שאלה שקשורה למעבד G2020 - עמוד 3 - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה שקשורה למעבד G2020

iveco

Recommended Posts

בעקרון כן, לחיצה על F8 מספר בפעמים בהדלקה תביא אותך למסך בחירת צורת העליה של המחשב ושם תבחר safe mode with network.

ישנה דרך אחרת, כאשר המחשב דולק באופן רגיל:

בשורת הפקודה במחשב (השורה שנפתחת כאשר לוחצים על start ומאפשרת חיפוש או הרצת פקודות) או בחלון cmd

תכתוב את הפקודה הבאה: msconfig.exe

יעלה לך חלון חדש (של msconfig) ותבחר בטאב של boot ושם תבחר ב- next restart as safe mode with networking.

תעשה ריסטארט והמחשב יעלה למצב בטוח ללא צורך ה- F8

ראה תמונה מצורפת (תבחר באופציה network במקום Minimal).

image

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 71
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הבעיה של כל המאמץ של המעבד זה חד וחלק ה JAVASCRIPT וכנראה אין לזה פיתרון 

אני מוריד תוכנה NO SCRIPT המעבד יורד ל 0 מאמץ אבל האתר ניהיה בלתי ניתן לשימוש

יש אתר שנקרא " SDAROT " סדרות http://www.sdarot.pm/series תנסו לגלול את העכבר המעבד שלי מגיע ל 70 אחוז מאמץ אם לוחצים על הגלילה בצד ימין ומושכים למטה ולמעלה פשוט המעבד מסכן

שאני שם את התוכנה NOSCRIPT האתר ניהיה קל כמו נוצה , כל המאמץ של המעבד בחלק מהאתרים זה אך ורק ה JAVASCRIPT השאלה אם יש משהו שאפשר להתקין איזה PATCH קובץ תיקון ? או ש JAVASCRIPT צריך מעבד I5 ומעלה כדי לעבוד נורמלי ?

תנסו לגלול באתר http://www.sdarot.pm/series תלחצו את הסמן של הגלילה למעלה ולמטה המעבד יזנק מ 40 - 70 אחוז מאמץ טרוף והכול זז לאט בגלילה רגילה בלי ללחוץ על הסמן של הגלילה הוא סביר אבל אם לוחצים על הסמן של הגלילה כדי לגלול מהר יותר פשוט המעבד מתרסק .

אני חייב למצוא פיתרון ל JAVASCRIPT הזה 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אחת להקטין את צרכני javascript באתר היא להתקין חוסם פרסומות, זה אולי לא יפתור לך את כל הבעיה אבל אמור להקטין אותה.

בדיפדוף באתר סדרות שקישרת, הדפדפן שלי (פיירפוקס וחוסם פרסומות) צורך עד 10% (במחשב חזק עדכני i7).

לדעתי חוץ מחוסם פרסומות תנסה לחפש תוספי no-script המאפשרים לך להגדיר (כנראה ידנית) אלו סקריפטים לחסום ואלו לא כך שתקבל גלישה נורמלית באתרים רוויי java כמו ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התקנתי NO SCRIPT ועובד פצצה אבל מה ? הדף ניהיה HTML , שום קטע לא עובד וחלק מהתפריטים באתרים לא עובדים אז מה זה שווה ? 

הבעיה בוודאות היא ה JAVASCRIPT פשוט זוועה , יש אתרים כמו EBAY ו שאין בהם JAVASCRIPT למה שמים את הדבר הגרוע הזה באתרים ? היום אתרי בגלל ה JAVASCRIPT כבדים יותר ממשחק מחשב 

תכנס לאתר " סדרות " שהבאתי זה אתר ללא אין לך מה לדאוג תבדוק אפילו באתר VIRUSTOTAL זה אתר לגיטימי ונקי ותנסה להחזיק את הגלילה בצד המעבד שלך יגיע ל 70 אחוז בוודאות של מאמץ משהו הזוי אפילו במשחקי מחשב אני לא מגיע לזה ...

