Borderlands 2 - הדיון הראשי - עמוד 3 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Borderlands 2 - הדיון הראשי

simonsix

Recommended Posts

בפעם האלף - סגנון המשחק שלי הוא צליפה מרחוק. בפועל זה כמעט ולא משפיע לעומת הסתערות עם שוטגאן. עכשיו סוף סוף קיבלתי רובה צלפים סביר ממרדכי.

כנראה שלא מצאת רובה צלפים טוב הרבה זמן.

מספיק 3-4 שלבים כדי לעשות הבדל גדול בין הכוח של הנשקים.

וזה לא כולל את איכות הנשק שיכולה להוסיף עוד שלבים הבדל.

בVAULT HUNTER MODE אני ממש מרגיש את השחיקה של הכוח בנשקים.

בNORMAL MODE לא הרגשתי כל כך כי עשיתי את כל המשימות הצדדיות וחלק מהCHALLANGES, אז יצא שככל שהתקדם המשחק הפער ביני לאויבים גדל.

עכשיו סוף סוף המשחק קשה מאוד.

נתקלתי בשני BADASS MARAUDERS ולא הצלחתי להרוג אותם איזה 6 נסיונות בשום דרך, עד שעברתי לטילים.

וגם אז הצלחתי רק תוך כדי שאני בFIGHT FOR LIFE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 154
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניקח לדוגמא 2 סוגי מפלצות הקריסטליק וולטיל (התלת רגלים שיש להם זהב ברגלים) והטראשרים למינהם. אני יכול לבלות 2 דקות בהריגת כל אחד על ידי רובי צלפים וגמירת התחמושת כדי להרוג יצור בודד כאשר הם מגיעים בחבורות של 3-5 במכה או פשוט לחסל כל אחד מהיצורים הנ"ל באמצעות שוטגאן ב3 שניות. אני מאוד נהנה להשתמש ברובי צלפים אבל הם פשוט חסרי תועלת מול יצורים כאלו. בפועל אני מחסל אויבים אנושים וחלק מהרובוטים ע"י רובי צלפים (הדרך האהובה עלי) ואת רוב היצורים באמצעות שוטגאן (הדרך הפרקטית).

היצורים האלה מתים רק אחרי שאתה מפרק להם את הקריסטלים ברגלים.

עם הרובה צלפים הראשון שהיה לי כשפגשתי אותם הייתי צריך 2-3 יריות לכל רגל.

עם הרובה צלפים המעולה שמצאתי בהמשך הספיק יריה אחת לכל רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניקח לדוגמא 2 סוגי מפלצות הקריסטליק וולטיל (התלת רגלים שיש להם זהב ברגלים) והטראשרים למינהם. אני יכול לבלות 2 דקות בהריגת כל אחד על ידי רובי צלפים וגמירת התחמושת כדי להרוג יצור בודד כאשר הם מגיעים בחבורות של 3-5 במכה או פשוט לחסל כל אחד מהיצורים הנ"ל באמצעות שוטגאן ב3 שניות. אני מאוד נהנה להשתמש ברובי צלפים אבל הם פשוט חסרי תועלת מול יצורים כאלו. בפועל אני מחסל אויבים אנושים וחלק מהרובוטים ע"י רובי צלפים (הדרך האהובה עלי) ואת רוב היצורים באמצעות שוטגאן (הדרך הפרקטית).

במקרה הספציפי של טראשרים ודומיהם אולי אתה דווקא צודק, כי ממילא הם מופיעים רק כשאתה מתקרב, וקשה למצוא את הנקודה הרגישה שלהם. אבל בכלל נגד אויבים שמתקיפים פיזית ולא מרחוק אני משתמש במגן עם spike damage ומתקיף עם אקדח או ידנית (melee או איך שקוראים לזה), במיוחד יעילה במקרה הזה היכולת המיוחדת של zero עם השדרוג שמאפשר לשרשר התקפות ידניות.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלוי בכמה דברים: הרמה של הנשק, הרמה של האויבים, איזה תוספות באות עם הנשק, הפערים בין שני הנשקים... בגלל זה הייתי אומר שאין פה משהו שעדיף. אם אתה מתלבט בין שני נשקים, אז הכי טוב שתבדוק אותם בשטח.

לדעתי העדיפות צריכה להיות עם אלמנט מכיוון שאותו אלמנט הוא חולשה של אויב מסויים ועליו הוא יעבוד הכי טוב ולנשק ללא אלמנט אין בדיוק עדיפות עליו, אלא אם הפער שלו מספיק גדול ויש לו תוספות משמעותיות (כמו תוספת נזק לדוגמה). תזכור גם שנשקים עם אלמנט, משפיעים לאורך זמן, כלומר אם אתה יורה במישהו עם אש אז הוא ימשיך להישרף בניגוד לנשק רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר לעזאזל!? הקיסטליסק זה היצור הכי קל בעולם עם רובה צלפי שלוש יריות ברגליים וזה נגמר.

