מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

כן, אבל שאלתי למה המדינות שונאות אותנו, לא למה יש בהן קבוצות קטנות שמתנכלות ליהודים.

גזענות וקסנופוביה קיימים בכל מדינה ובכל עם, גם (ואולי בעיקר) בישראל.

אני לא התכוונתי לקבוצות

דבר עם כל מי שעלה מאירופה ה"נאורה"

כמעט כל הרחוב ככה.

האווירה ספוגה בשנאה.

ועוד משהו,

אני זוכר שאבא שלי שירת בבית-לחם קצת לפני האינטפדה הI, הוא סיפר לי שהוא הלך ברחוב, וראה בעניים של הערבים שנאה,

הוא לא ראה דבר כזה בחיים שלו.

היהודים כלפי הערבים אגב, לא נוטפים שנאה כזאת

תגיד מה שתגיד

זאת עובדה

---OFF-TOPIC---- אבל גם חשוב

היהודים כלפי היהודים, זאת הבעיה האמיתית שלנו,

פתחו כאן כמה ת'רדים בנוגע לחרדים, ופשוט נגעלתי, כתבו בת'רד ההוא (ומי שכתב בו בטח זוכר) דברים שהיו אצל הנאצים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

כן, אבל שאלתי למה המדינות שונאות אותנו, לא למה יש בהן קבוצות קטנות שמתנכלות ליהודים.

גזענות וקסנופוביה קיימים בכל מדינה ובכל עם, גם (ואולי בעיקר) בישראל.

כי אנחנו שונים וכי זה מושרש בתרבות ובאמונה שלהם.(וכמובן שכמו בכל דבר זה לא מקושר לכל איש איש באותן מדינות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמה לדעתכ(ם) כל המדינות בעולם שונאות אותנו?

1. עם שלכל אורך ההיסטוריה היה ללא מדינה , ובכל זאת הצליח לשרוד ו"לגנוב" תפקידים מאוד בכירים במדינות אחרות .

זה מאוד מפתח שינאה כשיש לידך אנשים שאין להם שום מדינה ובכל זאת מאוד מצליחים .

2. נצרות , בעקרון הסיפורים שהתגלגלו מהתחלת רציחתו של ישו , ועד יהודים ששותים דם של תינוקות ...

פשוט כל מיני סיפורים שפוגעים ביהודים ועד עכשיו .

ובכלל , אני לא מבין את האנשים שחושבים שאנחנו פוגעים בערבים וזה מן מעגל כזה של פגיעה => תגובה ....

אם לא היינו עושים כלום ויושבים בחיבוק ידיים היינו כבר כולם מתים .

נכון שיש ערבים "טובים" , אבל זה מיעוט והם לא יכולים לשנות כלום .

הם אוייב , ויש לראות את כולם ככה .

אני לא חושב שאיזה ערבי יבוא אליך עם AK47 ויגיד : אני לא יגע בך אתה יהודי טוב ...

וגם זה לא קשור .

כל עיניין השטחים והמדינה הפלסטינאית זה הכל הופעה רק כדי שתיהיה להם סיבה להרוס את .

אם בארץ יכנעו , ויחשבו כמו כמה אנשים שיש פה בפורום ... תשכחו מישראל ומיהודים .

הסיבה שיהודים יכולים לחיות בשקט בעולם זה רק בגלל שיש מדינת , כל עוד יש מדינה הם בטוחים .

אם המדינה נעלמת , אלך על כל היהודים .

בקיצור מעניין איך הדעות שלכם תהיינה כשהמצב יהיה

Kill Or Be Killed

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לpath finder אני לא מאשים אותך בהתיחסות שלך אליהם אבל זה רק מחריף את הויכוחים פה ונכון הם באמת הגזימו עם ההערות...

ובנוסף אני גם מסכים עם הכבוד שלך לחיי אדם אבל לא להשוואות ביננו לבינהם מכיוון שהם הורגים חפים מפשע ושולחים את אנשיהם למותם וזאת ההתנהגות הכי לא אנושים שקיימת לדעתי ואנחנו לעומת זאת מנסים לפגוע באותם אנשים אשר מעודדים התנהגות זאת, נכון חיסולים ממוקדים ע"י מסוקים\מטוסים מוגזמים ולא בטוחים אבל אני מאמין שעם מידע מודיעיני נכון וכלים מתאימים אנחנו צריכים לפגוע בתשתיות הטרור ואם זה אומר לפוצץ מכונית בעזה אז אני בעד כל עוד חפים מפשע לא נפגעים קשה.

