מקלדות מכניות -- ריכוז מידע - עמוד 53 - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מקלדות מכניות -- ריכוז מידע

About:blank

Recommended Posts

תודה,

לדעתי (וזה אחרי בסה"כ חודש של שימוש בערך אז אני תינוק בנושא) זה אכן חוויה שונה לגמרי מכאנית מול ממברנה ולא מוגזמים התיאורים של אנשים שאתה שומע ברשת על כמה מכאנית (בפרופורציות כן) שינתה להם את החיים בלה בלה.. אבל בכל זאת אני חושב שמחיר של מעבר ל 400 ש"ח גג (דעה אישית לגמרי) זה מוגזם עבור הפינוק הזה וזה אכן פינוק.

ככה שהיום הייתי הולך על מכאנית אבל לא מוציא על זה יותר מ 400 ש"ח (למה? זו דעתי..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 886
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תודה, האמת שלא התנסיתי עם סוגי סוויצ'ם שונים, מהמעט שקראתי על ההבדלים ומתיאורים של אנשים ביוטיוב איך זה מרגיש ואיך ההוא מרגיש אז היה נראה לי שחום או כחול יתאים לי. בסוף הלכתי על אפשרות עם החומים ונראה שזה בסדר גמור בשבילי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניתן לתיקון בקלות: xD (אגב, קורסאיר הקשיבה למשתמשים, והוציאה SKU עם הלוגו הישן של המפרשים)

היא לא מיועדת לי, חבר כבר שנה מתלהב ממנה ורוצה אותה, אז היא יצאה ביום הולדת שלו. התארגנו כמה חברים וקנינו לו אותה מאמזון.

הגיעה ממש מהר! (למי שמעוניין, יצא 220 דולר מאמזון, כולל משלוח ומיסוי. הגיעה עד הבית עם שליח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבדיקה בחנויות.

רק אני ממליץ להתקשר לסניף שאתם מתכננים לבקר בו, בסניף שאני הייתי (ראשון לציון קניון רוטשילד) לא היה, המוכר אמר שאמור להגיע (סניף חדש וקטן יחסית)

הם שלחו לי אחד אחרי שלא היה בסניף שביקרתי בו במיוחד, אבל אני לא בטוח שהם יעשו את זה לכל אחד (מנצל את הבמה להגיד תודה ליוסי, הנציג שעזר לי דרך הפייסבוק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...