרתי את הבעיה אם לא נמשיך לחקור ולבדוק .

מעניין אם ב I3 יהיה הבדל עם ה JS או שחייב לדלג ישר ל I5 .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

שמתי AVAST + COMODO FIREWALL , ה AVAST מבקש ממני להוריד את ה COMODO חחח מודיע לי ששתי התוכנות יכולות להתנגש , הוא מזהה אותו כמו אנטי וירוס לא FIREWALL נקי .

אצלי מותקן רק ה Avast Antivirus - לא כל חבילת ה Security ורק ה Firewall של COMODO ולא כל ה"חבילה" שכוללת גם אנטיוירוס. אתה כנראה ניסית להתקין את החבילות ה"מלאות" של שתי התוכנות הנ"ל ובגלל זה תוכנה אחת מדווחת שיכול להיות שתהיה התנגשות.

ציטוט של iveco

4 דברים שעדיין לא עשיתי :

1 . להסיר סטיק אחד של זיכרון ולעבוד ב S.CHANNEL 

כתבת בהודעה קודמת בתגובה להצעות שלי, שכללו בדיוק את זה:

ציטוט של iveco

עשיתי הכול , הדבר היחיד שלא החלפתי זה את המעבד / לוח אם

הגיע הזמן לנסות את זה ולראות האם זה הגורם לבעיה, אם כי אני בספק.

ציטוט של iveco

הכונן הקשיח של תושיבה 500GB SATA3 מרגיש ממש איטי

יכול להיות שיש בעיה בדיסק הקשיח - לי היה דיסק קשיח של 250GB של WD שעבד ממש לאט אבל הוא נראה תקין לחלוטין - לא דווחו שגיאות SMART וכל תוכנות הבדיקה הראו שהוא תקין. אני עד היום לא יודע בוודאות מה הבעיה שלו, אולם לפי דברים שקראתי באינטרנט אני יכול רק לשער שחיישן הטמפרטורה שלו התקלקל וזה גרם לכונן להוריד את מהירות הכתיבה אליו באופן משמעותי. זה עדיין לא אמור להסביר עומס על המעבד שנגרם כתוצאה מ JS באתרי .

ציטוט של iveco

הבעיה עם הגלילה נשארה , עשיתי עכשיו פירמוט נקי ניסיתי לגלוש בלי אנטי וירוס מערכת נקיה רק ואותו דבר באתר " סדרות " המעבד קופץ בגלילה 70 אחוז

שאלה - היות נראה שהבעיה קיימת גם ברמת הביוס, האם ניסית להשתמש בעכבר אחר?

ציטוט של none77

שים mint ותקבל מחשב חדש, אתה יכול לבדוק את המערכת מהדיסק גם בלי התקנה מלאה.

ציטוט של iveco

אני שונא לינוקס ;)

רוב הסיכויים שאם אני אחליף למעבד I5 או I7 זה יפתר

אתה מעדיף להשקיע מאות שקלים בהחלפת מעבד ולא לנסות חינמית שלא דורשת התקנה? מה כבר יש לך להפסיד? אם הבעיה תופיע גם בה, אז תדע בוודאות שיש לך בעיית חומרה ואז תשקול להחליף את המעבד (או רכיבים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה אמור להיות פשוט בתכלס :

בדקתי ב MEMTEST תקין

בדקתי ב MHDD תקין

החלפתי ספק כח מגנריק ל HEC 420W

החלפתי כרטיס מסך

עשיתי 100 פירמוטים 

בדקתי טמפרטורות

עשיתי הכול !

אין לי מסכים כחולים אין לי ריסטרטים אין כלום , פשוט עובד באינטרנט עם לאגים , פריזים " מעבד מתאמץ " .

