מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

לא, אני רק אומר שכשאתה יורה טיל לעבר מכונית ומחסל מבוקש וכתוצאה מהפיצוץ נהרגים חמישה אנשים נוספים, אז קודם כל הרגת חמישה אנשים חפים מפשע, ורק אחרי זה פגעת במבוקש, פעולה שככל הנראה תעלה לך ביותר הרוגים ישראלים ממה שהיא הייתה חוסכת ואז יש כאלה שצועקים שרק בצד שלנו יש אזרחים שמתפוצצים לחתיכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אני לא רוצה הרג משום צד, אבל מה לעשות משאלותי לא יתגשמו בקרוב.

אחד הדברים היותר מכוערים לעשות זה להשוות של מי החיים שווים יותר: של יהודי או של ערבי.חיים זה חיים וזה לא משנה

של מי הם. בהחלט צריך לטפל באנשי טרור ואני רק בעד ,אבל כל פעם כשנהרגים אנשים חפים מפשע בצד השני ובישראל לוקחים את זה

כמובן מאליו? "נהרגו פלשטינאים חפים מפשע- נו, טוב קורה". הגישה הזאת מבחילה. כמו שפיגוע הורס משפחות בישראל כך

גם סיכול ממוקד שלא הצליח כמתוכנן הורס משפחות שם. אבל מה, זה הרי ערבים? מה זה חיים של ערבים?

לכן אני רוצה להעוף מהמדינה הזאת, השנאה,הגזענות בכל מקום פה מאכילה את האנשים מבפנים...לפעמים אני קורא תגובות

של אנשים לכתבות ברשת ומזדעזע שעם האנשים האלה אני חי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מינימייזר:

תיראה, המצב הזה הוא לא קל, אנחנו היהודים, מבחינתנו שהפלסטינים יחיו לנצח, רק שלא יפריעו למהלך חיינו. אבל לא זה המצב, והוא רחוק מפשוט. אני לא הייתי רוצה שאימא פלסטינית או אימא פלסטינית יאבדו את בניהם או בנותיהם או ההפך. זה מפריע לי(למי שבאמת תופס מה זה מוות.) אבל בהיעדר פיתרון, או יכולת כלשהיא לשלוט על אנשים מטורפים וצמאי דם+עידוד בני עמם לבצע פעולות מתועבות נגד אזרחים שכל פשעם הוא להיות יהודי, אני אתמוך בכל מה שיבטיח לבני עמי שקט.

לא ביקשנו את זה, אבל מה לעשות זה ככה וצריך להתמודד עם זה בצורה המתאימה.

pathfinder

תיראה, כשאימא/אבא פלסטיני/ת משבח/ת את בנה או בתה כשהם מתאבדים, אין פה הרבה מה להשוות. כשיותר מ50 אחוז תומכים בפיגועי התאבדות, בעיני הם נחותים יותר מכלב מוכה כלבת, ומקומם לא בתרבות האנושית.

אז אל תביע עמדות צבועות ומתממות על "למה יהודים מזלזלים בחייהם של פלסטינים" צא מהקטע, זה לא יעזור לך הרבה בחיים.

ובבקשה תבקר באוניבסיטאות ברחבי העולם, ותיראה כמה אנחנו גזענים, במיוחד אם תיקלע לויכוח שבו תנסה להציג את עצמך כתומך בזכותה של להתקיים. המצב בחו'ל לא משהו בימינו, ולדעתי זה ילך ויתחזק באירופה ובקנדה, בארצות הברית זה יקח קצת יותר זמן.

חבל שתלך ותחזור על 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

pathfinder

תיראה, כשאימא/אבא פלסטיני/ת משבח/ת את בנה או בתה כשהם מתאבדים, אין פה הרבה מה להשוות. כשיותר מ50 אחוז תומכים בפיגועי התאבדות, בעיני הם נחותים יותר מכלב מוכה כלבת, ומקומם לא בתרבות האנושית.

אז אל תביע עמדות צבועות ומתממות על "למה יהודים מזלזלים בחייהם של פלסטינים" צא מהקטע, זה לא יעזור לך הרבה בחיים.

ובבקשה תבקר באוניבסיטאות ברחבי העולם, ותיראה כמה אנחנו גזענים, במיוחד אם תיקלע לויכוח שבו תנסה להציג את עצמך כתומך בזכותה של להתקיים. המצב בחו'ל לא משהו בימינו, ולדעתי זה ילך ויתחזק באירופה ובקנדה, בארצות הברית זה יקח קצת יותר זמן.

