מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 13 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני רוצה להביא את אחד מטוריו של רוגל אלפר (הכתב האהוב עלי), שמצליח לאפיין בכזה דיוק את הגישה כלפי הערבים פה בארץ -

באחרונה אנחנו אוכלים הרבה משאושה. עד לפי כמה חודשים לא ידענו מה זה. התבשרנו שמדובר בתקרובת חמימה של גרגי חומוס שמוצאה בכפרים הערביים בגליל.

אם כן, מאכל אותנטי!

לא שאנחנו מחבבים ערבים. שמחנו למשמע הידיעה שכמה חברי כנסת מציעים לחקור את האפשרות שיש להם פגם גנטי. תמיד חשדנו שהסכסוך עמם איננו על אדמה. הם פסיכופטים, וגם ההיגיינה האישית לא משהו.

ברם, אין עוררין על האותנטיות שלהם. אדרבא, אנחנו גזענים כלפי ערבים (מדוע לבוש?), אבל בכל מה שקשור בחומוס שלהם, כל מבוקשנו להיות יותר ערבים מהם ולגנוח מהתפעמות עם כל ניגוב. ומכאן שהפרסומת האהובה עלינו בימים אלה היא זו שמהללת את המשאושה של "צבר". השחקן העטוי סינר מציין, כמובן, את אילן היוחסין של המוצר החדש, ששורשיו עמוק בכפרים הערביים האידיליים והרומנטיים והאותנטיים של הגליל (למרות שתושביהן הפגומים גנטית והמתרבים בקצב מהיר מידי לטעמנו חיים שם בלי תשתית ראויה לשמה, ולא נזיל דמעה אם כשיתקוממו יחטפו כמה כדורים בראש מכוח משטרתי).

ואיך שהוא מבטא את המילה "משאושה". באיזו התכוונות ערבית עמוקה. באיזו הגייה ערבית למהדרין. באיזו גרוניות ערבושית קדומה. לא סתם משאושה, אלא משאווווווווווושה. וכמה ש"צבר" גאה במוצר הערבי האותנטי שלה.

בכלל, תנו לנו את הבלאדי שלהם, את השמן שלהם, את הזיתים, את התפוזים.

ורק דאגה אחת מתגנבת לליבנו: שמא הגן הרצחני המסתורי גם אחראי לאוכל? יתרה מזאת, אולי הוא נמצא באוכל.

אם הוא ייטמע בקרבנו, בסוף עוד יהיה כאן מרחץ דמים!

(רוגל אלפר, מוסף הארץ, 5.3.04)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל לירות בשמאלנים חסרי שכל שתומכים בערבים זה לא סתם , זה מצווה ! כל אדם דתי יקרא להם עוכרי , אני פשוט קורא להם אידיוטים ;)

אם אתה נגד הדעות שלהם, אז בבקשה,

א-ב-ל

קריאות גזעניות? הסתה? למה?

לא זוכרים מה קרה עם רבין עליו השלום?

בושה!, גועל נפש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה כבר הם רוצים את ירושלים העיר הדפוקה הזאת

יאללה,

אם אין לך מה להגיד תשתוק.

ואף פעם,

אבל אף פעם לא יביאו להם אפילו קרוב למה שהם רוצים

למה?, כי הם רוצים גם את כפר-סבא, ת"א, חיפה, רענננה, הרצליה, אשקלון, אשדוד, באר-שבע, אילת, ראשון לציון, עפולה, ועוד....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את אשקלון הם לא יקבלו כל עוד אני חי !

ראיתי במשעל חם השבוע שעשו מדגם "מי יהיה ראש הממשלה הבא" 15% קיבל שמעון פרס וביבי 17% ! הרי פרס מוכן לתת את כל ולהישאר לחיות בביוב רק שיהיה שלום , איזה תרח זקן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי במשעל חם השבוע שעשו מדגם "מי יהיה ראש הממשלה הבא" 15% קיבל שמעון פרס וביבי 17% ! הרי פרס מוכן לתת את כל ולהישאר לחיות בביוב רק שיהיה שלום , איזה תרח זקן

ראית פעם את פרס זוכה במשהו ;D . אין מה לדאוג גם אם הוא יעקוף את ביבי או כל מישהו אחר הוא עדייף יפסיד ;). איזה לוזר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Solaris, לדעתי אתה אידיוט, אז אני מניח שלא תתנגד אם אני אירה בך. ואל תדאג, אני קלע טוב, אני אשתדל לפגוע כך שהקליע יינתז מהברך שלך לכיוון הבטן התחתונה וייצא מהגב, תוך פגיעה בעמוד השדרה. זה אמנם ירסק את פיקת הברך, אבל זה לא יפריע לך כי אתה ממילא תהיה משותק מהמותניים ומטה.

(אל תטרח להגיב לזה, אני ממילא לא אקרא את מה שתכתוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיני ממילא לא יצא מהדיונים האלה כלום , אין סיבה לאיים :D ודרך אגב קורה הרבה פעמים שאני מצטער על דברים שכתבתי אפילו כאן אני הייתי קצת חמום מוח (כמו תמיד). אבל ממילים לא מתים , מתים ממעשים. אולי אתה צודק , אולי אני צודק(כמובן שאני צודק).אני אישית תומך בתכנית ההתנתקות כי אני לא רוצה לשרת בעזה ולתרום 3 שנים בהגנה על מפגרים שבחרו להתיישב איפה שנוח להם , קשה לי לחשוב שרעיון כמו ארץ שלמה יכול להתקיים. את זה היינו צריכים לעשות בשנות ה50,אבל כמו שאומרים מטעויות לומדים ;).ואפילו אם ניתן לאלה מדינה , איך הם אמורים לעבור בין יהודה ושומרון לעזה ? זה תמיד דבר שלא יכולתי למצוא לו תשובה ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...