אני לא אומר מילה אחת על מלחמה בטרור. אני תומך מספר אחד במלחמה בטרור ובמחבלים, ארגוני טרור ושאר חלאות האדם.

מה שאני לא אוהב זה שאנשים נהרגים, משני הצדדים, אנשים שפשוט נסעו באוטובוס לעבודה והתפוצצו על לא עוול בכפם,

או פלשטינאים שהלכו לשוק ומתו בגלל שישראל השתמשה בפצצה ניסיונית שפיזור שלה מאוד רחב.

עוד יותר חבל שכשמנסים להביע צער על הריגה של אנשים חפים מפשע, ואני מדגיש חפים מפשע קוראים ישר דוברי ארגון

טרור וצבוע ומתחסד וכו'...עצוב פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקיצור מעניין איך הדעות שלכם תהיינה כשהמצב יהיה

Kill Or Be Killed

ואם זה יהיה המצב זה אומר שמותר להרוג ילדים קטנים או מישהו חף מפשע שהולך לעבודה?

אני כן מסכים עם דעותיך עד רמה מסוימת אבל ספיידר להצדיק הריגה של חפים מפשע זה כבר עובר את הגבול!

וכל העניין של מה שהעולם חושב זה פשוט תקשורת עוינת ויחסי ציבור גרועים של מדינת ...

אם למשל ביבי נתניהו (לא שאני בעד דעותיו) היה שר החוץ אני בטוח שהמצב היה טוב יותר מכיוון שהוא מדבר אנגלית בצורה שוטפת ורהוטה ומכיוון שהוא פשוט נואם ודובר ברמה מאד מאד גבוהה(וכל זאת לעומת קישוריו כשר האוצר >:()

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שטוען שהתנהגות בלתי אנושית מופנית רק כלפינו, ואילו אנחנו רק מגיבים בסלחנות וברוך ואם הם היו מרשים לנו היינו שמחים לנגב להם תתחת, לכם אני מציע לצאת מהסרט ולנסות לעמוד יום אחד במחסומים. רק לעמוד ולהסתכל על ההתנהגות של חיילי צה"ל, אותם בנים יקרים שלנו, ששמחים להפוך לפראי אדם אם רק קיימת האפשרות. אם אישתי הייתה כורעת ללדת תאומים ומובהלת לבית חולים, כי אין כזה בצד "שלנו" של הגדר, ובמחסום חיילת בת 18 הייתה מכריחה אותה לשתות כוס מלאה בבנזין ומסתכלת בשעשוע איך היא גוססת ביסורים והתינוקות שלה, שלי, מתים בקרבה,.. אם אבא שלי היה מנסה להגיע למקום העבודה שלו, כדי להרוויח קצת כסף כי אין לנו אוכל בבית, וילדים בגילי, רק לבושים בירוק, היו מרשים לעצמם להכות אותו מכות רצח, סתם משעמום, ולעשות לו בדיקות אנאליות, הרי בטח הוא דחף פנימה מטען של 25 קילו,... אם אחותי הייתה הולכת באזור ונאנסת בברוטאליות ע"י 15 חיילים והמפקד שלהם, כי כבר שבוע שלישי שהם לא זיינו ת'חברה ו"מגיע להם", אם כל זה היה קורה, והייתם שואלים אותי אם הייתי הולך ומתפוצץ ? כן, יש בהחלט מצב שכן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל מי שטוען שהתנהגות בלתי אנושית מופנית רק כלפינו, ואילו אנחנו רק מגיבים בסלחנות וברוך ואם הם היו מרשים לנו היינו שמחים לנגב להם תתחת, לכם אני מציע לצאת מהסרט ולנסות לעמוד יום אחד במחסומים. רק לעמוד ולהסתכל על ההתנהגות של חיילי צה"ל, אותם בנים יקרים שלנו, ששמחים להפוך לפראי אדם אם רק קיימת האפשרות. אם אישתי הייתה כורעת ללדת תאומים ומובהלת לבית חולים, כי אין כזה בצד "שלנו" של הגדר, ובמחסום חיילת בת 18 הייתה מכריחה אותה לשתות כוס מלאה בבנזין ומסתכלת בשעשוע איך היא גוססת ביסורים והתינוקות שלה, שלי, מתים בקרבה,.. אם אבא שלי היה מנסה להגיע למקום העבודה שלו, כדי להרוויח קצת כסף כי אין לנו אוכל בבית, וילדים בגילי, רק לבושים בירוק, היו מרשים לעצמם להכות אותו מכות רצח, סתם משעמום, ולעשות לו בדיקות אנאליות, הרי בטח הוא דחף פנימה מטען של 25 קילו,... אם אחותי הייתה הולכת באזור ונאנסת בברוטאליות ע"י 15 חיילים והמפקד שלהם, כי כבר שבוע שלישי שהם לא זיינו ת'חברה ו"מגיע להם", אם כל זה היה קורה, והייתם שואלים אותי אם הייתי הולך ומתפוצץ ? כן, יש בהחלט מצב שכן

