האם פנדה מחשבים נסגרת ? - עמוד 3 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנדה מחשבים נסגרת ?

gilboag

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

מהאתר הזה: http://147.237.72.24/WebOJSite/CompaniesDetails.aspx?id=512688581

אהבתי את זה:

[table][tr][td]מטרת החברה/השותפות:[/td] [td][/td][td][/td][td]לעסוק בסוגי עיסוק שפורטו בתקנון[/td] [/tr] [tr] [td]תיאור החברה/השותפות:[/td] [td][/td][td][/td][td]איסוף מיחזור עיבוד פסולת ואשפה[/td][/tr][/table]

כל זה נראה לי מוזר....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להשיג אותם היום ללא הצלחה את 3 הסניפים,כאשר 1 לא עונה,ניחא אך כאשר 3 לא עונים פה עולה חשד.

אומר לזכותם של סטס ואורלי בחנות בקיסריה,שירות מעולה הייתי לקוח שלהם שנים רבות ולא היתה לי בעיה אחת איתם.

כול מה שנותר לומר הוא :

חבל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת כמו פנדה יכולה לימכר לאיבורי או KSP או סתם מתחרה אחר

רשת שמגיעה לפשיטת רגל נמצאת בחובות.

כל אחרת שתקנה אותה כרגע תקבל על עצמה את החובות הללו.

KSP ואייבורי למשל יכולים לקנות מפנדה את השטח של הסניפים ולפתוח שם סניפים משלהם (אם הם מחפשים להתרחב בזמן הקרוב)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מכיר אותם מתחילת העשור הקודם שהחנות היתה בתוך וילה בקסריה, תמיד מאוד נחמדים, עם מחירים מצויינים ויבוא מקצועי של ממש הכל, מתישהו הם עברו לפארק תעשיה קיסריה -אני זוכר את החנות תמיד בשיפוצים, בשלב כלשהו אייבורי פתחו סניף בחדרה וכמובן ש KSP לא אחרו לבוא לחדרה,(בעצם הם כן איחרו), מאז כמעט ולא היו לי קניות בפנדה,

ממש לאחרונה גם פנדה הגיעו לחדרה, עוד לא יצא לי להיות שם, אם הם יכולים להתחרות במחירים , או במלאי זמין הייתי חוזר אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קשה לי קצת להבין איך חנויות מחשבים מצליחות לפשוט רגל. אחוז הרווח שלהם כל כך קטן שהם לא עומדים בעלויות המשכורת של העובדים וקניית סחורה חדשה? הרי מספר הלקוחות רק עולה משנה לשנה ככל שיותר אנשים נחשפים לטכנולוגיה. אז סבבה, יש תחרות, אבל זה לא כאילו מוכרים חלקי מחשב במחירי רצפה כאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת שמגיעה לפשיטת רגל נמצאת בחובות.

כל אחרת שתקנה אותה כרגע תקבל על עצמה את החובות הללו.

KSP ואייבורי למשל יכולים לקנות מפנדה את השטח של הסניפים ולפתוח שם סניפים משלהם (אם הם מחפשים להתרחב בזמן הקרוב)

בפשיטת רגל בית המשפט ממנה מפרק שאמור לצמצם נזקים כמה שאפשר

לא בהכרח מי שקונה ממפרק יקח את החובות אליו

המפרק עושה את השיקולים שלו ומחליט באיזה דרך ללכת

בעניין השטח עצמו ברוב המיקרים בעסקים כאלו הוא גם ככה מושכר ולא בבעלות

אז עם אחרת לוקחת את המקום הפיזי היא לא חיבת לקנות אותו

קשה לי קצת להבין איך חנויות מחשבים מצליחות לפשוט רגל. אחוז הרווח שלהם כל כך קטן שהם לא עומדים בעלויות המשכורת של העובדים וקניית סחורה חדשה? הרי מספר הלקוחות רק עולה משנה לשנה ככל שיותר אנשים נחשפים לטכנולוגיה. אז סבבה, יש תחרות, אבל זה לא כאילו מוכרים חלקי מחשב במחירי רצפה כאן.