חבל שתלך ותחזור על 4.

נתון מעניין? אתה יכול להגיד מאיפה הבאת אותו?

היית בחו"ל שאתה מכליל? לא נראה לי.......בכל מקרה תמיד אפשר למצוא מקום שבו הדעות הפוליטיות לא משחקות

תפקיד נחרץ אלא שופטים אותך איזה בן אדם אתה קודם כל...

אני לא צבוע. אני מביא עובדות. לישראלים לא אכפת מהרג של פלשטינאים.זה עובדה. אבל לך נוח להגיד כולם מחבלים

ושייפלו השמים. נו טוב, יש גם כמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע אתה בטח בן 12 או 13, ואני סולח לך שאתה מדבר בצורה כזאת. :o

בכל מקרה, תפסיק עם העמדות הצבועות שלך, ותדבר לענין.

"אתה צבוע ומתחסד,ולך לא איכפת ממוות של ישראלים. נוח לך לומר שישראל אשמה, והפלסטינים הם קורבנות של . נו טוב יש גם כמוך."

(רואה, גם אני יכול להביא "עובדות")

בקשר לחו'ל

אם תגיע לשם (לא לפני גיל 22 ) אל תתפלא אם תשמע את המילה "פאשיסט" מסטודנטים מוסלמים ששורצים שם במאות.(במידה ויהיה לך את האומץ לעמוד על דעתך בנושא זכות הקיום של .)

וכן, אתה יכול למצוא סטודנטים נורמלים, שלא מתענינים בפולטיקה.(לא כולם מוסלמים. ;D )

נ.ב

אני ממליץ לך לצפות בסרט שלא חידש לי הרבה, "עימות בקונקורדיה" זה יתן לך מעט מושג על מה אני מדבר, ילד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם כבר אז דובר החמאס הוא אתה, כי אתה מייצג בדיוק את מה שהם תומכים בו - שנאה והרג של חפים מפשע למען מטרה פוליטית מעורפלת.

איזה הוכחות אתה רוצה שאני אמצא? למה? לכך שבכל סיכול ממוקד נהרגים חפים מפשע, ולעתים לא מדובר בבודדים אלא בעשרות? השאהידים שלנו נקראים הלפייר ומיוצרים בארה"ב והם אמנם לא נורים אל אוטובוסים או שווקים, אבל הם נורים לתוך בתים ורחובות, וקורה שאפילו משתמשים בפצצות כבדות כדי להרוג 15 אנשים (מתוכם 9 ילדים) ואז מנסים לטייח. בראיון האחרון שנתן מפקד חיל האוויר דן חלוץ לתוכנית עובדה הוא אמר במפורש כי אם היה יודע שהיו נהרגים 15 איש הפעולה לא הייתה יוצאת לפועל, אבל אם היה יודע שהיו נהרגים 5 אז אולי דווקא כן.

ומה זה משנה אם אני יהודי? ואם אני לא יהודי אני נחות ממך בצורה כלשהי? בן כמה אתה? 11? 12?

יש לך כנראה בעיה אם זה מה שאתה אומר.

אני ממש לא קולט איך אפשר להבין את הדברים בצורה כזאת כמו שהסברתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לנו עסק עם אוכלוסיה ברברית ופרימיטיבית שלא יכולה לשבת ליד שולחן מסע ומתן מבלי להתמין מתחתיו פצצה.

אם כל הכבוד לצה"ל, גם אנחנו עושים פאשלות. אבל יש הבדל גדול מאד בין לעשות פאשלה, וזה קורה, לבין פיגוע מכוון כלפי אזרחים חפים מפשע וזה לא מתקבל על הדעת. אם אנחנו היינו שולחים שהידים להתפוצץ בלב אוכלוסיה אזרחית פלשטינית, הצבא האמריקאי (או הסורי) היה פולש לכאן מזמן והיו מכסחים לנו את הצורה, אבל לבהמות האלו הכל מותר.

