האם פנדה מחשבים נסגרת ? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם פנדה מחשבים נסגרת ?

gilboag

Recommended Posts

תיאור החברה/השותפות: איסוף מיחזור עיבוד פסולת ואשפה
;D

המידע ברשם החברות מתעדכן כשחברה מגישה את הדוח השנתי שלה, זה יכול לקרות גם עוד שנה (האחרון שהם הגישו הוא 2009)

ובאתר בנק זה באחור 60 יום וגם אין בו

1. לקוחות מוגבלים מיוחדים שהוגבלו על ידי בית המשפט בהליך פשיטת רגל, ההוצאה לפועל ובית דין רבני.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 164
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

אין לי כל מידע הנוגע לעתידה של "פנדה", אבל אם השמועה נכונה והיא אכן נסגרת תסלחו לי אם לא אזיל דמעה. אני רק מקווה שלא ישארו לקוחות במצב בו הם שילמו ועדיין לא קיבלו סחורה או שמסרו חלקים לתיקון ולא קיבלו אותם חזרה (אם כי ניתן לפנות ליבואן במקרה זה, בתקווה שהחלק אצלו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם

ראשית דבר אני מקווה שהמסקנות שהמשתמשים מסיקים אינם נכונות ,

ולא רצוי להסיק מסקנות עד אשר הדבר יתבהר ויצא בהודעה רשמית מטעם החנות .

אני מניח שבעלי החנות אחראים להודיע שהחברה נסגרת או מפסיקה את פעילותה , על ידי פירסום באתר או בפורום זה .

ושוב , אל תסיקו מסקנות על סגירת חנות זו או אחרת לפני הודעה רשמית של החברה .

יתכן שיש בעיה רגעית עם האתר או שרת שהאתר מאוחסן בו .

יום נפלא

מיכאל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים איתך שלכל סיפור יש שני צדדים. אבל כמנכ"ל פנדה וכעו"ד, הוא לא היה צריך לגרום ללקוחתו להגיע למצב שכזה מלכתחילה וזו הפואנטה (אם תטרח לקרוא את כל ההשתלשלות תבין שמי שתקף ראשון היה לצערי הבעלים של פנדה דווקא).

לגבי "איחוליה" של הגברת (שאין לי כל קשר אליה), קח בחשבון שזה היה ב-2010 והיא לא ידעה שדבריה יהפכו לנבואה שמגשימה את עצמה בצורה עגומה כל כך.. מבהיל.

אתה לא יודע מה זה שרות לקוחות

ומה זה שליפעמים מיתפוצץ הפיוז בגלל לקוח מגהנום

אני בדרך כלל אדם שקט אבל קרא לי איזה פעמים ב5 שנים אחרונות לצעוק על לקוחות (כמובן לשעבר מיד אחרי זה ) בעסק המשפחתי

פשוט כי הם עברו את הגבול בזילזול לי לאחי ולעסק ושניהם היו סך הכל וועד בית זקנים שמשעמם להם בחיים

שחושבים שהם מינימום האפיפיור (אני עובד בגינון )

אין מה לעשות ככה זה בנתינת שרות ובמיוחד בארץ

לפעמים אין ברירה ומנפים לקוחות לא משתלמים -ב99% מהמקרים בנימוס

אבל שלקוח צועק אליך וקורא לך עצלן ועוד דברים שאתה קורע את התחת ועוד מצפה שתעשה לו עבודה של אלפי שקלים

ב500 שקל -אתה יכול לצעוק אליו בחזרה להוציא קיטור ולהגיד לו לדחוף את זה לתחת

אני לא יודע מה באמת קרה עם המנכל הזה -אבל הרשת יכולה לקחת דבר אחד ולאפוך אותו לרשע

שאנחנו לא באמת יודעים את הצד שלו

ואני לא היתי ממהר לשפוט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא יודע מה זה שרות לקוחות

ומה זה שליפעמים מיתפוצץ הפיוז בגלל לקוח מגהנום

...

ואני לא היתי ממהר לשפוט

עם כל הכבוד, אנחנו קצת סוטים מהנושא. הנושא אינו מנכ"ל זה או אחר או מה שקרה או לא קרה שם. מכיון שאינני שופט, לא כדאי להיכנס לקטע של לשפוט אנשים, בטח לא במצב דברים שכזה.

שלום לכולם

ראשית דבר אני מקווה שהמסקנות שהמשתמשים מסיקים אינם נכונות ,

ולא רצוי להסיק מסקנות עד אשר הדבר יתבהר ויצא בהודעה רשמית מטעם החנות .

אני מניח שבעלי החנות אחראים להודיע שהחברה נסגרת או מפסיקה את פעילותה , על ידי פירסום באתר או בפורום זה .

