שימוש סמארטפון כטלפון - כמה זמן הסוללה מחזיקה? - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש סמארטפון כטלפון - כמה זמן הסוללה מחזיקה?

Milford Cubicle

Recommended Posts

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

נהפוך הוא׃ בשימוש רגיל כמו של , סמרטפון יכול אולי ליפול בזמן עבודה. אך הנתון הזה יכול להיות גם הפוך. הכל תלוי בשימוש הספציפי של הבן אדם+ תכונות פיזיות+ מגבלות תוכנתיות של המכשיר.

אם תחבר מסך של מכשיר דור 2 במקום מסך של סמרטפון ממוצע, תחבר לו מקלדת פשוטה, ותוריד לו את הwifi והgps; אתה תקבל מכשיר שיעבוד לפחות שבועייםבגלל הספק הסוללה.

הבעיה אי חווית השימוש שמשגעת את אוכלוסיית העולם׃ "אני רוצה שזה יהיה יפה", "אני רוצה להיות מחובר עם כל העולם ואחותו", "אני צריך שיפעלו לי כל הדברים בבת אחת".

אם יש לך בעיה של חווית שימוש, אתה מוזמן לשדרג לסמרטפון. אם לא, אתה יכול להשאר עם הדורות הקודמים (ממליץ על המ"ק הצבאיים, מחזיקים מלא זמן ולא נהרסים מהר).

העולם רץ קדימה, אך לא כולם מספיקים׃ הסוללות, מנועי הבנזין ועוד מלא דוגמאות.

המודל העסקי שבו כל זה מתרחש רקוב מהיסוד.

מעדיפים למכור משהו יפה, עם הרבה פיצ'רים חדשים מאשר לטפל בבעיה האמיתית שיש למוצר.

מחכה לרגע שבו יחליטו להשיק את הסוללות האלה שנטענות לבד (רק אל תגידו לי שלא שמעתם על הקונספטים האלה).

דיבורים כמו חול ואין מה לאכול...

בשימוש ריאלי, של שיחות, SMS(בסמארטפון אתה חייב להפעיל את המסך הזולל אנרגיה)

אתה בחיים לא תגיע למצב שתחזיק יותר זמן מהנוקיות הפשוטות.

אתה לא צריך מסך בשביל לדבר בטלפון, אלא רק בשביל לחייג/לענות לשיחה - עניין של 5-10 שניות. זניח.

ואני מדבר על SMS, ב SMS אתה חייב להפעיל את המסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יש לך בעיה של חווית שימוש, אתה מוזמן לשדרג לסמרטפון. אם לא, אתה יכול להשאר עם הדורות הקודמים (ממליץ על המ"ק הצבאיים, מחזיקים מלא זמן ולא נהרסים מהר).

כן, מ.ק. 77 היה נהדר. :)

מחכה לרגע שבו יחליטו להשיק את הסוללות האלה שנטענות לבד (רק אל תגידו לי שלא שמעתם על הקונספטים האלה).

אני לא שמעתי. אשמח אם תרחיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצאתי עוד דוגמא למה פתחתי את האשכול. נקודת התורפה של הסמארטפונים היא המסך הגדול שלהם שהוא זולל אנרגיה. אם אתה מדבר לא מעט ו/או שולח SMS-ים רבים אז המסך - באופן טבעי - מופעל ואז הוא גומר את הסוללה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4238062,00.html

לגלקסי S3 ענקית של 2100 מיליאמפר, אבל יש לו גם מסך ענקי שזולל את הסוללה הזאת. בכל שימוש שלא מצריך את המסך, המכשיר[table][tr][td][/td][td][/td][td]

[/td][/tr][/table]הוא סוס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מניסיון אישי שלי עם מכשיר שאמור להיות נוראי עם זמני הסוללה שלו, One X , בשימוש של שיחות נטו, וכמה smsים בודדים, אחרי 3 ימים בלי טעינה שמתי לב שהמכשיר הגיע ל20 וקצת אחוז , וההארה הזאת נפלה עלי בסוף היום הרביעי !

נכון שזה מצבים לא הגיוניים, ואף אחד לא יקנה לעצמו כזה מכשיר כדי להשתמש בו רק כטלפון, אבל עדיין ... מכובד מאוד, מזכיר לי את הנוקיה 6310 שהחזיקה לי כשבוע בין טעינה לטעינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא שמעתי. אשמח אם תרחיב.

לצערי הרב אני לא שומר את הכתבות והמאמרים, אך אני חייב שיש לי קצת טוב בדברים הללו:

זה התחיל מלפני 6 שנים שאתחלתי להתעניין בנושא.

הראשון שאני זוכר שעסק בזה היה איזה פרויקט של סטודנטים בארה"ב שבנו מנגנון שהצליח להטעין מחשמל סטטי שנאסף מגוף האדם.

הפרויקט נפל בין הכיסאות כי לא נמצע יעיל (פנל סולארי היה יותר יעיל).

הבא בתור הזכיר את נושא ה-steampunk: המעבד של המכשיר יוצר חום במהלך העבודה, לכן אמרו לנצל אותו למנוע קיטור מיניאטורי :silly: שיחולל זרם חשמלי (נשמע קטלני אך פרקטי).

הם הצליחו ליצר כזאת בגודל של מכשיר נוקייה האגדי עם האנטנה (תהרגו אותי לא זוכר תשם).

