האם פנדה מחשבים נסגרת ? - עמוד 6 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנדה מחשבים נסגרת ?

gilboag

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין איך נושא כזה לא מטופל מיידית ע"י איזו שהיא רשות/מוסד ממלכתי, משרד המסחר, אמון הציבור וכד'.

בסה"כ יש לא מעט אנשים שנתקעו, ללא יכולת להבין איפה, כמה, למה ועד מתי.

למה הבעלים לא מוציא הודעה מתאימה?

וואללה "...איש הישר בעיניו יעשה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברות מותג לא מרוויחות מהמחשבים אלא מהשירות עצמו שם טמון הכסף הגדול.

הבעיה היא שלעשות כסף גדול משירות מחייב למקצוענות ללא פשרות ובארצנו הקטנטונת יודעים רק איך לקמבן אתך=תביא את הכסף וחפש אותנו בסיבוב..
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה הנקודה שלך בדיוק?

הנקודה שלי היא שאם אתה ממיר 1,000$ מחיר בארה"ב ל-3,500 ש"ח מחיר בישראל, אתה חב"ס רציני וחבל בכלל על הניסיון להיכנס לזה ולנסות להסביר משהו, כי הבסיס ברמה הכי עקרונית שלו פשוט מנותק כל קשר מהמציאות :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

וסופ"ש מעולה

לפי דעתי הדיון סטה קצת מהנושא שלשמו הוא נפתח .

אבקש ממנהלי המדורים להעביר את ההודעות הפחות רלוונטיות לנושא " האם מחשב מותג משתלם כן/לא?"

או משהו בסגנון הזה .

יום נפלא

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנקודה שלי היא שאם אתה ממיר 1,000$ מחיר בארה"ב ל-3,500 ש"ח מחיר בישראל, אתה חב"ס רציני וחבל בכלל על הניסיון להיכנס לזה ולנסות להסביר משהו, כי הבסיס ברמה הכי עקרונית שלו פשוט מנותק כל קשר מהמציאות :-\

אם כך, למה שלא תתקן את טעותי? אני תמיד שמח ללמוד דברים חדשים - ושמח קצת פחות כשקוראים לי טמבל בלי להסביר. גם לי יש מספיק סיבות לקרוא לחלק מהמשתמשים פה דגנרטים, אבל הנימוס הבסיסי דורש לפחות להסביר להם למה. אתה מצדך רק מקלל ומחלק חוות דעת פסיכיאטריות לאנשים... ועיקר גסות הרוח לא בעובדה שאתה מקלל עצמה, אלא בכך שאתה מדבר כך כשאתה יודע שאם מישהו יענה לך באותה שפה, תוכל פשוט להעיף אותו מהפורום - מה שהופך את הדיון למאוד א-סימטרי.

בכל מקרה, גם אם לא לקחתי משהו בחשבון (כמו את המע"מ המקומי), אני אשמח אם תראה לי איך 1000$ קרובים יותר ל5500 ש"ח מאשר ל3500 ש"ח. למקרה שלא הייתי ברור, הטענה שלי אינה רק כנגד החנויות, אלא גם היבואנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, שאלתי שאלה פשוטה: מדוע לייבא ב"יבוא אישי" נייח חזק מארה"ב, יחד עם תשלום הן דמי המשלוח, הן המס בישראל, הן המע"מ בארה"ב והן רווחי המוכר בארה"ב יוצא לי יותר זול מלקנות בישראל? מה קשור שוק אירופאי או לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עומרי, שאלתי שאלה פשוטה: מדוע לייבא ב"יבוא אישי" נייח חזק מארה"ב, יחד עם תשלום הן דמי המשלוח, הן המס בישראל, הן המע"מ בארה"ב והן רווחי המוכר בארה"ב יוצא לי יותר זול מלקנות בישראל? מה קשור שוק אירופאי או לא?

כי גם היבואן צריך להרוויח?

כי גם החנות צריכה להרוויח?

ושניהם צריכים גם להחזיר הוצאות נוספות של שיווק, מערך תמיכה, חלפים, תיקונים וכו' ?

ואל תטעה ותחשוב שהיבואן בארץ מקבל הנחה על המחיר שאתה רואה "ללקוח סופי" בחו"ל. הוא לא. הכמויות בארץ מזעריות, והנושא הזה בכלל לא רלוונטי.

נ.ב.

כבר ציינתי שאני לא מדבר על (לא מכיר את השוק הזה, קח בחשבון שבארץ גם צריכים להכין מקלדת בעברית, להתקין מקומית וכו') אלא על חלקי מחשב (חומרה). ובמקרה של חלקי מחשב, אני בכלל לא בטוח שאתה צודק לגבי זה שיבוא אישי (יחד עם תשלומי המשלוח והמכס בישראל) יהיה זול יותר מקניה בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דיי חבל ,שתי חנויות המחשבים הנורמאליות היחידות בב"ש הם פנדה וKSP ,על אייבורי אין בכלל מה לדבר ... למרות שבזמן האחרון קניתי את המארז , וכו' בKSP ,המחשב נקנה בפנדה,והיה להם שירות לא רע,והמוכר היה נחמד ולפחות התייחס אליך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...