מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אוקי הרבה זמן לא הייתי פה, וכמו שחלקכם בטח ראו, הייתה לזה גם סיבה טובה.

אז כמה דברים:

1. אני יכול לדעת למה לעזאזל ההודעה שלי צונזרה??????

היא לא הכילה שום דבר שאמור לפגוע באף אחד אלא רק סרטון שמראה מה קורה במדינתינו הקטנה....

2. לקילר איך שלא קוראים לך - איך לעזאזל אפשר להצדיק טרור? להצדיק רצח בדם קר של ילדים ואנשים חפים מפשע?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

2. לקילר איך שלא קוראים לך - איך לעזאזל אפשר להצדיק טרור? להצדיק רצח בדם קר של ילדים ואנשים חפים מפשע?

אם היית יודע לקרוא...

היית מבין שהוא לא הצדיק את זה בשום מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדוע אכפתיות של בן אדם לעמו תחילה, ורק אחר כך לאחרים נחשבת לדבר רע?

בואו נדון איך בדיוק אנשים נהרגים בשני הצדדים ולמה זה לא מפסיק:

מהצד שלנו: מחבלים מתאבדים, תקריות ירי, וכו וכו

מהצד שלהם, חפים מפשע שנמצאים בסביבה של טרוריסטים מיועדים לחיסול.

עכשיו, מה אתם (החבר'ה מהצד השמאלי של המפה) מציעים למדינת ולצה"ל לעשות בשביל להתמודד עם הפיגועים ולהביא בטחון מסוים לאזרחי ישראל? אם לא נלחם ונפגע בטרוריסטים לפני שהם מבצעים ומתכננים אפילו את הפיגועים שלהם, הטרור רק יגבר ויגבר.

כפי שכבר אמרו פה, לישראל אין שום עניין בלהרוג חפים מפשע, וכולם יודעים בדיוק איך זה יראה ב- CNN אחרי שחיסול ממוקד של פעיל חמאס גורם למותם של 10 פלשתינים נוספים. אבל בכל זאת, בטחון אזרחי קודם לבטחון הפלשטינים, ככה זה במלחמה. בכל ולפניו שמתכננים לבצע חיסול ממוקד, חושפים מאה ואחת פעמים מתי לבצע את החיסול והאם לבצע אותו כשכבר הפעולה יוצאת לדרך, והחיילים שלנו צריכים להתמודד עם החלטות של עשיריות שניה האם לבצע את המשימה או לא, האם להסתכן בלהרוג חפים מפשע או לא.

ואני כמובן לא משווה את זה ל"שיקולים" של הצד השני.

אז איך זה ממשיך כל הזמן? הם פיגוע, אנחנו מגיבים אם בחיסול ממוקד או בפעולה צבאית אחרת, והם ממשיכים לבצע פיגועים (עם ובלי קשר לפעולת צה"ל). אז מה אנחנו עושים? מתדיינים לגבי הפסקת אש.. עושים.. חותמים.. מה הם עושים? מפרים הפסקת אש (ע"ע שני ההסכמים שלנו עם ערפת עם מישהו שכח כבר).

אחר כך הם הביאו לנו את ה"הודנה" הזו, שכמובן הם הפרו שום.

כן, יש מעגל דמים. כן, ההרג לא נגמר.

מי אשם בכך שזה לא נגמר? הם.

אמן כבר יבנו את החומה הזו ושאף פלסטיני, אם מחבל ואם עובד לא יוכל בחיים להכנס לישראל.

אגב, ראש הממשלה הבא, כפי שזה כבר נראה, הולך להיות ביבי, ואתם (השמאל) כבר תצטערו על כך ששרון ילך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזו תמצית הסיבה לכך שהסכסוך הזה הולך ונמשך כבר 37 שנה.

הסכסוך היה יכול להגמר אחרת והרבה לפני 67 אם לפלסטינים היה שכל, ורצון אחר חוץ מלהשליך אותנו לים.

אתה בקיא בהיסטוריה בכלל?

אתה בקיא בהווה?

אתה מכיר את מערכת החינוך של הרשות?

היה בעיתון השבוע, לא זוכר איזה יום חמישי או שישי (נדמה לי ידיעות) על פלשתיני פעיל טרור,שעבר לארה"ב, והתנצר,

היה ראיון נרחב איתו, ובאחת השאלות ששאלו אותו מתי אתה חושב שיהיה שלום, הוא אמר "שלא יהיה שלום עד שתפסק ההסתה במערכת החינוך הפלשתינית"

והוא צודק

איך יכול להיות שלום, שבביתי הספר שלהם כל א"י מוצגת כשלהם, ערים ישראליות נמחקו מהמפה, וכל יום מסיתים אותו ואומרים להם, "תהיו שהידים ותהרגו את הציונים, תעיפו אותם לים".

מיני, רצוי מאוד, שתפתח ספרי היסטוריה בעברית אנגלית, איזה שפה שאתה מכיר, ותקרא בעיון,

אחרת אי אפשר יהיה להתקדם ולהמשיך בדיון, אתה בכלל בקיא בשורשי הסכסוך?, ואני לא מדבר על ה30 שנה האחרונות שהם פועל יוצא מהעבר היותר רחוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה שפספסת לחלוטין את הנקודה בהודעה הקודמת שלי.

הכוונה שלי הייתה שלולא כל צד היה מטיל את מלוא האשמה על הצד השני במקום להבין שהוא אשם בדיוק באותה מידה, הסכסוך יכל להסתיים לפני הרבה מאוד שנים. אין כל קשר לשורשי הסכסוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלה לי אליך:

כמה פניות, כמה ניסיונות היו מצד לפלסטינים לשלום?