כמו בכל דבר ובכל מקום גם לנו הישראלים יש צדדים לא ממש טובים אבל אתה רוצה שירשו לאישה שהיא "בהריון" ישר להכנס לארץ כי היא צועקת? ומה אם זה מטען של 5 קילו בדרך לירושלים?

אני גם אם היו רוצחים את המשפחה שלי ואונסים את אשתי לא הייתי הולך ומתפוצץ בין חפים מפשע! לירות בחיילים? כנראה, אבל להתפוצץ על חפים מפשע אני לעולם לא הייתי עושה את זה!

ואף אחד פה לא חיי באשליות אני עוד פחות משנה בצבא ובן דוד שלי כבר משרת בתותחנים ועושה שמירות במחסומים ואני יכול להבטיח לך שגם אני וגם הוא לעולם לא היינו עושים כאלו דברים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו בכל דבר ובכל מקום גם לנו הישראלים יש צדדים לא ממש טובים אבל אתה רוצה שירשו לאישה שהיא "בהריון" ישר להכנס לארץ כי היא צועקת? ומה אם זה מטען של 5 קילו בדרך לירושלים?

הוא לא אמר שלא צריך לבדוק, הוא רק ציין מקרה אחד של התעללות שיכול להתרחש במציאות הנוכחית של המחסומים. לא ידוע לי על מקרה שכזה שאכן התרחש, אבל היה מקרה אחר לפני פחות משנה בו חיילת אילצה אישה פלשתינית לשתות נוזל כימי לייבוש פיברגלס באיומי רובה וכתוצאה מכך לאישה נגרמו כוויות בפה, בוושט ובקיבה והיא איבדה את יכולת הדיבור. אז תגיד לי אתה האם זהו נוהל בדיקה תקין של אזרחים במחסום? האם התעללות פיזית, מכות והשפלה נועדו לוודא שהאדם לא נושא מטען נפץ על גופו? בארכיונים של וואלה/Ynet יש אינספור כתבות על התעללות של חיילים באזרחים פלשתינים במחסום, שימוש לא חוקי בנשק, ביזה ועוד מגוון מעשים שהעונש עליהם לאזרח במדינת הוא מאסר בפועל לכמה שנים אבל בגלל שהחיילים במחסומים הם "לתפארת מדינת ישראל" ומטובי בניה שמגינים עליה בחירוף נפש, לאף אחד זה לא ממש מזיז ולכן כולם מנסים לטייח ומאשימים את התקשורת שהיא סתם נדחפת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, בזה הרגע ההבטחות האלה לא שוות מתוקף העובדה שאף אחד לא באמת אנס את אישתך ואף אחד לא באמת רצח את המשפחה שלך, ומעצם העובדה שאתה לא חווה בצורה יומיומית את הסבל שהם חווים.

dont ever underestimate the power of desperation

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז תגיד לי אתה האם זהו נוהל בדיקה תקין של אזרחים במחסום? האם התעללות פיזית, מכות והשפלה נועדו לוודא שהאדם לא נושא מטען נפץ על גופו?

לא, זהו לא נוהל תקין, בלי תירוצים.

זה לא צריך לקרות, ואם זה קורה זה לא קורה מפקודות, אלא הפרת נהלים של החיילים במחסום

זה דבר נדיר אגב.

חיילים כאלה שמרו יותר מידי. ואיבדו את דעתם.

אתה לא יודע מה שמירה יכולה לעשות לבנאדם...

ובכל זאת, מעשיהם חמורים ויש לשפוט אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

...ועוד מגוון מעשים שהעונש עליהם לאזרח במדינת הוא מאסר בפועל לכמה שנים אבל בגלל שהחיילים במחסומים הם "לתפארת מדינת ישראל" ומטובי בניה שמגינים עליה בחירוף נפש, לאף אחד זה לא ממש מזיז ולכן כולם מנסים לטייח ומאשימים את התקשורת שהיא סתם נדחפת.