אולי באמת יש אתרים שה JS פשוט איטי או התכנות שלהם בעייתי ואז נגרמת איטיות נוראית 

הגעתי למצב אולי המארז " מקצר " קשה לי להאמין ... כי זה אתרים ספציפים שגורמים למעבד לגסוס

אולי לשים משחה טרמית MX-4 על המעבד ? כנראה יש כיסי אויר ? למרות שהמעבד שלי קבוע 30-40 מעלות 

זה אמור להיות פשוט , פשוט אין לי חלקים של מעבדה להתחיל להחליף חלקים ולגלות את הבעיה

בקשר להתנגשות בין ה AVAST ל COMODO אני התקנתי COMODO FREE ו AVAST FREE ה AVAST לא כולל FIREWALL.

יש בכלל הבדל בין ה FIREWALL ל COMODO ? קראתי באינטרנט שזה אותו דבר

אני חייב למצוא את הבעיה זה מסקרן אותי רוב הסיכויים זה או או מעבד אבל נראה לי יותר מעבד , סיליקון ב 250 - 300 כנראה לא יכול לסחוב אתרים כבדים עם JS כמו שצריך .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חב"לז.

זה הפרויקט שלו.

הוא שואל וחוקר ומגלה נפלאות ונסתרות בעולם המחשבים ,אבל את מה שמבקשים ממנו לנסות הוא  איננו , מקסימום הוא שואל עוד שאלות הבהרה אבל לא מנסה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של none77

בשביל בדיקה תעיף את הקומודו והאנטי וירוס.

כתבתי שאני, שמשתמש במחשב שהוא חלש יותר, משתמש בתוכנות האלו והן רצות ברקע כל הזמן ובכל זאת אני לא נתקל בתופעה כמו ש @iveco מתאר. בנוסף חשבתי שהוא אחת משתי התוכנות הנ"ל אולי חוסמות משהו ובגלל זה הבעיה לא קיימת אצלי, אבל נראה שזה לא זה.

@iveco

1. שאלה - כמה יש לך במחשב עם המעבד G2020? אם נניח יש לך 2GB ואתה משתמש בכרטיס המסך המובנה, שבעצמו עושה שימוש באותו הזיכרון, הרי שזה אולי יוכל להסביר את הבעיה.

2. האם ניסית מערכת הפעלה live כלשהי כמו ה Mint שהוזכרה כאן?

3. האם ניסית להתקין את מערכת ההפעלה ממקור אחר (דיסק או קובץ ISO אחר)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט של iveco

התקנתי עם סימן של כלב וגם לא עזר

אני מניח שאתה מתכוון ל Puppy (logo.png).

אם הבעיה קיימת גם ב אז סביר להניח שמדובר בבעיית חומרה. נסה מעבד אחר בלוח האם שלך או את המעבד שלך בלוח אם אחר ותראה האם הבעיה חוזרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחח כן פאפי 

הבעיה היא לא במערכת ההפעלה לינוקס / הבעיה שאתרי האינטרנט מכילים JS וה JS בחלק מהאתרים דורש עיבוד כבד וזה תוקע את הגלילה והכול כבד , אתרים למשל בלי JS עולים הרבה יותר מהר פי 2 .

באתרים שאין JS הכול רץ סבבה , אבל אין כאלה הרבה לצערי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@iveco

חיפשתי באינטרנט מבחני ביצועים לדפדפן (browser benchmark) והגעתי לאתר הזה:

http://browserbench.org/JetStream/

שם כתוב:

ציטוט

.JetStream is a JavaScript benchmark suite focused on the most advanced web applications

כלומר מדובר במבחני JavaScript. מצ"ב התוצאה שאני קיבלתי עם דפדפן Firefox 46.0.1, מעבד E6750 בעל 2 ליבות עיבוד, 7GB של זיכרון ומערכת הפעלה 8.1 64 bit. אני אציין שרוב הזמן המעבד היה בעומס של כ-60 אחוזים (לפי מנהל המשימות). מעניין אותי לדעת איזו תוצאה אתה תקבל ומה יהיה העומס על המעבד שלך בזמן המבחן.

JetStream Browser test Firefox 16052016.JPG

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...