מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 46 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

ל-cmstorm וקורסייר יש דגמים שלא ראיתי בארץ. לגבי הטרמלטייק, גם אני זוכר ירידת מחירים כזו בתקופה המקבילה בשנה שעברה.

XTZ,

אל תסתמך על סרטון וביקורת. תנסה פיזית את הסוויצ'ים. חבל לזרוק כסף לפח, מניסיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

^^

אני יודע, בגלל זה אני שואל אם יש כאן מישהו שהתנסה איתה... בלי קשר לG710+ צריך להגיע לי SAMPLER KIT קטן של הסוויצ'ים כדי שאוכל לבדוק אותם לפני הקנייה.

אין לי כוונה לשפוך 500+ ש"ח על מקלדת שאולי לא יהיה לי טוב איתה...

אני די בטוח שהסוויצ'ים החומים יהיו שילוב נוח לשימוש במשחקים/כתיבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אוקיי, עדכון קטן... לפני כמה ימים קיבלתי בדואר את הSAMPLER KIT שהזמנתי שהגיע עם סוויץ' אדום, שחור, כחול וחום.

בנוסף לסוויצ'ים הגיעו 4 כיסויים שקופים למקשים ו 4 גומיות O RING כדי לבחון את ההבדלים.

לבסוף כל הניסויים הקטנים האלה אישרו את המסקנה שהגעתי אליה קודם והיא שהסוויצ'ים החומים הם אלה שמתאימים לי ולשימושים שלי.

אתמול התחדשתי במקלדת G710+ מאחר ובזמינות בארץ היא מבין הבודדות עם החומים... קצת יקרה אבל מקלדת תענוג, ההקלדות בה לשימושים יומיומיים פשוט תענוג ובמשחקים היא נוחה מאוד.

אם יש שאלות עליה, אני אשמח לענות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה!

את הקיט הזמנתי ממוכר בEBAY אבל הקיט הוא בהחלט של מקס קיבורד. (שם המוכר הוא Ergo Geek שלפי מה שראיתי באתר שלהם הם מוכרים מקס קיבורדס)

את המקלדת קניתי בKSP (כן, אני יודע... :-) ) , הייתה לי דודא למקלדת חדשה כבר הרבה זמן אז ברגע שהחלטתי לא יכולתי לחכות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-G710+ היא חומים + O רינג, ניסיתי אותה בקנדה, באמת אחלה, אבל הייתה יקרה לי מדי.

בסוף קניתי דאקי שיין 2.

המחירים המעולים האלה על ה-BW וה-Zowie הם זמניים ועתידים לעלות או שהם ללא זמן מוגבל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי אומר לחדש סטוק אבל ה G1 בצבע לבן ו ZOWIE עם MX חומים הגיעו לארץ רק השנה. בשנים הקודמות ההנחה הייתה בסביבות יום שישי השחור, השנה לא עשו הנחות על מוצרים כאלה וכנראה מישהו הבין שעדיף לעשות .

עריכה: העלו את המחירים של חלק מהמקלדות ויש גם כמה שלא מופיעות יותר כמו ה MEKA G UNIT, כנראה שבאמת מגיע הסוף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הולי שיט, זה חדש, TRIGGER עם MX חומים ב 300 שקל

http://www.ivory.co.il/catalog.php?id=12225

כנראה החומים הזולים ביותר שהיו עד היום ומדובר במקלדת יחסית טובה, מיוצרת על ידי COSTAR שזה מצויין (הרבה מעדיפים את המיצבים שלהם למקשים הגדולים והאיכות בניה של המוצרים שלהם עדיפה בהרבה על פני IONE שמיצרת לרייזר ועוד כמה חברות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופס...נראה לי כדאי לעבור לקבוצה בהודעות ;) ככה אנשים יוכלו להנות מהמחירים האלה לפני שמסדרים אותם. הם לא הורידו רק את הדגם הזה, הם הורידו גם השחחורים שהיו באותו מחיר (השחורים היו במחיר הזה דיי הרבה זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שנה וחצי עשיתי אותו דבר עם כרטיס 7970 גרסת OC שתןמכר אצליהם ב1990 ₪.

לאחר שקניתי גיליתי שהוא עולה בכל החנויות האחרות 2890.

פרסמתי פה קישור ושאלה איך זה הגיוני והאם הרווחתי?

מיד אייבורי הורידו את הקישור.

לפני שנה קניתי אצליהם אקסלרו לכרטיס במחיר 195₪ בעוד שבחנויות אחרות הוא עלה באיזור 300-350₪.

שוב תודה לאייבורי :-)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר...
אופס...נראה לי כדאי לעבור לקבוצה בהודעות ;) ככה אנשים יוכלו להנות מהמחירים האלה לפני שמסדרים אותם. הם לא הורידו רק את הדגם הזה, הם הורידו גם השחחורים שהיו באותו מחיר (השחורים היו במחיר הזה דיי הרבה זמן).

המחיר עדיין 300 שקל. אם כן, זו אכן עסקה טובה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...