Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים - עמוד 17 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Call of Duty- Modern Warfare 3 - דיון מקדים

simonsix

Recommended Posts

• תגובות 973
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

רוב המפות ב BLACK OPS יותר טובות מהמפות של MW2.

חוץ מזה לא הבנת את השקרן נכון. הוא אמר שיהיו פחות HOT SPOTS, זה לא אומר שהגדול של המפה משתנה. הרעיון הוא לשפר את העיצוב של המפות ולנסות להגיע למצב שיש יותר שחקנים נעים ושהשחקנים מפוזרים על חלק גדול יותר מהמפה (גם בזה BLACK OPS כמה רמות מעל MW2, אם תבדוק משחקים שיש בהם שחקנים טובים המפגשים בין השחקנים מפוזרים יותר מאשר ב MW2). הוא גם אמר שיהיו פחות נקודות ל CAMPERS כי ב MW2 היה יותר מידי וזה הפריע להרבה שחקנים (גם ב BLACK OPS לא חסר אבל יש שיפור קל, מצד שני הצורה שהם עשו את זה ממש פגעה בצלפים).

תזכור שמדובר בשקרן, אי אפשר להאמין למה שהוא אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

אקטיוויז'ן מפתחת ציפיות מטורפות מהמשחק הזה,אפילו יותר משל MW2 (כאשר לבנתיים ההייפ לא כ"כ גדול). הנה למה אני מאמין שהוא יכשל חזק במכירות:

1)כי לא צריכים אותו:

אם אתם שואלים אותי,MW2 הוא קצת מיותר כאשר יש לך את MW1. מילא. MW2 הוסיף את כל הkillstreak המגניבים,הנשקים יותר מאוזנים (אבל המטול,הRPG והשוטגאן של הנובים קצת הורסים את המסיבה) היה מספיק חידושים בשביל להגיד שזה ממש "משחק יותר טוב".

קשה לי להאמין שMW3 יצליח להפוך את המשחק ליותר טוב. למי שרוצה,אפשר לקנות את MW1 ואת MW2 במחירים טובים מאוד ביד-שנייה/חנויות סיראלים/מבצעים בסטים,הרבה יותר זול ממשחק חדש שככל הנראה יהיה מיותר.

2)בגלל battelfield 3:

אני באמת צריך להסביר?.

(למען כל אלה שיקפצו,אני קניתי את MW1 ואת MW2. בשני שיחקתי כ250 שעות ובראשון אפילו יותר).

3)בגלל שאף אחד לא אכפת מהקמפיין:

בניגוד למשחקים אחרים כמו סדרת HL,פה לא אכפת מהעלילה כי היא מהמטומטמות ומהלא ברורות שהיו קיימות במשחק כלשהו אי-פעם.

תשחקו במשחק ואז תלכו לעמוד בוויקיפדיה של המשחק ותראו מה אמורה להיות העלילה.

אף אחד לא יקנה את המשחק בשביל הסינגל,רוב האנשים יורידו את המשחק בשביל זה וזהו.

4)בגלל ה"תשלומים הנוספים":

לאקטיוויז'ן מנהג מאוד שנוא:לקחת עוד כסף אחרי שאתם קונים את המשחק. הרבה כסף.

אחרי חבילות המפות במחירים מטורפים,עכשיו הם0 גם השיקו שירות נוסף (COD:ELITE) שיעלה תשלום נוסף כל חודש.

אנשים לא טיפשים,במקום משחק שעולה בסה"כ 100$ ואפילו יותר הם יעדיפו לקנות במקום 2 משחקים,שיהיו לא פחות טובים.

יש עוד הרבה סיבות,אבל אלה העיקריות.

והתקווה? שחברות המשחקים יבינו סוף סוף שאי אפשר למחזר משחק יותר מדי.

מה דעתכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסכים עם כל מה שאמרת, אבל אתה טועה לגמרי אם אתה חושב שהוא ייכשל במכירות.

כמה שאני רוצה ש BF3 יעבור אותו במכירות, אני עדיין מעריך ש MW3 יטרפד אותו.

אין מה לעשות יש יותר מדי FANBOYS למשחק הזה .. (יותר מדי = מילונים), לאנשים לא בא לחשוב לפני שהם יורים הם רוצים לרוץ ולחסל,

אפשר להבין את זה, גם אני אוהב את זה, אבל לי הרבה יותר כיף כשמכניסים אלמנט של מחשבה ואסטרטגיה למשחק .. (BF)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב להסכים לצערי הרב.

ל יש כישרון ביצירת HYPE, הם אף פעם לא נותנים BETA אז אין לך אפשרות לדעת האם משחק טוב או גרוע וכל פעם אנשים מקווים שהפעם הוא יהיה טוב ונופלים לפח שוב. כמו כן, קהל היעד של COD זה שחקני קונסול צעירים בעיקר שלא כל כך טובים בהערכות. כל החברים שלהם קונים והם גם רוצים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את התמונה הגדולה:

Activision ממסחרת את הסדרה ואולי תפסיד מהגיימרים ה-hardcore, אך פונה עכשיו יותר מתמיד אל כל שאר האוכלוסיה, כשהיא בונה את המותג Call of Duty על חשבון האיכות של הסדרה.

ידידי, יש לי חדשות בשבילך- Modern Warfare 3 ימכור יותר מ-. בוודאות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...