מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 47 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

גם אני חושב שהמחיר הוא לקראת הגעה של דגמים חדשים יותר של CM Storm.

לגבי הטריגר, שימו לב להערה שהם כתבו: "דגם המקלדת UK (בריטי) כולל 5 מקשים החרוטים בנוסף לאנגלית ועברית באותיות בריטיות (A/O/E/U/I)"

הדגמים הקודמים של הטריגר היו עם layout אמריקאי. אם למישהו זה משנה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תתחדש!

אגב, מישהו כבר ראה את זה?1530449_659495897425210_232043793_n.jpg

מקלדת Novatouch של קולר מאסטר. כמו שאתם רואים זהו סוויץ' לא סטנדרטי.

ציטוט:

What was most exciting to us was Cooler Master's introduction of the new Novatouch . WHile it is based on the standard Quickfire TK platform, it differs from the rest by not using Cherry MX mechanical switches. Instead it uses "Electrostatic Capacitive Switches", which to keyboard enthusiasts will be recognized as Japanese Topre switches. The Novatouch will likely retail around (or possibly under) the $200 price point, which provides a very attractive and more affordable alternative to the current options for Topre-based keyboards: Realforce and Happy Hacking keyboards.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נשמע מגניב. הבעיה עם כל נושא המקלדות המכניות זה שקשה להבין במה מדובר עד שמנסים אחת.

אנקדוטה... פעם בתור ילד, היו לי מקלדות מכניות של ... בראייה לאחור, לא ייאמן מה שהמקלדות האלה תרמו ליכולת הקלדה שלי. המצחיק הוא, שבאיזשהו שלב המקלדות האלה יצאו מהאופנה ובמקומן באו הראבר דום השחורות.. בתור ילד אתה חושב "וואו איזה מגניב, אני רוצה אחת כזאת". שנים אחרי, אתה מבין איזה טעות.. שהקלדת על זבל במקום המכני הטוב שהיה לך לפניי. אז ברור היה שיחזרו לגימיק הזה מתישהו, למרות שזה בעצם לא גימיק, אלא משהו אמיתי שבאמת תורם.

היום אגב, הבנתי שהן נמכרות בלא מעט כסף, בגלל שמדובר בפריטי אספנות. לקחתי את שתי המקלדות הללו, ששתיהן מכניות מלאות, אחת מ 1996 והשניה מ 1987 (ייצור בסקוטלנד, אנגליה. כל השנים האלה וכמעט ואין שום בלאי. פשוט טנק!) ניקיתי אותן ועכשיו הן מועמדות למכירה באיביי. מחיר המכירה צפוי להגיע ל 150$ ומעלה (גם כשהמקלדות האלה היו חדשות, הן עלו הון תעופות). אם מישהו מחפש דרך לממן את המכנית החדשה... אחהמ, זאת אחת הדרכים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רק עכשיו ראיתי שהם גם כתבו מחיר, בסביבות ה 200$...

החידוש היחיד שאני רואה זה שנראה כאילו פאשר להשתמש ב CAPS שמיועדים ל CHERRY, אם זה המצב אז זה מאוד נחמד. חוץ מזה נראה כמו ניסיון להוציא TOPRE זולה ככל האפשר (וכמו שאתה רואה לא מדובר במשהו זול בכלל).

דרך אגב הסוויץ הזה דיי מוזר:

Pressing the key down depresses a rubber insert, which in turn flattens a conical spring, touches the relevant contact and creates a change in capacitance on the underlying capacitor pads, activating the switch

או בקיצור יש מימברנה שלוחצת על קפיץ שגורר שינוי בקיבול של המעגל שגורר את רישום הלחיצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הם הצליחו לעצב את זה בצורה שאתה יכול להשתמש ב CAPS שמיועדים ל CHERRY אז הייתי אומר שזה יתרון על פני ה TOPRE האחרים. הרבה אנשים קונים CAPS למקלדות שלהם (צבעים שונים, WASD וכו'), ה CHERRY גם פופולארי יותר אז כנראה שיש מבחר גדול יותר (ואם קנית בעבר CAPS למקלדת CHERRY ואתה רוצה לעבור ל TOPRE אז אתה יכול להשתמש במה שקנית).

בכללי ההבדל בין המקלדת הזו ל TOPRE האחרות הוא רק בעיצוב החיצוני, ובתוספת של ה + על הסוויץ'. אם ה CM באמת זולה יותר אז זה מצויין, המקלדות שלהם לרוב בנויות מאוד טוב וזה הזדמנות לאנשים לנסות את ה TOPRE (למרות ששוב, גם 200$ זה ממש לא זול).

עוד משהו כדאי לדעת, הרבה אנשים שניסו את ה TOPRE אמרו שהמקלדות מרגישות מאוד כמו מימברנה רגילות. הסוויץ' עמיד יותר והמקלדות בנויות טוב יותר אבל ההרגשה שלהם דומה יותר לשל המקלדות הזולות מאשר לשל המכניות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי שיט, זה חדש, TRIGGER עם MX חומים ב 300 שקל

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12225

כנראה החומים הזולים ביותר שהיו עד היום ומדובר במקלדת יחסית טובה, מיוצרת על ידי COSTAR שזה מצויין (הרבה מעדיפים את המיצבים שלהם למקשים הגדולים והאיכות בניה של המוצרים שלהם עדיפה בהרבה על פני IONE שמיצרת לרייזר ועוד כמה חברות).

שאלה לי, יצא לך לנסות אותה? איך היא לעומת ה- Meka G1? אני שוקל להחליף את ה- G1 שלי בטריגר עם החומים. ב-300 שקל זה נשמע ממש שווה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יצא לי לנסות את הטריגר אבלהביקורות עליה דיי טובות.

קשה למצוא מידע מדוייק, חלק מהאנשים אומרים שהטריגר מיוצרת על ידי COSTAR וחלק אומרים שהיא מיוצרת על ידי iOne. בכללי ל COSTAR יש שם טוב יותר (מיצרת את ה G1, FILCO ועוד כמה מקלדות מצויינות), iOne מיצרים את ה , חלק מה- CM STORM ועוד כמה מקלדות שלרוב האיכות שלהם יותר נמוכה.

לדעת רוב האנשים המיצבים של COSTAR טובים יותר, אם תבדוק את המקש רווח שלך אתה תראה שהוא מיוצב על ידי מתכת שנמצאת מתחת לכל המקש, ככה זה לא משנה איפה לוחצים הכוח שצריך להפעיל הוא בערך אותו דבר. ברוב המקלדות האחרות משתמשים במיצבים שמבוססים על סוויצ'ים נוספים והרבה אנשים מוצאים את השיטה הזו פחות טובה.

אם ה TRIGGER מיוצרת על ידי COSTAR אז האיכות בניה תהיה בערך אותו דבר כמו ה G1 (שזה מצויין) אבל יש לה את היתרונות של התאורה ומקשי המאקרו.

אם היא מיוצרת על ידי iOne אז יש לך את אותם יתרונות אבל זה על חשבון ירידה קלה באיכות המוצר ומיצבים שרוב האנשים חושבים שפחות טובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...