האם פנדה מחשבים נסגרת ? - עמוד 11 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנדה מחשבים נסגרת ?

gilboag

Recommended Posts

נכון שביטוח לאומי משלם, אבל זה לא בדיוק תשלום מיידי. יחלפו חודשים עד שהם יראו שקל ועד אז צריך כסף לחיות. לא כולם סטודנטים שגרים אצל אבא ואמא בלי דאגות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כל אחד פה מדבר כאילו פנדה חייבת לו כסף והוא רוצה לראות את הראש שלה על צלחת.

כרגע מה שידוע לנו זה שאין אפשרות להשיג אף אחד מבעלי הרשת, ושכנראה העובדים שלה אפילו לא קיבלו משכורות.

הודעה רשמית כנראה לא תהיה, החנויות האלה לא יהיו סגורות לעד.

חכו חודש - חודשיים. או שהחנויות יפתחו או שחנויות אחרות ישכירו את מקומן של החנויות של פנדה.

כל השאר זה סתם לטחון מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשתי מילים רק לידע כללי, האתר הוקם על ידי פליטים של האתר PCTIP.CO.IL שהיה בבעלות ישירה של פנדה מחשבים ונסגר מאז.

היה משפט גדול בתחילת שנות האלפיים מצד פנדה מולHWZONE ועבר שם עדר חתולים שחורים.

מעטים יתגעגעו לרשת הזאת, במיוחד הוותיקים שזוכרים את מעללי פנדה מול האתר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחת שצריך להזהר ממנה (הועתק מדה מרקר 21/9/10)

"הגר בר-זיק רכשה בחודש יוני האחרון כונן מחברת פנדה מחשבים. הכונן התקלקל, ובחברה, לכאורה, התחמקו מתיקונו. בר-זיק החליטה לקחת את העניין צעד אחד קדימה ולפני כחודש פנתה לבית המשפט לתביעות קטנות. סכסוך משפטי רגיל שאין בו משום כותרת - אלמלא המשיכה הגר לקבל דיוור בדואר האלקטרוני מפנדה מחשבים.לטענתה, ביקשה מספר פעמים להסירה מרשימת התפוצה ומשלא נענתה החליטה לשלוח מייל נזעם לחברה: "אתם שולחים פרסומות ללא אישורי וללא אפשרות מחיקה מרשימת התפוצה במעמד המייל עצמו, זה לא חוקי, אבל מה אכפת לכם, גם ככה אתם עושים רק מה שאתם רוצים. המכשיר שלי עדיין אצלכם, פשוט שדדתם אותי, גזלתם ממני 750 ש"ח, אני תובעת אותכם בבית משפט, ואתם שולחים לי פרסומות? אין גבול לחוצפה של החברה העלובה שלכם", כתבה בר-זיק.

"מייד להוציא את השם שלי מרשית תפוצה, לפני שאתבע אותכם גם על הפרת . חברה עלובה ושרלטנית שכמותכם. תחסכו ממני את המיילים של 'המבצעים' שלכם, לא אני ולא הקרובים אליי, לעולם ירכשו שוב ב'חברתכם', לה אני מאחלת פשיטת רגל מהירה עוד השנה. יום טוב".מנכ"ל פנדה מחשבים, עו"ד יאיר סאטובי, לא נותר חייב. במייל תגובה ששלח ללקוחה כתב: "רשימת התפוצה היא רק למי שאישר הרשמה. יש באפשרותך להיכנס לחשבון ולשנות את הבחירה הראשונית שלך. בלי שום קשר כמובן שלאור בקשתך נסיר אותך מהאתר בשמחה וגם נשמח לא לראות אותך ואת הקרובים שלך כלקוחות שלנו. מעולם לא נתקלתי בלקוחה ברמה כל כך נמוכה. מסכנים האנשים שצריכים לסבול אותך כל יום. אנחנו לשמחתנו אומרים ברוך שפטרנו, שנה טובה, ומקווים איחולי הבראה והחלמה במהרה"."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצער לשמוע, אבל כנראה שהם נסגרו. כבר שבועיים שאני מנסה להתקשר לכל הטלפונים שאני מכיר, שולח אימיילים ללא מענה ליאיר ולעוד כמה שם.

ועכשיו ירד האתר.

היה להם שירות מצוין, קניתי מהם גם פרטי וגם עסקי במשך כמה שנים ללא כל תלונה.

היחס של יאיר היה מעולה והיה עונה לי לאימיילים אפילו בשבתות.

מעניין מה קרה להם.

חבל.

אודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

לפי דעתי הדיון הזה הופך לשלב הבוץ והליכלוך ,

מכוון שרוב הכותבים כאן (וגם אני ) לא יודעים מה הסיבה לסגירת של

פנדה, חבל להטיח בוץ וליכלוף על יאיר ועל החברה .

בו נמתין עד שהדברים על החברה יהיו יותר ברורים .

יכול להיות שהכל יהיה בסופו של דבר בסדר והלקוחות יקבלו את שירות ההחלפות שלהם , והעובדים יקבלו את המשכורות שלהם עד השקל

האחרון , כדאי להמתין

שבוע נפלא .

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם למוצר יבואן ישראלי, ניתן לפנות אליו ישירות, חנות מחשיבם היא רק מתווך בין היבואן לצרכן.

אם למוצר אין יבואן ישראלי, ניתן לפנות ישירות לאתר האינטרנט של היצרן , לחפש "תמיכה טכנית" ולשלוח אימייל עם הסבר.

רוב היצרנים מכבדים את עצמם וישמחו לקבל מוצר למעבדה שלהם בחו"ל, התשלום על שליחת המוצר מן הסתם -עליכם, החזרה - על היצרן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי

אני כאחד שגר כמה קילמוטרים מהסניף שלהם והייתי לקוח שלהם עוד לפני שהם פשטו רגל (כה נסגרו) כנראה גלל המנהלת הנדרת שלהם (בציניות כמובן פשוט בן אדם רע שלא מכבד לקוחות) יכול הלגיד לכם שהם נסגרו לפחות הסניף בחדרה שעבר מקיסריה ....אגב זה שהם עברו לחדרה מקיסריה זה כבר נותן רמז למצוקה כלכלית....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מאמין. הם היו בין החנויות הראשונות בארץ. עצוב מאד שככה נגמר.

לא נורא, זה לא כאילו הם ייצרו איזה מוצר נדיר. כולה יבואנים של חלקי מחשב עם כמה טכנאים במעבדה אפלה. אחד הלך, יבואו עוד שניים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...