ושוב , אל תסיקו מסקנות על סגירת חנות זו או אחרת לפני הודעה רשמית של החברה .

יתכן שיש בעיה רגעית עם האתר או שרת שהאתר מאוחסן בו .

יום נפלא

מיכאל

הפואנטה כאן היא האם נסגרה עוד חנות שנחשבה לאיכותית (לפחות מבחינת מה שהיא הציעה) או שמא זו מעידה קטנה והיא תצא ממנה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מידע מודיעיני או משהו, אז קחו את זה AS IS, אבל ביום שלישי לפני שבועיים בדיוק הזמנתי מהם כונן חיצוני 1TB של WD, הגיע אישור הזמנה במייל, והיו צריכים לחזור אליי לאשר פרטי תשלום בטלפון. מאז לא התקשרו, לא עונים למיילים\טלפונים והחנות (ביג ב"ש) הייתה סגורה שעברתי ליד (באתי 20 דקות אחרי השעה שרשום, אז יכול להיות לא קשור).

Thats all I know folks. :cool2:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להעיד שיום ראשון שעבר (ה26.6) ביצעתי הזמנה דרך האתר שלהם ללוח+מעבד+זכרונות+ספק. קיבלתי אישור הזמנה במייל.

עד יום רביעי לקח להם לתת לי תשובה מה קורה עם ההזמנה, ביום רביעי מישהי ענתה לי לטלפון ואמרה לי "תשמע אני מבטלת לך את ההזמנה כי גם ככה אין לנו את רוב החלקים במלאי וגם אצל היבואן אין וגם אנחנו יוצאים לפגרה (WTF?!)"

אמרתי לעצמי אוקיי whatever, והזמנתי מIQPC.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

נכון מאוד.

והאמת גם שאיך שהיא אמרה את זה היתה לי הרגשה שמשהו מסריח הולך לקרות. מה פתאום הם יוצאים לפגרה של שלושה ימים (ככה לפחות היא אמרה לי בטלפון) ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בתור מי שעבד בפנדה במשרה חלקית, לצערי אני לא יכול לדבר בשם החנות באופן רשמי, אבל ממה שאני יודע:

- בשבועיים האחרונים לא לקחנו הזמנות אלא אם כן יכלנו לספק אותן בוודאות ובמיידי.

- נכון לעכשיו פעילות הסניפים הופסקה עד להודעה חדשה - אין טעם לנסות להתקשר, כי סביר להניח שלא תיענו נכון לעכשיו :(

מעבר לזה, אני ממליץ שלא להקשיב יותר מדי ולהלהיט שמועות, לפחות לא עד להודעה רשמית מבעלי החנות :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה לי חנות שנסגרה "עד להודעה חדשה" ונפתחה שוב.

בד"כ שמקרה כזה קורה הבעלים רצים לחפש משקיע, וברגע שמתברר שאף אחד לא מספיק דביל להשקיע בעסק שנמצא בירידה כבר לא מעט זמן והגיע לסף פשיטת רגל, ואז מכריזים על פשיטת רגל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תיהיה מופתע אבל דברים כאלו כן קוראים לפעמים

זה אומנם לא נפוץ אבל קורה

לפעמים המשקיע דביל עם מספיק כסף אבל לפעמים חכם עם תוכנית עסקית מצוינת שפועלת בפועל או לחלופין

יש לו דברים שלבעלי העסק הקודמים לא היו לאפוך את העסק למשתלם מבחינתו

אתה מוזמן לדוגמה לקרוא על WCW שרצו לסגור אותה (לא מחוסר מזומנים אלה פשוט הרשת שהיתה בעלים שלה לא רצו אותה יותר )

ואז בזמנו WWE קנתה אותה בגרושים (יחסית) שילבה אותה במוצר שלה וגרפה הרבה רווחים מזה

ואני מדבר אתך על עסק הרבה יותר גדול מפנדה

רשת כמו פנדה יכולה לימכר לאיבורי או KSP או סתם מתחרה אחר

בגדול יכול להיות שבכיר ברשת ענק מחול יחליט לעשות בישראל ויקנה אותה בתור התחלה

יש כבר צוות לקוחות ומיקום -זה כן משהו שאפשר למכור

ועם ענק (לא אומר שזה יקרה ) תחליט לעשות את זה יהיה להם הרבה יותר גמישות במחירים שזה מה שרוב הישראלים אוהבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשת כמו פנדה יכולה לימכר לאיבורי או KSP או סתם מתחרה אחר

מצטער, בלי קשר למהות הדיון אם כן או לא, אבל המשפט הזה דורש את זה....

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...