שימוש סמארטפון כטלפון - כמה זמן הסוללה מחזיקה? - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שימוש סמארטפון כטלפון - כמה זמן הסוללה מחזיקה?

Milford Cubicle

Recommended Posts

לא יצא לי להשתמש בsgs בתור טלפון בלבד למשך כמה ימים, אך יצא לי לא פעם שימוש סביר במכשיר (שעה שיחה ו15 סמסים) ב24 שעות. כשהסוללה ירדה 15%-30%.

סה"כ העניין הסמארטפון שהוא אמור להיות לא רק חסכוני פיזית אלה גם חומרתית.

יש לי רום של anarchy, שהתדר המינימלי הוא 100 mhz והמקסימלי 1000 mhz כשמצב הליבה הוא על ondemend. לפעמים אני מעלה את התדר, לפעמים מוריד, ולפעמים קובע לו מצבי צריכה אחרים.

המסך הוא הזולל המרכזי, כך שאני מסדר את כל הדברים בצורה היעילה ביותר+ הרבה פעולות דרך המקשים הפיזיים שלא כרוכים בהפעלת המסך (למשל נגן המוזיקה שלי עובד בלי שום קשר עין, במיוחד שאני זוכר את המוזיקה בעל פה).

אם לא הייתי צריך להסמך על האינטרנט ומשחקים, המכשיר שלי היה מחזיק בשקט 4 ימים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 66
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^

אתה מסתמך יותר מידי על שמדמה "אמפרמטר".. אם תחבר את הסמאטפון שלך דרך אמפרמטר אמיתי ותמדוד ככל הנראה תגלה שהמצב פחות וורוד כפי שאתה מתאר אותו.

היא לא "מדמה" שום דבר, היא מציגה נתונים עובדתיים. חבל שכלכך קשה לאנשים להבין את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעצם הגדרתם, נתונים עובדתיים מתקבלים רק בניסוי אמפירי - קח את הטלפון, זרוק את המטען לפח, ותראה כמה זמן הוא מחזיק.

זה די מצחיק שאתה מנסה להציג נתונים שאיזו מטופשת מראה בתור עובדות מוגמרות. לפי אותו עקרון אפשר להסיק שניתן עובדתית לשגר ציפורים מרוגטקה על חזירים שנמצאים בתוך מבצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא לא "מדמה" שום דבר, היא מציגה נתונים עובדתיים. חבל שכלכך קשה לאנשים להבין את זה.

^^^^^^^^

אבל אתה צודק.

לקחת נתונים שמראים את מד הסוללה, הצריכה בפועל, וגרף שמראה בדיוק מתי הצריכה גבוהה ומתי היא נמוכה בהתאם לשימוש, ובאופן מפתיע מגיעה בסופו של דבר מ-100% עד 0% כאשר המכשיר נכבה - ולהשוות אותם לציפורים שעפות על חזירים - זה בהחלט מחזק את הטענה הנגדית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון בקשר לאיך האפליקציה הזאת של המדידת זרם עובדת לפי הבנתי

היא יודעת בכמה הסוללה טעונה, ובהתבסס על הבדלים ברמת הסוללה על פני זמן קצר היא מחשבת את הזרם.

בקשר לזמן מעשי- יש לי את אותו מכשיר כמו למילפורד.

אם כל השירותי אינטרנט מכובים, WIFI, , לא משחק לא מדליק שום חוץ מדברים בסיסיים, רוב הזמן המכשיר במנוחה עם מסך מכובה ואני משתמש בו רק לשיחות טלפון והודעות בכמות לא גדולה ביום (נגיד לא יותר משעה במצטבר לדעתי, לא זוכר), אז החזקתי 3 ימים בלי לטעון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לזמן מעשי- יש לי את אותו מכשיר כמו למילפורד.

אם כל השירותי אינטרנט מכובים, WIFI, , לא משחק לא מדליק שום חוץ מדברים בסיסיים, רוב הזמן המכשיר במנוחה עם מסך מכובה ואני משתמש בו רק לשיחות טלפון והודעות בכמות לא גדולה ביום (נגיד לא יותר משעה במצטבר לדעתי, לא זוכר), אז החזקתי 3 ימים בלי לטעון

סוף סוף מישהו שאכן בדק את זה בפועל. תודה רבה על המידע. עוד עדויות יתקבלו בברכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף מישהו שאכן בדק את זה בפועל.

