מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 50 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ניסיתי את החומים, שחורים, אדומים וכחולים ולטעמי- כחולים>אדומים>חומים>שחורים.

השחורים מרגישים כאילו עשו לך דווקא ושיהיה לך חיים קשים, החומים מרגישים כמו מקלדת ממברנה, האדומים מרגישים כבר דיי טוב אבל קשה לדעת עם הלחיצה נקלטה והכחולים כיפיים עם לחיצה וודאית עם טוב (למי שאוהב).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

יש לי כרגע מקלדת של לוגיטק G15 כבר כמה שנים

חשבתי לנסות את עניין המקלדות המכניות,

מאיפה כדאי להתחיל?

יש בארץ דגמים שנמכרים? עקרונית לא לחוץ לי מקשים בעברית גם במקלדת הנוכחית אין עברית, כדאי להזמין מחו"ל אם כן מאיפה?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראת את כל הדיון הזה?

לא הכל, מדובר ב-74 עמודים שחלק מהם לפני כמה שנים, אני מאמין שהיום יש כבר דגמים חדשים שבאו לארץ ויצאו בחו"ל

ממה שחיפשתי מצאתי בארץ את

[h=1]Roccat Ryos MK Pro Mechanical With Per-key Illumination Brown[/h]האם היא מומלצת? כמובן שהכי טוב לנסות בחנות אם אפשר את כל סוגי הסוויצ'ים לפני שקונים

אבל גם בדיקה כזו מוגבלת לכמה דקות של ניסוי וגם בלי חיבור למחשב בדרך כלל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

gll

בדיוק פירסמתי ביקרות על מקלדת של Das Keyboard עם מתג חום

http://hwzone.co.il/community/threads/548048-%D7%9E%D7%A7%D7%9C%D7%93%D7%AA-%D7%9E%D7%9B%D7%A0%D7%99%D7%AA-%D7%A9%D7%9C-%D7%97%D7%91%D7%A8%D7%AA-Das-Keyboard

היא נמכרת בארץ ברשת אייבורי תמורת 670 ש"ח למתג הכחול, ו 695 ש"ח למתג החום. אומנם קח בחשבון שזה דגם מיושן, וכבר יצא דגם 4 של המקלדת

http://shop.daskeyboard.com/products/das-keyboard-4-professional/

מבדיקה שעשיתי, אם אתה קונה בחו"ל (נניח באמאזון) + חברת משלוחים כגון BUY2USA\MUSTOP + מיסים וכו', יוצא לך קרוב ל1000 ש"ח (זאת הסיבה שהעדפתי לרכוש דגם ישן יותר אך במחיר "סביר" יותר).

כמובן שיש מקלדות אחרות שהן מכניות שנמכרות בארץ, אין לי ניסיון איתן.

מבחינת המתג. מתג חום הוא יחסית רועש (פחות מהכחול אומנם). אם יש סביבך אנשים (מקום עובדה, דירת שותפים, גר עם משפחה \ חברה) יש סיכוי שזה יפריע להם ואולי כדי לחפש מתג אחר, שהוא שקט יותר מהחום. לא יצא לי להיתקל בארץ במתג שונה מכחול\חום ואולי גם אדום (שים לב שהאדום ליניארי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

ה

Poseidon Z משתמש בסוויצ' של חברה סינית בשם KAILH, סביר להניח שהם לא באיכות של ה CHERRY MX (פלסטיקה פחות טובה, אחוזי סטיה גדולים יותר בין סטוק לסטוק וכו'). לאחרונה CHERRY איבדו את הבלעדיות שלהם (פטנטים ישנים שלהם) והרבה חברות התחילו להוציא מקלדות שמשתמשות בדמוי CHERRY MX (בדרך כלל סיניים). בגלל זה ה Poseidon Z זולה כל כך, כרגע הביקורות על המקלדות שמתמשות ב KAILH נראות טובות אבל טיפה מוקדם לדעת (זו חברה דיי גדולה והם יודעים מה הם עושים אבל בכל זאת צריך זמן בשביל ליצב תהליך יצור).

חשוב לציין שיש גם חברות פחות נחמדות מ TT ESPORTS כמו שהעבירו את היצור כולו לסין, הוציאו מוצר באיכות נמוכה יותר והשאירו את המחיר אותו דבר כמו הדגמים הישנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למען האמת ירד לי מהמקלדות של , אני חושב שאם הייתי הולך על משהו במחיר זה היה המקלדת של Das, נראות ייחודיות.

בגדול אתה מציע לחכות לעוד ביקורות וחוות דעת של אנשים שרכשו את המוצר לקנייה בטוחה יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני כמה זמן Das החליפו יצרן OEM ומסתבר שאיכות הבנייה לא טובה כמו במקלדות Das המקוריות שיוצרו ע"י Costar.

דיון בנושא (באנגלית):

http://geekhack.org/index.php?topic=35375.0

לכן לא מומלץ לקנות כעת מקלדת של Das אלא אם כן מדובר בדגם הקודם שיוצר ע"י Costar.

מומלץ לברר זאת עם החנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה הכי מומלץ לקנות כפתורים (keycaps) מהארץ? לא צריך את כל ה-104 ולא חייב בכלל הדפסה, רק שיהיה איכותי ולא כמו שאני קורא על האלה מWASD שהם לא מרגישים טוב למרות שהמחירים שלהם לא רעים. (170 שקל על סט של 84 כולל משלוח)

ראיתי את האלה ב-Banggood אבל חשבתי אולי יש לכם הצעה אחרת פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשבוע הקרוב: https://www.massdrop.com/buy/vortex-pbt-keycaps

שים לב שאלה פלסטיק PBT, שנחשב עמיד יותר, אבל הוא "מחוספס"כמו במקלדות ישנות.

נחמד, תודה על הקישור. למרות שהייתי צריך להגיד שרציתי דווקא לבנים. אני אסתכל אבל ואולי אפילו אצביע פה ושם.

אני מתכנן גם על המקלדת מאייבורי ZOWIE CELERITAS עם האנטר והשיפט המוזרים, יש מקום שאפשר להשיג אותם בצבעים אחרים? בלבן למשל? כי כל השאר מתאים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...