קראתי שיש קשר בדוק בין מאמץ של המעבד לתוכנה של ה JAVASCRIPT והחוסם ADBLOCK לא מזיז לו פשוט סתם , עם זה ובלי זה הוא מקפיץ את המעבד למאמץ הזוי .

ביטלתי את ה JS פשוט האינטרנט טס ! אפשר לגלוש אפילו עם 478 בלי ה JS , הבוני אתרים חייבים להעיף אותו אחרת יהיה סיוט לגלוש ככה , או לקנות I7 זה יגרום למוות קליני של המעבדים LOW END , עכשיו יש מעבד חדש G4400 ה JAVASCRIPT פשוט יסרס אותו למוות

עוד משהו ובדוק אם מבטלים את ה JS אז דף האינטרנט נטען מהר יותר בהרבה !!!! 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחזיק את הגלילה בצד ימין ותשחק למעלה למטה אל תגלול רגיל באמצע המסך , אני מחזיק את הגלילה בצד ימין מושך למטה המעבד פשוט נתקע כזה ועובד 70 אחוז ממש נתקע וממשיך נתקע וממשיך פריז כזה מעצבן , זה קורה רק באתרים מסויימים שיש שם JS עם מלא והרבה מידע 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי מה שביקשת באתר סדרות וצריכת המעבד של הדפדפן גדלה לכ- 12%.

ביצעתי את זה שוב ללא חוסם פרסומות (יש לי ABP) והצריכה היתה אותו דבר כ- 12%.

לגבי javascript אני מקווה שהשימוש בהם יעלם עם הזמן כפי שקרה לשימוש בפלאש אשר מוחלף ע"י html5,

אך זה עדיין לא קורה, וגם אם זה יקרה, זה יגיע עוד הרבה זמן לאתרים קטנים/שלא משקיעים בקוד של האתר שלהם.

אני חוזר על ההמלצה שלי ש- תנסה לחפש תוספי no-script המאפשרים לך להגדיר (כנראה ידנית) אלו סקריפטים לחסום ואלו לא כך שתקבל גלישה נורמלית באתרים רוויי java כמו ynet.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל אם אני עושה את זה באתר סדרות למשל כל האתר ניהיה לא שמיש , הוידאו באתר לא עובד אז הכול עובד מהר אבל בלי מה זה שווה ? ככה גם ב YNET וכל האתרים הכבדים , אי אפשר לגלוש ולחסום את ה JS , הלוואי וזה היה אפשרי , אם חוסמים את ה JS כל האתר מסורס , כל האתר הוידאו אפילו התפריטים מבוססים על ה JS ביטלת את זה סירסת את כל האתר .

דרך אגב באתר סדרות אתה צריך להיכנס לתפריט " רשימת סדרות " ואז לגלול !!!! אם גללת את האתר בתפריט הראשי זה לא רלוונטי , תכנס לתפריט " רשימת סדרות " שם יש את הבלאגן ותחזיק את הגלילה בצד , אם עשית ככה ויצא לך רק 12 אחוז סבבה , אצלי זה 70 אחוז .

מקווה שעם ה HTML5 האתרים יהיו קלים יותר , אחרת אפשר לקחת את כל המעבדים LOW END ולזרוק אותם לפח , אני מרחם על אלה שקונים את המעבדים האלה בתקווה שהם " טובים לגלישה " היום  גלישה זה וואחד משחק מחשב , אפילו משחקי מחשב פחות מאמצים את המעבד מ JS .

מצד שני מה שאתה משלם זה מה שאתה מקבל מי שקונה חתיכת סיליקון ב 250 שקל - 300 שקל מה יש לו לצפות ? אם מעבד נורמלי I7 מגיע ל 1500 .

