מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 54 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי חברה, התחלתי להיכנס לא מזמן לכל הקטע של המקלדות המכאניות, והגעתי למצב שאני ממש מתלבט בין 2 מקלדות (חשוב לי ה numpad).

ה DasKeyboard 4 Professional - עם brown switches

או ה cm storm quickfire ultimate עם blue switches (לא מצאתי חומים בארץ)

ההתלבטות הגדולה מבחינתי, היא בין הסוויצ'ים החומים לכחולים (לא התנסתי באף אחs מהם, אבל אני יותר נוטה לכיוון החומים)...

מה אתם ממליצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייב לנסות.

אני הייתי דבוק על החומים,ואז הלכתי לחבר שלי והבנתי שהם מגעילים(לטעמי) וקניתי מקלדת עם כחולים.

אל תקנה על סמך מידע יבש,לך ותנסה בעצמך.

שכנעת אותי, איפה אני יכול לנסות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו מי הגיעה

qq

בתור בעלים של K60 הK70 היא כל כך "I WANT THIS SHIT" ,פשוט כל כך מרוצה מהמקלדת הזאת (מה שגם שקניתי אותה במבצע חנוכה בKSP לפני שנתיים ב300 במקום 550 (והם עדיין מוכרים אותה ב550 :screwy: ) אבל ..אין שום הצדקה לשדרוג הזה אותה מקלדת עם קצת אור :rolleyes:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמוד או שניים אחורה אפשר לראות שקניתי לא מזמן את ה g710, אני ללא ספק נהנה ממנה ומרגיש איכות אבל לדעתי מחיר של 700 הוא מוגזם מאוד עבורה. בדיעבד הייתי קונה מכאנית אבל לא מוציא יותר מ 450\400 ש"ח על הסיפור הזה אלא אם כן ממש אהבתי עיצוב מסוים של מקלדת שאני לא יכול לוותר עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עמוד או שניים אחורה אפשר לראות שקניתי לא מזמן את ה g710, אני ללא ספק נהנה ממנה ומרגיש איכות אבל לדעתי מחיר של 700 הוא מוגזם מאוד עבורה. בדיעבד הייתי קונה מכאנית אבל לא מוציא יותר מ 450\400 ש"ח על הסיפור הזה אלא אם כן ממש אהבתי עיצוב מסוים של מקלדת שאני לא יכול לוותר עליו.

לצערי אני לא מוצא אף חנות באיזור שאני יכול לבדוק את הסווי'צים ...

אז מה לגבי ההרגשה של הסוויצ'ים החומים?

כי יש את ה cm storm quickfire ultimate ב KSP שעולה 465 (mx blue).

השאלה היא כמה רעש של סוויצ'ים כחולים מפריע? מישהו בחדר צמוד ישמע אותם(נניח בלילה)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...