מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

אל תלכלך. הוא נהיה סגן רמטכ"ל בזכות כישוריו ותרומתו למדינת . ובלי כל קשר זה נחמד שנשבר העניין הזה שמישהו מחיל האויר לא יכול להיות רמטכ"ל (או סגן).

לא משנה כמה גדולה (?) תרומתו, מה שהאיש עשה בשנה האחרונה לא יסלח. בושה שהוא בתפקידו עדיין ועוד יותר בושה שהוא יקודם בקרוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטדק? מעל כולם? ממש לא. צר לי שאתה קיבלת את הרושם הזה, אך זה לא הכוונה שלי וזה לא מטרה שלי.

כשאני מתווכח עם אנשים פה בעלי דעות ימיניות קיצונית(ראה ערך Micahell bet) אז אני זוכה לכינויים צבוע

ומתחסד...

אתה לא רק מצטדק ,אתה צבוע בלי בושה.

ושוב, תשקיע בהבנת הנקרא, אתה מפחיד אותי כבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא רק מצטדק ,אתה צבוע בלי בושה.

ושוב, תשקיע בהבנת הנקרא, אתה מפחיד אותי כבר.

איזה הבנת נקרא? על מה אתה מדבר?

ושוב פעם אתה לא יכול בלי העלבות? מה קרה, יש דעה שונה ממך ישר לפסים אישים?

עלוב פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פת'פינדר, אל תתרגש, זה טריק ידוע- לקחת כל מי שחושב קצת שונה ממך ולהקצין את הדעה שלו ע"י הוצאת דברים מהקשרם.

ככה הופכים אנשים ודעות מתונות ללא-לגיטימיות, קל וחומר דעות קיצוניות.

תופעה מסוכנת לדעתי, אני מנחש שלמדו את זה מידידם האיטלקי, כנראה.

זה מתחיל מ"מי בעד חיסול הטרור", ממשיך ככה, ונגמר בצנזורה ושריפת ספרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אין לי מושג.

אבל אנסה לנחש.(אני מתייחס לדברים ספציפים שקשורים למה שאמרתי.)

פאשיסטים הם מי שמסיתים נגד שונים מהם, שולטים בתקשורת ומגבים את חבריהם המוטרפים(על גבי העיתונים, תקרא ידיעות אחרונות, מעריב או הארץ.) וסותמים פיות, שולטים במערכת המשפט, ומחרידים שמיים וארץ נגד מי שמעיז לפקפק בהשקפת עולמם ההזויה(ראה התנהגות השמאל לימין מ96 עד ימינו, זה נחלש ב2000 מענין למה ::) )

תרבות אחידה, שינאה לשונה.(ראה ערך: ימין, דת, חרדים או מתיישבים.) מוצאים מהחוק מפלגות מסוימות "שמאיימות" על השקפת עולמם.(אפילו אם הם נבחרו בהליך דמוקרטי.)

הייתי אומר שהשמאל הפאשיסטי בארץ קטן על מה שכרגע כתבתי.

אני יודע את ההגדרות המדויקות, אבל אני בוחר להראות את פרצופם הנבזה של שמאלנים בארץ.

נ.ב

ויש דברים טובים גם בפאשיזם, אבל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

;D ;D ;D

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Emptiness struck as he realized

There's no answer to "Who am I?, What am I?"

He then saw why men must construct for themselves

A Cloud of Unknowing

תן לי לנחש, אתה שמאלן?

LOL

וגם פילוסוף?

LOL

ברוך הבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Pronunciation: (fash'ist), [key]

n.

1. a person who believes in or sympathizes with fascism.

2. (often cap.) a member of a fascist movement or party.

3. a person who is dictatorial or has right-wing views

Noun 1. fascist - an adherent of fascism or other right-wing authoritarian views

משני הפירושים המילוניים האלה, מצטייר שדווקא הימין הקיצוני הוא פאשיסט ולא השמאל....... :o

לאאאא.........כנראה שאני טועה ומיכאל בט ה ה-almighty צודק בכל זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא. אין לי מושג.

אבל אנסה לנחש.(אני מתייחס לדברים ספציפים שקשורים למה שאמרתי.)

פאשיסטים הם מי שמסיתים נגד שונים מהם, שולטים בתקשורת ומגבים את חבריהם המוטרפים(על גבי העיתונים, תקרא ידיעות אחרונות, מעריב או הארץ.) וסותמים פיות, שולטים במערכת המשפט, ומחרידים שמיים וארץ נגד מי שמעיז לפקפק בהשקפת עולמם ההזויה(ראה התנהגות השמאל לימין מ96 עד ימינו, זה נחלש ב2000 מענין למה ::) )

תרבות אחידה, שינאה לשונה.(ראה ערך: ימין, דת, חרדים או מתיישבים.) מוצאים מהחוק מפלגות מסוימות "שמאיימות" על השקפת עולמם.(אפילו אם הם נבחרו בהליך דמוקרטי.)

הייתי אומר שהשמאל הפאשיסטי בארץ קטן על מה שכרגע כתבתי.

אני יודע את ההגדרות המדויקות, אבל אני בוחר להראות את פרצופם הנבזה של שמאלנים בארץ.

נ.ב

ויש דברים טובים גם בפאשיזם, אבל...

LOL, בשתי מילים מה זה פאשיסט, == לאומנות דיקטטורית...

השמאל הקיצוני בארץ ממש לא לאומני, יותר כמו "פעילי זכויות אדם קיצוניים" שפחות אכפת להם מהמדינה בה הם חיים אלא אכפת להם מהעולם , "אזרחי העולם החופשי" ועוד כל מיני דברים שהם ההפך מלאומנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משני הפירושים המילוניים האלה, מצטייר שדווקא הימין הקיצוני הוא פאשיסט ולא השמאל....... :o

לאאאא.........כנראה שאני טועה ומיכאל בט ה ה-almighty צודק בכל זאת.

שוב אתה? לא נימאס לך?

קראת מה שביקשתי?

וכמו תמיד, אני אוכיח את גדולתי ואת אי הבנתך העמוקה.

הלא אמרתי שאני יודע מה הם ההגדרות המדויקות של כל צד, אבל בחרתי להראות את פרצופו הנבזה הגזעני והצבוע של השמאל בארץ.

עכשיו בבקשה, תפריך את מה שכתבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

LOL, בשתי מילים מה זה פאשיסט, == לאומנות דיקטטורית...

השמאל בארץ ממש לא לאומני, יותר כמו "פעילי זכויות אדם קיצוניים" שפחות אכפת להם מהמדינה בה הם חיים אלא אכפת להם מהעולם , "אזרחי העולם החופשי" ועוד כל מיני דברים שהם ההפך מלאומנות

כמובן. תודה.

:-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...