הפרויקט כשל (תבינו לבד למה).

קונספט נוסף (יש מצב שעוד מעט יוצא לפועל, אבל אני לא זוכר איזה חברה לקחה על עצמה אחריות) הוא מכשיר שנטען מפעולות פיזיות של המכשיר (נראה לי הוציאה אב טיפוס בשנה שעברה שבאט כיפוף המכשיר הוא נטען) סוג של דינמו.

קונספט דומה היה של מכשיר שנטען מתנועה במרחב (באט הליכה, כשהמכשיר עולה ויורד כשהוא נמצע בתוך הכיס).

לא יודע מה איתו.

משהו שנשמע כמו בדיוני: מכשיר שנטען מחמצן.

IBM עובדים על שנטענת מתגובה כימית עם אוויר. לא זוכר פרטים, אבל זוכר שיש לזה פוטנציאל אדיר.

סוללות מימן, פחם על דלק, וסוללות ביולוגיות הם שאלה של זמן+ רצון הציבור.

בהקשר לסוללת steampunk שהזכרתי מקודם יש פרויקטים דומים שלא מבוססים על קיטור אלה רק על חום.

הנה אחד להדגמה שלא קשור לתחום הסולולרי (לצערי):

http://www.kickstarter.com/projects/tpod1/tpod1-thermoelectric-power-on-demand?ref=category

מקווה שפירטתי מספיק :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב אני לא שומר את הכתבות והמאמרים, אך אני חייב שיש לי קצת טוב בדברים הללו:

זה התחיל מלפני 6 שנים שאתחלתי להתעניין בנושא.

הראשון שאני זוכר שעסק בזה היה איזה פרויקט של סטודנטים בארה"ב שבנו מנגנון שהצליח להטעין מחשמל סטטי שנאסף מגוף האדם.

הפרויקט נפל בין הכיסאות כי לא נמצע יעיל (פנל סולארי היה יותר יעיל).

הבא בתור הזכיר את נושא ה-steampunk: המעבד של המכשיר יוצר חום במהלך העבודה, לכן אמרו לנצל אותו למנוע קיטור מיניאטורי :silly: שיחולל זרם חשמלי (נשמע קטלני אך פרקטי).

הם הצליחו ליצר כזאת בגודל של מכשיר נוקייה האגדי עם האנטנה (תהרגו אותי לא זוכר תשם).

הפרויקט כשל (תבינו לבד למה).

קונספט נוסף (יש מצב שעוד מעט יוצא לפועל, אבל אני לא זוכר איזה חברה לקחה על עצמה אחריות) הוא מכשיר שנטען מפעולות פיזיות של המכשיר (נראה לי הוציאה אב טיפוס בשנה שעברה שבאט כיפוף המכשיר הוא נטען) סוג של דינמו.

קונספט דומה היה של מכשיר שנטען מתנועה במרחב (באט הליכה, כשהמכשיר עולה ויורד כשהוא נמצע בתוך הכיס).

לא יודע מה איתו.

משהו שנשמע כמו בדיוני: מכשיר שנטען מחמצן.

IBM עובדים על שנטענת מתגובה כימית עם אוויר. לא זוכר פרטים, אבל זוכר שיש לזה פוטנציאל אדיר.

סוללות מימן, פחם על דלק, וסוללות ביולוגיות הם שאלה של זמן+ רצון הציבור.

בהקשר לסוללת steampunk שהזכרתי מקודם יש פרויקטים דומים שלא מבוססים על קיטור אלה רק על חום.

הנה אחד להדגמה שלא קשור לתחום הסולולרי (לצערי):

http://www.kickstarter.com/projects/tpod1/tpod1-thermoelectric-power-on-demand?ref=category

מקווה שפירטתי מספיק :cool2:

בהחלט. זה מגניב לאללה. הלוואי ומשהו מזה יתממש פעם. כמובן, אני מניח שיצרני די יתנגדו לזה באופן דומה ליצרני הדלק שהתנגדו למכונית החשמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

romansah9, העלית את הבעיה בעמך.

כל הפיתוחים הללו, נחמדים מאוד כשעשועי , אבל הם לא פרקטיים, לא יעילים, מאוד יקרים למימוש או לחלופין עדיין בפיתוח.

היום עומלים רבים על פיתוח יעילות יותר וגדולות יותר, וכשזה יהיה פרקטי, אתה גם תוכל למצוא אותן בסמארטפונים. אף חברה לא תפסיד את ההזדמנות להציג את הסמארטפון המדהים שיכול להחזיק שבוע של שימוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא "מדמה" שום דבר, היא מציגה נתונים עובדתיים. חבל שכלכך קשה לאנשים להבין את זה.

ציפיתי לתשובה קצת יותר עניינית ממנהל ראשי מאשר להגיד שדימוי אמפרמטר זה נתונית עובדתיים.

לפי השקפת עולמך אני בור, וכנראה ממש קשה לי להסכים שאין הבדל בין תאוריה למציאות.

בשביל הדוגמא הפשוטה ביותר:

בתאוריה אם תטעין ותוציאה אותה מהמכשיר האנרגיה תשאר אגורה בתוכה (סוללה שאין מגע במגעים שלה). פרקטית הסוללה מתרוקנת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...