בכל זאת, אני לא אומרת שבצד שלנו אין מטורפים או חיילים מתוסכלים שרוצים נקמה ואולי ואולי הם ירו באיזה ילד בכוונה כדי להוציא את העצבים עליו, אבל אנחנו עדיין יכולים לשמור על איפוק ולהתייחס לעניין ברצינות ולא לעשות מזה מלחמת קודש שעל מזבחה הכל מותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את בכלל שומעת את עצמך ?? ואולי ואולי הם ירו באיזה ילד בכוונה כדי להוציא את העצבים עליו כאילו מה ? החיים שלהם פחות שווים ?. אני יודע שאת מתוסכלת מהמצב כמו כולנו אבל אל לך להאשים אוכ' חפה מפשע, לא כולם מחבלים מתאבדים, מחבל מתאבד נבחר בקפידה. כך - המוסלמים מתפללים כמה פעמים ביום ומגיעים אז למסגד, הם מקבלים עלוני הסתה שונים בכל פעם ראש הדת שלהם מז**ן להם את המוח עם שטויות אנטי-ישראליות, כמו "מי אשם שאתם גרים במחנה פליטים, אין לכם אוכל ואתם סובלים? -הישראליים, הציונים, וכו' .. " ככה כל יום כמה פע' ביום, הם רואים את ה"תהילה" סביב העניין הזה בלהיוד שאהיד, יש כבוד למשפחה משולם למשפחות שלהם כסף הרבה כסף כמה אלפי דולרים זה סכום עתק למשפחה בת 10 נפשות שחיים בחרפת רעב.

ארגוני הטרור מחכים שיבוא אליהם "מתנדב" הוא שואל אם יש דרך שהוא יכול לעזור, אבל באמת הם לא צריכים אותו, הם מחפשים מישהו שלא מתבלט יותר מדי בסביבה בעל בטחון עצמי נמוך, נואש מבחינה כלכלית ועוד פרמטרים שליליים אחרים... שוטפים לו את המוח ורק אחרי שהוא עובר את כל התהליך הזה, מוודאים שהוא אכן מוכן להיתפוצץ, והוא לא יספר למשפחה או למישהו אחר כלום. ביום אחד (כדי שלא יספיק להתחרט) מביאים לו את חומר הנפץ מקשרים אותו לחוליה של סייענים מחבלים פה בארץ, הם כבר מכירים פחות או יותר את השטח, וככל הנראה כבר בחרו מקום ושעה. הם מעודדים אותו כל הזמן כמה שהוא טוב ו"קדוש" כדי שלא ישנה את דעתו. ביום השני הוא יוצא -ומתפוצץ. ואנחנוו רואים, שוב פיגוע בטלוויזיה, וכך עוד יום ועוד פיגוע. וזה לא כמו שאת אומרת פשוט "בא להם להתפוצץ", אז הם לוקחים TNT ורצים לקניון. :P

עכשיו אולי את תביני שהמצב פה הוא הרבה, הרבה יותר מסובך מכפי שאת ואחרים חושבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבינה הכל מצויין, פשוט אני לא שוללת את האפשרות שגם בצד שלנו יש אנשים מפגרים ואני הכרתי חיילים שבאו וסיפרו לי שהם היו מתעצבנים אז הם היו מחטיפים מכות לערבים ככה, סתם.

ההסטה בשטחים נגד פועלת טוב ויפה והאנשים הם בורים, עניים ומתוסכלים מכדי לראות שהבעיה היא אצלם, ולאו דווקא בגללינו.

הם כבר שוכחים שהיהודים הם אלו שהביאו לפה את הקידמה ואת הפיתוח ובגללנו בלבד יש להם עבודה בארץ ופרנסה לילדים שלהם אבל רובם הגדול מסרב להבין שכשהם מפוצצים לנו אוטובוס הם בעצם יורקים לבאר שממנה הם שותים כי אז מן הסתם אנחנו מפסיקים לבטוח בהם ושמים מחסומים ולא מאפשרים כניסה לארץ לפועלים מחשש לפיגוע חבלה ובגלל זה הם חיים בזבל במקום להתפרנס פה ולהביא כסף הביתה ולתת עתיד טוב יותר לילדים שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לקדמה שהבאנו לכאן,

זה נכון, סבא שלי בא לפה בשנות ה40 המאוחרות אחרי השואה,

הוא היה בקיבוצים בתנועות המאוחדות וכאלה,

והוא גם עבד עם ערבים, הוא סיפר לי שלפני קום המדינה, לכפרים הערביים היה בקושי מאוורר בבית!

בקשר לחול:

מישהו היה פה ב"אירופה הקלאסית"?

היום היא יותר מזכירה לי את מחנות הפליטים בעזה, אתה רואה בגנים הציבריים רק נשים מוסלמיות עם תינוקות על הידיים!

וזה עוד היה שהייתי בשוויץ בשנת 97', פשוט הייתי בשוק!