בוא נספור יחד,

ב37', התוכנית של הבריטים לחלוקה, אנחנו הסכמנו, הם לא, (למרות שהם קיבלו את הרוב המוחלט של הארץ)

ב47' אנחנו הסכמנו, הם לא

עכשיו החלה מלחמה והפלסטינים נשכחו...

עכשיו בשנת 77 הסכם השלום עם מצריים, הכוונה היתה גם להכליל את הפלסטינים

סוף שנות ה80 - ועידת מדריד

93' אוסלו (עם עוד הרבה תת הסכמים, מצריים, וואי וכו')

01' ברק עם קמפ דיויד

ואז ההתפוצצות (ולא, עם כמה שלא רציתי שיהיה ראש ממשלה, זה לא בגלל שרון, שדרך אגב הפך לשמאל של שנות ה90 בדעות המדיניות)

הפלסטינים רוצים שלום אולי, אבל זה לא נראה כך מהשלטון שלהם

שלא רוצה שלום, וכנראה גם לא ירצה שלום, כי הוא רוצה לזרוק אותך לים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני שמאלני

כן אני קורא פילוסופיה

תודה על הברכה

בכל מקרה להבא נסה לא לפלוט שטויות, זה לא גורם לך להראות טוב מידי

:)

אלוהים ישמרני

אני מסרב להמשיך בדיון הזה עד שהמשתתפים בו יקבלו רמה מינימאלית של יכולת הבנת הנקרא, ניתוחה והתייחסות אליה

זהו? נגמר המיץ? :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים לא מבינים שכל הפלסטינים הם סתם שבויים של המוסלמים שרוצים רק להרוס את המדינה , למוסלמים בכלל לא איכפת מהפלסטינים ולא מזה שיהיה להם מדינה .

הסיפור על הפלסטיני הזה שהתנצר , הוא היה טרוריסט וכמעט ביצע פיגוע בבנק ... ואז הוא הבין מה שהוא עושה זה לא נכון ..

והוא הסביר שהוא בכלל לא מאמין במדינה פלסטינאית , שזו סתם המצאה כדי להשמיד את ... וזה הכל נכון .

אנשים בארץ(שמאלנים) פשוט מסונוורים מכל ה"ערבים הטובים" שרוצים לחיות בשקט ... נכון יש ערבים שלא רוצים את כל זאת . אבל הם לא יכולים לשנות כלום .

ופשוט מרגיז שהם יושבים בשקט למרות שהם יודעים שמה שעושים לישראל זה לא טוב , זה כמובן יכל להיות מתוך פחד לארגונים השונים , או שפשוט הם באמת מחכים שאנחנו נעבור לים .

אין טעם לפתח סימפטיה עליהם , ובקשר להתעלוליות השונות במחסומים ... זה War Criems ... אני כמובן נגד דברים אלו , אך זה קורה .

בקיצור כמו הפלסטיני שהתנצר אמר , הם מבינים רק כוח .

כל מי שחושב שיהיה שלום , חיי באילוזיה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה משתמש בו בתור דוגמא ל"כוחות האור" נגד "כוחות האופל" אני יכול לתת לך את הדוגמא לחרדי שעובד עם ערפאת.

תמצא מספר דעות כמספר האנשים הקיימים, אל תתן לאף אחד להיות עמוד האש שלך.

RK, תמשיך לדבר על נסיונות לשלום, תגיד ל90% מהעם שלנו גבולות 67' והם יזדעזעו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי לסגת לקווי 67 זאת טעות!

לסגת לגבולות 67' בידיוק, זה משדר חולשה!

צריך לסגת מרוב השטחים, זה ברור.

רבין היה הראשון שהיה לו האומץ, אומץ אמיתי להבין שלא צריך להיות בערים הפלסטיניות, ויצא מעזה עוד ב94.

רבין לא היה שמאלן קיצוני, הוא בא מהצד היותר ימני של העבודה, הוא לא סבל את עראפת, לא האמין לפלסטינים, אבל היה לו אומץ ורצון להביא שקט לישראל.

אני מעריך את רבין מאוד, בתור מדינאי, איש , ומצביא, אני לא חושב שאוסלו היתה טעות, להפך, הוא חשף את פרצופם האמיתי של הפלסטינים.

ויש לי פה שאלה אל שניכם:

nice-1 ומיני, מה היו הסיבות של הפלסטינים לפרוץ באינתיפאדה האחרונה?

.

התנחלויות זה דבר רע לטעמי, אבל יש כמה גבולות ש שאין לוותר עליהם בשום אופן

1) גוש עציון, שהיה שלנו עוד הרבה מלפני קום המדינה.

2) מזרח ירושלים

3) אריאל.

4) בקעת הירדן.

וברצועה:

נסנית ואלי סיני.

את כל השאר צריך לפניות ובמיוחד את נצרים, שאין לה טעם בטחוני.

אה, וד"א, גם חלק מכוכב יאיר, נמצא מעבר לקו הירוק, רק לידע כללי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו שאתה משתמש בו בתור דוגמא ל"כוחות האור" נגד "כוחות האופל" אני יכול לתת לך את הדוגמא לחרדי שעובד עם ערפאת.

תמצא מספר דעות כמספר האנשים הקיימים, אל תתן לאף אחד להיות עמוד האש שלך.

איך לעזאזל זה קשור?! ובכלל יש מספר גבוה מאד של חרדים שנמצאים בצד של הפלסטינים ורוצים שאנחנו נעוף מפה כי לא אלוהים\משיח הביא אותנו לארץ או משהו מטומטם אחר...

מי שבוא מדבר עליו היה בארגון טרור ועמד לפגוע באנשים!!!

ובקיצור ניסיון מטומטם לפגוע באמינות ההודעות של RK שלדעתי כתב את העובדות ולא שום דבר מעבר לכך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...