מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אז זה מה שלא בסדר ואת זה צריך לתקן!! מה הקשר בין זה לבין אם כן או לא אנחנו צריכים לשבת במחסומים? קח כל מי שמבצע מעשים חייתיים כאלה (מזכיר לי כמה... מהצד השני של הגדר...) ומצדי זרוק אותם לכלבים (figure of speech). עם כל הכבוד, אתה מוכן להסביר לי את ההגיון המעוות שאומר שאם שוטר / חייל התעלל במישהו מהמשפחה שלי, אני צריך ללכת ולהתפוצץ בין עשרות אנשים חפים מפשע שאין להם שום קשר? הרי זה לא שהם הולכים ומתפוצצים או מבצעים פיגועים רק על חיילים! הם הרי ישר הולכים על אוכלוסיה אזרחית!!

אפילו , שתהיה הכי נוראית בטיפול באיומי טרור (והיא לא, אבל זה ענין אחר), עדיין מתרכזת בגורמי טרור, ולא פוגעת במתכוון באוכלוסיה אזרחית. אני לא אומר שזה בסדר לפגוע בפלסטינים סתם ככה כי מתחשק או שחייהם הם הפקר. אני כן אומר שהם כן מתייחסים אלינו ככה. ואפילו יותר גרוע.

אם החיים שלך נהרסו, אתה פועל מתוך יאוש, הווה אומר שהדבר היחיד שיש לך בראש זה שנאה ורצון לנקום. אתה לא יוצר הבדלה כלשהי בין חיילים ולאזרחים, ומבחינתך כולם אשמים. כולם שייכים לעם שלקח לך את האישה / בעל /ילד / דודה. מי יודע, אולי אם יהרגו כך וכך אזרחים הממשלה תחליט לצאת מהשטחים? תחליט שנמאס לה ?

אין לאנשים האלה שום דבר להפסיד.

ואם אתה מתעקש לדבר על פשעים של חיילים בודדים, בואו נזכור שזו התנהגות לפי גחמה רגעית של חייל מטומטם ושיכור כח. זה לא המצב אצל שכנינו החביבים, בה קיימים ארגונים שמגייסים אנשים שיקחו איתם לעזאזל עשרות חפים מפשע (ואני לא מדבר כרגע על הרשות, למרות שגם היא בעסק). ואתה יודע משהו, הארגונים האלו די מצליחים, והם פועלים לעין כל. תראה לי משהו כזה בישראל.

החיילים האלה הם הם מדינת , וברגע שהם מקבלים ממנה יפוי כוח לבצע מה שבראש שלהם, זה כבר לא רק אשמתם, אלה גם אשמת המדינה.

אין לאף אחד וגם לא תהיה הצדקה לפעולות טרור. בשום מקרה ומצב. רוצים מלחמה? בכיף. נראה אם יש לכם ביצים להקים איזה מסודר (מנשקים שאנחנו, בטמטום אוסלו, נתנו לכם) ולהתמודד עם צהל, במקום לבחור בדרך הפחדנית ולתקוף אזרחים חסרי הגנה וחפים מפשע.

תגיד לי, מה אתה חושב שזה, אנריל טורנמנט? שיש הוגן ולא הוגן, ואתה יכול להיות ברוגז איתו כי הוא קמפר מניאק? מן הסתם אין להם שום סיכוי לקחת את צהל במלחמה סטנדרטית, אבל בפעולות טרור של יחידנים הם דווקא עושים את זה יופי. כמה זמן האינתיפדה הזאת נמשכת, 3 שנים? עדיין לצה"ל אין שום תשובה כנגד זה. אתה יכול להסתכל על זה כפחדנות, אבל אתה גם יכול להסתכל על זה כניצחון על חזק בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד לי, מה אתה חושב שזה, אנריל טורנמנט? שיש הוגן ולא הוגן, ואתה יכול להיות ברוגז איתו כי הוא קמפר מניאק? מן הסתם אין להם שום סיכוי לקחת את צהל במלחמה סטנדרטית, אבל בפעולות טרור של יחידנים הם דווקא עושים את זה יופי. כמה זמן האינתיפדה הזאת נמשכת, 3 שנים? עדיין לצה"ל אין שום תשובה כנגד זה. אתה יכול להסתכל על זה כפחדנות, אבל אתה גם יכול להסתכל על זה כניצחון על חזק בהרבה.

א. קמפר מניאק? הא? מה זה?

ב. אני לא אומר שמשהו מה"סכסוך" הזה הוגן. ואני לא באמת התכוונתי שמחר יקום פה איזה פלסטיני, כי ברור לי שזה לא יקרה. אני רק אומר לאנשים שמצדיקים בצורה זו או אחרת את הטרור, שאין לזה שום הצדקה.

