Borderlands 2 - הדיון הראשי - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

גם אני מאד אשמח לשחק עם מישהו, בעיקרון יש לי רמה 50 בסוף של המשחק אז אם מישהו צריך עזרה ב true vault hunter אני אעזור בשמחה ,אבל גם להתחיל מחדש זה סבבה.

http://steamcommunity.com/profiles/76561197993507742

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סיימתי את המשחק. הבוס האחרון ממש קל. הבעיה היא שמהרגע שקיבלתי את המגן "BEE" משדרן הרדיו כבר לא היה אתגר. כל אויב חוסל ב2 שניות. ח"ח לגירבוקס על העלילה החביבה - התקדמות מטאורית מהמשחק הקודם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הBEE הכל בדיחה :\ אני מקווה שישנו את המגן הזה.

בלעדיו זה בלתי אפשרי לחלוטין להרוג את הבוס האחרון, לפחות בלי להשתמש במקומות מוגנים.

כל זה לפחות לא עם zero אולי עם השאר זה יותר פשוט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן הוא גם קל בצורה מאוד מאכזבת.כרגע אני רק בצייד אחר נשקים מספיק טובים, כרגע הארסנל כולל משגר טילים עם 260K נזק בסיסי שמתבטא בנזק של 320K נגד אוייבים רגילים, סביב 380K נגד מפלצות וסביב 600K נגד רובוטים. עוד, יש רוס"ר קורוזיבי של 6800 נזק ב14.5 מהירות ירי אוטומאט (גאנזרקר עם קלאס עצבני של Armoured שמאפשר לי 50% תוספת במהירות ירי). מחפש משהו של 8000 ככה יסדר אותי. על שאטגאנים ויתרתי, זה התחיל להעיק בשלב מסויים נגד אוייבים רחוקים. מי שרוצה לשחק איתי וגם עם ברק שאנחנו משחקים בייחד לרוב יכול להוסיף, dj_electric_HWZ בסטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את LAW לא מצאתי. סיימתי ברמה 32 ועשיתי את כל הקווסטים עם כל אובייקטי המשנה חוץ מאחד.

אתה מקבל אותו מקווסט בעיר כנראה מכרת אותו בטעות.

בכל מקרה שתבינו את העניין עם הbee מקרוב אני עושה 3-4 מיליון נזק כל יריה עם הshotgun.

וdj זה לא מוצא אותך בסטים שים קישור לפרופיל שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...