לצערי מהניסיון שלי עם מחשבים אני לא אתפלא אם ה HTML5 יהיה כבד יותר מ JS , ויש לי תחושה שלא סתם ה JS כבד על המעבדים החלשים מהסדרה G אולי זה שיתוף פעולה עם ... כדי שאנשים יקנו מעבדים חזקים יותר , לא ניסיתי את ה I3 אבל אני בטוח שגם שם ה JS עושה טרור , קונספירציה כזאת ( רק I5 ו I7 ) כל השאר זאת בדיחה עצובה , התקופה של " מעבד לאינטרנט " מת מזמן צריך לעשות ריענון לאנשים שאינטרנט של היום זה לא של פעם ואולי פשוט לבטל את המעבדים האלה של G וגם I3 , למכור רק I5 ומעלה , ולמי שאין כסף שישחק בגוגואים או גולות בחוץ .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

@iveco

1. שוב:

ציטוט של smalul

טוב, אם הבעיה מתרחשת גם בביוס אז מדובר בבעיית חומרה והיא לא נגרמת ממחסור בזיכרון, בבעיה בהתקן האיחסון או בבעיה במערכת ההפעלה. לטענתך גם אין בעיה של טמפרטורות, מה שאומר שכנראה יש לך בעיה בחומרה הבסיסית. נסה את הדברים הבאים ותראה האם המצב משתפר ברמת הביוס:

א. בצע איפוס לביוס למקרה שהבעיה היא בהגדרה מסויימת.

ב. הפעל את המחשב עם מודול אחד בלבד. אם יש צורך - נסה להתקין את מודול הזיכרון בחריץ הרחבה אחר.

ג. נתק את כרטיס המסך שלך והשתמש בכרטיס המסך (למעשה - גרפית) המובנה במעבד.

ד. נסה להפעיל את המחשב כאשר לוח האם נמצא מחוץ למארז - אולי לוח האם שלך לא מותקן היטב ומשהו יוצר קצר שגורם לבעיה שתיארת.

ה. החלף רכיבים בסיסיים (ספק כח, , מעבד וזיכרון) עד שתגלה איזה רכיב גורם לבעיה.

2. אני משתמש ב עם ABP ו uBlock עם מעבד חלש יותר (E6750) ואין ממש עומס על המעבד. העומס היחיד נוצר כאשר נעשה דיפדוף ברשימת הסדרות באתר שקישרת אליו, אבל זה נגרם כתוצאה מכך שהמידע נטען ומעובד בזמן אמת, אבל גם אז זה רק לשנייה או שתיים והעומס מגיע לכ 70% בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי הכול , הדבר היחיד שלא החלפתי זה את המעבד / לוח אם , הבעיה היא ה JavaScript הוא תוקע לי את האינטרנט והגלישה איטית ומקרטעת בחלק מהאתרים בעיקר הכבדים עם התמונות והפלאשים , אין מה לעשות עם זה כל מי שיקנה מעבד מהסדרה של G אני מאמין גם I3 יסבול אין מה לעשות , זה גאנקי , מסקרן אותי איך היה מגיב מעבד עם 4 ליבות אבל מהחלשים , אם הבעיה של ה JS זה במספר הליבות או פשוט צריך מעבד חזק בלי קשר למספר ליבות .

זאת בושה שמעבד יחסית חדש G2020 מתפרק ונחנק למוות עם ה JS פשוט בושה של מעבד , לא כיף לגלוש ככה , כל דבר קטן מאמץ אותו ובלי קשר הוא חלש גם במשחקי מחשב , וגם בעריכה קלה וידאו יוצר סרטים , בפעם הבאה אני לא אחסוך במה שקשור למעבד , תמיד הייתי בראש שבשביל ומוזיקה לא צריך מעבד חזק זה נכון לשנת 2002-3 היום האינטרנט בזכות ה JS זה כמו משחק מחשב , 70% מהאתרים עובדים עם JS גזר דין מוות למעבדים הפשוטים .