מה שהחמאס, הג'יהאד ושות' עושים זו לא לוחמת גרילה כמו שעולה מדבריך. יש הבדל בין טרור לגרילה, והגבול הזה עובר באוכלוסיה אזרחית. ולעניות דעתי, לצהל יש את הכלים לעצור את הטרור, כמו שלכל חזק יש. אנחנו לא משתמשים בהם כי אנחנו פועלים, או משתדלים לפעול, או רוצים להאמין שאנחנו פועלים, לפי עקרונות של מוסר וצדק, שלא קיימים אצל שכנינו.

ובקשר לזה שהחיילים הם חלק מהמדינה - בגלל זה אני אומר צריך להקיא מהחברה שלנו יצורים כאלה שאיבדו את חוש המצפון שלהם ומבצעים מעשים כמו שתוארו, ולו מהסיבה שזה מביא אותנו לאותה מדרגה שבה נמצאים "חברינו למשא ומתן". ומשם אין לאן לרדת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. קמפר מניאק? הא? מה זה?

ב. אני לא אומר שמשהו מה"סכסוך" הזה הוגן. ואני לא באמת התכוונתי שמחר יקום פה איזה פלסטיני, כי ברור לי שזה לא יקרה. אני רק אומר לאנשים שמצדיקים בצורה זו או אחרת את הטרור, שאין לזה שום הצדקה.

מה שהחמאס, הג'יהאד ושות' עושים זו לא לוחמת גרילה כמו שעולה מדבריך. יש הבדל בין טרור לגרילה, והגבול הזה עובר באוכלוסיה אזרחית. ולעניות דעתי, לצהל יש את הכלים לעצור את הטרור, כמו שלכל חזק יש. אנחנו לא משתמשים בהם כי אנחנו פועלים, או משתדלים לפעול, או רוצים להאמין שאנחנו פועלים, לפי עקרונות של מוסר וצדק, שלא קיימים אצל שכנינו.

ובקשר לזה שהחיילים הם חלק מהמדינה - בגלל זה אני אומר צריך להקיא מהחברה שלנו יצורים כאלה שאיבדו את חוש המצפון שלהם ומבצעים מעשים כמו שתוארו, ולו מהסיבה שזה מביא אותנו לאותה מדרגה שבה נמצאים "חברינו למשא ומתן". ומשם אין לאן לרדת.

חוץ מקיקקילר לא ראיתי אף אחד בת'רד הזה שמצדיק טרור. וגם הוא נתן נימוקים וסיבות למה עושים טרור ולא תמך באופן

מעשי בארגוני טרור ומחבלים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המצב במחסומים הוא עצוב, לא הייתי שם ורק שמעתי סיפורים, בעיקר של חיילים מתלהבים שמוציאים את התסכול שלהם על אזרחים פלשטינים וזה בדיוק מה שהפלשטינים עושים בדרכם שלהם כנקמה. אני לא מצדיקה אף אחד מהצדדים כי כל אדם שפוי יודע שמעשים כמו אלו שצויינו על ידיכם הם לא מתקבלים על הדעת ושום דבר לא מצדיק אותם.

לא שמעתי על החיילת שהכריכה אישה פלשטינית לשתות חומר לייבוש פייברגלס אבל הזדעזעתי עד למעמקי נשמתי. איזו פרוצה חסרת לב יכלה לעשות כזה דבר??? כבר שמעתי מחיילצ'יק אחד מחיל האויר שנסעתי איתו ברכבת כמה שטויות הוא עשה באבט"שים. סיפר על היאוש שלו, על המפקדים הדפוקים שהיו מתעללים בהם, על הרעב שם במחסומים, החיילים שלנו רעבים, מה עושים? הוא סיפר שהם נתנו להם מנות קרב שהתוקף שלהן פג בשנת 82, מדהים, לא חשבתי שעוד קיימות כאלו... אז הוא סיפר שהם התחילו לגנוב תרנגולות מה הפלשיטנאים ולעשות על האש, ואז זה התגלגל לגניבות יותר גדולות, וככל שהם היו רעבים, היה להם קר (כי לא היו חרמוניות) והיה מסריח, הם היו יותר עצבניים וכל הזמן חשבו "אם לא הבני-זונות האלו, לא היינו כאן כלל" ואז התחיל הסיפור שהם היו עושים כל מיני פלאוורות על הפלשיטינים במחסום. מה ששמעתי ממנו לא היה כל כך נורא, יותר חוצפה, אבל באמת מדהים כיצד חיילינו שלימדו אותם את כבוד האדם, וטוהר הנשק וכל עקרונות צה"ל וכל זה היה סתם כי אף אחד לא פועל על פי הצווים האלו. חשבו על חיילינו, הבנים המגינים שלנו, ומה הם יכולים לעשות בגלל שטות כמו "אוף, שוב פעם אבט"ש", ופלשטינים שסובלים מהמצב ולמה זה מביא אותם.