אתה עקשן.

אני לא צריך לחיות כמו איש המערות במשך שבוע רק בשביל להוכיח לך נקודה שאני כבר יודע אותה כעובדה מראש.

אם אתה רוצה, אתה מוזמן לשלוח לי טלפון חלופי בדואר, ואז אני אעשה בשבילך את הבדיקה הזאת "בפועל" במשך שבוע רצוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה עקשן.

אני לא צריך לחיות כמו איש המערות במשך שבוע רק בשביל להוכיח לך נקודה שאני כבר יודע אותה כעובדה מראש.

אם אתה רוצה, אתה מוזמן לשלוח לי טלפון חלופי בדואר, ואז אני אעשה בשבילך את הבדיקה הזאת "בפועל" במשך שבוע רצוף.

אכן, אני עקשן, איך ידעת? ;D

הייתי שמח לשלוח לך טלפון חילופי אבל כל אלו שאצלי נמצאים בשימוש. מצטער...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתון לא רשמי אך מוכח׃ יש לי חבר מהעבודה עם sgs רום סטוק שעושה בו שימוש פשוט (מידי פעם גם אינטרנט), והמכשיר מחזיק במינימום 3 ימים בלי טעינה (יוצא לו בערך שעת שיחה ליום).

הבן אדם בן 50 כך שתבינו לבד שהנתון הוא מאוד הגיוני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זמן שהפלאפון לא עושה כלום.

אבל זה לא מצב רגיל

אם תשתמש בפלאפון רק לשיחות ול SMS אז אתה חייב להפעיל את המסך.

וכמו שאתה אומר המסך הוא זולל האנרגיה הכי גדול, אז אתה לעולם לא תגיע לצריכה של כל הנוקיות הפשוטות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על זמן שהפלאפון לא עושה כלום.

אבל זה לא מצב רגיל

אם תשתמש בפלאפון רק לשיחות ול SMS אז אתה חייב להפעיל את המסך.

וכמו שאתה אומר המסך הוא זולל האנרגיה הכי גדול, אז אתה לעולם לא תגיע לצריכה של כל הנוקיות הפשוטות.

נהפוך הוא׃ בשימוש רגיל כמו של , סמרטפון יכול אולי ליפול בזמן עבודה. אך הנתון הזה יכול להיות גם הפוך. הכל תלוי בשימוש הספציפי של הבן אדם+ תכונות פיזיות+ מגבלות תוכנתיות של המכשיר.

אם תחבר מסך של מכשיר דור 2 במקום מסך של סמרטפון ממוצע, תחבר לו מקלדת פשוטה, ותוריד לו את הwifi והgps; אתה תקבל מכשיר שיעבוד לפחות שבועייםבגלל הספק הסוללה.

הבעיה אי חווית השימוש שמשגעת את אוכלוסיית העולם׃ "אני רוצה שזה יהיה יפה", "אני רוצה להיות מחובר עם כל העולם ואחותו", "אני צריך שיפעלו לי כל הדברים בבת אחת".

אם יש לך בעיה של חווית שימוש, אתה מוזמן לשדרג לסמרטפון. אם לא, אתה יכול להשאר עם הדורות הקודמים (ממליץ על המ"ק הצבאיים, מחזיקים מלא זמן ולא נהרסים מהר).

העולם רץ קדימה, אך לא כולם מספיקים׃ הסוללות, מנועי הבנזין ועוד מלא דוגמאות.

המודל העסקי שבו כל זה מתרחש רקוב מהיסוד.

מעדיפים למכור משהו יפה, עם הרבה פיצ'רים חדשים מאשר לטפל בבעיה האמיתית שיש למוצר.

מחכה לרגע שבו יחליטו להשיק את הסוללות האלה שנטענות לבד (רק אל תגידו לי שלא שמעתם על הקונספטים האלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...