ועוד משהו,

בקשר לאנטישמיות בחו"ל

שהייתי בפולין כחלק מהמשלחת של הבית-ספר, הלכנו למקדולנדס כדי לאכול, לא התלטנו או משהו, לא הלכנו עם בגדים שיש עליהם כיתוב בעברית/דגל ישראל/ ואפילו דיברנו בשקט

אבל, בא איזה ילד קטן, והתחיל לקלל אותי, בפולנית, וממש ראית את השנאה בעניים שלו, רבאק, ילד קטן אפילו לא בן 6!

הוא אתר כל מיני דברים בפולנית וקלטתי כמה מילים שקשורות ליהודים, לא היה קשה להבין במה מדובר, ועוד הוא הוסיף באנגלית FUCK YOU!

אני התעלמתי,

כל זה קרה בשירותים של מק', ואנשים מסביב הקשיבו לו וצחקקו, אולי אלה היו אפילו ההורים שלו!

לא נעים.

בקשר לצה"ל, תשאלו חברים שלכם שהם חיילים שעומדים במחסומים, ואז תחזרו לפה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן מכירה את הסיפורים מחו"ל אבל פולין זו פולין. אם תבוא שם לאיזה כפר נידח עדיין תמצא שם עובדי אלילים שעושים את מצוות פרו וברו עם עיזים. וזה עוד היה קיים וידוע גם אחרי מלחמת העולם ה-2. פולין זה לא בדיוק אירופה הקלאסית.

מה כן, הייתי 3 פעמים בבוואריה, ולאו דווקא במרכזים הגדולים, אם כי ביקור אחד במינכן שבו לא מצאתי כלום כי הלכתי לאיבוד עם חבר ברובע התורכי של העיר וזה דיי העלה משוק הכרמל. בפעם אחרת סתם ראיתי הרבה הרבה תורכים וערבים...

בבוואריה הכפרית הייתי יותר, רוב הזמן בעצם, באיזור עיר קטנה, בערך בגודל של רעננה ככה, שקוראים לה דילינגן והכל שם מפוצץ בתורכים וערבים. יש שם יותר דוכני שווארמה מאשר בפתח-תיקוה ובטירת-הכרמל גם יחד! (רק ששם שורצים מקקים בתוך הפיתות). בעיירה קטנטונת, כמעט כפר, ששם כמעט כולם גרמנים נוצרים (או רוסים) מתנוסס לו מסגד שנראה כמו רפליקה של אל-אקצה. מה עוד, כל הגרמנים שם סיפרו לי שהתורכים במקום מחזיקים ברשת של סחר בסמים קשים (את הגראס כל אחד מגדל שם בגינה, זה כמעט חוקי שם, אף אחד לא מחפש אותך) והם משווקים אותם אפילו לילדים קטנים שבכלל לא יודעים מה זה והמשטרה פוחדת להתערב כי מאחוריהם יש ארגונים פליליים ואפילו חבלניים מאד כבדים. הם מה שנקרא armed to the teeth ואף אחד לא מתעסק איתם חוץ ממי שאתם שונאים - נאצים.

האנטישמיות או גילויי הגזענות היחידים שנתקלתי בהם היו דווקא נגד תורכים, מהיהודים לאף אחד לא אכפת בבוואריה כי אנשים פשוט שכחו מה זה, פשוט באו אליי ואמרו "מה אכפת לי שאבא שלך יהודי? את יודעת לשתות? את אוכלת חזיר??? סבבה, 'צתרפי!". היה עוד מקרה שאיזה ניאו-נאצי בן 18-19 בערך דקר למוות 3 מהגרים מרוסיה בפתח מועדון אלטרנטיבי בספק כפר ספק עיירה שהייתי בו והשומרים בכניסה לא עשו כלום בעוד שכשידיד שלי (גרמני) הותקף ע"י 3 "מיינסטרימים" (הגרסא המקומית לערס הישראלי המצוי), הם מיהרו להעיף את כולם לקיבינימאט.

מה אני אגיד לכם, הרפתקאות באירופה לא חסר. אני חוזרת לשם עוד הקיץ בתקווה להסתבך באיזו קטטה ולסכן את הקריירה שלי, חחחחחח...

;D :P:D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך כנראה בעיה אם זה מה שאתה אומר.

אני ממש לא קולט איך אפשר להבין את הדברים בצורה כזאת כמו שהסברתה.