לא אני לא שמאלנית קיצונית שמרחמת על כל אחד ואחד. אני פשוט זוכרת את אותם הימים שרק עליתי לארץ וכלל לא היה לא מחסום ולא גדר בין מה שהיום הראשות הפלשטינית וישראל, כי פשוט הם היו חלק מישראל וחיו תחת השלטון שלנו. היינו נוסעים לכפרים הפלשטיניים לפעמים בשבת לקנות עופות טריים, ירקות ובקלאווה. למדו איתי בבי"ס תלמידים "פלאשטינים" והם לא היו כאלו נוראים, במיוחד 2 בנות שלמדו איתי בחטיבה שהן היו ממש מקסימות. מה שאני מנסה להגיד הוא שהיו ימים והיה פה דו-קיום ושגשוג כלכלי. התיירות והפיתוח פרחו, לנו היו פועלים זולים וטובים, להם היה כסף והם חיו דיי טוב תחת השלטון שלנו (בהתחשב גם בעובדה שהם כולם מרובי ילדים אז הם לא היו משלמים מס גבוה והיו מקבלים קצבה פה ושם). הם קיבלו שרותי בקופות החולים, בתי ספר מסובסדים, ומה לא. אני לא אומרת שהמצב היה מושלם אבל בהשוואה לשלטון היום שרק מבטיח להם מעצמה ומדינה פלאשטינית מהירדן ועד הים התיכון וממלא להם את הראש בשטויות אבל הם לא הוציאו מילה אחת על חינוך, על רווחה, על כלכלה - על כל הדברים החשובים באמת. משהו פה מאד דפוק, המעגל נראה אינסופי, של היאוש, העוני, האלימות. מישהו ואיכשהו צרייך לעצור את זה...

שמישהו גם יזכיר לי למה ואיך לכל הרוחות כל הברדאק הזה התחיל ולמה??? היה פה טוב פעם!!! ??? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) דן, ואלה רק המקרים שלא מטוייחים, תאמין לי, שמעתי כמה עשרות סיפורים מתלהבים.

2) אני לא מבין מה לינק לאתר של כהנא עושה באתר מכובד כמו HWZone.

3) קיום דיון בת'רד שפותח עם לינק לכהנא מראה את הלגיטימציה שנותנים לטרוריסטים האלה. אף אחד לא נתן על זה את הדעת..

4) יום נעים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה אתם מנסים להראות בדוגמאות של המחסומים.

אוקי, הבנו שיש חארות בצד שלנו. הם בודדים, הם צריכים להענש בחומרה, והם נענשים. אתם רוצים להגיד שזה נותן הצדקה לטרור? לדעתי לא. לא קיים דבר כזה.

עוד לא ראיתי מגמה ישראלית להכנס לשטחים ולרסס בכדורים אוכלוסיה חפה מפשע. או להתפוצץ בתוך אוטובוס מלא פלסטינים.

אבל תנחשו מה? כן ראיתי מגמה כזאת אצל המסכנים מהצד השני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת שאני לא מבין מה אתם מנסים להראות בדוגמאות של המחסומים.

אוקי, הבנו שיש חארות בצד שלנו. הם בודדים, הם צריכים להענש בחומרה, והם נענשים. אתם רוצים להגיד שזה נותן הצדקה לטרור? לדעתי לא. לא קיים דבר כזה.

עוד לא ראיתי מגמה ישראלית להכנס לשטחים ולרסס בכדורים אוכלוסיה חפה מפשע. או להתפוצץ בתוך אוטובוס מלא פלסטינים.

אבל תנחשו מה? כן ראיתי מגמה כזאת אצל המסכנים מהצד השני.

המחסומים הם דוגמא מצוינת.

"החארות בצד שלנו" לא נענשים בחומרה. צר לי.

זה לא נותן הצדקה לטרור, אבל זה גורם לטרור.

ראיתי מגמה ישראלית כזאת, קח למשל את דני חלוץ, מח"א, שיקר בלי שום בושה לתקשורת על מצב הנהרגים, ורק כשהגיעו הוכחות שהוכיחו שהוא פשוט משקר הוא הודה באמת, ובמקום שיעיפו אותו מכל המדרגות הוא נהיה ס' רמטכ"ל. וזה הרבה יותר מאמא ששמחה שהבן שלה התאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...