נראה לי שזה תלוי בבחירת דמות שלך כי עם הassassin למרות ששאטגאנים הם כיף והשתמשתי בהם מדי פעם בשביל second wind וכאלה, רובה צלפים פשוט אוכל אותם בלי מלח.

נשמע לי כאילו פשוט היו לך חרא של רובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי שאלה יותר על המשחק הראשון (משלים פערים לפני שאני מתחיל את השני :P ), אבל גם מתאים לשני...

איזה עדיף, אחד עם נזק גבוה יותר ובלי אלמנט, או אחד עם אלמנט גבוה ונזק יחסית נמוך?

בBL1 האלמנט על הנשקים היה חזק יותר.

בBL2 הם עשו להם קצת NERF כדי שלא ישלטו באופן כל כך חזק.

אני זוכר שבBL1 היתה גרסה מאוד פופולית של SMG עם FIRE וROF גבוה.

בעיקרון אם אתה לא בטוח תעשה בדיקה.

אתה הורג כל כך הרבה אויבים במשחק, שמאוד קל לבדוק איזה רובה יותר אפקטיבי מולם.

גם בBL2 אני בודק בפעולה רובים שלא קל להשוות בינהם לפי נתונים.

בBL2 יש בנוסף את הבנדיט בחנות של JACOBS שמשמש כבובת אימון שאינה ניתנת להריגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, למה אתה לא שואל? ;)

כנס לגרינמאן גיימינג לעמוד המשחק יש שם כבר הנחה של 20% והמחיר יעמוד על 48$

תוסיף אותו לסל הקניות ותכניס שם את הקוד - GMG20-AWDF9-Q1PEY

תקבל עוד 20% ובסה"כ המשחק יעלה 38.4$ !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, למה אתה לא שואל? ;)

אחלה מחיר! תודה!

בBL1 האלמנט על הנשקים היה חזק יותר.

בBL2 הם עשו להם קצת NERF כדי שלא ישלטו באופן כל כך חזק.

אני זוכר שבBL1 היתה גרסה מאוד פופולית של SMG עם FIRE וROF גבוה.

בעיקרון אם אתה לא בטוח תעשה בדיקה.

אתה הורג כל כך הרבה אויבים במשחק, שמאוד קל לבדוק איזה רובה יותר אפקטיבי מולם.

גם בBL2 אני בודק בפעולה רובים שלא קל להשוות בינהם לפי נתונים.

בBL2 יש בנוסף את הבנדיט בחנות של JACOBS שמשמש כבובת אימון שאינה ניתנת להריגה.

אוקיי תודה... עד עכשיו שיחקתי עם אותו הנשק כי הוא היה ברמה גבוהה יחסית (סגול) עם אלמנט גבוה, אבל נזק די נמוך. רק עכשיו מצאתי משהו להחליף אותו...

וחבל שאני לא מת על SMGים, אני יותר לכיוון הרובי צלפים. .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחלה מחיר! תודה!

אוקיי תודה... עד עכשיו שיחקתי עם אותו הנשק כי הוא היה ברמה גבוהה יחסית (סגול) עם אלמנט גבוה, אבל נזק די נמוך. רק עכשיו מצאתי משהו להחליף אותו...

וחבל שאני לא מת על SMGים, אני יותר לכיוון הרובי צלפים. .

אי אפשר להסתדר במשחק הזה עם מסוג אחד.

גם אם היה שנוח לך בכל סיטואציה, אין לך מספיק תחמושת להשתמש בסוג אחד.

וחוץ מזה אתה צריך נשקים למטרות שונות, קרוב/רחוק, דיוק/פיזור, ואלמנטים שקשה בלעדיהם מול אויבים מסוימים כמו משורינים למשל שצריכים CORROSIVE.

FIRE SMG יעיל מאוד נגד הרבה יצורים שמופיעים בלהקה וזזים מהר.

בדרך כלל אני שם ב4 סלוטים:

1) רובה צלפים JACOCS עם נזק גבוה ובלי אלמנט.

2) SHOTGUN לחיסול מהיר של אויבים חזקים קרובים מאוד.

3) SMG מהיר עם מחסנית גדולה ואלמנט FIRE או CORROSIVE.

4) COMBAT RIFLE גם כן עדיף עם מחסנית גדולה ואלמנט FIRE או CORROSIVE(להשלים את מה שחסר).

לפעמים כשיש צורך אני מחליף את הFIRE בROCKET LAUNCHER.

PISTOLS לא מעניינים אותי יותר מדי, אבל היו זמנים בהם היה לי אחד טוב שעדיף על משהו אחר, והשתמשתי בו.

לא פעם ולא פעמיים נגמר לי כל התחמושת ל4 הנשקים והייתי צריך להחליף לסוגים אחרים כדי להמשיך להילחם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, למה אתה לא שואל? ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...