מסקרן אותי אם אני אקח מעבד למשל של עם 4 ליבות זול איך הוא יתמודד מול ה JS 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב - היות והבעיה קיימת גם ברמת הביוס, סביר להניח שמדובר בבעיה חומרתית. וכן, יכול להיות שהמעבד שלך לא תקין, עד כמה שזה לא נשמע סביר.

מבחינת הגלישה באינטרנט - לא אמורה להיות בעיה עם מעבד כמו ה G2020. אני משתמש במעבד חלש יותר (ה E6750) והכל עובד בצורה דיי חלקה. מסקנה - הבעיה היא אצלך - או תוכנתית או חומרתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז איך אתה מסביר את זה שאני מבטל את ה JS פתאום המחשב טס ? שוב זה קורה בחלק מהאתרים ,

עכשיו נכנסתי לאתר הזה : http://websitetest.com אתר נקי בלי , הוא בודק את האתר מבחינה נפח , ומה הוא מכיל בתוכו JS וכו' עושה לו טסט , מסתבר למשל בבוקינג גם יש כמות של JS אבל עובד יחסית סבבה , אבל באתר SDAROT נתקע לא הבנתי איך שתי האתרים מכילים JS ואחד תוקע את המחשב ואחד לא ? וזאת עובדה שאני מבטל באתר SDAROT את ה JS האתר ניהיה קל כמו HTML , זה בדוק שה JS זאת הבעיה לא ניחוש , יש קוד איטי של JS ויש קוד מהיר של JS ?

בקשר למעבד עשיתי לו בדיקה עם התוכנה של והוא יצא תקין לגמרי רשום PASS בירוק

בביוס אם אני משתמש במקלדת הכול סבבה אבל אם אני מזיז את העכבר , העכבר בקושי זז דיליי מטורף זז לאט מאוד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני לא יודע מה גורם לבעיה במקרה שלך, אבל נסה להשתמש בדפדפן ובחוסמי הפירסומות שבהם אני משתמש:

ציטוט של smalul

אני משתמש ב עם ABP ו uBlock Origin

חוץ מזה, אני גם משתמש באנטיוירוס Avast וב COMODO Firewall (ויש לי עוד מספר יישומים שרצים ברקע) ועדיין אני לא נתקל בבעיות שאתה מתאר. אם גם במצב כזה הבעיות ממשיכות הרי שמשהו לא תקין אצלך - או במערכת ההפעלה או בחומרה.

2. ייתכן שיש אתרים שפשוט הקוד שלהם אינו כתוב בצורה יעילה או טובה וזה גורם לבעיות. אני לא יודע מדוע זה גורם לבעיות במקרה שלך, אבל אולי זה קשור לדפדפן או לתוספים שבו או אולי אפילו למערכת ההפעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי בכל הדפדפנים , התייאשתי האמת ... :(

חשבתי לעשות משהו אחר לגמרי , לפרמט את המחשב לבטל עידכונים אוטומטים שהמחשב יהיה ממש ריק , בלי אנטי וירוס ולנסות לגלוש אם יהיה לי אותה בעיה סימן שזה כבר לא תוכנה

או אתר כבד עם קוד איטי של JS או פשוט המעבד שלי חלש מאוד לאתרים מסויימים , ובפעם הבאה אני אקנה מעבד עם 4 ליבות ומעלה ומה שהכי מסקרן אותי זה אם אני אקח מעבד חלש למשל עם 4 ליבות כמו 3850 השאלה אם יהיה שיפור בגלישה זה הכי מסקרן אותי ...

אם הבעיה היא בכמות הליבות או שפשוט המעבד חלש בלי קשר לליבות .

זה משגע אותי אני אנסה ממחשב אחר של חבר ואז נראה , אם גם אצלו זה אותו דבר אז אין לי בעיה , אבל אם אצלו זה יותר טוב סימן שאני צריך לזרוק את הלוח אם הזה לאלף ע' ... 

אני לא אוהב את גיגהבייט לא יודע למה באגי כזה אני מעדיף אסרוק , לא אוהב את החברה הזאת 

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.

• צור חדש...