Borderlands 2 - הדיון הראשי - עמוד 2 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נו אז איך המשחק לדעתכם? ושאלת מליון הדולר-לאנשים שלא אהבו את בורדרלנדז 1 יש מה לחפש כאן? אישית הראשון הרגיש לי יותר מדי לא מגוון: סביבה של מדבר שמאוכלסת רק בבנדיטים וסקאגים כל המשחק-כן עולים ברמות וזה,אבל אין שום סקריפטינג,שום עלילה..בשבילי זה התחיל לחזור על עצמו מהר מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ברובה צלפים די הרבה.

הכל תלוי בטווח.

הCRITICAL של רובה צלפים טוב עושה נזק גדול.

אבל אם אתה לא טוב בלצלוף בראש עם רובה צלפים אין לך כמעט מה לעשות איתם.

זה מאתגר להיות צלף במשחקי FPS, גם מקרוב אני יכול להכניס יריות בראש עם רובה צלפים ללא ZOOM.

ובשליש הראשון של המשחק השתמשתי ברובה צלפים לא ככלי, אלה גם כאתגר.

להיות מהיר ומדויק, לעקוב אחרי תזוזות קטנות, להזיז את העכבר מהר בשביל להספיק להגיע למטרה, ולשחרר יריה מדויקת על איזור קטן של מטרה זזה.

אם יש לידי קרוב אויבים חזקים ממש קרוב אני עובר לSHOTGUN/SMG/RIFLE, כשהם רחוקים מאוד או בכל מצב אחר שיש אפשרות לCRITICAL אני עובר לSNIPER.

אני מעדיף את הרובי צלפים של JACOBS.

יש להם תכונה שככל שעובר זמן בין יריות הכוונת מתמקדת והדיוק עולה.

בעיקרון רוב הBANDITS הרגילים(לא BADASS או משורינים היטב) מתים ביריה אחת לראש.

המהירות שאני יכול לנקות איזור עם רובה צלפים גבוהה מכל אחר.

המצב היחידי שאני יכול לדמיין שהוא לא כך, זה כשהאויבים חלשים יחסית אליך, הLEVEL שלך גבוה מהם, ויש לך נשקים מעודכנים וחזקים.

אז עם כל SMG או COMBAT RIFLE אתה יכול לרסס ולהפיל אותם כמו חמאה, או לרוץ ולתקוע בכולם SHOTGUN ובקושי להרגיש עקיצה מכל האש שאתה חוטף.

הנה הסבר קצר על סוגי רובי צלפים במשחק, כולל הדגמה על השימוש בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה מצאתי זמן לסיים את המשחק. התחלתי את המשימה האחרונה בדרגה 27 כשהאוייבים הם 30 וצפונה. היה כיף, השתמשתי בשאטגאן מהיר מאוד של 420X18 שעזר, הוחלף בהמשך ב620X18. סיימתי את המשחק בדרגה 29.5. פייר? קצת מאוכזב מרמת הקושי הקלה של הבוס האחרון.

קלאס גאנזרקר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע בדיוק מה הרעיון. בפועל אין טעם להשתמש ברובי צלפים. תיזכר איך היה האיזון במשחק הראשון ותבין.

לא זוכר איך היה האיזון במשחק הראשון, אבל זה תלוי בסגנון המשחק שלך. אני משתמש יחסית הרבה ברובי צלפים כי אני מעדיף לחסל אויבים מרחוק. יש מספיק סוגי אויבים שלא כדאי להתקרב אליהם כי הם גומרים אותך ברגע (כשהם בדרגה גבוהה ויש מספיק מהם, מן הסתם) והרבה יותר קל לי להסתתר במרחק ולהוריד אותם אחד-אחד, מה שאני לא יכול לעשות עם שוטגאן. אני מניח שיש שיטות משחק אחרות, ושלך כנראה עובדת טוב עם שוטגאן - בדיוק לכן קיים המבחר, כדי שכל אחד יוכל למצוא את הנשק ושיטת הפעולה שמתאימים לו.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים. אין על ההרגשה הכייפית של להשתמש ברובה צלפים Bolt Action עם נזק מוגזם ולתת יריה קריטית שתרסק אוייב.

מי ששאל לגבי המשחק לעומת BL הראשון אני יכול חד משמעית להגיד שמדובר במשחק טוב יותר ובהרבה. אם BL1 מקבל אצלי ציון 8 המשחק הזה מקבל 9. ההתחלה קצת איטית אבל כשנכנסו הרובוטים זה פשוט היה אקשן מהזן המשובח ביותר, פשוט הנאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו אז איך המשחק לדעתכם? ושאלת מליון הדולר-לאנשים שלא אהבו את בורדרלנדז 1 יש מה לחפש כאן? אישית הראשון הרגיש לי יותר מדי לא מגוון: סביבה של מדבר שמאוכלסת רק בבנדיטים וסקאגים כל המשחק-כן עולים ברמות וזה,אבל אין שום סקריפטינג,שום עלילה..בשבילי זה התחיל לחזור על עצמו מהר מאוד.

אם החוסר גיוון זה מה שהפריע לך במשחק הראשון, אז המשחק השני הרבה יותר טוב.

העלילה מצחיקה ויותר טובה, יש הרבה יותר סביבות שונות, יותר סוגי אוייבים (למרות שה עדיין די צולע), האלמנטים של קידום הדמות יותר חשובים ובכלל, המשחקיות הרבה יותר מלוטשת לטעמי.

