האם פנדה מחשבים נסגרת ? - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנדה מחשבים נסגרת ?

gilboag

Recommended Posts

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

יום אחד נשמע על "פנדה מחשבים" שקמה לתחייה בדיוק כמו TMS, כי זה יהפוך לשם מדבקה של חנות כולשהי איפשהו שלא קשורה בכללל מורשת של פנדה המקורית ורק תמכור שם משהו הקשור למחשבים , תוך כדי התבססות על המוניטין לשם של פנדה.

mark my words

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Done. רק כי זה נראה שממש רצית.

49967668.jpg

ואם להתייחס למה שאמרת- שטויות.

הסיבה שזה הצליח ל TMS היא שהיה מעבר חלק בין בעלים ורצף פעילות. בהתחלה החנות עברה לבעלות סידילוג (או וולקום, איך שתרצו...) וגיא גרניט+חלק מהצוות עוד היה שם, אז אנשים שבאו ראו פרצוף מוכר, החנות המשיכה לעבוד במתכונת הזו תקופה מסוימת, שגיא רק המנהל ולא הבעלים. אחרי תקופה מסוימת גם גיא עזב או שהעיפו אותו, לא יודע ולא איכפת לי, ונכנס מנהל בפועל אחר. בתקופה הזו היה בלבול קל, אבל עדיין היה רצף פעילות, ורק מי שיושב בפורומים ידע חלק מהסיפור. מבחינת רוב הקהל, הייתה חנות, יש חנות, שום דבר לא קרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצטער Scorn לא הייתי ממהר לומר "שטויות" לא אתה,אני ועוד המון חברים פה לא יודעים מה יקרה הלאה.

כול שנותר הוא לחכות ולראות איך יתגלגלו פני הדברים,למזלנו יש חנויות שרוצות לעזור ולתת יד בדיוק כמו ש-TMS עשתה בזמנו

לנפגעי FOXPC עד להעברת הבעלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש הרבה מקרים כאלה

פלונטר אחרי פשיטת רגל מתוקשרת התגלגלה מחדש לדוכן מצפון לרעננה

וגם SKYPC משאירה את האתר עובד כנראה בתקווה למכור / לחזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיפוש בגוגל האתר שלהם הוסר, וגם קבלתי אישית מידע שהם פושטים רגל.

כנראה שעדיין לא מאפשרים להם להגיב עקב חיסיון כלשהו.. :-X

אף אחד לא מונע מאף אחד שום דבר, פשוט אפילו העובדים טיפה באפלה לגבי מה נסגר ומה יהיה כרגע.

אני מתנצל בשם כל מי שהיה אמור לצאת בהודעה רשמית כלשהי ולא עשה זאת, אבל מעבר למה שכבר נאמר עד עכשיו אין לעובדים יותר מדי מידע מוצק לשתף :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חושב שנושא הדיון זה: "האם אתה שמח או לא אם פנדה סגרו את העסק?"(אם בכלל??)

לדעתי כל עוד אין מכתב, תגובה או כתבה ממקור רישמי, ניתן לנעול את הדיון כי כרגע לדעתי טוחנים פה מים :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...