מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

ו MoRtZkInG:

צר לי להיות זה שמודיע לך אבל צה"ל לא הורס שכונות שלמות, בהם גרות משפחות, בגלל שהם גרים קרוב ליהודים, כמה שזה נשמע לך טיעון יפה.

אני פשוט לא מאמין כמה תמימים אתם יכולים להיות, איך לעזאזל אתם מאמינים לדברי הסתה ושקרים כאלה?

תראה חדשות לפעמים

זה היה במבט לפני חצי שבוע

מפקד הגזרה הורה לשטח 10 בלוקים של מגורים באחת השכונות של עזה.

הכתבה הייתה על זה שלמרות ששרון הודיע שיש כוונה לפנות את ההתחלות הזאת, בוחרים להרוס דווקה את הבתים של הפלסטינאים ובבו היום יהרסו את ההתנחלות (אתה רוצה להגיד להם, או שאני אגיד להם שזה יהיה מאוחר מידי בשביל אותם ערבושים?)

וRK, צודק, זה לא 10%, אמרתי את זה מזכרוני (שתיעתע בי...), אני עדיין לא מסכים איתך שזאת סיבה להשאיר שם את ההתנחלויות האלו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כתבות כאלה באמת לא מתפרסמות כל יום, והרבה מזה זה בגלל כיסוי של השלטון שלא ממש רוצה שדברים כאלה יובאו לידיעת הציבור, כי זה לא עושה לו את הרושם הכי טוב, בלשון המעטה

בואו נשאיר תאוריות קונספירציה בצד, טוב?

וחוץ מזה, מספיק פעם אחת שמקרה כזה יתפרסם (ועוד "5 עמודים של טקסט") כדי שכל המדינה תרעש. אני לא זוכר שום דבר כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובמה זה שונה ממה שקורה במחסומים ? דברים כאלה מתפרסמים כל הזמן וזה לא מזיז כבר לאף אחד

וקונספירציה או לא, אם אתה חושב שכל מה שקורה במדינה מובא לידיעתך, אז אתה די תמים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי הגיוני, כי אתם מוכיחים שוב ושוב שאתם אטומים לכל דבר שלא מתיישב בדיוק עם ראיית העולם הצרה שלכם

הארץ עיתון אנטי יהודי? אוקיי אחי

שוב, זה פורסם לפני כמה חודשים ואין לי מושג איך להגיע לזה

אטומים?

LOL

בשום משוואה מתמטית לא היית מגיע למסקנה שכזו!

הרי כבר אמרתי שאני מוכן להתנצל פה בפומבי אם תוכיח שאני טועה, עד אז ללא כל הוכחות, תדבוק בדעתך ואני בשלי.

ושוב, אתה בעצמך אומר שאתה לא יכול להוכיח ועדיין מתעקש לקטלג אותי כ: אטום. :-X

וכן הארץ הוא עיתון קומניסטי כמעט, מזוהה יותר מידי עם הצד השמאלי, וזה לא סוד.

כתבות כאלה באמת לא מתפרסמות כל יום, והרבה מזה זה בגלל כיסוי של השלטון שלא ממש רוצה שדברים כאלה יובאו לידיעת הציבור, כי זה לא עושה לו את הרושם הכי טוב, בלשון המעטה

אני תמיד אמרתי שאין כמו קונספירציה טובה, זה תמיד עושה את הויכוח למענין יותר. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע בכלל מה זה קונפירמציה ?

אתה לועג לטעות הכתיב שלי?

תיקנתי אם זה הפריע לך להבין את כוונתי.

ואם אתה כל-כך בקיא בחוקי המתמטיקה, בוא ותאר לי את המעבר מעיתון שתומך בשמאל לעיתון אנטי יהודי

שמאל קיצוני + סיפורים מופרכים ללא כל ביסוס בכל כלי תקשורת אחר = אנטי יהודי. בקיצור שמאל קיצוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמאל קיצוני ? סיפורים מופרכים? צחוקים. ומה אתה קורא בדיוק, ידיעות / מעריב? העיתונים הללו הם צהובונים שפונים למכנה המשותף הנמוך ביותר, כותבים כתבות שמתאימות לעיתון נוער ברמתן ומנסים לממלא את התוכן החסר בכותרות גרנדיוזיות ומוגזמות ובתמונות ענקיות. העיתונים האלה הם בדיוק כמו ערוץ 2 - מחפשים רייטינג על חשבון איכות.

בקשר לפרשה - אני הראשון לחזור בי ולהתנצל - עשיתי בילבול קל, הנערה הייתה בדואית ולא פלסטינאית (אם זה בכלל משנה פה למישהו,הרי כל הערבים אותו דבר)

הנה תחילת הכתבה -

...

מי שרוצה לקרוא את כל הכתבה המזעזעת מוזמן לקנות אותה

עריכה - הלינק עושה לי בעיה - אני אעתיק את הטקסט, ומי שלא מאמין לי מוכן לבקש ממני את מילות המפתח לחיפוש הכתבה בארכיון.

