מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 6 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

משיחה עם שלושה נציגים במענה הטכני של גולן, החובבנות די חוגגת - כל מה שהם יודעים לומר זה "יש אתר, תסתדר". אין להם יכולת לאפס הגדרות מרחוק, אין להם יכולת לדרוס הגדרות - פשוט כלום. הכל טוב ויפה, הבעיה היא שאני עולה מולם בגלל שחלק מהפיצ'רים לא באמת עושים משהו, כך שגם התא הקולי לא מתפקד וגם SMSים ממקורות ספציפיים עדיין מסרבים להגיע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

גם לי (SGS2) זה קרה לפני כמה ימים - ולא פעם אחת.

האמת שביומיים-שלושה אחרונים זה לא קורה, או שזה פשוט קורה ואני לא משוחח בדיוק או שאף אחד לא מתקשר בדיוק בדקה/שתיים הללו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כמה שימוש כהוט ספוט יוריד את אמינות הבדיקה? אני משתמש במכשיר שהמהירות המקסימלית שלו היא 3.6Mb ולא מתקרב אפילו למהירות הזו בקליטת דור 3.5 מלאה. אני כן עובר בהרבה את ה64KB כך שזו לא מגבלת TETHERING.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משיחה עם שלושה נציגים במענה הטכני של גולן, החובבנות די חוגגת - כל מה שהם יודעים לומר זה "יש אתר, תסתדר". אין להם יכולת לאפס הגדרות מרחוק, אין להם יכולת לדרוס הגדרות - פשוט כלום. הכל טוב ויפה, הבעיה היא שאני עולה מולם בגלל שחלק מהפיצ'רים לא באמת עושים משהו, כך שגם התא הקולי לא מתפקד וגם SMSים ממקורות ספציפיים עדיין מסרבים להגיע.

:s05: :nono::nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל המתלוננים על קליטה בהוט, תבינו אנשים, קליטה טובה בדור שלישי בחיים לא תקבלו, לפחות לא במבנים,

מצד אחד איכות שיחה משופרת בדור שלישי, אך התדרים לא עוברים טוב דרך קירות בתים, בחוץ מן הסתם שהכל יעבוד יפה, אותו סיפור אם פלאפון, או כל חברה בארץ שיש לה רק דור שלישי, המלצה שלי היא רק גולן טלקון,

המפעילים הוירטואלים לא שווים בגלל שיש תשלום חודשי על שרות, בנוסף מעיטה מהירות בשימוש כמודם,

מה שגולן לא עושה. בקיצור לא שווים את המעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק, הכל עניין של פריסה ותדרים. פלאפון מחזיקה דור שלישי בתדר 850 מג"ה שחודרת מבנים יופי, לעומת זאת הדור השני של גולן (סלקום) עובד ב-1800 מג"ה שדי קרוב ל-2100, ועדיין הכיסוי נפלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפסיקו עם ההגזמות, אין קליטה טובה :screwy:

תדר 850 יחסית נמוך וכמו שאמרו חודר מצויין, גם 2100 לא מתקשה כל כך לחדור קירות, הבעיה איתו היא יותר הפרישה העלובה שיש בארץ.

אפשר להגיד הרבה דברים רעים על פלאפון אבל התשתית שלהם מצויינת (גם בהשוואה לתשתיות בחו"ל), פה ושם יש מקומות שהקליטה חרא אבל זה לרוב בחורים שאין כל כך מה לחפש בהם (וגם במקומות האלה יש שיפור בשנה האחרונה). הבעיה בהוט לא קשורה לפרישה (פריסה? המתרגם של אומר ששניהם תקינים :P) של האנטנות.

כרגע אני משלם בערך 70-90 שקל בחודש (פלאפון חיילים) אבל אם המסלול של העשרה שקלים בגולן אני כנראה אוכל להוריד את זה ל 30-50 שקל בחודש. מישהו יכול להגיד מה המצב שם כרגע?

אין יותר בעיות אם לצלצל לאורנג' וכל הדברים האלה?

התשתית יציבה מספיק או שמידי פעם הקליטה יורדת ל 0 (כמו שקורה ב HOT)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...