מה שהערבים עושים לנו.... - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

התלבטתי אם לשים את זה בתרד של התנחלויות אבל החלטתי שלא כדאי, ובלי קשר לימין שמאל ושאר הדעות תראו מה הולך פה.

מה הערבים עושים לנו, ובכל זאת אנחנו מתעקשים להיות הומנים וכל שאר השטויות...

אזהרה:

יש פה מאוד קשות \ מגעילות\ מפחידות\ מזעזעות אז תחשבו טוב לפני שאתם נכנסים ורואים את הסרטון, מומלץ לא לפני השינה....

זהו סרטון שצולם מספר דקות לאחר פיגוע באוטובוס בירושלים....

*צונזר*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן זה קורה רק בצד אחד של המתרס!!!!

ביום שתביא לי תמונה\סרט\ איזשהי הוכחה איזה שאתה רוצה שישראל עושה דברים כאלה, אולי יהיה לנו פה דיון!!!!

עד אז תפסיק להצדיק את האנטישמים\בהמות\חלאות אדם\ רוצחים האלה ולהאשים חיילים ישראלים טובים שמשרתים את מדינתם בדברים שאתה לא יודע !!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכבוד דובר החמאס,

אדון מינימייזר,

אולי במקום להמשיך לזרוק האשמות לאוויר תתחיל להתמצא קצת במה שאתה מדבר עליו, ותלך לחפש לך את ההוכחות על מה שקורה בצידו השני של המתרס.

ועד שתמצא הוכחות(ואני בטוח שלא תמצא, ואל תתתחיל להשתמש בפוטושופ זה לא חכמה) אולי כדאי שתפסיק להכפיש אנשים טובים שנאמנים למולדתם ומשרתים אותה בכבוד.

וגם לא ראיתי ממך שום טיפת סימפטיה ליהודם שנרצחו באוטובוס ובשאר הפיגועים, הדבר הראשון שעלה לך לראש זה "כאילו שזה קורה רק בצד אחד של המתרס".

אתה בכלל יהודי????

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צה"ל גם הורג פלשטינאים, ולא רק מחבלים אלא גם אנשים רגילים. רק שאצלנו במקום שהידים

זה טילי מסוק. ולא כולם חמושים. אפילו צה"ל מודה בכך.

אני אמרתי שלא?

אבל אנחנו לא יורים טילים לתוך שוק, או לאוטובוס!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז דובר החמאס הוא אתה, כי אתה מייצג בדיוק את מה שהם תומכים בו - שנאה והרג של חפים מפשע למען מטרה פוליטית מעורפלת.

איזה הוכחות אתה רוצה שאני אמצא? למה? לכך שבכל סיכול ממוקד נהרגים חפים מפשע, ולעתים לא מדובר בבודדים אלא בעשרות? השאהידים שלנו נקראים הלפייר ומיוצרים בארה"ב והם אמנם לא נורים אל אוטובוסים או שווקים, אבל הם נורים לתוך בתים ורחובות, וקורה שאפילו משתמשים בפצצות כבדות כדי להרוג 15 אנשים (מתוכם 9 ילדים) ואז מנסים לטייח. בראיון האחרון שנתן מפקד חיל האוויר דן חלוץ לתוכנית עובדה הוא אמר במפורש כי אם היה יודע שהיו נהרגים 15 איש הפעולה לא הייתה יוצאת לפועל, אבל אם היה יודע שהיו נהרגים 5 אז אולי דווקא כן.

ומה זה משנה אם אני יהודי? ואם אני לא יהודי אני נחות ממך בצורה כלשהי? בן כמה אתה? 11? 12?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני, אני מעריך אותך מאוד,

אבל מה אתה מציע לעשות?

לשבת בחיבוק ידיים, נוכח התרעות ממוקדות על מחבלים שידוע שהם הולכים לבצע פיגוע? (ולא חשוב איך יודעים, תסמוך עליהם, יש להם את המקורות שלהם)

אתה מציע לדחות את הפעולה ובכך לגרום להרוגים ישראלים?, או לדחות את המועד בו יתבצע פיגוע?

פיגועים יהיו בכל מקרה,

לכך אני אומר, שצריכה לקום מדינה פלסטינית,

ברגע שתקום מדינה כזאת, יריה אחת פרושה מלחמה בין מדינות, ולא בין "כובש" ל"נכבש",

ואז יהיה לנו יותר חופש פעולה.