תוצאות חיפוש

נמצאו 1 כתבות

31/10/03 הוחלט וקויים - רחצוה, גזזו שערותיה, אנסוה והרגוה (מתוך יומנו של דוד בן גוריון)22.8.49 ,

מאת לביא אביב מתוך חלק מוסף שבועי ( מס' מילים - 2194 , מס' כתבה - 1040905)

זאת אחת הפרשות המזעזעות בתולדות צה"ל שהיתה עד היום בגדר שמועה בלבד ופרטיה נחשפים כאן לראשונה במלואם .היא עוסקת במחלקה שחייליה לכדו נערה בדווית ב-12 באוגוסט1949, כלאו אותה בבסיסם במשלט נירים, ובהשראתו הישירה של המ"מ, החליטו בהצבעה להפוך אותה לשפחת המין של המשלט .אחרי שרחצו אותה וגזזו את שערה היא נאנסה מספר לא ידוע של פעמים, הוצאה להורג ונקברה סמוך למשלט20 . חיילים ובראשם המ"מ הועמדו לדין על מעורבותם באונס וברצח, ונידונו לעונשי מאסר שונים .ביומנו של ראש הממשלה, דוד בן גוריון, הוכתרה הפרשה במלים: "זוועה מחרידה"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וקונספירציה או לא, אם אתה חושב שכל מה שקורה במדינה מובא לידיעתך, אז אתה די תמים

לא אמרתי שאני יודע הכל, רק אמרתי שזה beside the point.

ותגיד לי, שמת לב לתאריך על הכתבה? 1949!! :o :o

מה הקשר בין המצב אז למצב היום?! ??? ???

ואם כבר הזכרת את זה (למרות שזה תלוש לגמרי)-החיילים המעורבים נענשו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אקדח-נעלה

הבנת הנקרא: הכתבה מ31/10/03, לאחר מכן מופיע ציטוט מיומנו של בן גוריון שנכתב ב1949

אוי למערכת החינוך

אתה לא מתבייש?! אתה עוד מדבר על הבנת הנקרא שלי?!

המקרה קרה ב-1949, ופורסם רק ב-2003 אחרי שהיו שמועות עליו במשך שנים.

אכן, אוי למערכת החינוך, שלא רק מוציאה אנשים (אני לא יודע אם במקרה שלך זה מוציאה, בן כמה אתה בכלל?) בלי הבנת הנקרא, אלא גם מחנכת אותם לזלזול באחרים.

אם מישהו יקרא לי "אקדח נעלה" עוד פעם אחת, אני @$%@#$^@#% אותם !!!!!......

:devilfork: :bash: :2gunsfiring_v1: :pissed:

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שהת'רד הזה מאבד כל שליטה אני מבקש להזכיר לכם כי העלבה ופגיעה אישית במשתמש זה או אחר הינה עבירה על חוקי הפורום. אני מבקש לשמור על רמת דיון נאותה ובלי להסית או להתסיס.

המשך דיון פורה,

Maverick

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי,

49, בדואית..אני לא מבין למה אתם השמאלנים מנסים בכוח להוציא לצה"ל שם רע, למה ?

האם זה בגלל שהם שומרים על חייכם 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ?

אם הם לא היו עושים את עבודתם היה פיגוע בארץ כל 5 דקות...אם היה נשאר משהו מהארץ.

לכן אני לא מבין את זה, למה אם מתגלה איזה סיפור יוצא דופן על איזה מקרה של התעללות או משהו בנוסח אתם ישר קופצים "בווו, זה מוכיח שצה"ל הם מפלצות והמחבלים לא אשמים בכך שהם מחבלים וכו...". אפילו יש שמשווים את צה"ל לנאצים... ישראלים ! מוסלמים מבלגיה עוד הייתי מבין אבל ישראלים ! :-\

אני לא אומר שמישהו מכם השווה אותם לנאצים, אבל אני רק רוצה לציין שהשמאל הקיצוני בארץ עובר כל גבול...

צה"ל נכנס לשטחי האוטונומיה בשביל לתפוס מבוקשים או לחסל אותם, ולהרוס מעבדות לחומרי נפץ ומחסני , למה ? בשביל לשמור עלינו... כך שתעשו לעצמכם טובה ותפסיקו להכפיש את שמו ה(כבר לא כ"כ טוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מדינה פשוט מפגרת יש לנו...

למה אני לא הולך לקרבי ? nuggah why?

בשביל שאיזה שמאלני אוכל גזרים יבוא ויבכה שאיזה ילד פלאסטיני מת בזמן פעולה שיתכן והצילה את חייו ואת חיי קרוביו וסיכנה את חיי ?

מה הטעם ?

מה שהכי הורג אותי , זה שהפאלסטיניים בכלל ירדנים ולבנונים .. רק כשפיתאום זה התאים להם.. הם החליטו שהם פאלסטיניים וזו הארץ שלהם...

כל מדינות ערב שכנותינו , סגרו בפני אחיהם הערבים שכיום הם כל כך אוהבים את הגבולות לאחר שנפלטו מהשטחים שהיו בהחזקתם בגלל שישראל כבשה אותם והם נתקעו פה..

אם היה למישהוא שכל הוא היה עושה טרנספר עוד בזמנו , השטחים האלו שלנו , לא היינו אמורים לתת להם סמ מההתחלה ואז לא היה קורה מצב כזה.. occupetion my ass

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...