התחרות מאוד גדולה והיום חלק מהאנשים משתמשים רק בסלולרי חכם או מיני ניד או טבלט

הרבה גם קונים מחול

בכלל המחירים הזולים של מחשבים רגילים גם פחות מתקנים מחשב ישן

למה לתקן מחשב מעל 3 שנים במעל 500 שקל שאפשר לקנות חדש עם אחריות ב1000 ?

וכן הרווח למוצר בדרך כלל מאוד נמוך היום

ובנידים וטבלטים הם לא יכולים לדחוף עוד הוצאות קומבינות כי האחריות זה הספק ולא החנות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיוק. על אלקטרוניקה בכלל ומחשבים בפרט אין הרבה רווח. התחרות העזה בשוק גורמת להורדת מחירים. חנויות המחשבים לא מחזיקות מעמד. השמועות אומרות שגם הרשתות הגדולות נמצאות בחובות.

לדעתי התופעה תמשיך להתפשט. הפיתרון הוא מעבר לשיווק מחשבי מותג כמו בארצות הברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפיתרון הוא מעבר לשיווק מחשבי מותג כמו בארצות הברית.

ואם הלקוח אינו רוצה מחשב מותג מורכב?

ואם הלקוח רוצה מחשב מקוסטם?

אז יקחו כמה אנשים שמביני עניין ויבנו יחד מפרטים טובים,כמו שאתה יודע,חנות רוצה להרוויח לכן המחיר יעלה ומאוד יעלה.

ואז תהיה כפוף למותג,יכולת קאסטום מוגבלת,כפוף לאחריות והגבלות סטייל OLD KSP "הסרת מדבקה הסרת אחריות" ומחירים מגוכחים ויקרים.

עובדה שניסו להכניס מחשבים מורכבים להרבה רשתות גדולות כגון דיפו,באג ואחרים ונחש מה?

הצלחה גדולה לא היתה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחוז הרווח שלהם כל כך קטן

כן

אבל זה לא כאילו מוכרים חלקי מחשב במחירי רצפה כאן.

למה לא?

תנסה לקנות חלקי מחשב מחו"ל (ולשלם את מלוא המכס וכו'. אם היה לך מזל והחבילה לא נעצרה במכס, זה נחמד מאוד אבל לא נחשב להשוואה הוגנת), ותגיד לי אם יצא לך זול יותר מאשר קניה בארץ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילפורד, בוא אני אתן לך דוגמה פשוטה ביותר: מחשבים ניידים. אפילו יותר מדוגמה אחת. הרי מחשבים ניידים חזקים (Allienware למשל) נמכרים בארץ במחירים גבוהים בהרבה מאשר המחיר לצרכן בחו"ל (שכבר כולל את אחוזי הרווח למוכר) + משלוח + מע"מ, בפער של עשרות אחוזים לעיתים קרובות. לאחרונה בדקתי בשביל עצמי לגבי מחשב "עממי" בהרבה, אאל"ט הדגם היה 6030 בגרסה עם HD6770 ומעבד I7. המחיר באתר החברה בארה"ב הוא 1000$, שהם פחות מ3500 שקל. המחיר בארץ, ועוד עם הארד דיסק קטן יותר ופחות , הוא 5500 שקל! איך שלא תמתח את זה, לא תוכל להסביר תוספת של כמעט 60% ע"י מע"מ של 16% + דמי משלוח...

ואם כבר הזכרתי מעבדי I7 בניידים, הנה עוד דוגמה: בארה"ב, בכל מקום בו ניתן לקנפג לפני רכישה, התוספת למעבד I7 מרובע ליבות לעומת I5 (אני מדבר על הדור האחרון) היא 150$. ההפרש בארץ בין דגמים מאותה הסדרה שההבדל היחיד בינהם הוא המעבד? כ900 שקל! כמעט פי 2! למה? כי בארץ ניתן לחלוב יותר את מי שרוצה מעבד חזק...?

בקיצור, אני מתקשה להאמין שחנות מחשבים בישראל נסגרה עקב מתח רווחים נמוך מדי. אולי בגלל מחירים לא תחרותיים לעומת המתחרים, או בעיות אספקה, או ריבוי ביקורות שליליות מדי ( ::) ), או מבחר גרוע - אבל לא כי אין להן מספיק רווחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...