מיני, ד"א, צה"ל עבר לאחרונה לפצצות "חכמות" ומתקדמות יותר, אשר גורמות הרס מקומי בלבד, ונזק סביבתי מינימלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה שדחיית הפעולה הייתה גורמת למותם של ישראלים נוספים? לאחר האירוע שר הבטחון דאז (פואד) אמר שהפעולה נדחתה בעבר מספר רב של פעמים, מה שאומר ששחאדה לא עמד לצאת באותו ערב (או באחת הפעמים הקודמות בהן רצו לבצע את החיסול) לישראל לבוש בחגורת נפץ. ספק אם הוא אי פעם היה עושה את זה מתוקף תפקידו בארגון אליו השתייך.

מתי בפעם האחרונה נורה טיל ממסוק על אדם לבוש חגורת נפץ שהיה בדרכו לבצע פיגוע? צה"ל מחסל בכירים בזרועות הצבאיות של ארגוני הטרור שיוחלפו שעה לאחר מותם, איך זה בדיוק אמור למנוע פיגועים בדיוק? אפשר לחסל את האנשים האלה שוב ושוב, ועד שהכיבוש לא ייפסק, בין אם בהסכם ובין אם בהפרדות חד צדדית, תמיד יהיה מי שימלאו את מקומם. המושג "פצצה מתקתקת" כבר מזמן אינו מתאר מחבלים שבדרכם להתפוצץ במסעדה אלא מודבק לכל אחד שמסומן בתור מטרה בצה"ל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, אבל יש בעיה

אם נפסיק לגמרי את החיסולים, שחלקם לא מוצדקים, אז הערבים יראו זאת כחולשה, לא כעוצמה

זאת בעיה, כל פעולה שלא ננקוט, ידרבן אותם להמשיך עם הפיגועים, אם נפסיק הם רואים שהם מנצחים, ולכן ימשיכו, אם נמשיך, הם יראו את חבריהם למשל נהרגים, ויצאו לנקום.

כל פעולה שלא נעשה, כולל הסכמים למיניהם תחזק את הטרור, זה מין מעגל דמים זוועתי שכזה.

אני הייתי כל הזמן בעד הסכמי אוסלו, קמפ דיוויד, מה שלא יהיה, ראיתי שלום מול העניים, היום אני רואה שהמצב לא כל פשוט.

והסכמים לא יצילו את המצב.

צריך שיהיה נס שיגרום להם (לערבים) יום אחד לקום בבוקר, ושהם יגידו, דיי, לא רוצים יותר טרור.

בלי קשר

--------------

אני חושב שצריך לצאת מנצרים ומדרום רצועת עזה, זה נטל ביטחוני וכלכלי גדול מאין כמוהו.

יש לנו מתוקף הסכמי השלום עם מצריים רצועה של 100 מטר בין רפיח לסיני, שבה עם שינוי הגישה הטקטית ניתן לסכל הברחות ולשמור על הגבול

מניסנית/אלי סיני/ דוגית אין לצאת, וחובה לספח אותם לשטח מדינת , למי שהיה שם יודע שזה ממש מעבר לגדר, ולא מהווה נטל בטחוני כבר כמו נצרים.

מה עוד שחלק מהתושבים שגרים שם הם ממפוני ימית, ולא מסלקים אדם פעמיים מביתו, בית שאושר לו ע"י הממשלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אתה מעדיף שצה''ל לא יפגע בראשים/מהנדסים/מדרבנים למינהם, כי מישהו עלול להיפגע?

אתה גאון, מגיע לך פרס .

כמובן שאתה פה בפורום, חכם יותר מאנשים שקורעים את הישבן ומסכנים את חייהם בכדי למנוע פירוק של משפחות בצד הישראלי, בהיעדר פיתרון. אנשים שנותנים את מיטב שנות חייהם כדי למנוע את מותם של ילדים אבות ואימהות.

אתה יודע הגבול בין טיפשות מדהימה וטירוף הוא דקיק ביותר, הייתי שולח אותך לפסיכיאטר.

תתחיל לעשות בבית, זה יעזור לך לחשוב בבהירות.

ואם לא הבנת, אני מעדיף את חיי העם שלי, על אלה של הפלסטינים. חשיבה פשוטה מה? ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...