אבל, זה לא לכל שחקן FPS ממוצע. הדגש במשחק הזה הוא הקווסטים והLOOT והבסיס הוא עדיין די רפיטטיבי כי זה סוג המשחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע על מה דיברתם פה עם הרובה צלפים, עם הרובה שמקבלים מהקווסט בלינצ'ווד עם הskag mother נגד הבוס האחרון עם הassassin שלי הגעתי ל120+ אלף נזק ליריה בראש ו70-80 בדרך כלל מתוך הבלתי ניראות(נגד הבוס אפשר לקבל הרבה stacks לskill האחרון שנותן עוד נזק).

וזה מבלי לדבר בכלל שהכל מת ביריה חוץ מהבוסים הממש גדולים(לדוגמא השריף מתה ביריה אחת למרות שהיא כביכול בוס).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשעה טובה מצאתי זמן לסיים את המשחק. התחלתי את המשימה האחרונה בדרגה 27 כשהאוייבים הם 30 וצפונה. היה כיף, השתמשתי בשאטגאן מהיר מאוד של 420X18 שעזר, הוחלף בהמשך ב620X18. סיימתי את המשחק בדרגה 29.5. פייר? קצת מאוכזב מרמת הקושי הקלה של הבוס האחרון.

קלאס גאנזרקר

כשיש איתך מישהו רמה 36 הכל קל מידי ::);)

ומעבר חד לנושא אחר.

המשחק מכיל כמה וכמה נשקים ומגנים מדברים.

הנה הרובה המדבר(יש עליו קללה) הכי מעצבן שנוצר אי פעם:

הוא לא רע כPOWER STOPPER.

הנה דוגמא לסניפר מדבר:

ולמי שפספס:

http://hwzone.co.il/games/news/139465

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשיש איתך מישהו רמה 36 הכל קל מידי ::);)

עם כל הכבוד לדרגה, שלך האוייבים עדיין נהיו קשים משמעותית, כך שלא רק היו 3-4 דרגות מעליי אלא גם עם נפח גבוה מאוד. :)

עם חלק גדול התמודדתי לבד כשאתה עם חלק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא זוכר איך היה האיזון במשחק הראשון, אבל זה תלוי בסגנון המשחק שלך. אני משתמש יחסית הרבה ברובי צלפים כי אני מעדיף לחסל אויבים מרחוק. יש מספיק סוגי אויבים שלא כדאי להתקרב אליהם כי הם גומרים אותך ברגע (כשהם בדרגה גבוהה ויש מספיק מהם, מן הסתם) והרבה יותר קל לי להסתתר במרחק ולהוריד אותם אחד-אחד, מה שאני לא יכול לעשות עם שוטגאן. אני מניח שיש שיטות משחק אחרות, ושלך כנראה עובדת טוב עם שוטגאן - בדיוק לכן קיים המבחר, כדי שכל אחד יוכל למצוא את הנשק ושיטת הפעולה שמתאימים לו.

בפעם האלף - סגנון המשחק שלי הוא צליפה מרחוק. בפועל זה כמעט ולא משפיע לעומת הסתערות עם שוטגאן. עכשיו סוף סוף קיבלתי רובה צלפים סביר ממרדכי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סגנון המשחק שלך = איך שאתה משחק בפועל, לא איזה דמות יש לך. אם עד עכשיו הסתערת עם שוטגאן כי זה מה שעבד לך, זה היה סגנון המשחק שלך.

במקרה שלי לפחות, התסערות על יותר מאויב או שניים הסתיימה לעתים קרובות במוות עוד לפני היריה הראשונה, ומצד שני לא מצאתי הרבה אוייבים שלא מתו מיריה אחת בראש (או מקסימום שתיים) ברובה צלפים. קח בחשבון גם שאם פישלת בהסתערות אתה מת, בזמן שבצליפה יש לך את כל הזמן שבעולם לכוון ולהוריד אחד אחד. וזה עוד בלי להזכיר אויבים מתאבדים שעדיף לשמור מרחק מהם.

מה שאולי יכול להיות זה שבאמת לא נפלת על רובים טובים עד עכשיו (מזל רע?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר דווקא לבנות על סגנון של הסתערות ו-Second Wind. זה עובד לא רע עם נשקים בעלי elemental מסויים שיוצרים הרבה נזק לאויב וזה גם יוצר זירות קרב מדהימות, עמוסות באקשן שפשוט כיף להיות בתוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקח לדוגמא 2 סוגי מפלצות הקריסטליק וולטיל (התלת רגלים שיש להם זהב ברגלים) והטראשרים למינהם. אני יכול לבלות 2 דקות בהריגת כל אחד על ידי רובי צלפים וגמירת התחמושת כדי להרוג יצור בודד כאשר הם מגיעים בחבורות של 3-5 במכה או פשוט לחסל כל אחד מהיצורים הנ"ל באמצעות שוטגאן ב3 שניות. אני מאוד נהנה להשתמש ברובי צלפים אבל הם פשוט חסרי תועלת מול יצורים כאלו. בפועל אני מחסל אויבים אנושים וחלק מהרובוטים ע"י רובי צלפים (הדרך האהובה עלי) ואת רוב היצורים באמצעות שוטגאן (הדרך הפרקטית).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...