Borderlands 2 - הדיון הראשי - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

בכל מקרה ראיתי את הכלי (צד שלישי) הזה שמתיימר לתקן בעיות במשחק: Borderlands 2 Fixer

ניסיתי להוריד את הקובץ, הלינק מבקש ממני למלא "סקר" כלשהו, בחרתי אחד מהם ומלאתי אותו ולא ממש ירד הקובץ. אני כרגע מחפש בגוגל לינק חלופי להורדה, אם מישה מוצא שיפרסם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי HD5850 מומהר,ויש מקומות שיש לי בהם 40FPS,בד"כ בקרבות נגד הרבה אויבים או בנופים רחבים,יש דרך לעלות FPS מלבד להוריד הגדרות?

פקודות מסוימות או משהוא...

יכול להיות שהגדרת לו שימוש ב-PhysX?

בכרטיסי זה מבוצע ע"י כרטיס המסך, ואם יש לך ATI אז העומס נופל על המעבד (שלא בנוי לחישובים מהסוג הזה).

אם זה המקרה, תעביר אותו ל-Low וזה ייפתר.

לא המקרה/לא עוזר? בטל Ambient Occlusion והרווחת 10FPS תמורת פילטר חביב אך כמעט לא מורגש.

אפשר גם לבטל את ה-Outline (הוסבר מוקדם יותר באשכול) ולהקפיץ את ה-FPS פי 2-3, אבל זה לא בשביל כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^תודה אנסה את זה.

ביטלתי כבר את הoutlines ואם להגיד את האמת נירא לי שזה ביטל את הFXAA אוטומטית(למרות שהFXAA מופעל)

המשחק ניראה מעט בהיר יותר אחרי ביטול הoutines,ניראה לי שאני אחזיר את זה לקדמותו כי זה מעט פעם באיכות התמונה לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו, הם לא צחקו שהם אמרו שהmechromancer עבור שחקנים מתחילים ומתקדמים כאחד.

כל העץ הימני (ordered chaos) הזוי לחלוטין. קשה להתרגל לרוץ עם לא טעון כל הזמן אבל מצד שני, הנזק הוא מטורף!

עדיין לא החלטתי איזה עדיף לה. shotguns מטווח אפס זה תמיד כיף אבל אני מת יותר מידי וכל אחר נדפק בגלל ה accuracy.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...