אז זה מה שלא בסדר ואת זה צריך לתקן!! מה הקשר בין זה לבין אם כן או לא אנחנו צריכים לשבת במחסומים? קח כל מי שמבצע מעשים חייתיים כאלה (מזכיר לי כמה... מהצד השני של הגדר...) ומצדי זרוק אותם לכלבים (figure of speech).

dont ever underestimate the power of desperation

עם כל הכבוד, אתה מוכן להסביר לי את ההגיון המעוות שאומר שאם שוטר / חייל התעלל במישהו מהמשפחה שלי, אני צריך ללכת ולהתפוצץ בין עשרות אנשים חפים מפשע שאין להם שום קשר? הרי זה לא שהם הולכים ומתפוצצים או מבצעים פיגועים רק על חיילים! הם הרי ישר הולכים על אוכלוסיה אזרחית!!

אפילו , שתהיה הכי נוראית בטיפול באיומי טרור (והיא לא, אבל זה ענין אחר), עדיין מתרכזת בגורמי טרור, ולא פוגעת במתכוון באוכלוסיה אזרחית. אני לא אומר שזה בסדר לפגוע בפלסטינים סתם ככה כי מתחשק או שחייהם הם הפקר. אני כן אומר שהם כן מתייחסים אלינו ככה. ואפילו יותר גרוע.

ואם אתה מתעקש לדבר על פשעים של חיילים בודדים, בואו נזכור שזו התנהגות לפי גחמה רגעית של חייל מטומטם ושיכור כח. זה לא המצב אצל שכנינו החביבים, בה קיימים ארגונים שמגייסים אנשים שיקחו איתם לעזאזל עשרות חפים מפשע (ואני לא מדבר כרגע על הרשות, למרות שגם היא בעסק). ואתה יודע משהו, הארגונים האלו די מצליחים, והם פועלים לעין כל. תראה לי משהו כזה בישראל.

אין לאף אחד וגם לא תהיה הצדקה לפעולות טרור. בשום מקרה ומצב. רוצים מלחמה? בכיף. נראה אם יש לכם ביצים להקים איזה מסודר (מנשקים שאנחנו, בטמטום אוסלו, נתנו לכם) ולהתמודד עם צהל, במקום לבחור בדרך הפחדנית ולתקוף אזרחים חסרי הגנה וחפים מפשע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זה מה שלא בסדר ואת זה צריך לתקן!! מה הקשר בין זה לבין אם כן או לא אנחנו צריכים לשבת במחסומים? קח כל מי שמבצע מעשים חייתיים כאלה (מזכיר לי כמה... מהצד השני של הגדר...) ומצדי זרוק אותם לכלבים (figure of speech). עם כל הכבוד, אתה מוכן להסביר לי את ההגיון המעוות שאומר שאם שוטר / חייל התעלל במישהו מהמשפחה שלי, אני צריך ללכת ולהתפוצץ בין עשרות אנשים חפים מפשע שאין להם שום קשר? הרי זה לא שהם הולכים ומתפוצצים או מבצעים פיגועים רק על חיילים! הם הרי ישר הולכים על אוכלוסיה אזרחית!!

אפילו , שתהיה הכי נוראית בטיפול באיומי טרור (והיא לא, אבל זה ענין אחר), עדיין מתרכזת בגורמי טרור, ולא פוגעת במתכוון באוכלוסיה אזרחית. אני לא אומר שזה בסדר לפגוע בפלסטינים סתם ככה כי מתחשק או שחייהם הם הפקר. אני כן אומר שהם כן מתייחסים אלינו ככה. ואפילו יותר גרוע.

ואם אתה מתעקש לדבר על פשעים של חיילים בודדים, בואו נזכור שזו התנהגות לפי גחמה רגעית של חייל מטומטם ושיכור כח. זה לא המצב אצל שכנינו החביבים, בה קיימים ארגונים שמגייסים אנשים שיקחו איתם לעזאזל עשרות חפים מפשע (ואני לא מדבר כרגע על הרשות, למרות שגם היא בעסק). ואתה יודע משהו, הארגונים האלו די מצליחים, והם פועלים לעין כל. תראה לי משהו כזה בישראל.

אין לאף אחד וגם לא תהיה הצדקה לפעולות טרור. בשום מקרה ומצב. רוצים מלחמה? בכיף. נראה אם יש לכם ביצים להקים איזה מסודר (מנשקים שאנחנו, בטמטום אוסלו, נתנו לכם) ולהתמודד עם צהל, במקום לבחור בדרך הפחדנית ולתקוף אזרחים חסרי הגנה וחפים מפשע.

:clapper: the smiley says it all!

חוץ מההערה על אוסלו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...