למה? זה אמור לעניין מישהו אם הבן שלו נהרג כי הוא הלך ברחוב באותו זמן שעבר במקום פעיל חמאס? מבחינתו של אב פלשתיני, בא מסוק ישראלי ורצח את הילד שלו, ועכשיו תכפיל את זה בחמש או בעשר או בחמש עשרה כמספר האזרחים שנהרגו בחיסול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי הפתרון הכי טוב לבעיה היא גדר ההפרדה

אבל צריכים לעשות לה שיפורים כגון:

מיקוש מסביב לגדר ככה שאפילו לא יחשבו על זה

וגם לסגור את כל המעברים

שהערבים ילכו לעבוד במצרים

וכך גם נפתור חלק מהאבטלה

וכן מי שלא ירצה לעבוד בבינין יש לו בעיה רצינית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם רק שוכחים למה העם הפלסטינאי מתקוממם, והוא משתמש רק בכוח.

העם הזה כבר 37 שנה חיי תחת כיבוש, אנחנו שוללים מהם את כול הזכויות אדם האפשריים, משתלטים על האדמה שלו, אחרי זה מגבילים את חופש התנועה שלו, גוזלים להם את הפרנסה (הD 9 הישראלים עשו שמות באדמות החקלאיות שלהם, כאשר הם משחיטי כמעט כל חלקת אדמה של הפלחים, צהל גם מחרים קרקעות חקלאיות ומגבילים את חופש שיטחי המראה מטעמים ביטחוניים, מתילים כתרים וסגרים על האוכלוסיה).

המחסומים והקטרים חונקים את האוכלוסיה , מה שמביא ליעוש טוטלי ולהתקוממות, ולחשיבה שרק דרך הכוח הם הם ישיגו את מבוקשם, להעיף את הכובש הציוני מאדמתם. (בדיוק כמו בתקופת המחתרות היהודיות בארץ).

הפלגים והזרמים וקיצוניים צומחו וגדלו למימדים מפלצתיים בקרב העם הפלסטיני,אך ורק בגלל הדיכוי והכיבוש של ממשלות לדורותה.

כחו לדוגמה את העיר יריחו זה העיר היחידה שלא נגעו בה בחומת מגן וכמעט בכול האינטפדה, יריחו זו העיר הכי משגשגת מבחינה כלכלית (הקזינו שאוסטרים בנו שם, מפעלים בשיטוף ערבי ישראלי, והכי חשוב מעבר הגבול עם ירדן) וחברתית וביטחונית, הCIA הקים שם מחנות אימונים לשמירת אישים ולהכשרת שוטרים פלסטינאים לפני שנה וחצי, כל זה בגלל שבעיר הזאת בכלל לא הייתה תחת כיתור או דיכוי, ולכן גם הזרמים הקיצוניים כמו החמאס והג'יאד בכלל לא מהווים כוח פוליטי/חברתי/צבאי.

לעומת זאת ברצועת עזה (איפה שאני משרת כיום, אמן יפנו את המקום המקולל הזה) ההמחוררת בהיתנחלויות שתקועות כמו עצם בגרון בלב אוכלוסיה פלסטינאית, הזרמים והפלגים הקיצוניים חוגגים בגלל הדיכוי.

כל עזה ניראת כמו מדבר צחיח בגלל כל עבודות השיטוח של הD9, במיוחד באזור מורג ונצרים. הרצועה חצויה לשלושה חלקים, רוב עורקי התחבורה ברצועה מורשים רק לרכבים ישראלים, פלסטינאי שרוצה לבקר את דודה שלו שגרה רק 30 קילומטר ממנו יצתרך לעשות עיקוף שיעריך לו את הדרך בכמה שעות טובות, וכמובן שלא לדבר על כל המחסומים שמיבשים אותו עוד מה שעות טובות.

יש גשר אחד שנמצא באזור כפר דרום, שדרכו עוברים רכבים של כוחות הביטחון והמתנחלים בסבבה, אבל מתחת לגשר הזה בנו כביש קטן עם שער שפותחים אותו פעם בכמה דקות, ובכביש הזה יש תור של רכבים פלסטינאי שלא נגמר בערך בארוך של 2 קילומטר עד 3, רק בגלל שאסור להם לסוע על הצירים של המתנחלים, כל פעם שאני רואה את זה אני חוטף חלחה .

חשוב לי להבהיר שפלסטינאי לא כאלו תמימים, חלק מהכבישים שצהל חסם את התנועה אליו לאוכלוסיה פלסטינאית, היא בגלל פיגועי שקראו על הציר, או מפרדסים שמחבלים תפסו מחסה בו והוציא ממנו פיגוע ירי.

ואין שום הצדק בעולם שאוטובוס יתפוצץ בלב המדינה (אבל כנראה זו הדרך היחידה שאנחנו מתחילים להתעורר, לטוב ולרע).

אבל דבר אחד בטוח שדרך ההתנחלויות והכיבוש לא נשיג כלום.......

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...